Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 50 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , modena είπε:

Ναι επιτέλους η μία μετά την άλλη! Εννοείται λεπτομέρειες!!! Μετά από ενάμιση μήνα θα τον δω!! Από σπορακι θα ναι ολόκληρος άντρας! Χαζομανα ακόμη δεν βγήκε! Χαχαχα

Αχ πόσο σε νιώθω. Και εγώ θα μάθω επιτέλους τι είναι... Και εύχομαι να είναι όλα καλά στο μωρό μου και γενικα στα μωρά μας. Ας τα έχει καλά η Παναγίτσα...

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,εμεις κουνια εχουμε!!Θα φτιαξουμε μια συρτατριερα( για να βαλω και μια αλλαξιερα πανω) και μια μικρη ντουλαπα γιατι η ντουλαπα στο παιδικο ειναι γεματη!!Και λεω θα φτιαξω,γιατι στα βρεφικα ειναι πανακριβα!πηγαμε σε εναν μαραγκο και τα παραγγειλαμε και στις διαστασεις που θελαμε εμεις!!Θα μας στοιχισουν και τα δυο 500€ ενω στα βρεφικα θελαμε τα διπλασια!!Σκεφτειτε κι εσεις αυτη τη λυση!!!Απο κιλα ειμαι ηδη +6 ...βεβαια ημουν πολυ αδυνατη πριν,1.72 και 57 κιλα οποτε τωρα ολοι μου λενε οτι τα χρειαζομουν αυτα τα κιλακια..χαχα!!Εγω λογω στιγματος εχω χαμηλο αιματοκριτη γενικα και τωρα με την εγκυμοσυνη ακομη χαμηλοτερο γι αυτο και εχω ατονια!!modena περιμενουμε τα νεα σου αυριο!!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina1987 είπε:

Λοιπον,εμεις κουνια εχουμε!!Θα φτιαξουμε μια συρτατριερα( για να βαλω και μια αλλαξιερα πανω) και μια μικρη ντουλαπα γιατι η ντουλαπα στο παιδικο ειναι γεματη!!Και λεω θα φτιαξω,γιατι στα βρεφικα ειναι πανακριβα!πηγαμε σε εναν μαραγκο και τα παραγγειλαμε και στις διαστασεις που θελαμε εμεις!!Θα μας στοιχισουν και τα δυο 500€ ενω στα βρεφικα θελαμε τα διπλασια!!Σκεφτειτε κι εσεις αυτη τη λυση!!!Απο κιλα ειμαι ηδη +6 ...βεβαια ημουν πολυ αδυνατη πριν,1.72 και 57 κιλα οποτε τωρα ολοι μου λενε οτι τα χρειαζομουν αυτα τα κιλακια..χαχα!!Εγω λογω στιγματος εχω χαμηλο αιματοκριτη γενικα και τωρα με την εγκυμοσυνη ακομη χαμηλοτερο γι αυτο και εχω ατονια!!modena περιμενουμε τα νεα σου αυριο!!!! ❤️

παντως μην τρελεστε με την αλλαξιερα οι περισσοτερες φιλες μου δεν την χρησιμοησαν ποτε το πληντηριο στο μπανιο με το ειδικο μαξιλακι στηριγματακι για αλλαγμα εκανε πολυ καλητερα την δουλεια της αλαξιερας!!!! κ εμενα ο αιματοκριτης μου εχει παρει κατηφορα υπομονη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!! ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ.....ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ 7 ΕΤΩΝ....ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ 140 ΜΗΚΟΣ, ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ, ΕΧΕΙ 3 ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ 260 ΕΥΡΩ.....

ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΣΠΡΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΕΑ 150 ΕΥΡΩ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ...

ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕ ΜΠΕΖ 4ΦΥΛΛΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΕ ΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΣΤΟ ΛΕΡΟΗ 250 ΕΥΡΩ....ΑΝ ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΩΝΙΤΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΗΡΑ ΣΕΤ ΚΡΕΜΑΣΤΟ , ΝΥΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΜΕΝΟ ΓΚΡΕΖ ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΙΤΡΙΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΙΕΛ....ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΠΗΡΑ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΟΥΝΤΑΚΙΑ ΣΕ ΧΑΚΟΜΠΕΖ ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΨΑΞΩ ΧΑΛΑΚΙ.....

ΑΠΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΣΤΙΚ ΙΤ ΜΕ 30 ΕΥΡΩ ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ 3 ΜΕΤΡΑ ΤΟΙΧΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ, ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ ΜΕ ΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟ ΥΨΟΣ....

ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΡΑΦΑΚΙΑ ΜΕ ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΣΤΟ ΙΚΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ....

ΑΑΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ....ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΙΚΕΑ 25 ΕΥΡΩ ΣΤΡΩΜΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ....ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 1-1ΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, samiam είπε:

@modena που εισαι ρε κοριτσι? Πες μας τα νεα!

Καλημέρα!! Έτρεχα χτες όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω.

Όλα μια χαρά!! Είναι αντράκι με τη βούλα και είδαμε ένα ένα όλα τα οργανακια του, τα χεράκια του, τα πατουσακια του. Ειναι λέει από τα μικρά μωράκια με φυσιολογική ανάπτυξη στα 400γρ. Σαν διάρκεια περίπου είναι 30-40 λεπτά. Εμας μας πήρε λίγο παραπάνω γιατί κάναμε και κολπικό γιατί δεν φαινόταν καλά ο τράχηλος με τον κοιλιακό. Δεν ξέρω αν είναι στάνταρ διαδικασία αλλά είχε μεγάλη απόκλιση από τον κοιλιακό η μέτρηση.

Μου έγραψε ξανά εξετάσεις γενικές κ μου είπε την καμπύλη ζαχάρου λίγο αργότερα 24η με 25η εβδομάδα περίπου να την κάνουμε. 

Το μαϊμουνακι μας εννοείται ότι κοιμόταν και σε δύσκολη θέση. Θέλει να με στείλει στο τρελοκομείο, δεν εξηγείται αλλιώς.. Μια φωτογραφία με το ζόρι κατάφερε να βγάλει το φατσακι του κ όχι πολύ καθαρή. Ελπίζω σε 15 μέρες που θα πάω να τον δούμε να φαίνεται καλύτερα, θα ναι κ πιο μεγάλος..

Μιλησαμε για τον τοκετό κ μου είπε ότι όλο τον Αύγουστο δεν θα πάει πουθενά κ πάμε για φυσιολογικό απτή στιγμή που δεν έχουμε κανένα πρόβλημα κ το σωματότυπο μου θα βοηθήσει να έχω εύκολο τοκετό. 

Κατά τα άλλα ήρθαν κάτι αυτοκόλλητα που πήρα από το sticky για το παιδικό κ ειμαι ολοχαρη!! Εσείς τι κάνετε?? Πολλή ησυχία βλέπω αυτές τις μέρες.

  • Μου αρέσει 5

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , modena είπε:

Καλημέρα!! Έτρεχα χτες όλη μέρα κ δεν πρόλαβα να σας γράψω.

Όλα μια χαρά!! Είναι αντράκι με τη βούλα και είδαμε ένα ένα όλα τα οργανακια του, τα χεράκια του, τα πατουσακια του. Ειναι λέει από τα μικρά μωράκια με φυσιολογική ανάπτυξη στα 400γρ. Σαν διάρκεια περίπου είναι 30-40 λεπτά. Εμας μας πήρε λίγο παραπάνω γιατί κάναμε και κολπικό γιατί δεν φαινόταν καλά ο τράχηλος με τον κοιλιακό. Δεν ξέρω αν είναι στάνταρ διαδικασία αλλά είχε μεγάλη απόκλιση από τον κοιλιακό η μέτρηση.

Μου έγραψε ξανά εξετάσεις γενικές κ μου είπε την καμπύλη ζαχάρου λίγο αργότερα 24η με 25η εβδομάδα περίπου να την κάνουμε. 

Το μαϊμουνακι μας εννοείται ότι κοιμόταν και σε δύσκολη θέση. Θέλει να με στείλει στο τρελοκομείο, δεν εξηγείται αλλιώς.. Μια φωτογραφία με το ζόρι κατάφερε να βγάλει το φατσακι του κ όχι πολύ καθαρή. Ελπίζω σε 15 μέρες που θα πάω να τον δούμε να φαίνεται καλύτερα, θα ναι κ πιο μεγάλος..

Μιλησαμε για τον τοκετό κ μου είπε ότι όλο τον Αύγουστο δεν θα πάει πουθενά κ πάμε για φυσιολογικό απτή στιγμή που δεν έχουμε κανένα πρόβλημα κ το σωματότυπο μου θα βοηθήσει να έχω εύκολο τοκετό. 

Κατά τα άλλα ήρθαν κάτι αυτοκόλλητα που πήρα από το sticky για το παιδικό κ ειμαι ολοχαρη!! Εσείς τι κάνετε?? Πολλή ησυχία βλέπω αυτές τις μέρες.

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!πολύ χαίρομαι!!!μια χαρά το αντρακι σου!τώρα ψώνια!!!!!400 γραμμάρια μια χαρά είναι!!!

Δεν είναι η στάνταρ διαδικασία για τον τράχηλο είναι η σωστή διαδικασια όμως!!!γιατί κοιλιακά δεν μετριέται σωστα!και είναι πολύ σημαντικός ο τράχηλος!ποσό σου είπε οτι είναι;;;

Γιατί εγώ Εχτες ετρεχα πάλι!!!με έχει πιάσει ένας πόνος στο δεξί νεφρό μου 3 μέρες τώρα!μου είπε ο γιατρός να κάνω μια γενική ούρων αλλά βγήκε καθαρή!και επειδή μαζί με πιασανε και πόνοι περιόδου ετρεχα στο ρέα για υπέρηχο γιατί ο γιατρός μου είναι στην Γερμανία!κανω κάποιες συσπάσεις πάλι και θα είμαι ξάπλα για κάποιες μέρες!λόγω συσπάσεων μου έκαναν και κολπικό για να μετρήσουν τον τράχηλο και είναι 2,8!ο γιατρός μου όμως μου είπε να μην ανησυχω γιατί 3,00 ήταν και οταν τον είχαμε μετρήσει μαζί!Και σημασία έχει ότι είναι σταθερός!οταν φτάσει 2,5 θα πάρω αγωγή!οπότε τώρα ξεκούραση πάλι!η μπεμπα είναι 400 γραμμάρια και μας είχε γυρισμένη πλάτη!βαρέθηκε κάθε τρεις και λίγο με έναν υπέρηχο!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!πολύ χαίρομαι!!!μια χαρά το αντρακι σου!τώρα ψώνια!!!!!400 γραμμάρια μια χαρά είναι!!!

Δεν είναι η στάνταρ διαδικασία για τον τράχηλο είναι η σωστή διαδικασια όμως!!!γιατί κοιλιακά δεν μετριέται σωστα!και είναι πολύ σημαντικός ο τράχηλος!ποσό σου είπε οτι είναι;;;

Γιατί εγώ Εχτες ετρεχα πάλι!!!με έχει πιάσει ένας πόνος στο δεξί νεφρό μου 3 μέρες τώρα!μου είπε ο γιατρός να κάνω μια γενική ούρων αλλά βγήκε καθαρή!και επειδή μαζί με πιασανε και πόνοι περιόδου ετρεχα στο ρέα για υπέρηχο γιατί ο γιατρός μου είναι στην Γερμανία!κανω κάποιες συσπάσεις πάλι και θα είμαι ξάπλα για κάποιες μέρες!λόγω συσπάσεων μου έκαναν και κολπικό για να μετρήσουν τον τράχηλο και είναι 2,8!ο γιατρός μου όμως μου είπε να μην ανησυχω γιατί 3,00 ήταν και οταν τον είχαμε μετρήσει μαζί!Και σημασία έχει ότι είναι σταθερός!οταν φτάσει 2,5 θα πάρω αγωγή!οπότε τώρα ξεκούραση πάλι!η μπεμπα είναι 400 γραμμάρια και μας είχε γυρισμένη πλάτη!βαρέθηκε κάθε τρεις και λίγο με έναν υπέρηχο!

Μα τι φτύσιμο που μας ρίχνουν ακόμη δεν βγήκαν από το αυγό??? Χαχαχα κ μένα τον ζορικο έκανε!

Από την ταλαιπωρία προφανώς οι συσπάσεις ε? Περαστικά σου εύχομαι κοριτσακι μου!!! Τουλάχιστον θα ξεκουραστείς γιατί πάνω κάτω με την δουλειά οι αντοχές είναι περιορισμένες. Τι θα κάνεις με το νεφρό? Θα το ψάξετε παραπάνω ή νιώθεις καλύτερα?

3.6 τον μέτρησε τον τράχηλο ενώ στον κοιλιακό φαινόταν 2.5.. μεγάλη απόκλιση.. Κ μένα στο 2.5 μου είπε ότι θα έχουμε θεματακι οπότε αν ανατομικά είσαι οκ στο 3 τότε είσαι πολύ κοντά!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Μα τι φτύσιμο που μας ρίχνουν ακόμη δεν βγήκαν από το αυγό??? Χαχαχα κ μένα τον ζορικο έκανε!

Από την ταλαιπωρία προφανώς οι συσπάσεις ε? Περαστικά σου εύχομαι κοριτσακι μου!!! Τουλάχιστον θα ξεκουραστείς γιατί πάνω κάτω με την δουλειά οι αντοχές είναι περιορισμένες. Τι θα κάνεις με το νεφρό? Θα το ψάξετε παραπάνω ή νιώθεις καλύτερα?

3.6 τον μέτρησε τον τράχηλο ενώ στον κοιλιακό φαινόταν 2.5.. μεγάλη απόκλιση.. Κ μένα στο 2.5 μου είπε ότι θα έχουμε θεματακι οπότε αν ανατομικά είσαι οκ στο 3 τότε είσαι πολύ κοντά!

Ελα ντε!!!εχω σταματήσει την δουλειά μετά την αποκόλληση!κουραστηκα 2 μέρες με το σπίτι!είχα πάρει πολύ αέρα τώρα τελευταία και έκανα δουλειές συνέχεια!

Μάλλον!μου είπε ο γιατρός οτι μπορεί η ούρων να βγει καθαρή αλλά να κάνει κάποια σύσπαση το νεφρό!τώρα παίρνω 3 buscopan την ημέρα και πολλά νερά μου είπε!λογικά θα περάσει!με έχει πιάσει και η μέση μου που είναι προβληματική!

Ναι και εμένα κοιλιακά βγαίνει 2,5 και κολπικά 3!εσενα είναι μια χαρά 3,6!ασφαλές τράχηλος!εγώ απλά δεν Πρέπει να κουραζομαι καθόλου για να μην μικρύνει πριν την ώρα του!ο γιατρός μου είπε ότι θα μικρύνει κι αλλο περίπου στην 27η βδομάδα και τότε θα πάρω αγωγή, μάλλον κολπική κρέμα προγεστερόνης!τώρα περιμένω την β'επιπεδου την πέμπτη!!!δεν αγχωνομαι για το μωρό για τον τράχηλο αγχωνομαι!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , modena είπε:

Μα τι φτύσιμο που μας ρίχνουν ακόμη δεν βγήκαν από το αυγό??? Χαχαχα κ μένα τον ζορικο έκανε!

Από την ταλαιπωρία προφανώς οι συσπάσεις ε? Περαστικά σου εύχομαι κοριτσακι μου!!! Τουλάχιστον θα ξεκουραστείς γιατί πάνω κάτω με την δουλειά οι αντοχές είναι περιορισμένες. Τι θα κάνεις με το νεφρό? Θα το ψάξετε παραπάνω ή νιώθεις καλύτερα?

3.6 τον μέτρησε τον τράχηλο ενώ στον κοιλιακό φαινόταν 2.5.. μεγάλη απόκλιση.. Κ μένα στο 2.5 μου είπε ότι θα έχουμε θεματακι οπότε αν ανατομικά είσαι οκ στο 3 τότε είσαι πολύ κοντά!

κοριτσακι τελεια με το καλο λοιπον!!!! ο τραχηλος μια χαρα κ μενα στον κοιλιακο μου εβγαινε 2.9 κ στον κολπικο 4.9 καμια σχεση!!! γιαυτο μονο κολπικο!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ελα ντε!!!εχω σταματήσει την δουλειά μετά την αποκόλληση!κουραστηκα 2 μέρες με το σπίτι!είχα πάρει πολύ αέρα τώρα τελευταία και έκανα δουλειές συνέχεια!

Μάλλον!μου είπε ο γιατρός οτι μπορεί η ούρων να βγει καθαρή αλλά να κάνει κάποια σύσπαση το νεφρό!τώρα παίρνω 3 buscopan την ημέρα και πολλά νερά μου είπε!λογικά θα περάσει!με έχει πιάσει και η μέση μου που είναι προβληματική!

Ναι και εμένα κοιλιακά βγαίνει 2,5 και κολπικά 3!εσενα είναι μια χαρά 3,6!ασφαλές τράχηλος!εγώ απλά δεν Πρέπει να κουραζομαι καθόλου για να μην μικρύνει πριν την ώρα του!ο γιατρός μου είπε ότι θα μικρύνει κι αλλο περίπου στην 27η βδομάδα και τότε θα πάρω αγωγή, μάλλον κολπική κρέμα προγεστερόνης!τώρα περιμένω την β'επιπεδου την πέμπτη!!!δεν αγχωνομαι για το μωρό για τον τράχηλο αγχωνομαι!

Σύσπαση το νεφρό λόγω κούρασης κ αυτό?

Όλα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς! Θα επανέλθεις στο 3 κ θα σταματήσεις να κάνεις δουλειές. Δυο μηνακια μείνανε τρία το πολύ.

Just now, linaa είπε:

κοριτσακι τελεια με το καλο λοιπον!!!! ο τραχηλος μια χαρα κ μενα στον κοιλιακο μου εβγαινε 2.9 κ στον κολπικο 4.9 καμια σχεση!!! γιαυτο μονο κολπικο!!!

Ναι δεν το συζητώ! Άντε κ στις υπόλοιπες με το καλό!!

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!πολύ χαίρομαι!!!μια χαρά το αντρακι σου!τώρα ψώνια!!!!!400 γραμμάρια μια χαρά είναι!!!

Δεν είναι η στάνταρ διαδικασία για τον τράχηλο είναι η σωστή διαδικασια όμως!!!γιατί κοιλιακά δεν μετριέται σωστα!και είναι πολύ σημαντικός ο τράχηλος!ποσό σου είπε οτι είναι;;;

Γιατί εγώ Εχτες ετρεχα πάλι!!!με έχει πιάσει ένας πόνος στο δεξί νεφρό μου 3 μέρες τώρα!μου είπε ο γιατρός να κάνω μια γενική ούρων αλλά βγήκε καθαρή!και επειδή μαζί με πιασανε και πόνοι περιόδου ετρεχα στο ρέα για υπέρηχο γιατί ο γιατρός μου είναι στην Γερμανία!κανω κάποιες συσπάσεις πάλι και θα είμαι ξάπλα για κάποιες μέρες!λόγω συσπάσεων μου έκαναν και κολπικό για να μετρήσουν τον τράχηλο και είναι 2,8!ο γιατρός μου όμως μου είπε να μην ανησυχω γιατί 3,00 ήταν και οταν τον είχαμε μετρήσει μαζί!Και σημασία έχει ότι είναι σταθερός!οταν φτάσει 2,5 θα πάρω αγωγή!οπότε τώρα ξεκούραση πάλι!η μπεμπα είναι 400 γραμμάρια και μας είχε γυρισμένη πλάτη!βαρέθηκε κάθε τρεις και λίγο με έναν υπέρηχο!

κοριτσι περαστικα!!! οι πονοι στα νεφρα ειναι συνιθισμενοι στην εγκυμοσυνη συνηθως ειναι αμμος που με την εγκυμοσυνη κανει την παρουσια της!!! πολυ νερο κ θα φυγει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!Modena μου πολυ χαρηκα με τα νεα σου...μια φιλη μου εκανε β επιπεδου πριν λιγες μερες στην 22η εβδομαδα και νομιζω οτι το μωρο ηταν 450 γραμμαρια,αρα μια χαρα ειστε κι εσεις!!!Την τελευταια φορα που πηγα στο γυναικολογο 20 Μαρτιου η μπεμπα ειχε κρυφτει ολη πισω απ τον πλακουντα,μονο κατι πατουσακια βλεπαμε να κουνιουνται!!Σου λεει:θα με δειτε οταν θελω εγω!!!Χαχα!!!Elenistam εγω μενω επαρχια και ΙΚΕΑ εδω κοντα δεν εχουμε δυστυχως και δεν ρισκαρω να παραγγειλω μεσω ιντερνετ χωρις να τα δω απο κοντα!!Καφεδιαζω με τον αντρουλη μου(ντεκαφεινε φυσικα) και μαζευω ηλιο μεχρι της 12 που ξεκιναω δουλεια!!Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες ❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...