Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι να πω και εγώ που κοιτάω τις εξετάσεις μου και δεν βλέπω πουθενά μέτρηση τραχήλου. Είμαι στην πλήρη άγνοια. Σε κάθε υπέρηχο τον βλέπουν τον τράχηλο? Μήπως είναι όλα οκ και γι'αυτό δεν μου έχουν πει κάτι? Και για σενα εχω πίστη ότι όλα θα είναι καλά...

χαρα μου απο προσωπικη μου εμπειρια τον τραχηλο κολπικα τον βλεπουν μονο στην β επιπεδου. αν δεν το ζητησεις εσυ το κοιτανε μονο απο την κοιλια αλλα η αποκλιση της κοιλιας κ του κολπικου υπερηχου ειναι τεραστια. 

κ εμενα αλλα νταλον μου τον ειχαν βγαλει τον τραχηλο τελικα πηγα με δικη μου πρωτοβουλια στο ιασω κ ζητησα επιτουτου να μου τον μετρησουν κολπικα κ μονο. 

κανενας γιατρος δεν ξερει με σιγουρια τι θα γινει με τον τραχηλο απλα δεν ειναι κ τοσο συνιθισμενη η ανεπαρκεια οποτε αρκουνται με μετρηση μονο στην β επιπεδου κολπικη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή εβδομάδα σε όλες μας!!

@samiam Στέλνω κ εγώ όλη μου την θετική ενέργεια αν και με αυτά που διάβασα θα πάνε όλα καλά με λίγη ταλαιπωρία μόνο! Σου κάνει τσαλιμια η μικρούλα για να χαρείς παραπάνω όταν έρθει! Εδώ θα είμαστε παρεούλα με τις XL κοιλιες μας κ θα λέμε ακόμη να βγει??? Έχω πολύ καλό προαίσθημα!

@Melissoula27 Μας την έφερε ωραία η κόρη σου ε?? Άντε γιατί είχαμε έλλειψη από νύφες! 

@rapounzel_rapounzel Αλλάζω πινακακι αμέσως!! :-D

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Λίγο ξεκούραση και όλα καλά! Συσπάσεις θα έχουμε πότε πότε μου είπε ο γιατρός μου, όταν επιμένουν θα αγχωνόμαστε κ θα ξεκουραζόμαστε. Κ ας ξεκουραστούμε τώρα γιατί από Σεπτέμβρη θα κλαίμε παρέα στις 4 τα ξημερώματα... Χεχεχε

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

χαρα μου απο προσωπικη μου εμπειρια τον τραχηλο κολπικα τον βλεπουν μονο στην β επιπεδου. αν δεν το ζητησεις εσυ το κοιτανε μονο απο την κοιλια αλλα η αποκλιση της κοιλιας κ του κολπικου υπερηχου ειναι τεραστια. 

κ εμενα αλλα νταλον μου τον ειχαν βγαλει τον τραχηλο τελικα πηγα με δικη μου πρωτοβουλια στο ιασω κ ζητησα επιτουτου να μου τον μετρησουν κολπικα κ μονο. 

κανενας γιατρος δεν ξερει με σιγουρια τι θα γινει με τον τραχηλο απλα δεν ειναι κ τοσο συνιθισμενη η ανεπαρκεια οποτε αρκουνται με μετρηση μονο στην β επιπεδου κολπικη. 

Ναι κ μένα την Πέμπτη είχε τεράστια απόκλιση η μέτρηση κοιλιακού με κολπικού υπερήχου..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

γενικα κοριτσια για οτι εχετε αμφιβολια να το ζητατε εξτρα απο τους γιατρους. δυστηχως οι γιατροι πανε με μια πεπατημενη κ οτι δε συμβαινει συχνα δεν το εξεταζουν σχολαστικα. αν κατι σας ανχωνει η κατι παρατηρητε να το λετε να εξεταστει εξτρα οι γιατροι πανε με την προυποθεση οτι ολα καλα αν εσεις δεν επιμεινετε κανενας γιατρος δεν ασχολειτε με πιθανοτητες αν κατι δεν του πει η ασθενης. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

χαρα μου απο προσωπικη μου εμπειρια τον τραχηλο κολπικα τον βλεπουν μονο στην β επιπεδου. αν δεν το ζητησεις εσυ το κοιτανε μονο απο την κοιλια αλλα η αποκλιση της κοιλιας κ του κολπικου υπερηχου ειναι τεραστια. 

κ εμενα αλλα νταλον μου τον ειχαν βγαλει τον τραχηλο τελικα πηγα με δικη μου πρωτοβουλια στο ιασω κ ζητησα επιτουτου να μου τον μετρησουν κολπικα κ μονο. 

κανενας γιατρος δεν ξερει με σιγουρια τι θα γινει με τον τραχηλο απλα δεν ειναι κ τοσο συνιθισμενη η ανεπαρκεια οποτε αρκουνται με μετρηση μονο στην β επιπεδου κολπικη. 

Εμένα ο γιατρός μου πάντως μου τον μετράει τον τράχηλο!απο την 18η βδομάδα μου είπε οτι θα μετράμε και τράχηλο!και αυτό κάνουμε!

Στο ρέα που πήγα λόγω συσπάσεων γιατί ο γιατρός μου ηταν εξωτερικό, μου είπε αυτή οτι πρέπει να πάρω αγωγή για λίγες μέρες αλλά ο γιατρός μου, μου είπε να μην ανησυχω αφού είναι σταθερός!

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

γενικα κοριτσια για οτι εχετε αμφιβολια να το ζητατε εξτρα απο τους γιατρους. δυστηχως οι γιατροι πανε με μια πεπατημενη κ οτι δε συμβαινει συχνα δεν το εξεταζουν σχολαστικα. αν κατι σας ανχωνει η κατι παρατηρητε να το λετε να εξεταστει εξτρα οι γιατροι πανε με την προυποθεση οτι ολα καλα αν εσεις δεν επιμεινετε κανενας γιατρος δεν ασχολειτε με πιθανοτητες αν κατι δεν του πει η ασθενης. 

Συμφωνώ απόλυτα!πρέπει να συζηταμε οτι μας απασχολεί με τον γιατρό μας!εγώ τουλάχιστον αυτό κάνω!οτι προκύπτει το συζηταμε με κάθε λεπτομέρεια, εγώ εχω και τα θεματακια μου βέβαια!πάντα οταν μου λέει κάτι το αναλύουμε!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Εμένα ο γιατρός μου πάντως μου τον μετράει τον τράχηλο!απο την 18η βδομάδα μου είπε οτι θα μετράμε και τράχηλο!και αυτό κάνουμε!

Στο ρέα που πήγα λόγω συσπάσεων γιατί ο γιατρός μου ηταν εξωτερικό, μου είπε αυτή οτι πρέπει να πάρω αγωγή για λίγες μέρες αλλά ο γιατρός μου, μου είπε να μην ανησυχω αφού είναι σταθερός!

οι περισσοτεροι δεν το κανουν αν δεν δουν κατι στην αυχενικη περιεργο κ τους ανησυχησει μπραβο του που ειναι τοσο σχολαστικος. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

οι περισσοτεροι δεν το κανουν αν δεν δουν κατι στην αυχενικη περιεργο κ τους ανησυχησει μπραβο του που ειναι τοσο σχολαστικος. 

Ναι, είμαι πολύ ικανοποιημένη με τον γιατρό μου!μαζι του καταφερα να μεινω εγκυος μετα απο 2,5 χρονια προσπαθειων!ασχοληθηκε πολυ μαζι μου!ευτυχώς οτι είναι σοβαρό το ελέγχει από μόνος του!είναι και μικρός(38) και έχει πολύ όρεξη!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι, είμαι πολύ ικανοποιημένη με τον γιατρό μου!μαζι του καταφερα να μεινω εγκυος μετα απο 2,5 χρονια προσπαθειων!ασχοληθηκε πολυ μαζι μου!ευτυχώς οτι είναι σοβαρό το ελέγχει από μόνος του!είναι και μικρός(38) και έχει πολύ όρεξη!

στο ρεα ειναι?? α για πες ονομα??? στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εμένα ο  γιατρός μου τον μέτρησε 18η βδομάδα!Και είδαμε οτι είναι 3.00 εκατοστά!Και τώρα λόγω συσπάσεων στο ρέα τον ξαναμετρησαν γιατί μπορεί να μικρύνει από τις συσπάσεις!κολπικά τον μετράνε για να γίνει σωστή μέτρηση!μην ανησυχεις γιατί αύριο θα στον μετρήσουν!και μετά σε κάθε ραντεβού πρέπει να τον μετράει ο γιατρός σου!

Ολα καλά θα είναι και για τις δύο κοριτσάκι μου!η παναγίτσα με έχει βοηθήσει πολύ μέχρι τώρα!

 

Για όλες μας έχει...  Όλο λέω ότι πρέπει να βλέπω τα πράγματα πιο χαλαρά και όλο δεν το κάνω... Πρέπει να το φτιάξω το θεματάκι μου. Τέλος πάντων. Αύριο όλα θα τελειώσουν.  Ας πουμε και κάτι καλό. . Καλά ε πλέον το ζουζούνι το νιώθω σχεδόν κάθε μέρα. Και γίνεται αισθητό και εξωτερικά πιο συχνά χθες ο άντρας μου το ένιωσε δύο φορές. Τρελάθηκε...:-D

πρίν από 38 λεπτά , linaa είπε:

χαρα μου απο προσωπικη μου εμπειρια τον τραχηλο κολπικα τον βλεπουν μονο στην β επιπεδου. αν δεν το ζητησεις εσυ το κοιτανε μονο απο την κοιλια αλλα η αποκλιση της κοιλιας κ του κολπικου υπερηχου ειναι τεραστια. 

κ εμενα αλλα νταλον μου τον ειχαν βγαλει τον τραχηλο τελικα πηγα με δικη μου πρωτοβουλια στο ιασω κ ζητησα επιτουτου να μου τον μετρησουν κολπικα κ μονο. 

κανενας γιατρος δεν ξερει με σιγουρια τι θα γινει με τον τραχηλο απλα δεν ειναι κ τοσο συνιθισμενη η ανεπαρκεια οποτε αρκουνται με μετρηση μονο στην β επιπεδου κολπικη. 

Για να δούμε τι θα δούμε αύριο. Εσύ πως τα πάς γενικά?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Για όλες μας έχει...  Όλο λέω ότι πρέπει να βλέπω τα πράγματα πιο χαλαρά και όλο δεν το κάνω... Πρέπει να το φτιάξω το θεματάκι μου. Τέλος πάντων. Αύριο όλα θα τελειώσουν.  Ας πουμε και κάτι καλό. . Καλά ε πλέον το ζουζούνι το νιώθω σχεδόν κάθε μέρα. Και γίνεται αισθητό και εξωτερικά πιο συχνά χθες ο άντρας μου το ένιωσε δύο φορές. Τρελάθηκε...:-D

Για να δούμε τι θα δούμε αύριο. Εσύ πως τα πάς γενικά?

αυριο εχεις β επιπεδου η επισκεψη απλα?? εγω περιμενω την β επιπεδου στις 3 του μηνα πως κ πως!!!! σβηνω τις μερες μια μια ασε μεγαλο ανχος. κατα τα αλλα ολα πανε ηρεμα ενοχλησεις δεν εχω κ συνεχιζω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , modena είπε:

Καλή εβδομάδα σε όλες μας!!

@samiam Στέλνω κ εγώ όλη μου την θετική ενέργεια αν και με αυτά που διάβασα θα πάνε όλα καλά με λίγη ταλαιπωρία μόνο! Σου κάνει τσαλιμια η μικρούλα για να χαρείς παραπάνω όταν έρθει! Εδώ θα είμαστε παρεούλα με τις XL κοιλιες μας κ θα λέμε ακόμη να βγει??? Έχω πολύ καλό προαίσθημα!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Λίγο ξεκούραση και όλα καλά! Συσπάσεις θα έχουμε πότε πότε μου είπε ο γιατρός μου, όταν επιμένουν θα αγχωνόμαστε κ θα ξεκουραζόμαστε. Κ ας ξεκουραστούμε τώρα γιατί από Σεπτέμβρη θα κλαίμε παρέα στις 4 τα ξημερώματα... Χεχεχε

 

Ναι η αλήθεια είναι ότι διάβασα ότι μετά την 20η εβδομάδα ξεκινούν οι συσπάσεις εάν το βρώ θα το κοινοποιησω να το διαβάσετε.  Ναι λέω να πάρω άδεια να κάνω καμία χαλαρή δουλειά και για να ξεκουραστώ. Ποπο καλά μας φαντάζεστε? Χαράματα με το παιδί στο στήθος να στέλνουμε μνμ....ποποπο... Μηπως πρέπει να κάνουμε καμία συνεύρεση...πριν?

  • Χαχα 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , modena είπε:

Καλή εβδομάδα σε όλες μας!!

@samiam Στέλνω κ εγώ όλη μου την θετική ενέργεια αν και με αυτά που διάβασα θα πάνε όλα καλά με λίγη ταλαιπωρία μόνο! Σου κάνει τσαλιμια η μικρούλα για να χαρείς παραπάνω όταν έρθει! Εδώ θα είμαστε παρεούλα με τις XL κοιλιες μας κ θα λέμε ακόμη να βγει??? Έχω πολύ καλό προαίσθημα!

@Melissoula27 Μας την έφερε ωραία η κόρη σου ε?? Άντε γιατί είχαμε έλλειψη από νύφες! 

@rapounzel_rapounzel Αλλάζω πινακακι αμέσως!! :-D

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Λίγο ξεκούραση και όλα καλά! Συσπάσεις θα έχουμε πότε πότε μου είπε ο γιατρός μου, όταν επιμένουν θα αγχωνόμαστε κ θα ξεκουραζόμαστε. Κ ας ξεκουραστούμε τώρα γιατί από Σεπτέμβρη θα κλαίμε παρέα στις 4 τα ξημερώματα... Χεχεχε

Ναι κ μένα την Πέμπτη είχε τεράστια απόκλιση η μέτρηση κοιλιακού με κολπικού υπερήχου..

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Το δικο μου κοριτσακι ας μπει στο πινακακι κ αναψτε κ ενα κερακι να ναι ολα καλα!


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

αυριο εχεις β επιπεδου η επισκεψη απλα?? εγω περιμενω την β επιπεδου στις 3 του μηνα πως κ πως!!!! σβηνω τις μερες μια μια ασε μεγαλο ανχος. κατα τα αλλα ολα πανε ηρεμα ενοχλησεις δεν εχω κ συνεχιζω! 

Αύριο επιτέλους β επιπέδου άσε και εγώ αυτό σκεφτόμουν πριν ένα μήνα. Πώς θα περάσουν οι μέρες. Και ναι δεν γινόταν αλλιώς, να σταματήσουν οι μέρες να κυλάνε? οπότε έφτασαν επιτέλους αυτές οι μέρες .... Τυχερή είσαι φτου φτου σκόρδα. Έτσι να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

πρίν από 10 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ναι η αλήθεια είναι ότι διάβασα ότι μετά την 20η εβδομάδα ξεκινούν οι συσπάσεις εάν το βρώ θα το κοινοποιησω να το διαβάσετε.  Ναι λέω να πάρω άδεια να κάνω καμία χαλαρή δουλειά και για να ξεκουραστώ. Ποπο καλά μας φαντάζεστε? Χαράματα με το παιδί στο στήθος να στέλνουμε μνμ....ποποπο... Μηπως πρέπει να κάνουμε καμία συνεύρεση...πριν?

Σαν να με βλέπω!!! Κ να κάνουμε πινακακι για το πόσες ώρες έχουμε κοιμηθεί maximum!

  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , samiam είπε:

Το δικο μου κοριτσακι ας μπει στο πινακακι κ αναψτε κ ενα κερακι να ναι ολα καλα!

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου. Μην στεναχωριέσαι.. Έχουμε η μια την άλλη.. Να πας να πάρεις λαδάκι από την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να βάλεις στην κοιλίτσα σου.

πρίν από 5 λεπτά , modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018    Β 17/4

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 16/4

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Σαν να με βλέπω!!! Κ να κάνουμε πινακακι για το πόσες ώρες έχουμε κοιμηθεί maximum!

Και πινακακι για το πόσες πάνες αλλάξαμε:-D και πάει λέγοντας... χαχαχαχα πεθαίνω... Πώς θα ήμαστε άραγε....?

  • Χαχα 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αύριο επιτέλους β επιπέδου άσε και εγώ αυτό σκεφτόμουν πριν ένα μήνα. Πώς θα περάσουν οι μέρες. Και ναι δεν γινόταν αλλιώς, να σταματήσουν οι μέρες να κυλάνε? οπότε έφτασαν επιτέλους αυτές οι μέρες .... Τυχερή είσαι φτου φτου σκόρδα. Έτσι να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου...

αντε με το καλο ειμαι σιγουρη οτι ολα καλα!!!!! περιμενουμε τα νεα μια μια να περνει σειρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...