Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Εμείς ξεκινάμε τα βαψιματα στο σπίτι οπότε σιγά σιγά θα φτιάξουμε το δωμάτιο τον Μάιο.. Τρελό ψάξιμο στο ιντερνέτ.. θα θελα τον Ιούνιο τα πιο πολλά να είναι έτοιμα γιατί δεν ξέρω πως θα μου βγει ο συνδυασμός καύσωνα-κοιλια-μεση.. οπότε λέω ότι προλάβω κ μετά να χαλαρώνω. 

6 ώρες πρίν, zina1987 είπε:

Καλησπερα εγκυουλες!!!Σημερα ειναι τελευταια μερα χαλαρωσης για μενα.καθως απο αυριο ξεκιναω δουλεια,κλαψ!Εχει τοσο ωραιες μερες...θελω να ειμαι ολο βολτες,αν και κουραζομαι πολυ ευκολα!!Εσεις απο θεμα κουρασης πως πατε;Το πρωτο τριμηνο δεν τη παλευα καθολου ομως!Ηταν και θεμα ψυχολογιας βεβαια,μεχρι να κανουμε ληψη τροφοβλαστη και να παρουμε αποτελεσματα ηταν ζορι πολυ!!Elenistam κι εμεις λεμε μετα τη β επιπεδου να αρχισουμε τις αγορες αν και για πολλα πραγματα εχουμε αποφασισει!!Ανυπομονω...

Εγώ δεν μπορώ να πω ότι νιώθω να κουράζομαι εύκολα. Από χτες βέβαια έχω κάτι έντονα πονακια χαμηλά κ σκέφτομαι οτι μάλλον το πολύ έκανα με τις δουλειές. Υπομονή με τη δουλειά! Κ εγώ με το ζόρι πάω.. θέλω να είμαι έξω να μαζεύω ήλιο!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ....ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΛΤΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.....ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΙ.......

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΜΕΤΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΩ ΩΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ

Εννοείτε ότι θα τα διαλέξουμε εμείς για τα παιδιά μας κάπου εκεί λέω κ γω για κούνια κ καρότσι 

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , gogouli88 είπε:

Εννοείτε ότι θα τα διαλέξουμε εμείς για τα παιδιά μας κάπου εκεί λέω κ γω για κούνια κ καρότσι 

ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ...ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΩ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΧΩ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ...ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΩ

Εννοείται!!! Κορίτσια εμείς πήγαμε στο Λητώ σήμερα για να δούμε τι παίζει κ μας είπαν ότι θέλουν 20 μέρες από την παραγγελία για την παράδοση. Κουλο?? 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ????? ΑΠΛΗ ΚΟΥΝΙΑ???? ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΟ???? ΠΡΟΕΦΗΒΙΚΟ????? ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ??? ΝΤΟΥΛΑΠΑ???? ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΑ ΣΕΤ Η ΚΟΜΜΑΤΙΑ?

Καλημέρα! Μια απλή λευκή κούνια. Μετά θα πάρουμε κρεβατάκι κανονικό για οταν μεγαλώσει γιατί πρώτα ο Θεός σε αυτή την φάση θα χρειαστεί άλλο μωράκι την κούνια αν πάνε τα σχέδια μας όπως θέλουμε. :) Συρταριερα έχουμε μεγάλη λευκή. Είναι σετ του δικού μας δωματίου που δεν χωράει στο δωμάτιο μας, οπότε θα βάλουμε πάνω ένα στρωματακι κ θα γίνει αλλαξιερα. Θα πάρουμε κ μια πολυθρόνα για το παιδικό να την έχουμε για το θηλασμό. Αυτά!

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ????? ΑΠΛΗ ΚΟΥΝΙΑ???? ΠΟΛΥΜΟΡΦΙΚΟ???? ΠΡΟΕΦΗΒΙΚΟ????? ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ??? ΝΤΟΥΛΑΠΑ???? ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΑ ΣΕΤ Η ΚΟΜΜΑΤΙΑ?

Καλημέρα!!!κούνια έχουμε και είναι επεκτεινόμενη, γίνεται κρεβάτι μετά προεφηβικο!μονο άλλο στρώμα χρειάζεται!συρταριερα εχω στην κρεβατοκάμαρα μου που θα την βάλω στο παιδικό και απο πάνω θα βάλω στρώμα αλλαξιερας γιατί είναι μεγάλη!ντουλάπες έχει το παιδικό!μια καρέκλα για τον θηλασμό σκεφτόμουν να πάρω αλλά είναι ακριβές και δεν ξέρω αν θα βολεψει και αν αξίζει τον κόπο!για αρχη θα διατηρήσω και ενα μονό κρεβάτι που εχω στο παιδικό γιατί δεν λόγω δουλειάς του άντρα μου να κοιμομαστε μαζι δεν γίνεται να τον ξυπνάμε γιατί δουλεύει στις 2.00 την νύχτα! 

  • Μου αρέσει 3

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα!!!κούνια έχουμε και είναι επεκτεινόμενη, γίνεται κρεβάτι μετά προεφηβικο!μονο άλλο στρώμα χρειάζεται!συρταριερα εχω στην κρεβατοκάμαρα μου που θα την βάλω στο παιδικό και απο πάνω θα βάλω στρώμα αλλαξιερας γιατί είναι μεγάλη!ντουλάπες έχει το παιδικό!μια καρέκλα για τον θηλασμό σκεφτόμουν να πάρω αλλά είναι ακριβές και δεν ξέρω αν θα βολεψει και αν αξίζει τον κόπο!για αρχη θα διατηρήσω και ενα μονό κρεβάτι που εχω στο παιδικό γιατί δεν λόγω δουλειάς του άντρα μου να κοιμομαστε μαζι δεν γίνεται να τον ξυπνάμε γιατί δουλεύει στις 2.00 την νύχτα! 

Καλέ πολυθρόνα απλή, όχι θηλασμού. Αυτοί είναι τρελοί! Ζητάνε 300€ για τις πολυθρόνες κ είναι κ αισθητικα σαν ηλεκτρικές καρέκλες.. Μια απλή λευκή από το Σκρουτζ θα πάρω του πενηνταρικου.. τύπου ΙΚΕΑ, ξύλινος σκελετός με λευκό μαξιλάρι.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Καλέ πολυθρόνα απλή, όχι θηλασμού. Αυτοί είναι τρελοί! Ζητάνε 300€ για τις πολυθρόνες κ είναι κ αισθητικα σαν ηλεκτρικές καρέκλες.. Μια απλή λευκή από το Σκρουτζ θα πάρω του πενηνταρικου.. τύπου ΙΚΕΑ, ξύλινος σκελετός με λευκό μαξιλάρι.

Μα έπαθα σοκ με τις τιμές στις καρέκλες θηλασμού!μπράβο!!!μια τέτοια θα πάρω!!!:)

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες καλησπερα!! Συμφωνω για καρεκλα θηλασμου,πεταμενα λεφτα! Κ γω μια πολυθρονα τυπου ικεα θα παρω να μου μεινει κ μετα. Κουνια που γινεται κρεβατι θα παρουμε να το εχουμε εως τα 5 αισιως.Συρταριερα για κανενα λογο τις υπερεκτιμουν επισης. Ευτυχως εχω κ ντουλαπα μεγαλη στο δωματιο οποτε τα βολευω. Εγω ζυγιστηκα σημερα κ αισιως ανεβηκα στο +4. Αγωνια για τη Δευτερα πολυυυυ!! Κομβικο σημειο τελικα αυτη η β επιπεδου. 

  • Μου αρέσει 1

poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , samiam είπε:

Κοριτσαρες καλησπερα!! Συμφωνω για καρεκλα θηλασμου,πεταμενα λεφτα! Κ γω μια πολυθρονα τυπου ικεα θα παρω να μου μεινει κ μετα. Κουνια που γινεται κρεβατι θα παρουμε να το εχουμε εως τα 5 αισιως.Συρταριερα για κανενα λογο τις υπερεκτιμουν επισης. Ευτυχως εχω κ ντουλαπα μεγαλη στο δωματιο οποτε τα βολευω. Εγω ζυγιστηκα σημερα κ αισιως ανεβηκα στο +4. Αγωνια για τη Δευτερα πολυυυυ!! Κομβικο σημειο τελικα αυτη η β επιπεδου. 

Εγώ είμαι στα +7.. θα το πω αύριο στο γιατρό μου από απόσταση... Χαχαχα

Επιτέλους αύριο η β επιπέδου!!!! Ούτε 24 ώρες!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , modena είπε:

Εγώ είμαι στα +7.. θα το πω αύριο στο γιατρό μου από απόσταση... Χαχαχα

Επιτέλους αύριο η β επιπέδου!!!! Ούτε 24 ώρες!

Πω πω θα τελειωνεις!!! Με το καλοοοο! Να μπεις να μας πεις!!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Ναι!! Ανυπομονώ!! :-D

Με το καλό κορίτσι μου να μας πεις τα νεα τα καλά.. Και με λεπτομέρειες για να προετοιμαστούμε και εμείς...:) έφτασαν επιτέλους οι μέρες μας....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Με το καλό κορίτσι μου να μας πεις τα νεα τα καλά.. Και με λεπτομέρειες για να προετοιμαστούμε και εμείς...:) έφτασαν επιτέλους οι μέρες μας....

Ναι επιτέλους η μία μετά την άλλη! Εννοείται λεπτομέρειες!!! Μετά από ενάμιση μήνα θα τον δω!! Από σπορακι θα ναι ολόκληρος άντρας! Χαζομανα ακόμη δεν βγήκε! Χαχαχα


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...