Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , iwanna24 είπε:

Οπωσδηποτεεεε να μου πεις...

Τελη Ιουνιου περιμενω...

Εισαι μαλλον υπερβολικα γλυκατζου...εγω που τρωω και 2 παγωτα για πλακα ...δεν το μπορουσα...

ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΣΤΟΜΑΧΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ....ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ...ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΟ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ...ΧΑΧΧΑΧΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ...

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΣΤΟΜΑΧΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ....ΟΥΤΕ ΑΝΑΓΟΥΛΑ...ΤΙΠΟΤΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΞΥΠΝΙΟ ΚΑΝΑ ΔΥΩΡΟ...ΧΑΧΧΑΧΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ...

χα χα χα εγω εχω φιλη που μου λεει οτι της αρεσε κιολας καμια σχεση με αυτα που ακουγε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα χα εγω εχω φιλη που μου λεει οτι της αρεσε κιολας καμια σχεση με αυτα που ακουγε

Ε ΟΧΙ....ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΓΕΝΙΚΑ...ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ....ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ.....ΚΑΙ ΚΑΡΦΙΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ....ΔΥΝΑΜΗ ΕΓΚΥΑΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΑΚ ΤΑΚ....ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΣΠΑΣΗ??? ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΟΥ......

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elenistam είπε:

Ε ΟΧΙ....ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΓΕΝΙΚΑ...ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ....ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ.....ΚΑΙ ΚΑΡΦΙΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ....ΔΥΝΑΜΗ ΕΓΚΥΑΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΑΚ ΤΑΚ....ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΣΠΑΣΗ??? ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΟΥ......

ποσο εβδομαδων εισαι?? το εχεις νιωσει το μωρο? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

ποσο εβδομαδων εισαι?? το εχεις νιωσει το μωρο? 

ΕΙΜΑΙ 19 ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ....ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ...ΠΟΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ......


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elenistam είπε:

ΕΙΜΑΙ 19 ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ....ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΜΗΛΑ...ΠΟΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ......

κατω απο τον αφαλο ειναι το μωρο που κανει τακ τακ. 

καμπυλη γιατι εκανες τοσο νωρις? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , elenistam είπε:

Ε ΟΧΙ....ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΓΕΝΙΚΑ...ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ....ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ.....ΚΑΙ ΚΑΡΦΙΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ....ΔΥΝΑΜΗ ΕΓΚΥΑΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΑΚ ΤΑΚ....ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΣΠΑΣΗ??? ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΟΥ......

Κοιτα να νιωθεις το μωρο τοσο εντονα λιγο δυσκολο...ειναι ποσο 300 γραμμ?

Αν νιωθεις ενα σφιξιμο στην κοιλια σαν να εχεις κοιλιακο ειναι συσπαση!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Κοιτα να νιωθεις το μωρο τοσο εντονα λιγο δυσκολο...ειναι ποσο 300 γραμμ?

Αν νιωθεις ενα σφιξιμο στην κοιλια σαν να εχεις κοιλιακο ειναι συσπαση!

εγω που ειμαι αδυνατη οταν ειμαι ανασκελα το νιωθω εντονα εχθες μου τιναξε κ την κοιλια. αλλα ειναι σαν τακ τακ οχι σαν σφιξιμο πεταρισματα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

κατω απο τον αφαλο ειναι το μωρο που κανει τακ τακ. 

καμπυλη γιατι εκανες τοσο νωρις? 

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟ

πρίν από 3 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κοιτα να νιωθεις το μωρο τοσο εντονα λιγο δυσκολο...ειναι ποσο 300 γραμμ?

Αν νιωθεις ενα σφιξιμο στην κοιλια σαν να εχεις κοιλιακο ειναι συσπαση!

Η ΚΛΩΤΣΙΑ ΗΤΑΝ 1000% ΤΟ ΜΩΡΟ......ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙΝΑΧΤΙΚΕ Η ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ.....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΓΙΑ ΤΑ ΣΦΙΞΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΩΡΟ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟ

Η ΚΛΩΤΣΙΑ ΗΤΑΝ 1000% ΤΟ ΜΩΡΟ......ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙΝΑΧΤΙΚΕ Η ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ.....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΓΙΑ ΤΑ ΣΦΙΞΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΩΡΟ

οχι αποκλειετς να ειναι ο λωρος μαλλον συσπασουλα αλλα μπορει να ειναι κ μυικο επειδη ανοιγει η κοιλια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , linaa είπε:

οχι αποκλειετς να ειναι ο λωρος μαλλον συσπασουλα αλλα μπορει να ειναι κ μυικο επειδη ανοιγει η κοιλια. 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ.....ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ....ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ...

ΚΑΙ ΤΟ ΠΥΑΡ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑ ΧΘΕΣ ΝΩΡΙΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ....Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΘΗΛΑΣΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Αχ δεν ειμαι σιγουρη...ηθελε να μου δειξει τι εννοουν οταν λενε πανες...και γω δεν ειδα τιποτα απο τη συγκινηση!

Θα τα μάθουμε στην πορεία αυτά!θα ρωτησω και τον γιατρό όταν πάω!

πρίν από 33 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟ

Η ΚΛΩΤΣΙΑ ΗΤΑΝ 1000% ΤΟ ΜΩΡΟ......ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙΝΑΧΤΙΚΕ Η ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ.....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΓΙΑ ΤΑ ΣΦΙΞΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΩΡΟ

Το σφίξιμο είναι σύσπαση!ο λώρος μπορεί να κανει πονακια ή τσιμπήματα αλλά σίγουρα δεν είναι γιατί τον τραβάει το μωρό!

Αν την καταλαβαίνεις στο χέρι σου είναι εύκολο να το καταλάβει και ο μπαμπάς!!!

πρίν από 36 λεπτά , linaa είπε:

εγω που ειμαι αδυνατη οταν ειμαι ανασκελα το νιωθω εντονα εχθες μου τιναξε κ την κοιλια. αλλα ειναι σαν τακ τακ οχι σαν σφιξιμο πεταρισματα 

@iwanna24Και εγώ που είμαι αδύνατη και το μωρό φουλ ζωηρό το καταλαβαίνουμε και στην αφή!τέλος 20η βδομάδας άρχισε να τινάζεται και η κοιλιά μου!οταν το είδε ο άντρας μου έπαθε σοκ!σηκωσα την μπλούζα και του λέω κοιτά!!!σηκώθηκε πάνω, είχε πιάσει το στόμα του, έκανε Ιιιιιιιιιιιι και πηγαινοερχόταν!!!!εριξα πολύ γέλιο κορίτσια!!!!Χαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Θα τα μάθουμε στην πορεία αυτά!θα ρωτησω και τον γιατρό όταν πάω!

Το σφίξιμο είναι σύσπαση!ο λώρος μπορεί να κανει πονακια ή τσιμπήματα αλλά σίγουρα δεν είναι γιατί τον τραβάει το μωρό!

Αν την καταλαβαίνεις στο χέρι σου είναι εύκολο να το καταλάβει και ο μπαμπάς!!!

@iwanna24Και εγώ που είμαι αδύνατη και το μωρό φουλ ζωηρό το καταλαβαίνουμε και στην αφή!τέλος 20η βδομάδας άρχισε να τινάζεται και η κοιλιά μου!οταν το είδε ο άντρας μου έπαθε σοκ!σηκωσα την μπλούζα και του λέω κοιτά!!!σηκώθηκε πάνω, είχε πιάσει το στόμα του, έκανε Ιιιιιιιιιιιι και πηγαινοερχόταν!!!!εριξα πολύ γέλιο κορίτσια!!!!Χαχαχαχα 

Και εμείς προχτές τον καταλάβαμε στην αφή!! Το έκανε κ στον άντρα μου!

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

Ε ΟΧΙ....ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΙΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Η ΣΟΚΟΛΑΤΑ.....ΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΓΕΝΙΚΑ...ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ....ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ.....ΚΑΙ ΚΑΡΦΙΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ....ΔΥΝΑΜΗ ΕΓΚΥΑΡΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ΕΧΩ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΑΚ ΤΑΚ....ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΣΠΑΣΗ??? ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΜΟΥ......

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου! έτσι να μας δίνεις θάρρος!

19 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Απο Χανια :-)

 

Θεε μου ειναι μια αηδια. Προετοιμαστειτε. Πηγα να ξερασω 100 φορες!

Την παιδιατρο θα τη φερω στην κλινικη...τουλαχιστον ετσι μου παν. 

Ε...δεν εχω και τοοοοσο καιρο!

Ευτυχως δηλαδη!

Σκεψου τωρα που ειχα παει πριν 10 μερες στο μαιευτηριο μου δειξε τα νεογεννητα -εκλαιγα κανα 10λεπτο- τα ειχαν με κοντοοοο αλλα με σεντονακι! Ετσι θυμαμαι....ηθελα βεβαια να φυγω για να κλαψω λιγακι και μπορει να θυμαμαι λαθος!

Ειναι αθλιο. Κρατα κατι να φας. Υπομονη!

Κρίμα να μην είμαστε κοντά!! Εγω είμαι στο Ηράκλειο. Με το καλό!

  • Μου αρέσει 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Θα τα μάθουμε στην πορεία αυτά!θα ρωτησω και τον γιατρό όταν πάω!

Το σφίξιμο είναι σύσπαση!ο λώρος μπορεί να κανει πονακια ή τσιμπήματα αλλά σίγουρα δεν είναι γιατί τον τραβάει το μωρό!

Αν την καταλαβαίνεις στο χέρι σου είναι εύκολο να το καταλάβει και ο μπαμπάς!!!

@iwanna24Και εγώ που είμαι αδύνατη και το μωρό φουλ ζωηρό το καταλαβαίνουμε και στην αφή!τέλος 20η βδομάδας άρχισε να τινάζεται και η κοιλιά μου!οταν το είδε ο άντρας μου έπαθε σοκ!σηκωσα την μπλούζα και του λέω κοιτά!!!σηκώθηκε πάνω, είχε πιάσει το στόμα του, έκανε Ιιιιιιιιιιιι και πηγαινοερχόταν!!!!εριξα πολύ γέλιο κορίτσια!!!!Χαχαχαχα 

Τι να σου πω..και γω σχετικα αδυνατη ειμαι αλλα βουναλακια κτλ ειδα μετα την 24η βδομαδα...

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΡΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΟ ΖΑΧΑΡΟ

Η ΚΛΩΤΣΙΑ ΗΤΑΝ 1000% ΤΟ ΜΩΡΟ......ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙΝΑΧΤΙΚΕ Η ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ.....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΓΙΑ ΤΑ ΣΦΙΞΙΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΦΑΛΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΩΡΟ

Γενικα ειναι φυσιολογικες οι συσπασεις...αρκει να μην ειναι συστηματικες...πχ καθε 10 λεπτα ή καθε 20 λεπτα...μαλιστα εσυ που δεν πονας δεν νομιζω να χεις θεμα. Ωστοσο, ενημερωσε το γιατρο σου για σιγουρια...

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , iwanna24 είπε:

Τι να σου πω..και γω σχετικα αδυνατη ειμαι αλλα βουναλακια κτλ ειδα μετα την 24η βδομαδα...

Γενικα ειναι φυσιολογικες οι συσπασεις...αρκει να μην ειναι συστηματικες...πχ καθε 10 λεπτα ή καθε 20 λεπτα...μαλιστα εσυ που δεν πονας δεν νομιζω να χεις θεμα. Ωστοσο, ενημερωσε το γιατρο σου για σιγουρια...

Εγω την κατάλαβα και αρκετά νωρίς!παίζουν διάφορα πράγματα ρόλο!έκανα και πολύ νωρίς κοιλιά ενω γυμναζομουνα μέχρι την προηγούμενη μέρα πριν μάθω οτι είμαι έγκυος!ενω τα υπόλοιπα κορίτσια εδω φάνηκε αργότερα η κοιλιτσα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...