Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, samiam είπε:

Τελεια!!!! Θρεφταρια τα μωρα!! Υπομονη!!! Το αποτελεσμα θα σε ανταμειψει!!

Όντως θρεφταρια!!! Κ ο εμβρυολογος μου είπε ότι αναπτύσονται καλύτερα κ από ένα. Είδα κ τις μετρήσεις του γιου μου κ δεν ήταν τόσο μεγάλες.. κ τότε στον γιο β επιπέδου έκανα στις 22-23 εβδομάδες.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

11 ώρες πρίν, Sam13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά!! Καλώς ήρθατε οι καινούργιες κοπέλες κ με το καλό να πάρετε στην αγκαλιά σας τελειομηνα μωράκια!!  

Την Μ.Τεταρτη είχα β επιπέδου όπου είδαμε τα μωράκια μας κ ξετρελαθήκαμε οικογενειακώς :) βέβαια ο γιος έδωσε ρέστα με αυτά που έλεγε στα μωρά χαχαχχαχα 

οπως σας είχα πει είναι ένα αγόρι κ ένα κορίτσι, το επιβεβαιώσαμε για άλλη μια φορά! Η ανάπτυξη τους είναι άψογη, καρδιολογικά κλπ κλπ όλα τέλεια!! Το βάρος στο κορίτσι είναι 502 γρ κ στο αγόρι 475γρ. Η καλλιέργεια που είχα κάνει βγήκε πεντακάθαρη κ γενικά όλα πάνε κατ'ευχην!! Πήγα κ στην αιματολόγο όπου μου άλλαξε συμπληρωματα κ μου έδωσε αυτά που αρμόζουν στον οργανισμό μου κ στην παρούσα φάση. Έκανα μια ένεση B 12 γιατί η τιμη ήταν στα τάρταρα -270- κ θελουμε να έχουμε αρκετά υψηλή περίπου 900-1000 όταν στα φυσιολογικά μας ή όταν θηκαζουνε πρέπει να έχουμε 600..Η Β12 βοηθάει στο ανοσοποιητικό, στον αιματοκρίτη κ εννοείται στο νευρολογικό κομμάτι μαμας κ εμβρύου. αυτά ο γυναικολόγος μου δεν τα ήξερε.. του έλεγα να πάω (τότε με τον χαμηλό αιματοκρίτη) σε αιματολόγο κ μου έλεγε ότι δεν χρειάζεται.. ευτυχώς άκουσα το ένστικτο μου κ πήγα κ μου βγήκε σε καλό ;) Τρίτη θα κάνω ξανά αιματολογικές να δω αν ανέβηκαν οι τιμές. 

Η δίκη μου κοιλιά είναι τεράστια κ λογικό μιας κ μεγαλώνει δυο μωράκια. Όλοι με ρωτάνε αν κοντεύω κ θέλω να κλάψω .. όσο περνάει ο καιρός κουράζομαι όλο κ πιο εύκολα. Οι βασικές δουλειές γίνονται με δυσκολία αν κ έχω τρελη όρεξη κ διάθεση για το νοικοκυριό, δεν βοηθάει η κατάσταση.. Λαδακι βάζω αμυγδαλέλαιο που είναι οικονομικό κ πιο αγνό από τα υπόλοιπα της αγοράς. 

δωμάτιο δεν θα φτιάξω μιας κ θα τα πάρουμε στην κρεβατοκάμαρα για αρχή να βοηθάει κ με το κομμάτι του θηλασμού.. (πολύ) πιο μετά θα τα μεταφέρω στο παιδικο όπου θα διαμορφωθεί σε μοντεσσορι. 

Αυταααααα... μου πήρε όλο το απόγευμα να σας διαβάσω από το τελευταίο μου σχόλιο... ήθελα να απαντήσω σε κάποιες κοπέλες προσωπικά σε διαφορά θέματα αλλά μέχρι να φτάσω στο τέλος τα ξέχασα Χαχαχχαχαχα 

Μπράβο!!!μπράβο!!!μεγάλα μωρακια!!!εμένα η μπουμπου μου είναι η μισή από εσάς!!!είναι αθλητικό κορίτσι σαν την μαμά όπως λέει και ο γιατρός μας!!!Χαχαχαχα

Να δούμε θα έχει αποτέλεσμα η ένεση b12!μακάρι!γιατί εγώ εχω έλλειψη πριν την εγκυμοσύνη και δεν θα φτάσει ποτέ ψιλά λόγω θρομβοφιλιας!

Εγω λόγω δουλειάς του άντρα μου(ξυπνάει στις 2.00 την νύχτα να πάει για δουλειά)για αρχή θα κοιμάμαι με την μικρή στο παιδικό γι'αυτο και θα διατηρήσω μέσα ενα μονό κρεβάτι που εχω!οπότε δεν γίνεται να την εχω στην κρεβατοκάμαρα και να κοιμομαστε όλοι μαζί!

10 μέρες ακόμα για την δική μας β'επιπεδου και ανυπομονω!αν και πλέον εχω πολύ καλή ψυχολογία και διάθεση!!!

Φανταζομαι η κοιλιτσα σου θα είναι τεράστια!!!φουλ ταλαιπωρία μόλις αρχίσουν και οι ζεστές!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

18 ώρες πρίν, Sam13 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ χρόνια πολλά!! Καλώς ήρθατε οι καινούργιες κοπέλες κ με το καλό να πάρετε στην αγκαλιά σας τελειομηνα μωράκια!!  

Την Μ.Τεταρτη είχα β επιπέδου όπου είδαμε τα μωράκια μας κ ξετρελαθήκαμε οικογενειακώς :) βέβαια ο γιος έδωσε ρέστα με αυτά που έλεγε στα μωρά χαχαχχαχα 

οπως σας είχα πει είναι ένα αγόρι κ ένα κορίτσι, το επιβεβαιώσαμε για άλλη μια φορά! Η ανάπτυξη τους είναι άψογη, καρδιολογικά κλπ κλπ όλα τέλεια!! Το βάρος στο κορίτσι είναι 502 γρ κ στο αγόρι 475γρ. Η καλλιέργεια που είχα κάνει βγήκε πεντακάθαρη κ γενικά όλα πάνε κατ'ευχην!! Πήγα κ στην αιματολόγο όπου μου άλλαξε συμπληρωματα κ μου έδωσε αυτά που αρμόζουν στον οργανισμό μου κ στην παρούσα φάση. Έκανα μια ένεση B 12 γιατί η τιμη ήταν στα τάρταρα -270- κ θελουμε να έχουμε αρκετά υψηλή περίπου 900-1000 όταν στα φυσιολογικά μας ή όταν θηκαζουνε πρέπει να έχουμε 600..Η Β12 βοηθάει στο ανοσοποιητικό, στον αιματοκρίτη κ εννοείται στο νευρολογικό κομμάτι μαμας κ εμβρύου. αυτά ο γυναικολόγος μου δεν τα ήξερε.. του έλεγα να πάω (τότε με τον χαμηλό αιματοκρίτη) σε αιματολόγο κ μου έλεγε ότι δεν χρειάζεται.. ευτυχώς άκουσα το ένστικτο μου κ πήγα κ μου βγήκε σε καλό ;) Τρίτη θα κάνω ξανά αιματολογικές να δω αν ανέβηκαν οι τιμές. 

Η δίκη μου κοιλιά είναι τεράστια κ λογικό μιας κ μεγαλώνει δυο μωράκια. Όλοι με ρωτάνε αν κοντεύω κ θέλω να κλάψω .. όσο περνάει ο καιρός κουράζομαι όλο κ πιο εύκολα. Οι βασικές δουλειές γίνονται με δυσκολία αν κ έχω τρελη όρεξη κ διάθεση για το νοικοκυριό, δεν βοηθάει η κατάσταση.. Λαδακι βάζω αμυγδαλέλαιο που είναι οικονομικό κ πιο αγνό από τα υπόλοιπα της αγοράς. 

δωμάτιο δεν θα φτιάξω μιας κ θα τα πάρουμε στην κρεβατοκάμαρα για αρχή να βοηθάει κ με το κομμάτι του θηλασμού.. (πολύ) πιο μετά θα τα μεταφέρω στο παιδικο όπου θα διαμορφωθεί σε μοντεσσορι. 

Αυταααααα... μου πήρε όλο το απόγευμα να σας διαβάσω από το τελευταίο μου σχόλιο... ήθελα να απαντήσω σε κάποιες κοπέλες προσωπικά σε διαφορά θέματα αλλά μέχρι να φτάσω στο τέλος τα ξέχασα Χαχαχχαχαχα 

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μεγάλη κοιλιτσα σίγουρα!!!! Κ εμείς κοντευουμε την β επιπέδου κ ανυπομονούμε!! Πόση ώρα σας πήρε?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια νομιζω ειναι η μικρη!!Οταν της μιλαει ο μπαμπας της μου δινει δυο -τρεις!!Την καταλαβε και ο αντρας μου!!Εχουμε τρελαθει!!Sam13 χαιρομαι να διαβαζω τετοια νεα...με το καλο τα διδυμακια σου!!Elenistam θα γεννησουμε κοντα τα κοριτσακια μας...θα στελνουμε μνμ απο το μαιευτηριο!!χαχα!!Εγω εχω ραντεβου τη δευτερα και θα κανονισουμε και για β επιπεδου!Βρε κοριτσια μου,καθε φορα που ειναι να παω στο γιατρο με πιανει τετοιο αγχος...δεν κοιμαμαι δυο βραδια!!Το παθαινει καμια σας αυτο ή μονο εγω ειμαι η τρελη;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Μπράβο!!!μπράβο!!!μεγάλα μωρακια!!!εμένα η μπουμπου μου είναι η μισή από εσάς!!!είναι αθλητικό κορίτσι σαν την μαμά όπως λέει και ο γιατρός μας!!!Χαχαχαχα

Να δούμε θα έχει αποτέλεσμα η ένεση b12!μακάρι!γιατί εγώ εχω έλλειψη πριν την εγκυμοσύνη και δεν θα φτάσει ποτέ ψιλά λόγω θρομβοφιλιας!

Εγω λόγω δουλειάς του άντρα μου(ξυπνάει στις 2.00 την νύχτα να πάει για δουλειά)για αρχή θα κοιμάμαι με την μικρή στο παιδικό γι'αυτο και θα διατηρήσω μέσα ενα μονό κρεβάτι που εχω!οπότε δεν γίνεται να την εχω στην κρεβατοκάμαρα και να κοιμομαστε όλοι μαζί!

10 μέρες ακόμα για την δική μας β'επιπεδου και ανυπομονω!αν και πλέον εχω πολύ καλή ψυχολογία και διάθεση!!!

Φανταζομαι η κοιλιτσα σου θα είναι τεράστια!!!φουλ ταλαιπωρία μόλις αρχίσουν και οι ζεστές!!!

Θα σου στειλω φωτό στο fb να δεις για τη κοιλιά μιλάμε χαχχαχαχαχα

θελουμε μεγάλα μωρά γιατί τα δίδυμα σπάνια πάνε μέχρι τέλος ;) 

εσυ δεν μπορείς να κανεις αυτή την ένεση;; ο γιατρός τι σου έχει πει;; μήπως να πήγαινες σε έναν αιματολόγο;; 

ετσι μην έχεις άγχος, κάνει κακό κ σε εσένα κ στο μωρο κ στους γύρω σου. Θα έρθει η ημερομηνία της β επιπέδου κ θα πετάς από χαρά!!! 

1 hour ago, modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 12/4

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μεγάλη κοιλιτσα σίγουρα!!!! Κ εμείς κοντευουμε την β επιπέδου κ ανυπομονούμε!! Πόση ώρα σας πήρε?

Αχ εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να έχουν το ίδιο άψογα νέα με εμας :) μας πήρε περίπου 1,5 ώρα αλλά μην ξεχνάς είναι μετρήσεις για 2 μωρά. 

Πως μπορώ να βάλω φωτό εδώ να δείτε κοιλουμπιτσα;;

πρίν από 9 λεπτά , zina1987 είπε:

Κοριτσια νομιζω ειναι η μικρη!!Οταν της μιλαει ο μπαμπας της μου δινει δυο -τρεις!!Την καταλαβε και ο αντρας μου!!Εχουμε τρελαθει!!Sam13 χαιρομαι να διαβαζω τετοια νεα...με το καλο τα διδυμακια σου!!Elenistam θα γεννησουμε κοντα τα κοριτσακια μας...θα στελνουμε μνμ απο το μαιευτηριο!!χαχα!!Εγω εχω ραντεβου τη δευτερα και θα κανονισουμε και για β επιπεδου!Βρε κοριτσια μου,καθε φορα που ειναι να παω στο γιατρο με πιανει τετοιο αγχος...δεν κοιμαμαι δυο βραδια!!Το παθαινει καμια σας αυτο ή μονο εγω ειμαι η τρελη;;

Σε ευχαιστω πολυ!!! Μην αγχώνεσαι βρε δεν κάνει καλό σε κανέναν σας ;) βέβαια σε καταλαβαίνω γιατί πάτε μια φορά το μήνα ή κ παραπάνω ενώ εγώ πάω κάθε 15 μέρες για να παρακολουθούμε την ανάπτυξη τους... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Sam13 είπε:

Θα σου στειλω φωτό στο fb να δεις για τη κοιλιά μιλάμε χαχχαχαχαχα

θελουμε μεγάλα μωρά γιατί τα δίδυμα σπάνια πάνε μέχρι τέλος ;) 

εσυ δεν μπορείς να κανεις αυτή την ένεση;; ο γιατρός τι σου έχει πει;; μήπως να πήγαινες σε έναν αιματολόγο;; 

ετσι μην έχεις άγχος, κάνει κακό κ σε εσένα κ στο μωρο κ στους γύρω σου. Θα έρθει η ημερομηνία της β επιπέδου κ θα πετάς από χαρά!!! 

Αχ εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να έχουν το ίδιο άψογα νέα με εμας :) μας πήρε περίπου 1,5 ώρα αλλά μην ξεχνάς είναι μετρήσεις για 2 μωρά. 

Πως μπορώ να βάλω φωτό εδώ να δείτε κοιλουμπιτσα;;

Σε ευχαιστω πολυ!!! Μην αγχώνεσαι βρε δεν κάνει καλό σε κανέναν σας ;) βέβαια σε καταλαβαίνω γιατί πάτε μια φορά το μήνα ή κ παραπάνω ενώ εγώ πάω κάθε 15 μέρες για να παρακολουθούμε την ανάπτυξη τους... 

Δεν ξέρω αν την βάλεις φωτογραφία προφίλ ή εξωφύλλου μήπως φαίνεται γτ έχει κ περιορισμό στο μέγεθος του αρχείου.. κ με προσωπικό μήνυμα ίσως γίνεται αλλά χρονοβόρο.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά εγκυουλες!!!! Η διάθεση πλέον έχει ανέβει κατακόρυφα η άνοιξη είναι εδώ κ ο μπέμπης κάνει αισθητή τη παρουσία του όλη μέρα!!! Δε σταματάω να τρώω μ έχει πιάσει πείνα μεγάλη η κοιλίτσα φαίνεται αλλά όχι κ για τοσο που έιμαι από ότι θυμάμαι από φιλες

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, gogouli88 είπε:

Χρόνια πολλά εγκυουλες!!!! Η διάθεση πλέον έχει ανέβει κατακόρυφα η άνοιξη είναι εδώ κ ο μπέμπης κάνει αισθητή τη παρουσία του όλη μέρα!!! Δε σταματάω να τρώω μ έχει πιάσει πείνα μεγάλη η κοιλίτσα φαίνεται αλλά όχι κ για τοσο που έιμαι από ότι θυμάμαι από φιλες

Και μένα χόρευε πολύ σήμερα το αντράκι μου!! Λίγη λίγη κοιλίτσα να μην ζοριστουμε στον καύσωνα!! Χεχε

Κ εγώ όταν φοράω ριχτα δεν πολυφαίνεται.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Και μένα χόρευε πολύ σήμερα το αντράκι μου!! Λίγη λίγη κοιλίτσα να μην ζοριστουμε στον καύσωνα!! Χεχε

Κ εγώ όταν φοράω ριχτα δεν πολυφαίνεται.

Ναι ούτε κ εμένα πολύφαινεται δλδ αν δε ξέρουν πως είμαι δε φαίνομαι.. Μακάρι να μη κάνουμε τεράστια κοιλιά η πάρουμε πολλά κιλά γιατί το καλοκαίρι προβλεπεται δυσκολο


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Sam13 είπε:

Θα σου στειλω φωτό στο fb να δεις για τη κοιλιά μιλάμε χαχχαχαχαχα

θελουμε μεγάλα μωρά γιατί τα δίδυμα σπάνια πάνε μέχρι τέλος ;) 

εσυ δεν μπορείς να κανεις αυτή την ένεση;; ο γιατρός τι σου έχει πει;; μήπως να πήγαινες σε έναν αιματολόγο;; 

ετσι μην έχεις άγχος, κάνει κακό κ σε εσένα κ στο μωρο κ στους γύρω σου. Θα έρθει η ημερομηνία της β επιπέδου κ θα πετάς από χαρά!!! 

Αχ εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να έχουν το ίδιο άψογα νέα με εμας :) μας πήρε περίπου 1,5 ώρα αλλά μην ξεχνάς είναι μετρήσεις για 2 μωρά. 

Πως μπορώ να βάλω φωτό εδώ να δείτε κοιλουμπιτσα;;

Σε ευχαιστω πολυ!!! Μην αγχώνεσαι βρε δεν κάνει καλό σε κανέναν σας ;) βέβαια σε καταλαβαίνω γιατί πάτε μια φορά το μήνα ή κ παραπάνω ενώ εγώ πάω κάθε 15 μέρες για να παρακολουθούμε την ανάπτυξη τους... 

Ναι!Ναι!στείλε μου!!!

Σωστό!καλύτερα λοιπόν ζουμερα διδυμακια!!!!

Σκέφτομαι μήπως να πήγαινα σε αιματολογο!θα μιλήσω με τον γιατρό μετά την β'επιπεδου να δω τι θα μου πει!θα μου γραψει εξετασεις μου ειπε παλι κκαι την καμπυλη για την 24η βδομαδα κκαι θα του πω να κανω κκαι b12!η κουμπάρα μου που έχει και αυτή έλλειψη Β12 έκανε 2 φορές την ένεση και τελικά δεν ανεβηκε!δεν είναι έγκυος όμως!

Ναι!!!ανυπομονω!!!μετά την β'επιπεδου να ξεκινήσουμε σιγά-σιγα τα ψώνια!

Και εγώ πηγαίνω πιο συχνά στον γιατρό γιατί γράφουμε τις άδειες και δεν θα αντεχα να πηγαίνω μια φορά τον μήνα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!! ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ 2ΩΡΗ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΨΙΛΟΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ....ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ...ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΛΕΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΓΟΡΕΣ...


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα εγκυουλες!!!Σημερα ειναι τελευταια μερα χαλαρωσης για μενα.καθως απο αυριο ξεκιναω δουλεια,κλαψ!Εχει τοσο ωραιες μερες...θελω να ειμαι ολο βολτες,αν και κουραζομαι πολυ ευκολα!!Εσεις απο θεμα κουρασης πως πατε;Το πρωτο τριμηνο δεν τη παλευα καθολου ομως!Ηταν και θεμα ψυχολογιας βεβαια,μεχρι να κανουμε ληψη τροφοβλαστη και να παρουμε αποτελεσματα ηταν ζορι πολυ!!Elenistam κι εμεις λεμε μετα τη β επιπεδου να αρχισουμε τις αγορες αν και για πολλα πραγματα εχουμε αποφασισει!!Ανυπομονω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina1987 είπε:

Καλησπερα εγκυουλες!!!Σημερα ειναι τελευταια μερα χαλαρωσης για μενα.καθως απο αυριο ξεκιναω δουλεια,κλαψ!Εχει τοσο ωραιες μερες...θελω να ειμαι ολο βολτες,αν και κουραζομαι πολυ ευκολα!!Εσεις απο θεμα κουρασης πως πατε;Το πρωτο τριμηνο δεν τη παλευα καθολου ομως!Ηταν και θεμα ψυχολογιας βεβαια,μεχρι να κανουμε ληψη τροφοβλαστη και να παρουμε αποτελεσματα ηταν ζορι πολυ!!Elenistam κι εμεις λεμε μετα τη β επιπεδου να αρχισουμε τις αγορες αν και για πολλα πραγματα εχουμε αποφασισει!!Ανυπομονω...

ΚΑΙ ΓΩ ΕΡΕΥΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.....Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!!!!!!!!


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα περιμένω για ψώνια μέχρι το τέλος γιατί θα μου τα αγοράσουν εγώ θα πάρω ψιλό πράγματα. Εγώ  λατρεύω τις βόλτες η διάθεση έχει ανέβει δε κουράζομαι τόσο εύκολα ούτε έχω βαρύνει πολυ

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , gogouli88 είπε:

Εγώ θα περιμένω για ψώνια μέχρι το τέλος γιατί θα μου τα αγοράσουν εγώ θα πάρω ψιλό πράγματα. Εγώ  λατρεύω τις βόλτες η διάθεση έχει ανέβει δε κουράζομαι τόσο εύκολα ούτε έχω βαρύνει πολυ

ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ....ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΛΤΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.....ΠΑΙΔΙΑ ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΙ.......

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΤΑ ΧΟΝΤΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ...ΟΠΟΤΕ ΛΕΩ ΜΕΤΑ ΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΩ ΩΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...