Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 hours ago, Blue Velvet said:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Γειά σου κορίτσι μου, εμείς είχαμε πάρε τις lifertil λ είχαμε πολύ καλά αποτελέσματα στις γονιμοποιησεις, βέβαια δεν ξέρω αν αυτό οφείλεται στις βιταμίνες όμως θεωρώ ότι βοήθησαν κ αυτές 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Οχι!σε ποτηράκια με νερό, ξύδι και χρώμα ζαχαροπλαστικής!το είδα και αυτό με το ρύζι αλλά δεν εβαψα πολλά αυγά!

Ναι!!!τέλεια παστέλ χρωματακια!!!με το κρεμμύδι δεν τα εχω δει!και τώρα φέτος που τα έκανα με τα χρώματα ζαχαροπλαστικής εχω ενθουσιαστεί!

Εχω μια απορία!medium στα 68 κιλά φορατε στα ρούχα εγκυμοσύνης;;;σε xs τα βγάζουν;;;

Τα ρούχα εγκυμοσυνης τα παίρνεις το νούμερο που φορούσες ανέκαθεν. Τα κιλά μαζεύονται στην κοιλιά αν τα παίρνεις φυσιολογικα, οπότε όλα αυτά είναι σχεδιασμένα να είναι επεκτεινομενα στην κοιλιά, είτε με φαρδιά λάστιχα είτε με ελαστικά υφάσματα. 

Με το κρεμμύδι κάνουν περίεργους χρωματισμούς κ είναι κ 100% φυσικά χρωστικά οπότε τα τρώμε κ ελεύθερα. Εγώ φοβάμαι να φάω τα αυγά που είναι βαμμένα με βαφή αυγών γιατί περνάει μέσα στο αυγό κ ένας θεός ξέρει τι περιέχουν..


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τα orchestra έχουν ωραία ρούχα εγκυμοσύνης και με την κάρτα orchestra όλα μισή τιμή και την βγάζεις με ένα 30αρι ισχύει για ένα χρόνο. Τα Λητώ αρκετά ακριβά ρούχα. Τα h&m έχει οικονομικά απλά ρουχαλάκια και ορισμένα zara. Όσον αφορά στα αυγά θα μου φέρει η γιαγιά μου που βάφει κάθε χρόνο :))

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Ναι το έχω κάνει κ εγώ κ βγαίνουν πολύ ωραία!!! Παστέλ αποχρώσεις αν δεν το αφήσεις πολλη ώρα! Εγώ κορίτσια λέω με κρεμμύδια να τα βάψω φέτος. Αλλά αύριο... Προς το παρόν ειμαι ακόμη στο γραφείο .. 

Αυτή την στιγμή φοράω το medium και είμαι 67.5 κιλά.. μια χαρά είναι.. έτσι κ αλλιώς η μπλούζα καλύπτει λίγο τον "ποπο" για να μην φαίνεται το λάστιχο του παντελονιού.

Τέλεια....με.κρεμυδι τα.εκανε η γιαγιά μου....κ τα τρως κ άφοβα...

Στα ίδια κιλά είμαστε....οι μπλούζες όντως μια χαρά κάθονται....είναι κ ελαστικές..,.τα παντελόνια όμως με.πιεζαν.πολυ στην κοιλιά κ αναγκάστηκα να αγοράσω ....μια χαρά θα τα φοράω κ μετά....το παλιό μου το τρυπισα από το πολύ το βάλε....

 

πρίν από 24 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Κορίτσια τα orchestra έχουν ωραία ρούχα εγκυμοσύνης και με την κάρτα orchestra όλα μισή τιμή και την βγάζεις με ένα 30αρι ισχύει για ένα χρόνο. Τα Λητώ αρκετά ακριβά ρούχα. Τα h&m έχει οικονομικά απλά ρουχαλάκια και ορισμένα zara. Όσον αφορά στα αυγά θα μου φέρει η γιαγιά μου που βάφει κάθε χρόνο :))

Τέλεια....θα πάω να.ψαξω.... χαρά βλέπω ;;;; Αλήθεια έχουν. Εγκυμοσύνης;;; Θα πάω να κοιτάξω....βασικά παντελονάκια έτσι για να αλλάζω γτ έχω δύο μόνο κ τα.εχω βαλε βγάλε...βολεύουν κ μετά την εγκυμοσύνη....μπλούζες δεν παίρνω...νομίζω μετά θα πάνε άχρηστες...θα είναι φαρδιές μπροστά....αφού είναι ελαστικές και βολεύομαι με όσες έχω μια χαρά θα τη βγάλω...

πρίν από 36 λεπτά , modena είπε:

Τα ρούχα εγκυμοσυνης τα παίρνεις το νούμερο που φορούσες ανέκαθεν. Τα κιλά μαζεύονται στην κοιλιά αν τα παίρνεις φυσιολογικα, οπότε όλα αυτά είναι σχεδιασμένα να είναι επεκτεινομενα στην κοιλιά, είτε με φαρδιά λάστιχα είτε με ελαστικά υφάσματα. 

Με το κρεμμύδι κάνουν περίεργους χρωματισμούς κ είναι κ 100% φυσικά χρωστικά οπότε τα τρώμε κ ελεύθερα. Εγώ φοβάμαι να φάω τα αυγά που είναι βαμμένα με βαφή αυγών γιατί περνάει μέσα στο αυγό κ ένας θεός ξέρει τι περιέχουν..

Modena εγώ τα παίρνω στον πωπο....χχχ

  • Χαχα 1

fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , modena είπε:

Τα ρούχα εγκυμοσυνης τα παίρνεις το νούμερο που φορούσες ανέκαθεν. Τα κιλά μαζεύονται στην κοιλιά αν τα παίρνεις φυσιολογικα, οπότε όλα αυτά είναι σχεδιασμένα να είναι επεκτεινομενα στην κοιλιά, είτε με φαρδιά λάστιχα είτε με ελαστικά υφάσματα. 

Με το κρεμμύδι κάνουν περίεργους χρωματισμούς κ είναι κ 100% φυσικά χρωστικά οπότε τα τρώμε κ ελεύθερα. Εγώ φοβάμαι να φάω τα αυγά που είναι βαμμένα με βαφή αυγών γιατί περνάει μέσα στο αυγό κ ένας θεός ξέρει τι περιέχουν..

Α!!!κατάλαβα!οπότε λογικά τα small θα μου είναι εντάξει!

Υποτίθεται οτι οι βαφές αυγών δεν είναι τοξικές για να μπορείς να τα φας αν περάσει μέσα στο αυγό!

Αλλά για να είμαι σίγουρη φετος και να τα φαω χωρις αγχος για αυτό τα εβαψα με χρώματα ζαχαροπλαστικής που είναι φτιαγμένα για να τρώγονται και όχι για διακοσμητικά!

Θυμήθηκα, την εχω δει την τεχνική με τά κρεμμύδια!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια νηστεψατε; Εγώ μόνο αυτή τη βδομάδα. Μόνο και μόνο που περιορίζομαι ειμαι πιο λαίμαργη, αλλά κάνω υπομονή. Σήμερα έφαγα λίγες πατάτες τηγανητές, ντομάτα και μια φέτα ψωμί. Γενικά πεινάω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Κορίτσια νηστεψατε; Εγώ μόνο αυτή τη βδομάδα. Μόνο και μόνο που περιορίζομαι ειμαι πιο λαίμαργη, αλλά κάνω υπομονή. Σήμερα έφαγα λίγες πατάτες τηγανητές, ντομάτα και μια φέτα ψωμί. Γενικά πεινάω.

Ολη μερα μόνο αυτό έφαγες....;;; Μην.αρχισω να γράφω τι έφαγα σήμερα....


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , kiki1986 είπε:

Ολη μερα μόνο αυτό έφαγες....;;; Μην.αρχισω να γράφω τι έφαγα σήμερα....

Ναι τώρα θα φτιάξω μια σαλάτα. Κάνω υπομονή λόγω νηστείας αλλιώς κι εγώ δε θα ήξερα τι να πρωτογραψω χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Κορίτσια νηστεψατε; Εγώ μόνο αυτή τη βδομάδα. Μόνο και μόνο που περιορίζομαι ειμαι πιο λαίμαργη, αλλά κάνω υπομονή. Σήμερα έφαγα λίγες πατάτες τηγανητές, ντομάτα και μια φέτα ψωμί. Γενικά πεινάω.

Εγω εχτες νηστεψα το κρέας γιατί σήμερα πήγα να κοινωνησω!και αύριο λόγω μεγάλης παρασκευής!τις υπόλοιπες μέρες δεν εχω νηστεψει, τρώω κανονικά!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Melissoula27Εγώ δεν τα κατάφερα ούτε το κρέας.. έφαγα χτες ένα σάντουιτς με κοτόπουλο.. πεινάω κ εγώ όλη μέρα..

Προσπαθώ να μην πάρω κ άλλα κιλά κ ζοριζομαι. Πίνετε νερό να κόβει την όρεξη.. ;)

 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, modena είπε:

@Melissoula27Εγώ δεν τα κατάφερα ούτε το κρέας.. έφαγα χτες ένα σάντουιτς με κοτόπουλο.. πεινάω κ εγώ όλη μέρα..

Προσπαθώ να μην πάρω κ άλλα κιλά κ ζοριζομαι. Πίνετε νερό να κόβει την όρεξη.. ;)

 

Νηστεψα αυτή βδομάδα....έχω ταράξει τις γαριδομακαροναδες. Βεβαια.... Αλλά όχι κ δύο μπούκες φαι....το κρέας μόνο....τυρί γάλα έφαγα....

Όσο για την πείνα....καλά τους πρώτους μήνες δεν το συζητάω....μεχρι που έκλεισα τον τρίτο είχα πάρει οκτώ κιλά... Είναι ένας μήνας που ισιωσα κ δεν πήρα τπτ...βέβαια παρατήρησα ότι μου ανοίγει την όρεξη το πορτοκαλί...χτες είπια το πρωί χυμό πορτοκάλι κ όλη μέρα πεινούσα σα λύκος... κομμένο πια....

  • Μου αρέσει 1

fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 24/3/2018 at 7:08 ΜΜ, elenistam είπε:

Το πρώτο είναι η καλύτερη ιδέα για αρχή και μπράβο της που στο πρότεινε....!!!!!! να μου πεις το ονομά της....σου είπε τιμή για αυτό?

Καλησπέρα Ελένη και σε όλα τα κορίτσια. Ήδη κάναμε ιστορικό και μετά τις γιορτές θα ξεκινήσουμε το έμμεσο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ που σου έγραψα. Η μικρή Πάρολαυτα τελ δυο βδομαδες έχει πάρει η γλώσσα της και προσπαθεί να μιμηθεί αυτά που λέμε έτσι ξαφνικά. Έχει γούστο λέω να αγχώνομαι άδικα. Θα δειξει. Πάντως όλο και κάπως θα βοηθήσει λέω όλο αυτό. Ελένη, η τιμή είναι 200 ευρώ μηνιαίως και θα πηγαίνω εγώ κάθε βδομάδα για αξιολόγηση και κατεύθυνση. Α καλυπτει το ταμειο ευτυχωσ Αλλά τα βάζουν μετά από μηνες... Ουσιαστικά εγώθα διδασκόμαι και θα τα κάνω στη μικρή περίπου δέκα λεπτά κάθε μέρα. 

Εγω δε νηστεψα καθόλου και θα είναι αμαρτία να σας πω τι έχω φάει αυτές τις μερες. Κρύβομαι από όλους αλλά από τον Θεό οχι.Ελπίζω να με λυπηθεί...

είναι αδύνατο να νηστεψω γιατί πεινάω πολύ και λιγουρευομαι και δεν κρατιέμαι. 

Γενικα όλα καλά, περιμένω β επιπέδου σε δέκα μερες. Εύχομαι σε όλες σας και στις οικογένειες σας καλή ανάσταση και καλή λευτεριά. Τα ΦΙΛΙΑ μου!

  • Μου αρέσει 4

tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...