Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Sabrina_ είπε:

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

      εγώ δεν θέλω ούτε τις φίλες μ εχω φοβία μην κολλήσω τπτ γιατί είπε ο γιατρός θα γεννήσω αυτό το μήνα και λέω άμα κολλήσω τπτ τι θα κάνω! 

      @Eflenew είσαι αρκετά έγκυος κορίτσι ! ποντάρω 3 ψηφία 😁 ! @Blue Velvet καλή επιτυχία αύριο κορίτσι μ , θα περιμενω ενημέρωση!! 😉

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Τώρα είχα σαν πόνους περιόδου!συσπάσεις κάνουμε και οταν πετρώνει η κοιλιά και δεν συνοδεύεται από πόνο!

Οταν πετρώνει είναι λίγο τρομακτικό!λες και κάτι στρίβει μέσα στην κοιλιά μου!τώρα δεν πέτρωνε όμως, είχα μόνο πόνους περιόδου!παίρνω πρωί -βράδυ μαγνήσιο!τρίτο θα πάρω αργότερα είπαμε με τον γιατρό!καλά κάνεις και Ρώτας,δεν εχω πρόβλημα!

Καλησπέρα κορίτσια και Χρόνια πολλά! Χάθηκα εγώ αυτές τις μέρες..αλλά τουλάχιστον δεν είχα καμία εισαγωγή πάλι! Διάβαζα που γράφετε για τις συσπάσεις..και εγώ έχω ακόμα και ο γιατρός μου άλλαξε το μαγνήσιο και μου έδωσε πιο δυνατό! Εσείς ποιο περνετε? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , elenistam είπε:

ΞΕΡΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΓΩ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΘΑ ΔΩΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ...

Να μπεις σε ομάδα θηλασμού στο Facebook!δεν συστήνουν σε καμία ηλικία πιπιλα κκαι μπιμπερο φυσικα γιατί μπορεί να πάθει σύγχυση θηλών σε οποιαδήποτε ηλικία!αν τα καταφερετε με το μπεμπακι σου, δεν θα σου χρειαστεί!!!

πρίν από 15 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και Χρόνια πολλά! Χάθηκα εγώ αυτές τις μέρες..αλλά τουλάχιστον δεν είχα καμία εισαγωγή πάλι! Διάβαζα που γράφετε για τις συσπάσεις..και εγώ έχω ακόμα και ο γιατρός μου άλλαξε το μαγνήσιο και μου έδωσε πιο δυνατό! Εσείς ποιο περνετε? 

Καλως την!!!Εγω παίρνω το trofocard max!δυο την ημέρα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Να μπεις σε ομάδα θηλασμού στο Facebook!δεν συστήνουν σε καμία ηλικία πιπιλα κκαι μπιμπερο φυσικα γιατί μπορεί να πάθει σύγχυση θηλών σε οποιαδήποτε ηλικία!αν τα καταφερετε με το μπεμπακι σου, δεν θα σου χρειαστεί!!!

Καλως την!!!Εγω παίρνω το trofocard max!δυο την ημέρα!

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ....ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 70 ΜΕΡΕΣ ΕΔΡΑΙΩΝΕΤΑΙ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ.....ΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗ ΘΗΛΗ Η ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ...ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Εγω θα εχω σίγουρα, αφού εχω από τώρα!ας πάνε όλα καλά και χαλαλι της!!!

Τέλεια!!!!μονο μην παίρνεις πολλά πράγματα από τώρα που ίσως δεν σου χρειαστούν!καλοκαιρινά ας πούμε δεν ξέρεις αν θα προλαβει να φορέσει γιατί γεννάμε Αύγουστο και το πρώτο διάστημα πρέπει να είναι στα ζεστά!με μακρυμανικα, να είναι μέσα τα κορμακια τους!και οι πιπιλες αν θέλεις να θηλασεις δεν χρησιμοποιούμε!φοβερό οταν ξεκινας να παίρνεις τα πρώτα πράγματα!μεγάλη χαρά!!!

Περιμένω να έρθει ο Μάιος να κάνουμε και εμείς εξόρμηση για τα πρώτα πραγματακια!!!

Στο μαιευτηριο μου παν να ξερεις μονο κοντομανικα και μπουτια εξω. Οχι μακρυμανικα Αυγουστο...εδω εγω που ειμαι Ιουνιο μου παν ετσι...και εισαι και Κρητη απ οσο ειδα οπως και γω...

 

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , iwanna24 είπε:

Στο μαιευτηριο μου παν να ξερεις μονο κοντομανικα και μπουτια εξω. Οχι μακρυμανικα Αυγουστο...εδω εγω που ειμαι Ιουνιο μου παν ετσι...και εισαι και Κρητη απ οσο ειδα οπως και γω...

 

Κορίτσια εμένα που γεννήθηκε η μικρή  τέλος Αύγουστου μακρυμανικα φορμακια φορούσαν σε όλα τα μωράκια στο Ιπποκράτειο! Μόνο όταν ήταν να τη πάρουμε βάλαμε αυτά που είχαμε μαζί μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Zouzou94 είπε:

Κορίτσια εμένα που γεννήθηκε η μικρή  τέλος Αύγουστου μακρυμανικα φορμακια φορούσαν σε όλα τα μωράκια στο Ιπποκράτειο! Μόνο όταν ήταν να τη πάρουμε βάλαμε αυτά που είχαμε μαζί μας! 

Τι να πω?

Στο μαιευτηριο που πηγα και πηρα τη λιστα και μιλησαμε με τη μαια λιγακι μου πε μονο κοντομανικα. Οτι κανει ζεστη και οτι εχουν και τα δεν θυμαμαι πως τα λενε που ειναι σαν τετραγωνα σεντονακια που τα τυλιγουν :oops:

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Zouzou94 είπε:

Κορίτσια εμένα που γεννήθηκε η μικρή  τέλος Αύγουστου μακρυμανικα φορμακια φορούσαν σε όλα τα μωράκια στο Ιπποκράτειο! Μόνο όταν ήταν να τη πάρουμε βάλαμε αυτά που είχαμε μαζί μας! 

ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΣ ΤΑ ΦΟΡΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ....ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΕΡΑΚΙ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ ΖΑΚΕΤΑΚΙ

 


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Να μπεις σε ομάδα θηλασμού στο Facebook!δεν συστήνουν σε καμία ηλικία πιπιλα κκαι μπιμπερο φυσικα γιατί μπορεί να πάθει σύγχυση θηλών σε οποιαδήποτε ηλικία!αν τα καταφερετε με το μπεμπακι σου, δεν θα σου χρειαστεί!!!

Καλως την!!!Εγω παίρνω το trofocard max!δυο την ημέρα!

Και εγώ από τα απλά trofocard μου τα πήγαν στα max..125 mg κάπου εκεί θυμάμαι γράφουν! Τώρα που μου έδωσε πιο δυνατά 300mg το χαπακι (αναβραζον είναι)! 

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΣ ΤΑ ΦΟΡΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ....ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΦΟΡΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΡΟΥΧΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ ΠΡΩΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΕΡΑΚΙ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ ΖΑΚΕΤΑΚΙ

 

Καλά άλλο στο νοσοκομείο και άλλο στο σπίτι! Εγώ λέω αποκλειστικά για το νοσοκομείο! 

πρίν από 3 λεπτά , iwanna24 είπε:

Τι να πω?

Στο μαιευτηριο που πηγα και πηρα τη λιστα και μιλησαμε με τη μαια λιγακι μου πε μονο κοντομανικα. Οτι κανει ζεστη και οτι εχουν και τα δεν θυμαμαι πως τα λενε που ειναι σαν τετραγωνα σεντονακια που τα τυλιγουν :oops:

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε..πάνε 5 χρόνια σχεδόν..εκεί που ήταν τα βρεφακια τότε στη μικρή μου κρατουσαν πολύ καλή θερμοκρασία το ''δωματιο'' και δεν είχε ζέστη. Εγώ ομως που ήμουν στο δωμάτιο ήμουν με κοντομανικο και σορτσάκι! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Και εγώ από τα απλά trofocard μου τα πήγαν στα max..125 mg κάπου εκεί θυμάμαι γράφουν! Τώρα που μου έδωσε πιο δυνατά 300mg το χαπακι (αναβραζον είναι)! 

Καλά άλλο στο νοσοκομείο και άλλο στο σπίτι! Εγώ λέω αποκλειστικά για το νοσοκομείο! 

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε..πάνε 5 χρόνια σχεδόν..εκεί που ήταν τα βρεφακια τότε στη μικρή μου κρατουσαν πολύ καλή θερμοκρασία το ''δωματιο'' και δεν είχε ζέστη. Εγώ ομως που ήμουν στο δωμάτιο ήμουν με κοντομανικο και σορτσάκι! 

Ισως καθε κλινικη εχει τα δικα της... θα ρωτησω και την παιδιατρο...την οποια ακομα δεν εχω βρει!:confused:


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , elenistam είπε:

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ....ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 70 ΜΕΡΕΣ ΕΔΡΑΙΩΝΕΤΑΙ Η ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ.....ΘΑ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΗ ΘΗΛΗ Η ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ....ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ...ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ

Η γιατρός δεν έχει καμία σχέση με θηλασμό!αν θέλεις να θηλασεις μπες σε μια ομάδα θηλασμού να δεις τι λέει ο παγκόσμιος οργανισμός υγείας και όχι ο κάθε γιατρός!έχουν ταλαιπωρηθει άπειρες μανάδες από λάθος οδηγίες!να μπεις στημ ομάδα της περιοχής σου, πραγματικά είναι πολύ κατατοπιστηκες!και θα σε βοηθήσουν πολύ!η σωστή ενημέρωση θα σε βοηθήσει πάρα πολύ!και εγώ νέα μαμά είμαι αλλά δεν εχω σκοπό να φάω οτι μου πει ο καθένας!είμαι έτοιμη για μάχη στο μαιευτήριο αν δώσουν ξένο γάλα στο μωρό!κάθε μέρα μου έχουν βγει τα μάτια να διαβάζω για τον θηλασμό γιατί το θέλω παρά πολύ!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, iwanna24 είπε:

Ισως καθε κλινικη εχει τα δικα της... θα ρωτησω και την παιδιατρο...την οποια ακομα δεν εχω βρει!:confused:

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.....ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝ....ΕΙΠΑ ΑΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΝΑ ΒΡΩ...ΔΕ ΞΕΡΩ.....

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Η γιατρός δεν έχει καμία σχέση με θηλασμό!αν θέλεις να θηλασεις μπες σε μια ομάδα θηλασμού να δεις τι λέει ο παγκόσμιος οργανισμός υγείας και όχι ο κάθε γιατρός!έχουν ταλαιπωρηθει άπειρες μανάδες από λάθος οδηγίες!να μπεις στημ ομάδα της περιοχής σου, πραγματικά είναι πολύ κατατοπιστηκες!και θα σε βοηθήσουν πολύ!η σωστή ενημέρωση θα σε βοηθήσει πάρα πολύ!και εγώ νέα μαμά είμαι αλλά δεν εχω σκοπό να φάω οτι μου πει ο καθένας!είμαι έτοιμη για μάχη στο μαιευτήριο αν δώσουν ξένο γάλα στο μωρό!κάθε μέρα μου έχουν βγει τα μάτια να διαβάζω για τον θηλασμό γιατί το θέλω παρά πολύ!

ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩ....Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΗΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ....ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Και εγώ από τα απλά trofocard μου τα πήγαν στα max..125 mg κάπου εκεί θυμάμαι γράφουν! Τώρα που μου έδωσε πιο δυνατά 300mg το χαπακι (αναβραζον είναι)! 

Καλά άλλο στο νοσοκομείο και άλλο στο σπίτι! Εγώ λέω αποκλειστικά για το νοσοκομείο! 

Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε..πάνε 5 χρόνια σχεδόν..εκεί που ήταν τα βρεφακια τότε στη μικρή μου κρατουσαν πολύ καλή θερμοκρασία το ''δωματιο'' και δεν είχε ζέστη. Εγώ ομως που ήμουν στο δωμάτιο ήμουν με κοντομανικο και σορτσάκι! 

Απο την αρχή το max πίνω!μου είπε ο γιατρός αν χρειαστεί στην πορεία θα πίνω 3 την ημέρα!

πρίν από 4 λεπτά , elenistam είπε:

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.....ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝ....ΕΙΠΑ ΑΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΝΑ ΒΡΩ...ΔΕ ΞΕΡΩ.....

ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩ....Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΗΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ....ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ....

Καλά κάνεις και ψαχνεσαι!είναι το καλύτερο!να ξέρεις οτι και οι περισσότερες μαίες λάθος οδηγίες δίνουν!μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς και να θηλασουμε όσο θέλουν τα παιδακια μας! 

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Απο την αρχή το max πίνω!μου είπε ο γιατρός αν χρειαστεί στην πορεία θα πίνω 3 την ημέρα!

Καλά κάνεις και ψαχνεσαι!είναι το καλύτερο!να ξέρεις οτι και οι περισσότερες μαίες λάθος οδηγίες δίνουν!μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς και να θηλασουμε όσο θέλουν τα παιδακια μας! 

ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΥΚΟΛΟ ΔΡΟΜΟ....ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΑΚΟΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ισως καθε κλινικη εχει τα δικα της... θα ρωτησω και την παιδιατρο...την οποια ακομα δεν εχω βρει!:confused:

Από τη στιγμή που σου έδωσαν λίστα ..αυτά που θέλουν αυτά θα έχεις μαζί σου! Παιδιατρο έχεις ακόμα καιρό για να βρεις..μπορείς να αρχίσεις όμως να παίρνεις γνώμες για παιδιάτρους στη περιοχή σου! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , elenistam είπε:

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.....ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΝ....ΕΙΠΑ ΑΜΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΝΑ ΒΡΩ...ΔΕ ΞΕΡΩ.....

ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΞΩ....Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΗΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ....ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ....

Κατα τη γνωμη μου πρεπει να βρουμε παιδιατρο...ξερω γω!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...