Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου. Μην στεναχωριέσαι.. Έχουμε η μια την άλλη.. Να πας να πάρεις λαδάκι από την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να βάλεις στην κοιλίτσα σου.

Εχω παρει λαδακι και ζωνη...


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου. Μην στεναχωριέσαι.. Έχουμε η μια την άλλη.. Να πας να πάρεις λαδάκι από την Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να βάλεις στην κοιλίτσα σου.

Και πινακακι για το πόσες πάνες αλλάξαμε:-D και πάει λέγοντας... χαχαχαχα πεθαίνω... Πώς θα ήμαστε άραγε....?

Έλα ντε? Ανυπομονώ!! Εγώ λέω να βάζουμε στοιχήματα για το φύλο προς το παρόν! Κ εγώ στο κοριτσι ποντάρω με την @rapounzel_rapounzel !!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

@samiam έχεις οοοολη τη θετική μας ενέργεια. Ψυχραιμία και όλα θα γίνουν. Γενικά έχω πολύ καλό προαίσθημα για όλες μας. :)

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Καλή επιτυχία για αύριο. Θα περιμένουμε νέα σου.:-D

  • Μου αρέσει 2

ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι, είμαι πολύ ικανοποιημένη με τον γιατρό μου!μαζι του καταφερα να μεινω εγκυος μετα απο 2,5 χρονια προσπαθειων!ασχοληθηκε πολυ μαζι μου!ευτυχώς οτι είναι σοβαρό το ελέγχει από μόνος του!είναι και μικρός(38) και έχει πολύ όρεξη!

Αλήθεια για πες όνομα γιατρού.. όπου μπορείς κ όποτε μπορείς στείλε πμ ;) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 56 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Για όλες μας έχει...  Όλο λέω ότι πρέπει να βλέπω τα πράγματα πιο χαλαρά και όλο δεν το κάνω... Πρέπει να το φτιάξω το θεματάκι μου. Τέλος πάντων. Αύριο όλα θα τελειώσουν.  Ας πουμε και κάτι καλό. . Καλά ε πλέον το ζουζούνι το νιώθω σχεδόν κάθε μέρα. Και γίνεται αισθητό και εξωτερικά πιο συχνά χθες ο άντρας μου το ένιωσε δύο φορές. Τρελάθηκε...:-D

Για να δούμε τι θα δούμε αύριο. Εσύ πως τα πάς γενικά?

Εμένα που ολη μέρα χορεύει!φαίνεται και απο απόσταση οτι η κοιλιά μου τινάζεται!!!!έγω γελαω με τον άντρα μου που παθαίνει σοκ!!!

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , modena είπε:

Έλα ντε? Ανυπομονώ!! Εγώ λέω να βάζουμε στοιχήματα για το φύλο προς το παρόν! Κ εγώ στο κοριτσι ποντάρω με την @rapounzel_rapounzel !!!

Ναι!!!!Ναι!!!!

πρίν από 17 λεπτά , samiam είπε:

Εχω παρει λαδακι και ζωνη...

Μπράβο κοπέλα μου!!!εγώ εχω λαδακι από την αγία ζώνη και βάζω κάθε μέρα από την αρχή της εγκυμοσύνης!να μην φοβάσαι τίποτα!έχεις προστασία!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@linaa @Maraki2018  Σας ευχαριστώ πολύ πολύ. @rapounzel_rapounzel @modena εσείς οι δύο μέχρι στιγμής μου λέτε για κορίτσι. Και κανα δυο άτομα ακομα Όλοι οι άλλοι με κόβουν για αγόρι. Χαχαχα μου έκαναν το πείραμα και με το ψαλίδι και το μαχαίρι... 

πρίν από 9 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εμένα που ολη μέρα χορεύει!φαίνεται και απο απόσταση οτι η κοιλιά μου τινάζεται!!!!έγω γελαω με τον άντρα μου που παθαίνει σοκ!!!

Και που να την δει να αλλάζει σχήμα λες και έχεις το αλιεν μέσα σου. Χαχαχαχα  

Εκεί που βλέπεις το βλέμμα αυτό θες να γελάσεις αλλά μετά καταλαβαίνεις το ποσό τον αγαπάς.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@linaa @Maraki2018  Σας ευχαριστώ πολύ πολύ. @rapounzel_rapounzel @modena εσείς οι δύο μέχρι στιγμής μου λέτε για κορίτσι. Και κανα δυο άτομα ακομα Όλοι οι άλλοι με κόβουν για αγόρι. Χαχαχα μου έκαναν το πείραμα και με το ψαλίδι και το μαχαίρι... 

Και που να την δει να αλλάζει σχήμα λες και έχεις το αλιεν μέσα σου. Χαχαχαχα  

Εκεί που βλέπεις το βλέμμα αυτό θες να γελάσεις αλλά μετά καταλαβαίνεις το ποσό τον αγαπάς.

Ο άντρας μου έτσι λέει!!!τι κάνει το Άλιεν πάλι εκεί μέσα;;;Χαχαχα 

Τι βγήκε με το ψαλίδι κτλ μαχαίρι αγόρι;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ο άντρας μου έτσι λέει!!!τι κάνει το Άλιεν πάλι εκεί μέσα;;;Χαχαχα 

Τι βγήκε με το ψαλίδι κτλ μαχαίρι αγόρι;;;

Χαχαχαχαχαχα είδες? Ναι έκατσα στο μαχαίρι. Το είχα κάνει και εγώ πείραμα σε μια φίλη και αυτής της είχε βγει. Δεν το πιστεύω πιο πολύ για πλάκα τα κάνουμε τα πειράματα.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Χαχαχαχαχαχα είδες? Ναι έκατσα στο μαχαίρι. Το είχα κάνει και εγώ πείραμα σε μια φίλη και αυτής της είχε βγει. Δεν το πιστεύω πιο πολύ για πλάκα τα κάνουμε τα πειράματα.

Για να δούμε!!!πραγματικά είμαι περίεργη!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Για να δούμε!!!πραγματικά είμαι περίεργη!

Άμα είσαι περίεργη τι να πω και εγώ που θα σκάσω στο τέλος. Λες και μου το κρατάει για έκπληξη. Θα μπορούσε να μην φανεί ούτε αύριο? Πχ από την στάση?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Άμα είσαι περίεργη τι να πω και εγώ που θα σκάσω στο τέλος. Λες και μου το κρατάει για έκπληξη. Θα μπορούσε να μην φανεί ούτε αύριο? Πχ από την στάση?

Ε μα ναι!!!! Γέμισε το πινακακι! Πες του γιατρού ότι δεν φεύγω αν δεν μου πεις φύλο! Χαχαχα

  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!! ΠΗΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ....ΝΗΣΤΕΙΑΣ 88, 1 ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ 105 ΚΑΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ 97....ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΚΑΛΕΣ ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΧΑΜΗΛΗ ΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΧΑΜΗΛΟ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ 35,3 ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΙΜΙΑΣ...ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ...

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΛΑ 

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...