Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Καλημέρα!!! @linaa μου καλώς ήρθες!! Με το καλό!! Κ εμείς ΠΗΤ 19 Αυγούστου και 20 + 4 σήμερα.

Επιτέλους 7 ημέρες ακόμη μέχρι την Β επιπέδου!! 

Δεν θυμάμαι ποια ρώτησε αλλά χτες που κοιτούσα h&m είχε φέρει υφασμάτινα παντελόνια. Εγώ έχω πάρει από κει ένα κολάν, ένα τζιν κ ένα υφασμάτινο παντελόνι κ με έχουν βολεψει πολύ.

Δεν θα πάρω αλλά όμως. Σε ένα μήνα θα κάνει ζέστες, οπότε θα πάρω basic maxi φορέματα κανονικά ριχτα όπως τα φοράω τα καλοκαίρια έτσι κ αλλιώς κ θα την βγάλω με αυτά.

@Maraki2018 τι έκπληξη κ αυτή??? Θα κάνω ανασκαφή να βρω το πινακακι! Χιχι Αφού το προτιμούσατε μια χαρά! Λέτε να μας κάνει κ εμάς καμμία λαδια? Εγώ βρήκα προσφορά προχτές στο sticky κ αγόρασα κάποια από τα αυτοκόλλητα τοίχου που θέλω να βάλουμε στο δωμάτιο του μωρού. Αν μου βγει κορίτσι?? Χαχαχα Με καθησυχάζει κάπως ότι κ τις 3 φορές μετά την αυχενική μας είπε ότι είναι αγόρι κ η μία ήταν κολπικός υπέρηχος κ φαινόταν καθαρά αρκετά.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 Β 04/4

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, kiki1986 είπε:

Το Μικρολίμανο σου είναι Λίνα....συνήθως όλοι αμφιβάλουν στην αρχή αλλά μετά από λίγες μέρες καταλαβαίνουν τη διαφορά....εγώ ακόμα ...είναι νωρίς.ακομα....ειμαι 16 βδομάδων...

 

Λίνα δεν ήξερα ότι είχαν και ρούχα εγκυμοσύνης...είναι και τα orchestra μαζί αυτά δεν λες;;; Έχει μια.φιλη.μου κάρτα δεν.με.αφησε να.βγαλω.κ εγώ γτ θα μου την δείνει μου είπε....θα πωλαω να κοιτάξω....29 το πήρα το τζιν από hnm  η αλήθεια.ειναι ότι είναι πολύ βολικό το είχα πάρει κ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη...αλλά δεν έχει ποικιλία..  κ τα ρούχα δεν είναι κ ωραία.,..αν κ φορέματα κ μπλούζες δεν ξέρω αν αξίζει να πάρεις εγκυμοσυνης...

Ναι τα orchestra λεω! Να πας,ειναι πολυ καλυτερη ποιοτητα!!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημέρα!!! @linaa μου καλώς ήρθες!! Με το καλό!! Κ εμείς ΠΗΤ 19 Αυγούστου και 20 + 4 σήμερα.

Επιτέλους 7 ημέρες ακόμη μέχρι την Β επιπέδου!! 

Δεν θυμάμαι ποια ρώτησε αλλά χτες που κοιτούσα h&m είχε φέρει υφασμάτινα παντελόνια. Εγώ έχω πάρει από κει ένα κολάν, ένα τζιν κ ένα υφασμάτινο παντελόνι κ με έχουν βολεψει πολύ.

Δεν θα πάρω αλλά όμως. Σε ένα μήνα θα κάνει ζέστες, οπότε θα πάρω basic maxi φορέματα κανονικά ριχτα όπως τα φοράω τα καλοκαίρια έτσι κ αλλιώς κ θα την βγάλω με αυτά.

@Maraki2018 τι έκπληξη κ αυτή??? Θα κάνω ανασκαφή να βρω το πινακακι! Χιχι Αφού το προτιμούσατε μια χαρά! Λέτε να μας κάνει κ εμάς καμμία λαδια? Εγώ βρήκα προσφορά προχτές στο sticky κ αγόρασα κάποια από τα αυτοκόλλητα τοίχου που θέλω να βάλουμε στο δωμάτιο του μωρού. Αν μου βγει κορίτσι?? Χαχαχα Με καθησυχάζει κάπως ότι κ τις 3 φορές μετά την αυχενική μας είπε ότι είναι αγόρι κ η μία ήταν κολπικός υπέρηχος κ φαινόταν καθαρά αρκετά.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 Β 04/4

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

καλως σας βρηκα!!! με το καλο εφτασαν οι μερες για την β επιπεδου τυχερουλα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!   ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΑΥΓΑ.....ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ....ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ....ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ....ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΑΣ????ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΗΡΕΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

  • Μου αρέσει 2

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημέρα!!! @linaa μου καλώς ήρθες!! Με το καλό!! Κ εμείς ΠΗΤ 19 Αυγούστου και 20 + 4 σήμερα.

Επιτέλους 7 ημέρες ακόμη μέχρι την Β επιπέδου!! 

Δεν θυμάμαι ποια ρώτησε αλλά χτες που κοιτούσα h&m είχε φέρει υφασμάτινα παντελόνια. Εγώ έχω πάρει από κει ένα κολάν, ένα τζιν κ ένα υφασμάτινο παντελόνι κ με έχουν βολεψει πολύ.

Δεν θα πάρω αλλά όμως. Σε ένα μήνα θα κάνει ζέστες, οπότε θα πάρω basic maxi φορέματα κανονικά ριχτα όπως τα φοράω τα καλοκαίρια έτσι κ αλλιώς κ θα την βγάλω με αυτά.

@Maraki2018 τι έκπληξη κ αυτή??? Θα κάνω ανασκαφή να βρω το πινακακι! Χιχι Αφού το προτιμούσατε μια χαρά! Λέτε να μας κάνει κ εμάς καμμία λαδια? Εγώ βρήκα προσφορά προχτές στο sticky κ αγόρασα κάποια από τα αυτοκόλλητα τοίχου που θέλω να βάλουμε στο δωμάτιο του μωρού. Αν μου βγει κορίτσι?? Χαχαχα Με καθησυχάζει κάπως ότι κ τις 3 φορές μετά την αυχενική μας είπε ότι είναι αγόρι κ η μία ήταν κολπικός υπέρηχος κ φαινόταν καθαρά αρκετά.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 Β 04/4

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Εγώ είχα ρωτήσει modena...κ εγώ αυτά πήρα τζιν κ κολάν κ με έχουν βολεψει κ εμένα αλλά τα υφασμάτινα δεν μου.καθοντουσαν καλά...βέβαια στη Γλυφάδα που πήγα δεν εχει πολλά μια μικρή γωνιτσα με πέντε τζιν κ μια ράγα με μπλούζες κ φορέματα...


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , kiki1986 είπε:

Εγώ είχα ρωτήσει modena...κ εγώ αυτά πήρα τζιν κ κολάν κ με έχουν βολεψει κ εμένα αλλά τα υφασμάτινα δεν μου.καθοντουσαν καλά...βέβαια στη Γλυφάδα που πήγα δεν εχει πολλά μια μικρή γωνιτσα με πέντε τζιν κ μια ράγα με μπλούζες κ φορέματα...

Εγώ φαντάσου ειμαι Ηράκλειο Κρήτης κ δεν φέρνουν καθόλου. Τα πήρα από το eshop kinder έκπληξη! Χαχαχα 

Εγώ πήρα το γκρι μόνο από υφασμάτινα που το φοράει η κοπέλα στο σάιτ με μια γαλάζια πουκάμισα. Μια χαρά στρώνει σε εμένα τουλάχιστον.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!   ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΑΥΓΑ.....ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ....ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ....ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ....ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΣΑΣ????ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΗΡΕΜΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ

Αυγουλακια εβαψα και εγώ σήμερα αλλά με χρώματα ζαχαροπλαστικής φέτος και γίνανε πολύ ωραία!κουλούρια έχει φτιάξει η μάνα μου και η πεθερά μου οπότε  μου φέρανε!

  • Μου αρέσει 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Εγώ φαντάσου ειμαι Ηράκλειο Κρήτης κ δεν φέρνουν καθόλου. Τα πήρα από το eshop kinder έκπληξη! Χαχαχα 

Εγώ πήρα το γκρι μόνο από υφασμάτινα που το φοράει η κοπέλα στο σάιτ με μια γαλάζια πουκάμισα. Μια χαρά στρώνει σε εμένα τουλάχιστον.

Στα 58 μου θα μου έστρωνε κ εμένα μια χαρά αλλά έφτασα 68 κ όπως καταλαβαίνεις υφασμάτινο Μ κωλαρακι δεν ταίριαζει...χχχ

πρίν από 43 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αυγουλακια εβαψα και εγώ σήμερα αλλά με χρώματα ζαχαροπλαστικής φέτος και γίνανε πολύ ωραία!κουλούρια έχει φτιάξει η μάνα μου και η πεθερά μου οπότε  μου φέρανε!

Ωραία βγήκαν;;; Σκεφτόμουν κ εγώ αυτή τη λύση σήμερα κ έβλεπα διάφορα βιντεακια...


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , kiki1986 είπε:

Στα 58 μου θα μου έστρωνε κ εμένα μια χαρά αλλά έφτασα 68 κ όπως καταλαβαίνεις υφασμάτινο Μ κωλαρακι δεν ταίριαζει...χχχ

Ωραία βγήκαν;;; Σκεφτόμουν κ εγώ αυτή τη λύση σήμερα κ έβλεπα διάφορα βιντεακια...

Είναι τέλεια!!!σαν ζαχαρωτά!!!δεν νομίζω οτι θα ξαναβαψω με κανονικές βαφές!

Δεν μπορώ να στα στείλω να τα δεις εδώ τι ωραία που γίνονται!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Είναι τέλεια!!!σαν ζαχαρωτά!!!δεν νομίζω οτι θα ξαναβαψω με κανονικές βαφές!

Δεν μπορώ να στα στείλω να τα δεις εδώ τι ωραία που γίνονται!!!

Έκανες αυτό με το ποτήρι με χρώμα κ νερο;; Η έβαλες κ ρύζι μέσα;;;


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Είναι τέλεια!!!σαν ζαχαρωτά!!!δεν νομίζω οτι θα ξαναβαψω με κανονικές βαφές!

Δεν μπορώ να στα στείλω να τα δεις εδώ τι ωραία που γίνονται!!!

Ναι το έχω κάνει κ εγώ κ βγαίνουν πολύ ωραία!!! Παστέλ αποχρώσεις αν δεν το αφήσεις πολλη ώρα! Εγώ κορίτσια λέω με κρεμμύδια να τα βάψω φέτος. Αλλά αύριο... Προς το παρόν ειμαι ακόμη στο γραφείο .. 

1 hour ago, kiki1986 είπε:

Στα 58 μου θα μου έστρωνε κ εμένα μια χαρά αλλά έφτασα 68 κ όπως καταλαβαίνεις υφασμάτινο Μ κωλαρακι δεν ταίριαζει...χχχ

Ωραία βγήκαν;;; Σκεφτόμουν κ εγώ αυτή τη λύση σήμερα κ έβλεπα διάφορα βιντεακια...

Αυτή την στιγμή φοράω το medium και είμαι 67.5 κιλά.. μια χαρά είναι.. έτσι κ αλλιώς η μπλούζα καλύπτει λίγο τον "ποπο" για να μην φαίνεται το λάστιχο του παντελονιού.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kiki1986 είπε:

Έκανες αυτό με το ποτήρι με χρώμα κ νερο;; Η έβαλες κ ρύζι μέσα;;;

Οχι!σε ποτηράκια με νερό, ξύδι και χρώμα ζαχαροπλαστικής!το είδα και αυτό με το ρύζι αλλά δεν εβαψα πολλά αυγά!

πρίν από 4 λεπτά , modena είπε:

Ναι το έχω κάνει κ εγώ κ βγαίνουν πολύ ωραία!!! Παστέλ αποχρώσεις αν δεν το αφήσεις πολλη ώρα! Εγώ κορίτσια λέω με κρεμμύδια να τα βάψω φέτος. Αλλά αύριο... Προς το παρόν ειμαι ακόμη στο γραφείο .. 

Αυτή την στιγμή φοράω το medium και είμαι 67.5 κιλά.. μια χαρά είναι.. έτσι κ αλλιώς η μπλούζα καλύπτει λίγο τον "ποπο" για να μην φαίνεται το λάστιχο του παντελονιού.

Ναι!!!τέλεια παστέλ χρωματακια!!!με το κρεμμύδι δεν τα εχω δει!και τώρα φέτος που τα έκανα με τα χρώματα ζαχαροπλαστικής εχω ενθουσιαστεί!

Εχω μια απορία!medium στα 68 κιλά φορατε στα ρούχα εγκυμοσύνης;;;σε xs τα βγάζουν;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Είναι τέλεια!!!σαν ζαχαρωτά!!!δεν νομίζω οτι θα ξαναβαψω με κανονικές βαφές!

Δεν μπορώ να στα στείλω να τα δεις εδώ τι ωραία που γίνονται!!!

Κ γω ετσι τα κανω 3 χρονια τωρα!! Γινονται τελεια! Κ του χρονου με το μωρακι!

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , samiam είπε:

Κ γω ετσι τα κανω 3 χρονια τωρα!! Γινονται τελεια! Κ του χρονου με το μωρακι!

Ευχαριστώ!!!και του χρόνου θα τα βαφουμε με ενα μπεμπακι αγκαλιά!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...