Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

 @Nefeli2014 με το καλό το μωράκι σου!! Τι ΠΗΤ σου έδωσε ο γιατρός;; κ εμείς ακόμη δν το έχουμε ανακοινώσει σε πολλούς, αυχενική έχω 26/1, εσύ;;

Άντε μεγαλώνει η παρέα σιγά σιγά!

Εγώ όπως είπα κ χθες σερνομουν 2 μέρες κ σμρ δν πήγα δουλειά για να συνέλθω αν κ είμαι καλύτερα..

Οι υπόλοιπες πώς είστε;;


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Nefeli2014 είπε:

Γεια σας κι από μένα. Κι εγώ για μέσα Αυγούστου πάω πρώτα ο Θεός. Έχω ένα παιδάκι ήδη. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Κάποιες εκκρίσεις καφέ ανοιχτές βλέπω ανα διαστήματα αλλά υπέρηχο γραφικά όλα δείχνουν καλά. Παίρνω προγεστερονη προληπτικά λόγω προηγούμενης αποκόλλησης στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. 

Πολλες ναυτίες... Και πρηξίματα.

ηδη άλλαξα παντελονια!

Δεν έχω ανακοινώσει σε πολύ κόσμο περιμένω αυχενική.

αυτα. Εύχομαι σε όλες καλή πορεία Κ να περάσει εύκολα Κ γρήγορα ο καιρός.

Με το καλό! Και εγώ στα όρια είμαι με τα παντελόνια. Τα τζιν κόπηκαν πάντως.. :)


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι... Εμένα δυστυχώς δεν πάνε πολύ καλά τα πράγματα.... Έχω αίμα από την Πέμπτη. Μου είχε πει η γιατρός μου να κάνω 2 χοριακες με διαφορά 48 ώρες και δεν είχαν σχεδόν καθόλου διαφορά... Μου είπε ότι μάλλον έχει παλινδρομησει και να πάω την Δευτέρα να με δει 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2018 at 12:33 ΜΜ, Agusta είπε:

 @Nefeli2014 με το καλό το μωράκι σου!! Τι ΠΗΤ σου έδωσε ο γιατρός;; κ εμείς ακόμη δν το έχουμε ανακοινώσει σε πολλούς, αυχενική έχω 26/1, εσύ;;

Άντε μεγαλώνει η παρέα σιγά σιγά!

Εγώ όπως είπα κ χθες σερνομουν 2 μέρες κ σμρ δν πήγα δουλειά για να συνέλθω αν κ είμαι καλύτερα..

Οι υπόλοιπες πώς είστε;;

Σευχαριστω, σου εύχομαι κι εσένα με το καλό.

πητ 24/8 αλλά επειδή θα πάω με καισαρική, υπολογίζω μεσα Αυγούστου. 

αυχενικη νομίζω αρχές Φλεβάρη.

5 ώρες πρίν, Τίνα28 είπε:

Γειά σας και πάλι... Εμένα δυστυχώς δεν πάνε πολύ καλά τα πράγματα.... Έχω αίμα από την Πέμπτη. Μου είχε πει η γιατρός μου να κάνω 2 χοριακες με διαφορά 48 ώρες και δεν είχαν σχεδόν καθόλου διαφορά... Μου είπε ότι μάλλον έχει παλινδρομησει και να πάω την Δευτέρα να με δει 

Τι να πω. Κουράγιο. Καθόλου ευχάριστο αυτό.. Κ δεν ξέρω τι να σου πω... :(


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου!

Τίνα μου τα λόγια πραγματικά δεν απαλύνουν τη στεναχώρια... Η φύση πολλές φορές γνωρίζει καλύτερα... Εύχομαι πολύ σύντομα να μας πεις ευχάριστα νεακιά!

 

Καλωσορίζω τα καινούργια κορίτσια! Αγκουστα μου χθες είχαμε γιατρό... Ακούσαμε την καρδούλα! 161 χτύπους! Το μπεμπακι βέβαια πολύ μικρότερο.... Ελπίζω να οφείλεται σε καθηστεριμενη σύλληψη! Στις 24 πάλι ραντεβού! Εν  τω μεταξύ ανακατευομαι αρκετά και το ταρζανακι μου στο σπίτι με τρέχει όλη μέρα! Σαν την πρώτη εγκυμοσύνη δεν έχει! Απολαύστε την κορίτσια!!!!!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Τίνα28 είπε:

Δυστυχώς είχε δίκιο η γιατρός μου... Παλινδρομησε.... Μακάρι σε εσάς να είναι όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάτε στα χέρια σας τα παιδάκια σας... 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου!! Εύχομαι να υπάρξει σύντομα η επόμενη εγκυμοσύνη και να χαμογελάς ξανά! 

3 ώρες πρίν, marakiinlove είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Τίνα μου τα λόγια πραγματικά δεν απαλύνουν τη στεναχώρια... Η φύση πολλές φορές γνωρίζει καλύτερα... Εύχομαι πολύ σύντομα να μας πεις ευχάριστα νεακιά!

 

Καλωσορίζω τα καινούργια κορίτσια! Αγκουστα μου χθες είχαμε γιατρό... Ακούσαμε την καρδούλα! 161 χτύπους! Το μπεμπακι βέβαια πολύ μικρότερο.... Ελπίζω να οφείλεται σε καθηστεριμενη σύλληψη! Στις 24 πάλι ραντεβού! Εν  τω μεταξύ ανακατευομαι αρκετά και το ταρζανακι μου στο σπίτι με τρέχει όλη μέρα! Σαν την πρώτη εγκυμοσύνη δεν έχει! Απολαύστε την κορίτσια!!!!!

Πωπω!! Τι καλά! Και εμείς αύριο για καρδούλα έχουμε ραντεβού. Ανυπομονώ! Δεν το έχουμε δει καθόλου τόσο καιρό.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Τίνα28 λυπάμαι ειλικρινά, θα συμφωνήσω απόλυτα με τα λόγια της @marakiinlove κ θα ευχηθώ κι εγώ να ξαναπιασεις σύντομα ένα γερό σποράκι!

@marakiinlove τέλεια που ακούσατε καρδούλα! Κ εγώ από την Πέμπτη έχω συνέχεια αναγουλες..Τι να πω, ελπίζω να περάσουν τις επόμενες εβδομάδες!

@modena με το καλό να ακούσετε καρδούλα αύριο!

  • Ευχαριστώ 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

@Τίνα28 λυπάμαι πολύ και σου εύχομαι να μείνεις σύντομα πάλι με ένα κατάγερο μωράκι. Κουράγιο, ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που περιμένουν να ακούσουν καρδούλα!!! @marakiinlove κι εμένα 162 χτύπους είχε το μαναράκι όταν είχαμε ακούσει καρδούλα! Πόσων εβδομάδων είσαι;

Αχ εγώ θα το ξαναδώ την άλλη Τετάρτη αλλά - Θεού θέλοντος - θα το χορτάσω το μικράκι γιατί θα κάνουμε την αυχενική. Θα έχω κλείσει ένα μήνα από τον τελευταίο υπέρηχο! Μακάρι να είναι γερό και, δευτερευόντως, ας δούμε και το φύλο! Χιχιχι.

  • Μου αρέσει 1

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ νομίζω καλύτερα άπολαμβανω αυτή την εγκυμοσύνη μου παρόλο που η μικρή με τρέχει Κ η δουλειά τρέχει επισησ, παρά την πρώτη εγκυμοσύνη που ήμασταν πολύ αγχωμένοι Κ έβγαλα Κ πόσους μήνες στο κρεβάτι... Ενστικτωδώς λέω θα κάνω γιο... το γράφω προς διαπιστευτήρια... αφού τα γραπτά μένουν :D

Εσείς; Έχετε ένστικτο;

επισης τρώτε σωστά; εγώ με τόσες ναυτίες όχι...:/


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nefeli2014 είπε:

Εγώ νομίζω καλύτερα άπολαμβανω αυτή την εγκυμοσύνη μου παρόλο που η μικρή με τρέχει Κ η δουλειά τρέχει επισησ, παρά την πρώτη εγκυμοσύνη που ήμασταν πολύ αγχωμένοι Κ έβγαλα Κ πόσους μήνες στο κρεβάτι... Ενστικτωδώς λέω θα κάνω γιο... το γράφω προς διαπιστευτήρια... αφού τα γραπτά μένουν :D

Εσείς; Έχετε ένστικτο;

επισης τρώτε σωστά; εγώ με τόσες ναυτίες όχι...:/

Καλημέρα! Εγώ τρώω αραιά λίγο γιατί κ εμένα το στομάχι μου είναι χάλια.. Τρώω όμως σωστά όσο γίνεται. Από προαίσθημα και εγώ γιο λέω!! :-D


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα! Και εγώ αν όλα πάνε καλά, θα γεννήσω τον Αύγουστο το πρώτο μου παιδάκι. Έχω ΠΗΤ 22/08. :) Μέχρις στιγμής δεν το έχουμε ανακοινώσει πουθενά και δεν σκοπεύουμε να το κάνουμε μέχρι να αρχίσει να φαίνεται η κοιλιά μου. Το ξέρουμε μόνο εγώ, ο άντρας μου και μια συνάδελφος μου.  Έχω κλείσει και για αυχενική  στις 5/2. Από συμπτώματα έχω δυσπεψία και σιελόρροια. Είχα τις πρώτες εβδομάδες και συχνοουρια η οποία μειώθηκε αισθητά. Εύχομαι όλες να έχουμε καλές εγκυμοσύνες και να κρατήσουμε γερά μωράκια στα χέρια μας το καλοκαίρι!!


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Maraki86 Καλώς ήρθες! Να έχεις μία καλή και τελειομηνη κύηση!

Λοιπόν κορίτσια κ μένα το ένστικτό μου αγόρι λέει! Πριν μείνω έγκυος έλεγα ότι ήθελα αγόρι, όταν έμεινα έλεγα κοριτσάκι! Τώρα λέω να έρθει με το καλό, να είναι γερό και δεν με νοιάζει το φύλο! Αλλά και εγώ και ο άντρας μου λέει αγόρι!

@Nefeli2014 Όσον αφορά τη διατροφή..μια έτσι μια αλλιώς! Στην αρχή έτρωγα στοχευμένα μόνο υγιεινά, πολλά φρούτα, φυτικές ίνες, καθόλου φαστ φουντ!Μετά τις γιορτές ξεκίνησαν οι ναυτιες κ οι εμετοί και νομίζω δεν έπαιρνα όλα τα απαραίτητα.. Τώρα συνεχίζω να έχω αναγουλες αλλά μου έρχονται ξαφνικές ορέξεις! Το μεσημέρι παρήγγειλα γύρο αλλά μετά απο λιγο το στομάχι μου ξεκινησε να διαμαρτύρεται πάλι! Οπότε έφαγα και ένα καϊμάκι παγωτό πριν λίγο! Τουλάχιστον έφαγα θρεπτικό πρωινό!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Maraki86 είπε:

Γεια σας και από μένα! Και εγώ αν όλα πάνε καλά, θα γεννήσω τον Αύγουστο το πρώτο μου παιδάκι. Έχω ΠΗΤ 22/08. :) Μέχρις στιγμής δεν το έχουμε ανακοινώσει πουθενά και δεν σκοπεύουμε να το κάνουμε μέχρι να αρχίσει να φαίνεται η κοιλιά μου. Το ξέρουμε μόνο εγώ, ο άντρας μου και μια συνάδελφος μου.  Έχω κλείσει και για αυχενική  στις 5/2. Από συμπτώματα έχω δυσπεψία και σιελόρροια. Είχα τις πρώτες εβδομάδες και συχνοουρια η οποία μειώθηκε αισθητά. Εύχομαι όλες να έχουμε καλές εγκυμοσύνες και να κρατήσουμε γερά μωράκια στα χέρια μας το καλοκαίρι!!

Καλώς ήρθες!!! Με το καλό να κρατήσεις το μπεμπακι σου! Είμαστε κοντά εμείς! Εμείς έχουμε ΠΗΤ 24 Αυγούστου!! Αυχενική στις 6/2. Σήμερα ακούσαμε καρδούλα και τα παίξαμε! 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...