Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΑνΑλ (Ανώνυμες Αλλοπρόσαλλες)


ζώπυρον

Recommended Posts

stin, καλώς ήρθες στην χώρα των τρελλαμένων μαμάδων!

vicky, γλύτωσες από τις ιώσεις, τι γίνεται με την προεφηβεία όμως όπως λέει και το αερικό?

aeriko, γιατί δεν παίρνεις προσπάν - ορό στην μύτη - ασπιρίνη και τσάι (χωρίς αλκοόλ) - και κανά πολύ ζεστό μπάνιο? Την μικρή, όταν πας να την σηκώσεις αγκαλιά, την σηκώνεις με τον ειδικό τρόπο για να μην επιβαρύνεται η μέση?

Εγώ, έκανα shopping therapy σήμερα σε σούπερ μάρκετ και κρεοπωλείο :confused:, αμέλησα οτιδήποτε άλλο είχα να κάνω και κάθησα μετά στον ήλιο, πίνοντας καπουτσίνο και κάνοντας δυο τσιγαράκια ήρεμη. Είχα ανάγκη να χαλαρώσω.

Τώρα βέβαια τρέχω ν' αποτελειώσω τα φαγητά γιατί θάρθουν οι άντρες για φαγητό - αργήσαμε! Θα μπω μετά - κι από κει - γιατί έχω κάτι απαντήσεις να δώσω...

Εντωμεταξύ, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν μπορεί κάποιος να διαφωνεί με τον άλλον αλλά να μην είναι προσβλητικός...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Aeriko

    3696

  • MarcoPolo

    2484

  • Mara-76

    2192

  • luckyMe

    2080

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πίνω άλλο σκεύασμα αντί προσπαν... λες να δοκιμάσω και αυτό; :lol: Ορό βάζω και βάζω και θαλασσινό νερό... με την ασπιρίνη τσακωθήκαμε χρόνια πριν και αντί για τσάι πίνω φασκόμηλο.

Ποιος ειναι ο ειδικός τρόπος για αγκαλιά;

Κι εγώ έκανα shopping therapy... στη λαϊκή και στο Σ/Μ! Χωρίς τον καπουτσίνο όμως! Το καλό είναι πως όσο είμασταν λαϊκή λόγω του κόσμου η μικρή ξεγελάστηκε και έφαγε μία ολόκληρη μπανάνα και μανταρίνι μόνη της :lol: Λέτε για να τρώει φρουτόκρεμα να παίρνω σβάρνα τις λαϊκές; Και δεν έχει και Κυριακή μαμώτο!

Όσο για τις προσβολές... είναι στο dna μας να πω; στην απουσία παιδείας να πω; Εσείς οι εκπαιδευτικοί τα φταίτε :P

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα κούκλες!!! Το σοπινγ θέραπι το έκανε ο άντρας μου σήμερα (στο σουπερ μάρκετ) εγώ αρκέστηκα στο να ξαπλώνω την περισσότερη μέρα... Αυτή τη συγκεκριμένη στιγμή νιώθω σκ@τ@......:((((((( Το ευτυχημα είναι λίγο καλύτερα το νινί μου!

Link to comment
Share on other sites

aeriko, γιατί δεν παίρνεις προσπάν - ορό στην μύτη - ασπιρίνη και τσάι (χωρίς αλκοόλ) - και κανά πολύ ζεστό μπάνιο? Την μικρή, όταν πας να την σηκώσεις αγκαλιά, την σηκώνεις με τον ειδικό τρόπο για να μην επιβαρύνεται η μέση?.

μπορω να μαθω κι εγω αυτον τον τροπο παρακαλω???

αερικο...ελα που φταιμε οι καθηγητες τωρα!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

stin, ξεκουράσου γιατί έχει... ανηφόρα μπροστά κι είναι μεγάλη :rolleyes: (με τα παιδιά γενικά εννοώ)

aeriko, μην ανοίξουμε το θέμα για την εκπαίδευση-εκπαιδευτικούς γιατί είναι μια άλλη μου εμμονή (βλέπε παιδίατρους) :evil:

marsolan, ε λιγουλάκι ευθύνη έχουν οι εκπαιδευτικοί... ;)

Βρε κορίτσια, δεν υποφέρει καμιά σας από μέση για να ξέρει τεχνικές?:confused:

Πως σηκώνουμε την λεκάνη με τα ρούχα?

Πως σηκώνουμε κάτι βαρύ που είναι χαμηλά?

Μικρά κολπάκια που βοηθάνε λίγο.


Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με τη μέση??? Εγώ φυσικά! Έχω ένα νέυρο που όποτε σκύψω μου " κόβει " τη μέση στα δύο.....Υποφερω λέμε!!

Αγαπημένη μου Ζοπιρόν... ξεκούραση όταν λές?? Βασικά ότι ήξερα από θέματα ξεκούρασης τα αποχαιρέτησα από την αρχή του χρόνου που επέστρεψα στη δουλειά! Ε και από Δευτέρα ξεκινώ και εφημερίες κανονικά οπότε bye bye νύχτες, σαββατοκυριακα και αργίες! Καταραμένη φτώχεια! :)

Link to comment
Share on other sites

χαχα...ενταξει,το παραδεχομαι..φταιμε κι εμεις καμποσο αλλα πρωταρχικα ειναι και θεμα οικογενειας!!

Μωρε εγω να δεις ποσο υποφερω απο μεση...

την τελευταια φορα το λουμπαγκο με βρηκε πανω απο το καροτσακι να αλλαζω πανα στο μωρο.Βλεπεις ειμασταν σε εστιατοριο οποτε καταλαβαινεις συνθηκες!!!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς που λιγίζουμε τα γόνατα; Ε αυτό το κάνω!

Κορίτσια... εγώ μίλησα για θέματα παιδείας :P όχι θέματα εκπαίδευσης :P να το διαχωρίσουμε ε; και στα θέματα παιδείας φταίνε οι γονείς (των οποίων οι γονείς και εκπαιδευτικοί φταίνε επίσης κ.ο.κ.) αλλά και οι εκπαιδευτικοί! Ό,τι κι αν κάνει η οικογένεια αν και το σχολείο δεν συμμετέχει πάει στο βρόντο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ νομίζω πως εδώ είναι πιο έυκολο να "πιαστείς " με κάποιον γιατί εκτός των άλλων μπορεί εγώνα γράψω κάτι με το πιο αθώο ύφος κι εσύ να το διαβάσεις και να το εκλάβεις σαν έντονο ή και προσβλητικό... Είναι το κακό του γραπτού λογου...δεν μπορείς να κατανοήσεις το συναισθημα και το ύφος του συνομιλιτή σου

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες οσο μεγαλωνουν τα παιδακια μεγαλωνουν και τα βασανακια.Σε αυτη την ηλικια που ειναι η δικια μου τρελαινωντε οι ορμονες και γινεται το ελα να δεις.

Προς το παρον καλα το παμε γιατι η δικια μου ειναι ακομα παιδι οσοι την ξερουν αυτο λενε............

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς που λιγίζουμε τα γόνατα; Ε αυτό το κάνω!

Κορίτσια... εγώ μίλησα για θέματα παιδείας :P όχι θέματα εκπαίδευσης :P να το διαχωρίσουμε ε; και στα θέματα παιδείας φταίνε οι γονείς (των οποίων οι γονείς και εκπαιδευτικοί φταίνε επίσης κ.ο.κ.) αλλά και οι εκπαιδευτικοί! Ό,τι κι αν κάνει η οικογένεια αν και το σχολείο δεν συμμετέχει πάει στο βρόντο!

Συμφωνω απολυτα κοριτσακι εχετε να δειτε πολλα απο απαιδευτους μεγαλους και παιδια καθως μεγαλωνουν τα δικα σας:oops:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περισσότερα; Τελικά παρόλες τις σκέψεις που έκανα πριν κάνω παιδί για το αν πρέπει να κάνω παιδί με βλέπω να καταλήγω με κατάθλιψη γιατί δεν έπρεπε να κάνω παιδί :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...