Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, modena είπε:

Λένα μου πολύ ωραίο!! Εμείς το είχαμε ψάξει κ έχουμε καταλήξει μεχρι στιγμής στο Camarelo καρότσι 3 σε 1 "Avenger" το έχουμε βρει όμως στα 530 σε ελληνικό site γιατί δεν ήξερα πως να βρω site του εξωτερικού και με προβληματισες με αυτή την τιμή τώρα γιατί είναι σχεδόν τα μισά. Αν δεν σε πειράζει μπορείς να μου στείλεις σε πμ το λινκ από το κατάστημα να το δω κ αυτό σαν επιλογή?

Ούτε κ εγώ έχω βγάλει τπτ νομίζω. ούτε καν στο σουτιέν έχω δει κάτι. αυτό υποθέτω είσαι τόσο όσο..

Ναι, και εμένα έτσι είναι!μόνο στις ρώγες βλέπω την κρούστα!δεν βγαίνει κάτι στο σουτιεν!

9 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Γενικα η δικια μου ειναι χαλαρη...ολο νανι κανει :oops:

Εγω απορω πότε κοιμάται αυτό το παιδί!μόνο χαλαρή δεν την λες!μάλλον με προετοιμάζει για το μέλλον!!!:-P

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ....ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ....ΤΟ ΙΝΓΛΕΣΙΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΙΝΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΜΑΡΚΕΣ ΨΑΡΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ.....ΟΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑΝ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΤΣΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΕΧΕΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΟΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΡΟΔΕΣ ΑΕΡΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΔΗΓΗΣΗ...ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ....

Η inglesina είναι μια εταιρια με καρότσια που αξίζουν κ με το παραπάνω!! Αμορτισέρ έχει κ εκείνη. Μόνο ρόδες αέρα δεν έχει.. ίσως το νέο της μοντέλο να  υποστηρίζει. Αν είχα περισσότερα χρήματα θα έπαιρνα το stokke χαχαχα 

Αυτο που έχεις καταλήξει το έχεις δει από κοντά; το έχεις τσουλήσει; τσέκαρες σκελετό κ υφάσματα των καθισμάτων;; 

10 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Τις τελευταίες μέρες η αλήθεια είναι οτι είχα πάρει αέρα και κουραστηκα με το σπίτι!και τελικά ετρεχα γιατί είχα συσπάσεις!τώρα δεν το ξανακανω!σιγά-σιγα και ότι μπορώ!

Εννοείται σιγά σιγά κ ότι μπορείς!! Θα πρέπει να προσεχεις λίγο παραπάνω από τις υπόλοιπες μιας κ έχεις συσπάσεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Sam13 είπε:

Η inglesina είναι μια εταιρια με καρότσια που αξίζουν κ με το παραπάνω!! Αμορτισέρ έχει κ εκείνη. Μόνο ρόδες αέρα δεν έχει.. ίσως το νέο της μοντέλο να  υποστηρίζει. Αν είχα περισσότερα χρήματα θα έπαιρνα το stokke χαχαχα 

Αυτο που έχεις καταλήξει το έχεις δει από κοντά; το έχεις τσουλήσει; τσέκαρες σκελετό κ υφάσματα των καθισμάτων;; 

Εννοείται σιγά σιγά κ ότι μπορείς!! Θα πρέπει να προσεχεις λίγο παραπάνω από τις υπόλοιπες μιας κ έχεις συσπάσεις!!

Κ γω το inglesina λέω να πάρω το ερωτεύτηκα 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, modena είπε:

Λένα μου πολύ ωραίο!! Εμείς το είχαμε ψάξει κ έχουμε καταλήξει μεχρι στιγμής στο Camarelo καρότσι 3 σε 1 "Avenger" το έχουμε βρει όμως στα 530 σε ελληνικό site γιατί δεν ήξερα πως να βρω site του εξωτερικού και με προβληματισες με αυτή την τιμή τώρα γιατί είναι σχεδόν τα μισά. Αν δεν σε πειράζει μπορείς να μου στείλεις σε πμ το λινκ από το κατάστημα να το δω κ αυτό σαν επιλογή?

Ούτε κ εγώ έχω βγάλει τπτ νομίζω. ούτε καν στο σουτιέν έχω δει κάτι. αυτό υποθέτω είσαι τόσο όσο..

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!1 ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΕΛΟ....ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΔΥΑΚΟΣΑΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!! Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΕΛΟ ΕΧΕΙ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ....ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΕΙΜΑΙ ΛΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΓΥΑΛΙΑ ΜΥΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΙΣΙΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΛΙΝΚ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ....ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΠΟ 450 ΜΕΧΡΙ 500.....ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΛΕΦΤΑ.....ΚΑΙ ΤΟ ΖΙΠΙ ΔΕΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΚΛΠ ...

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα....χαιρομαι πολυ με τα καλα νεα σας!!!χαθηκα γιατι ειχα μετακομιση ευτυχως τελειωσαμε κατι ψιλοπραγματα εχουν μεινει τα οποια θα τα κανω σιγα σιγα γιατι κουραστικα πολυ.εκανα κ την β'επιπεδου ολα πολυ καλα δοξα το θεο ο μπεμπης κοιμοτανε με το κεφαλι κατω κ ειναι 500γραμ απλα μου ο εμβρυολογος να προσεχω λιγο παραπανω γιατι ειναι χαμηλα ο πλακουντας μου...ο γιατρος μου βεβαια λεει να μην ανησυχω οτι θα ανεβει...δεν ξερω αγχωθηκα λιγο

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα....χαιρομαι πολυ με τα καλα νεα σας!!!χαθηκα γιατι ειχα μετακομιση ευτυχως τελειωσαμε κατι ψιλοπραγματα εχουν μεινει τα οποια θα τα κανω σιγα σιγα γιατι κουραστικα πολυ.εκανα κ την β'επιπεδου ολα πολυ καλα δοξα το θεο ο μπεμπης κοιμοτανε με το κεφαλι κατω κ ειναι 500γραμ απλα μου ο εμβρυολογος να προσεχω λιγο παραπανω γιατι ειναι χαμηλα ο πλακουντας μου...ο γιατρος μου βεβαια λεει να μην ανησυχω οτι θα ανεβει...δεν ξερω αγχωθηκα λιγο

κ εγω εχω χαμηλο πλακουντα! θελει απλα να μην πας βολτες περπατωντας κ οχι σκαλια κ βαρη κ σκυψιματα. ναι συνηθως ανεβαινει στην 28 εβδομαδα οποτε μην σε ανχωνει αν δεν κουραζεσε δεν προκειτε να σου δημιουργησει κανενα προβλημα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!1 ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΕΛΟ....ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΔΥΑΚΟΣΑΡΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!! Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΕΛΟ ΕΧΕΙ ΕΞΑΕΡΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ....ΣΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΕΙΜΑΙ ΛΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΦΟΡΑΩ ΓΥΑΛΙΑ ΜΥΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΙΣΙΑ ΜΑΛΛΙΑ....ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΛΙΝΚ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ....ΕΞΩ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΠΟ 450 ΜΕΧΡΙ 500.....ΘΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΛΕΦΤΑ.....ΚΑΙ ΤΟ ΖΙΠΙ ΔΕΣΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΥΦΑΣΜΑΤΑ ΚΛΠ ...

Αυτό κοιτάζω κ εγω! Με ενδιαφέρει κ μένα λάστιχα αέρος, αναρτήσεις και να είναι ελαφρύ στα βασικά κ φυσικά να είναι όμορφο. Βρήκα κ άλλο ένα θα στο στείλω με λινκ να το δεις κ συ. Σου έκανα αίτημα φιλίας!

4 ώρες πρίν, Katerina.84 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα....χαιρομαι πολυ με τα καλα νεα σας!!!χαθηκα γιατι ειχα μετακομιση ευτυχως τελειωσαμε κατι ψιλοπραγματα εχουν μεινει τα οποια θα τα κανω σιγα σιγα γιατι κουραστικα πολυ.εκανα κ την β'επιπεδου ολα πολυ καλα δοξα το θεο ο μπεμπης κοιμοτανε με το κεφαλι κατω κ ειναι 500γραμ απλα μου ο εμβρυολογος να προσεχω λιγο παραπανω γιατι ειναι χαμηλα ο πλακουντας μου...ο γιατρος μου βεβαια λεει να μην ανησυχω οτι θα ανεβει...δεν ξερω αγχωθηκα λιγο

Καλορίζικο κορίτσι μου!! Προσοχή λιγάκι τώρα που έφυγαν τα ζόρια. Για να μην είναι ανησυχητικό για τον γιατρό τότε μια χαρά. Απλά πρόσοχη θέλει να μην κάνουμε τους νίντζα.. 

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, gogouli88 είπε:

Κ γω το inglesina λέω να πάρω το ερωτεύτηκα 

Δεν υπάρχει αυτό το καρότσι!! Θα το καταευχαριστηθεις!!! Το έχω πάει παντού!!! Πόλη, χωριό, παραλία... παντού!!! Δεν έπαθε το παραμικρό. Δεν με άγχωσε για τίποτα!! Τα δε υφάσματα βγαίνουν οοοοολα κ πλένονται!! Εγώ το είχα σε κόκκινο λευκό κ η αδερφή μου το πήρε σε μπεζ. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Katerina.84 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα....χαιρομαι πολυ με τα καλα νεα σας!!!χαθηκα γιατι ειχα μετακομιση ευτυχως τελειωσαμε κατι ψιλοπραγματα εχουν μεινει τα οποια θα τα κανω σιγα σιγα γιατι κουραστικα πολυ.εκανα κ την β'επιπεδου ολα πολυ καλα δοξα το θεο ο μπεμπης κοιμοτανε με το κεφαλι κατω κ ειναι 500γραμ απλα μου ο εμβρυολογος να προσεχω λιγο παραπανω γιατι ειναι χαμηλα ο πλακουντας μου...ο γιατρος μου βεβαια λεει να μην ανησυχω οτι θα ανεβει...δεν ξερω αγχωθηκα λιγο

Να μην αγχωνεσαι!συνήθως ανεβαίνει!απλά θα προσέχεις!δεν χρειάζεται να είσαι ακίνητη όμως!θα κάνεις αυτά που θέλεις σιγά -σιγά!όχι υπερβολές!όλα καλά!!!μια χαρα το αγορι σου!!!πέρασε και αυτό!!!να παίρνουμε σειρά και οι επόμενες με ευχάριστα νέα!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, gogouli88 είπε:

Κ γω το inglesina λέω να πάρω το ερωτεύτηκα 

Κι εμεις το inglesina σκεφτομαστε,αλλα το quad!!Το καινουργιο(νομιζω quattro) το ειδαμε στα prenatal και δεν μας πολυαρεσε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Katerina.84 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα....χαιρομαι πολυ με τα καλα νεα σας!!!χαθηκα γιατι ειχα μετακομιση ευτυχως τελειωσαμε κατι ψιλοπραγματα εχουν μεινει τα οποια θα τα κανω σιγα σιγα γιατι κουραστικα πολυ.εκανα κ την β'επιπεδου ολα πολυ καλα δοξα το θεο ο μπεμπης κοιμοτανε με το κεφαλι κατω κ ειναι 500γραμ απλα μου ο εμβρυολογος να προσεχω λιγο παραπανω γιατι ειναι χαμηλα ο πλακουντας μου...ο γιατρος μου βεβαια λεει να μην ανησυχω οτι θα ανεβει...δεν ξερω αγχωθηκα λιγο

Όπως στα είπε ο γιατρός σου, να μην αγχώνεσαι γιατί θα ανεβεί!!! ωραια τα νέα της β επιπέδου, μπράβο στο αγοράκι σου!!! Αντε να διαβάσουμε κ τα νέα των άλλων κοριτσιών :) 

πρίν από 2 λεπτά , zina1987 είπε:

Κι εμεις το inglesina σκεφτομαστε,αλλα το quad!!Το καινουργιο(νομιζω quattro) το ειδαμε στα prenatal και δεν μας πολυαρεσε!!

Το quad είναι απίστευτο!!τελεια επιλογή!!!! Πριν μάθουμε για τα δίδυμα είχα μιλήσει με την εταιρεία για να πάρω μόνο τον σκελετό κ πάνω να κούμπωνα τα καθίσματα από το trilogy.... τελικά ο Θεός είχε αλλά σχέδια Χαχχαχαχαχαχ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα- εγω έχω καρότσι inglesina και το έχω ευχαριστηθεί ποιότητα και κομψότητα μαζί.

θα πάω και εγω για την β επιπέδου την Τετάρτη.

στο μεταξυ εδώ και 10 ημέρες έχω καούρες δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ- ούτε τα simeco δεν βοηθούν- καμιά λύση κορίτσια έχετε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , angeliki1979 είπε:

καλημέρα και από εμένα- εγω έχω καρότσι inglesina και το έχω ευχαριστηθεί ποιότητα και κομψότητα μαζί.

θα πάω και εγω για την β επιπέδου την Τετάρτη.

στο μεταξυ εδώ και 10 ημέρες έχω καούρες δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ- ούτε τα simeco δεν βοηθούν- καμιά λύση κορίτσια έχετε?

Καλημέρα!!!!αυτές τις μέρες έχουμε οι περισσότερες β'επιπεδου!!!κάθε μέρα θα έχουμε και όμορφα νέα!!!

Εμένα ο γιατρός μόνο malox μου είπε να πίνω!μέχρι 2 φορές την ημέρα!εμένα με πιανει μόνο απόγευμα καουρα!αν ταλαιπωρησαι πολύ να μην τρως αργά το βράδυ!να έχει δύο ώρες απόσταση το φαγητό πριν ξαπλωσεις!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Ευτυχώς σας διάβαζα απλά δεν έχω καλό ίντερνετ και δεν μπορούσα να σας γράψω. Εύχομαι να βγει το μήνυμα μου. @modena πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά και τώρα τέλος το άγχος...

Εγώ είχα δύο μέρες πονακια περιόδου. Πάλι θα μου την πει ο γιατρός. Ένα μήνα τώρα όλα ήταν καλά και τελευταία στιγμή εμφανίστηκαν πάλι οι πόνοι τι να πω. Εύχομαι να μπορέσουμε αύριο να δούμε το μωράκι μας γιατί την τελευταία φορά από τις συσπάσεις ίσα που φαινόταν.. Ας είναι όλα καλά αύριο να είναι καλά το μωράκι μου.... Να βγουν καλές οι μετρήσεις.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Ευτυχώς σας διάβαζα απλά δεν έχω καλό ίντερνετ και δεν μπορούσα να σας γράψω. Εύχομαι να βγει το μήνυμα μου. @modena πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά και τώρα τέλος το άγχος...

Εγώ είχα δύο μέρες πονακια περιόδου. Πάλι θα μου την πει ο γιατρός. Ένα μήνα τώρα όλα ήταν καλά και τελευταία στιγμή εμφανίστηκαν πάλι οι πόνοι τι να πω. Εύχομαι να μπορέσουμε αύριο να δούμε το μωράκι μας γιατί την τελευταία φορά από τις συσπάσεις ίσα που φαινόταν.. Ας είναι όλα καλά αύριο να είναι καλά το μωράκι μου.... Να βγουν καλές οι μετρήσεις.

Ολα καλά θα είναι!!!!με το καλό!!!να μας ενημερώσεις για τα όμορφα νέα αύριο!!!

Και εγώ αυτό έπαθα, εκεί που ηταν όλα καλά επιτέλους και είχαμε ηρεμισει για ΕΒΑ διάστημα,είχα συσπάσεις και τρεχαμε!

Αααα!!!!να δείτε και το φύλο επιτέλους!!!εγώ πονταρω οτι είναι μπεμπουλα!!!

  • Ευχαριστώ 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...