Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, Agusta είπε:

@vikib εμένα με παρακολουθεί η Παπαδοπούλου και είμαι ευχαριστημένη προς το παρόν! Απλώς θα ήθελα να γεννήσω στην Θεσσαλονίκη για ψυχολογικούς λόγους επειδή έχω 1 χρόνο περίπου στην Ξάνθη!

Λογικοτατο ειδικα αν ειναι εκει οι δικοι σου να θελεις να γεννησεις στη θεσ/νικη

Απλα να ξερεις οτι στην επαρχια με το παραμικρο σε στελνουν νοσοκομειο,εννοω στον τοκετο,λιγο παραπανω αιμοραγια να εχεις πχ

Αν αργοτερα αλλαξεις γνωμη,καλο θα ηταν οταν μπεις τριτο τριμηνο να ανοιξεις μια καρτελα στο νοσοκομειο για παν ενδεχομενο

Ολοι οι γιατροι ειναι πολυ καλοι.φυσικα θα σου προτεινω προσκυνητοπουλου κ βλαχο.ο βλαχος εναι λιγομιλητος κ φαινεται αυστηρος αλλα ειναι πολυ καλος

Εχει κ πολυ καλους αναισθησιολογους επισης.βεβαια αν δ κανονισεις επισκληρηδιο σε φ.τ δ κανουν.οκ το νοσοκομειο δ εχει παροχες,αλλα δ ειναι τραγικα τα πραγματα.κ καποιες μαιες ξερουν απο θηλασμο

Παρολα αυτα,προς το τριτο τριμηνο ψαξε αν θελεις για μαθηματα ψυχοπροφυλακτικης κ θηλασμου,γινονται στο νοσοκομειο,δ πειραζει αν δ γεννησεις εκει

Με το καλο τα καλοκαιρινα μωρακια σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 17 λεπτά , vikib είπε:

Λογικοτατο ειδικα αν ειναι εκει οι δικοι σου να θελεις να γεννησεις στη θεσ/νικη

Απλα να ξερεις οτι στην επαρχια με το παραμικρο σε στελνουν νοσοκομειο,εννοω στον τοκετο,λιγο παραπανω αιμοραγια να εχεις πχ

Αν αργοτερα αλλαξεις γνωμη,καλο θα ηταν οταν μπεις τριτο τριμηνο να ανοιξεις μια καρτελα στο νοσοκομειο για παν ενδεχομενο

Ολοι οι γιατροι ειναι πολυ καλοι.φυσικα θα σου προτεινω προσκυνητοπουλου κ βλαχο.ο βλαχος εναι λιγομιλητος κ φαινεται αυστηρος αλλα ειναι πολυ καλος

Εχει κ πολυ καλους αναισθησιολογους επισης.βεβαια αν δ κανονισεις επισκληρηδιο σε φ.τ δ κανουν.οκ το νοσοκομειο δ εχει παροχες,αλλα δ ειναι τραγικα τα πραγματα.κ καποιες μαιες ξερουν απο θηλασμο

Παρολα αυτα,προς το τριτο τριμηνο ψαξε αν θελεις για μαθηματα ψυχοπροφυλακτικης κ θηλασμου,γινονται στο νοσοκομειο,δ πειραζει αν δ γεννησεις εκει

Με το καλο τα καλοκαιρινα μωρακια σας!

Ευχαριστώ πολύ @vikib για τις σημαντικές πληροφορίες!! Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!:)

  • Μου αρέσει 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..... Χθες πήγα στη γιατρό μου και είδαμε το μικρό... Μπορεί να μην ακούσαμε καρδιά αλλά η αποκόλληση γίνεται καλά και το μικρό μεγάλωσε αρκετά σε σχέση με την προηγούμενη εβδομάδα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τίνα μου πολύ σημαντικό που μεγάλωσε το εμβρυακι! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Εμείς έχουμε ραντεβού την Κυριακή... Τότε υπερηχογραφικά θα είμαι 7κ6 οπότε πρέπει να ακούσουμε κ την καρδούλα!

Κατά τα άλλα, από το μεσημέρι κ μετά το στομάχι μου είναι χάλια! Αν κ τρώω κανονικά τα πάντα.... Είπα όμως να αρχίσω να προσέχω ειδικά με τα γλυκά γτ τα Χριστούγεννα το παρακανα!


OFubp3.png

TyB7p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Niki1989 Καλώς ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μπεμπάκι σου! Τι ΠΗΤ σου έδωσε ο γιατρός σου;

@marakiinlove κ εγώ απο το μεσημέρι είμαι χάλια, έκανα πρώτη φορά εμετό κ ακόμη μεσημεριανό δεν έχω φάει..Κ έλεγα τς γλίτωσα τις ναυτιες! Αμ δε...

@Τίνα28 όλα καλά θα πάνε αφού μεγαλώνει το εμβρυάκι!:mad:


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Agusta είπε:

@Niki1989 Καλώς ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μπεμπάκι σου! Τι ΠΗΤ σου έδωσε ο γιατρός σου;

@marakiinlove κ εγώ απο το μεσημέρι είμαι χάλια, έκανα πρώτη φορά εμετό κ ακόμη μεσημεριανό δεν έχω φάει..Κ έλεγα τς γλίτωσα τις ναυτιες! Αμ δε...

@Τίνα28 όλα καλά θα πάνε αφού μεγαλώνει το εμβρυάκι!:mad:

 

πρίν από 1 λεπτό , Agusta είπε:

@Niki1989 Καλώς ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μπεμπάκι σου! Τι ΠΗΤ σου έδωσε ο γιατρός σου;

@marakiinlove κ εγώ απο το μεσημέρι είμαι χάλια, έκανα πρώτη φορά εμετό κ ακόμη μεσημεριανό δεν έχω φάει..Κ έλεγα τς γλίτωσα τις ναυτιες! Αμ δε...

@Τίνα28 όλα καλά θα πάνε αφού μεγαλώνει το εμβρυάκι!:mad:

 

πρίν από 1 λεπτό , Agusta είπε:

@Niki1989 Καλώς ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μπεμπάκι σου! Τι ΠΗΤ σου έδωσε ο γιατρός σου;

@marakiinlove κ εγώ απο το μεσημέρι είμαι χάλια, έκανα πρώτη φορά εμετό κ ακόμη μεσημεριανό δεν έχω φάει..Κ έλεγα τς γλίτωσα τις ναυτιες! Αμ δε...

@Τίνα28 όλα καλά θα πάνε αφού μεγαλώνει το εμβρυάκι!:mad:

10 Αυγούστου..

Just now, Niki1989 είπε:

 

 

10 Αυγούστου..

@Agusta Σε ποια εβδομάδα κύησης είσαι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 31 λεπτά , Agusta είπε:

@Niki1989 είμαι 9w+5 κ εμένα ΠΗΤ μου έδωσε 11/8, είμαστε κοντά!

Εγώ είμαι 9 εβδομάδων και 6 ημερών. Εγώ είχα ναυτίες απο την 6η εβδομάδα μέχρι την 9η περίπου....Απο την 9η εβδομάδα και μετα με άφησαν, έχω αλλά μηδαμινής σημασίας..Ωστόσο, οι μυρωδιές σε συγκεκριμένα φαγητά, όπως κοτοπουλο, χοιρινο, δηλαδή σε όλα τα κρέατα συνεχίζονται...Εχω να φάω κρέας ένα μήνα, δεν μπορώ να το βάλω στο στόμα μου...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με το καλό όλες! Εγώ αν όλα πάνε καλά την άλλη Πέμπτη που θα πάω στο γιατρό μάλλον θα πρέπει να παίζω και με τις μανούλες Σεπτεμβρίου λόγω της καθηστερησης που είχε στην αρχή το έμβρυο στην ανάπτυξη... Θα δείξει... Δεν ξέρω ακόμα ημερομηνία... 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα! Κ εγώ νεα μανούλα του Αυγούστου, προς τα τέλη. Θεωρητικά βρίσκομαι στην 8η εβδομάδα αλλά ακριβώς θα ξέρουμε την Τρίτη που θα κάνουμε υπερηχο να ακούσουμε και καρδούλα! Εύχομαι να πάνε σε όλες μας τα πράγματα καλά και να κρατάμε όλες αγκαλιά τον Σεπτέμβρη τα μωράκια μας!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! @modena καλώς ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ κορίτσια από χθες σέρνομαι.. όλο το βράδυ έκανα εμετό, 2 ώρες κοιμήθηκα και τώρα είμαι στη δουλειά με τα χίλια ζόρια. Ακόμα δεν τους το έχω ανακοινώσει, περιμένω την αυχενική κ μετά..

Τι κάνετε εσείς; Πώς είστε;

  • Ευχαριστώ 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Κι εγώ για μέσα Αυγούστου πάω πρώτα ο Θεός. Έχω ένα παιδάκι ήδη. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Κάποιες εκκρίσεις καφέ ανοιχτές βλέπω ανα διαστήματα αλλά υπέρηχο γραφικά όλα δείχνουν καλά. Παίρνω προγεστερονη προληπτικά λόγω προηγούμενης αποκόλλησης στην πρώτη μου εγκυμοσύνη. 

Πολλες ναυτίες... Και πρηξίματα.

ηδη άλλαξα παντελονια!

Δεν έχω ανακοινώσει σε πολύ κόσμο περιμένω αυχενική.

αυτα. Εύχομαι σε όλες καλή πορεία Κ να περάσει εύκολα Κ γρήγορα ο καιρός.


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...