Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Άμα είσαι περίεργη τι να πω και εγώ που θα σκάσω στο τέλος. Λες και μου το κρατάει για έκπληξη. Θα μπορούσε να μην φανεί ούτε αύριο? Πχ από την στάση?

Φανταζεσαι;;;ε, δεν νομίζω!για να κάνει σωστές μετρήσεις θα το δείτε απο παντού!είναι πονηρουτσικο το μωρό σου!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΠΗΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ....ΝΗΣΤΕΙΑΣ 88, 1 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ 105 ΚΑΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ 97....ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΛΕΣ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 35,3 ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ...ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΛΑ 

μια χαρα η καμπυλη σου αλλα πρεπει να την επαναλαβεις κ στις 24-26 εβδομαδες γιατι τοσο νωρις μπορει κ να μην δειξει τιποτα στο λεω γιατι ειχα ρωτησει την ενδοκρινολογο τωρα. 

εχουμε μαζι β επιπεδου!!! εγω στις 3 ιασω εσυ ποτε? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

μια χαρα η καμπυλη σου αλλα πρεπει να την επαναλαβεις κ στις 24-26 εβδομαδες γιατι τοσο νωρις μπορει κ να μην δειξει τιποτα στο λεω γιατι ειχα ρωτησει την ενδοκρινολογο τωρα. 

εχουμε μαζι β επιπεδου!!! εγω στις 3 ιασω εσυ ποτε? 

rotisa kai go ton endokrinologo gia epanalipsi alla eipe de tha xriastei....ime 20 vdomades tora etsi ke allios....3 kai go ...3 maiou


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Φανταζεσαι;;;ε, δεν νομίζω!για να κάνει σωστές μετρήσεις θα το δείτε απο παντού!είναι πονηρουτσικο το μωρό σου!!!

Έτσι με το κρεβάτι θα με διώξουν αλλιώς δεν φεύγω..... πονηρό δεν ξέρω αν είναι αλλά ζιζανιο σκουλικακι είναι σίγουρα...:mad:

@modena... Εύχομαι να κοιμηθώ σημερα. :cool:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenistam είπε:

rotisa kai go ton endokrinologo gia epanalipsi alla eipe de tha xriastei....ime 20 vdomades tora etsi ke allios....3 kai go ...3 maiou

κ εγω την ειχα ρωτησει να την κανω την εβδομαδα της β επιπεδου αλλα μου το αρνηθηκε γιατι φοβατε οτι πιο πριν δεν θα δειξει αν υπαρχει θεμα συνηθως μου ειπε ο διαβητης εμφανιζετε πιο μετα. τσεκαρε το αλλη μια φορα με τον γιατρο σου. 

μαζι θα ειμαστε λοιπον στην β επιπεδου αντε να περασουν οι μερες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

κ εγω την ειχα ρωτησει να την κανω την εβδομαδα της β επιπεδου αλλα μου το αρνηθηκε γιατι φοβατε οτι πιο πριν δεν θα δειξει αν υπαρχει θεμα συνηθως μου ειπε ο διαβητης εμφανιζετε πιο μετα. τσεκαρε το αλλη μια φορα με τον γιατρο σου. 

μαζι θα ειμαστε λοιπον στην β επιπεδου αντε να περασουν οι μερες!!!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ..........ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΕΓΚΑΙΡΩΣ....


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ..........ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΕΓΚΑΙΡΩΣ....

αααα πες ετσι ε τοτε δεν χρειαζετε λογικο  αμα μετριεσαι καθε μερα !!!!! σε πιο νοσοκομειο εισαι? η εισαι επαρχια κ το εχω ξεχασει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

αααα πες ετσι ε τοτε δεν χρειαζετε λογικο  αμα μετριεσαι καθε μερα !!!!! σε πιο νοσοκομειο εισαι? η εισαι επαρχια κ το εχω ξεχασει

ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ....ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΥΗΣΗΣ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ....ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟ...ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΥΗΣΗΣ

α εισαι μακρια ελεγα θα σε συναντησω στην β επιπεδου γιαυτο ρωτησα χα χα χα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , linaa είπε:

α εισαι μακρια ελεγα θα σε συναντησω στην β επιπεδου γιαυτο ρωτησα χα χα χα

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ....ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΡΕΑ....ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ...ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ

ναι αντε να περασουν οι μερες εδω μια μια θα τις μετραμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , linaa είπε:

κ εγω την ειχα ρωτησει να την κανω την εβδομαδα της β επιπεδου αλλα μου το αρνηθηκε γιατι φοβατε οτι πιο πριν δεν θα δειξει αν υπαρχει θεμα συνηθως μου ειπε ο διαβητης εμφανιζετε πιο μετα. τσεκαρε το αλλη μια φορα με τον γιατρο σου. 

μαζι θα ειμαστε λοιπον στην β επιπεδου αντε να περασουν οι μερες!!!

Και εμένα ο γιατρός μου είπε οτι θα την κάνω 24η-25η βδομάδα την καμπύλη!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια μόλις παρατήρησα την γραμμουλα στην κοιλιά ίσα που φαίνεται. Φτάνει μέχρι τον αφαλό. Εσείς την διακρίνεται? Και μέχρι που φτάνει?

ΝΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ......ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΜΙΑ ΑΧΝΗ ΜΠΕΖ ΚΑΦΕ ΓΡΑΜΜΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΑΧΙΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Κορίτσια μόλις παρατήρησα την γραμμουλα στην κοιλιά ίσα που φαίνεται. Φτάνει μέχρι τον αφαλό. Εσείς την διακρίνεται? Και μέχρι που φτάνει?

Και εμένα μέχρι τον αφαλό είναι!την εχω καιρό απο κάτω μέχρι την αρχή του αφαλου!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...