Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, modena είπε:

Και μένα που τον είχα ρωτήσει μου είπε στα χίλια ζόρια ένα ντεπον. Σήμερα είσαι καλύτερα τουλάχιστον? 

Ευτυχώς σήμερα επεζησα μετά το χθεσινό. Τι ήταν αυτό που τράβηξα. Από τις 7 το πρωί μέχρι τις 4κ30..έλιωσα στον πόνο.

5 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Όλα καλά σήμερα, όλες οι τιμές φυσιολογικές! Το είδαμε και το απολαύσαμε! Αγόρι μας είπε! Άρα έχει μεγάλη σημασία το ένστικτο! Χεχεχε:)

Μετά πήγαμε μία βόλτα για μία πρώτη έρευνα αγοράς! Είδαμε καροτσάκια, κρεβατάκια! Ανυπομονώ για το επόμενο ραντεβού!

Εσείς τι κάνετε;; Πώς είστε;;

Χαχαχαχα έρχεται ο γόης....:-D γερός να είναι και να γίνει δύο μέτρα παλικάρι. @modena εσύ τι πιστεύεις ότι έχεις?  Εγώ δεν ξέρω γιατί έχω φαγωθεί και θέλω σαν τρελή να είναι αγόρι... Που πέθαινα για κορίτσια. Τι να πω...

  • Ευχαριστώ 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια! @modena και @Χαρά Τριανταφυλλακι. Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Με το καλό να δείτε κ εσείς τα μπεμπάκια σας! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ πιο ευδιαθετη για να πάω στη δουλειά! Φανταστείτε τι χαρά έχω από χθες! @modena είδαμε καροτσάκια και κρεβατακια έτσι σαν μία πρώτη ιδέα! Μου άρεσαν πολλά σχέδια! Νομίζω όταν έρθει η ώρα να κάνουμε τις πρώτες μας αγορές θα είναι η καλύτερή μου!!

  • Ευχαριστώ 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Όλα καλά σήμερα, όλες οι τιμές φυσιολογικές! Το είδαμε και το απολαύσαμε! Αγόρι μας είπε! Άρα έχει μεγάλη σημασία το ένστικτο! Χεχεχε:)

Μετά πήγαμε μία βόλτα για μία πρώτη έρευνα αγοράς! Είδαμε καροτσάκια, κρεβατάκια! Ανυπομονώ για το επόμενο ραντεβού!

Εσείς τι κάνετε;; Πώς είστε;;

@Agusta πόσο τέλεια τα νέα σου..  μπράβο!! Με το καλό να δεχτείς τον μπόμπιρα! 

Κορίτσια ποια έχει τώρα σειρά για αυχενική; Εγώ έχω ραντεβού 5/2...


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Maraki2018 είπε:

@Agusta πόσο τέλεια τα νέα σου..  μπράβο!! Με το καλό να δεχτείς τον μπόμπιρα! 

Κορίτσια ποια έχει τώρα σειρά για αυχενική; Εγώ έχω ραντεβού 5/2...

Τέλεια μετά από σένα 7/2... Θέλω σαν τρελή να το δω....


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Σήμερα ήταν σειρά μου να λιώσω από το πρωί από τον πονοκέφαλο @Χαρά Τριανταφυλλακι... Ακόμη έχω, αλλά έχει μειωθεί λίγο τουλάχιστον τώρα.

@Maraki2018 εμείς έχουμε την επόμενη μέρα στις 6 του Φλεβάρη και ανυπομονώ κ εγώ !!!

Σήμερα έκανα μια ανελέητη βόλτα να βρω ρούχα εγκυμοσύνης και γύρισα απελπισμένη. Εδώ τα περισσότερα μαγαζιά ενώ βγάζουν ρούχα εγκυμοσύνης δεν τα φέρνουν. Βρήκα μόνο σε mothercare και Λητώ αλλά ήταν τραγικά και πανάκριβα! Ειδικά στο πρώτο είναι τόσο χάλια τα ρούχα που λες δεν μπορεί.. Μπήκα σε ρούχα για γιαγιάδες.. 

Παραγγειλα από το ιντερνέτ εν τέλη και ο θεός βοηθός!

@Agusta είδαμε κ εμείς στα γρήγορα σήμερα και ενθουσιάστηκα! Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! @modena εγώ έχω μόνο δύο παντελόνια από h'm από προηγούμενη ατυχή περσινη εγκυμοσύνη. Το ένα μαύρο το άλλο μπλε σκούρο. Ακόμα δεν τα φόρεσα αλλά στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τα καταευχαριστηθηκα και από ότι θυμάμαι ήταν οικονομικά και ποιοτικα. Και σε αυτή την εγκυμοσύνη με αυτά θα τη βγάλω. Μπλούζες φοράω αυτές που έχω γιατί σαν στυλ είναι σχεδον όλες ριχτες. Αργότερα μόλις μπει η άνοιξη λογικά θα χρειαστει να αγοράσω μπλούζες. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου μόνο τα παντελόνια ήταν εγκυμοσυνης.... Τις μπλούζες τις είχα αγοράσει από μαγαζιά κανονικά. Απλά ήταν ριχτες και λίγο μεγαλύτερο νούμερο... :-)


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Σήμερα ήταν σειρά μου να λιώσω από το πρωί από τον πονοκέφαλο @Χαρά Τριανταφυλλακι... Ακόμη έχω, αλλά έχει μειωθεί λίγο τουλάχιστον τώρα.

@Maraki2018 εμείς έχουμε την επόμενη μέρα στις 6 του Φλεβάρη και ανυπομονώ κ εγώ !!!

Σήμερα έκανα μια ανελέητη βόλτα να βρω ρούχα εγκυμοσύνης και γύρισα απελπισμένη. Εδώ τα περισσότερα μαγαζιά ενώ βγάζουν ρούχα εγκυμοσύνης δεν τα φέρνουν. Βρήκα μόνο σε mothercare και Λητώ αλλά ήταν τραγικά και πανάκριβα! Ειδικά στο πρώτο είναι τόσο χάλια τα ρούχα που λες δεν μπορεί.. Μπήκα σε ρούχα για γιαγιάδες.. 

Παραγγειλα από το ιντερνέτ εν τέλη και ο θεός βοηθός!

@Agusta είδαμε κ εμείς στα γρήγορα σήμερα και ενθουσιάστηκα! Ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!

Περαστικά κορίτσι μου πήρες τηλέφωνο τον γιατρό σου? Πώς είσαι τώρα? Και εγώ θέλω να πάρω κολάν και σουτιέν αλλά δεν έχω κοιτάξει ακόμα... Εάν βρω κάτι θα σου πω...


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Αυχενική εγώ 14/2(λίγο αργα μου έκλεισαν το ραντεβού..:/ )

Γενικα καλά, ναυτίες όμως πολλές. Εχω καφέ υγρά σχεδον όλο αυτό το διάστημα. Κ δεν ξέρουμε σε τι οφείλεται. Υπέρηχο γραφικά δείχνουν όλα καλά, εξετάσεις επίσης. Γνωρίζετε καμμία σας από εμπειρία τι μπορεί να είναι;

Ο γιατρός μου λέει πιθανόν να είναι ορμονικό η κάποιο αγγειακι να έχει σπάσει με την αύξηση Κ πίεση μεγέθους της μήτρας. Αλλά δεν είναι Κ σίγουρος.  Εγώ ξεκουράζομαι Κ παίρνω Κ προγεστερονη, δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

Παντελονια αγόρασα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη από πρεναταλ Κ λητω κι αυτά φοράω. Γενικά έχω τα πάντα από το πρώτο μωρό Κ δε θα αγοράσω τίποτα καινούριο.. 

εκτός από καινούριο κρεβάτι κανονικό πια της κόρης μου για να πάρει αυτό τώρα το μωρό...

παντως σε αυτή την εγκυμοσύνη ομολογώ δεν είμαι όπως στην πρώτη. Είμαι πολύ πιο χαλαρή Κ δε το πολυσκεφτ μαι. Στην πρώτη μιλούσα στην κοιλιά μου από την πρώτη στιγμή. Σε αυτό το σποράκι δε μιλάω... Θα αρχίσω πάλι μου φαίνεται... μην το αδικώ :)

 


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! @Χαρά Τριανταφυλλακι. Τελικά πέρασε σήμερα το πρωί.. επιτέλους.. Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου στην προηγούμενη επίσκεψη κ μου είπε τίποτα. Χαρακτηριστικά μου λέει αν πεθαίνεις από τον πόνο πάρε ένα ντεπον. Κρατήθηκα λοιπόν και δεν πήρα. Κοιμήθηκα πολύ, ήπια ένα χαμομηλακι κ έκανα κ ένα ντουζακι, όλα αυτά μαζί ίσως βοήθησαν.

@Maraki2018 από κει αγόρασα και εγώ τελικά. Έχει πολύ ωραία σχέδια και οικονομικά. Και εγώ μόνο παντελόνια πήρα κ εσώρουχα. Μπλούζες όπως και συ, έχω φαρδιές αρκετές οπότε με καλύπτουν μέχρι να ανοίξει ο καιρός. Θα σας πω νεότερα μόλις παραλάβω. 

πρίν από 10 λεπτά , Nefeli2014 είπε:

Γεια σας κι από μένα. Αυχενική εγώ 14/2(λίγο αργα μου έκλεισαν το ραντεβού..:/ )

Γενικα καλά, ναυτίες όμως πολλές. Εχω καφέ υγρά σχεδον όλο αυτό το διάστημα. Κ δεν ξέρουμε σε τι οφείλεται. Υπέρηχο γραφικά δείχνουν όλα καλά, εξετάσεις επίσης. Γνωρίζετε καμμία σας από εμπειρία τι μπορεί να είναι;

Ο γιατρός μου λέει πιθανόν να είναι ορμονικό η κάποιο αγγειακι να έχει σπάσει με την αύξηση Κ πίεση μεγέθους της μήτρας. Αλλά δεν είναι Κ σίγουρος.  Εγώ ξεκουράζομαι Κ παίρνω Κ προγεστερονη, δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο.

Παντελονια αγόρασα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη από πρεναταλ Κ λητω κι αυτά φοράω. Γενικά έχω τα πάντα από το πρώτο μωρό Κ δε θα αγοράσω τίποτα καινούριο.. 

εκτός από καινούριο κρεβάτι κανονικό πια της κόρης μου για να πάρει αυτό τώρα το μωρό...

παντως σε αυτή την εγκυμοσύνη ομολογώ δεν είμαι όπως στην πρώτη. Είμαι πολύ πιο χαλαρή Κ δε το πολυσκεφτ μαι. Στην πρώτη μιλούσα στην κοιλιά μου από την πρώτη στιγμή. Σε αυτό το σποράκι δε μιλάω... Θα αρχίσω πάλι μου φαίνεται... μην το αδικώ :)

 

Γεια σου!!! Καλώς ήρθες στην παρέα! Και είχα τις τελευταίες δυο εβδομάδες. Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι βγαίνει από την μεταφορά του πλακούντα ψηλότερα σε αυτές τις εβδομάδες και δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Το ότι είναι καφέ μου είπε δείχνει κάτι που είναι παλιό κ απλα με τις συσπάσεις κατεβαίνει. Σε ποια εβδομάδα είσαι?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Έχω μεγάλη ανησυχία, πριν ενα δυωρο έφαγα μοσχαρίσια μπριζόλα κ ένα δύο κομματακια είχαν λίγο ροζ στη μέση. Υπήρχαν κ κομμάτια που ήταν πιο εντονο ροζ κ φυσικά δεν τα έφαγα, αλλά αυτά που ήταν πολύ λιγο τα έφαγα γτ εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως δεν είναι αίμα απλά δεν είναι πολύ ψημένο εκείνο το σημείο. Τώρα όμως μ έχουν φάει οι τύψεις και φοβάμαι πάρα πολύ! Βέβαια στον προγεννητικο ελεγχο μου είπαν ότι δν κινδυνεύω από τοξοπλασματωση αλλά απ'οτι διαβάζω μπορείς να μολυνθεις οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης κ έχω κατααγχωθει


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Έχω μεγάλη ανησυχία, πριν ενα δυωρο έφαγα μοσχαρίσια μπριζόλα κ ένα δύο κομματακια είχαν λίγο ροζ στη μέση. Υπήρχαν κ κομμάτια που ήταν πιο εντονο ροζ κ φυσικά δεν τα έφαγα, αλλά αυτά που ήταν πολύ λιγο τα έφαγα γτ εκείνη τη στιγμή σκέφτηκα πως δεν είναι αίμα απλά δεν είναι πολύ ψημένο εκείνο το σημείο. Τώρα όμως μ έχουν φάει οι τύψεις και φοβάμαι πάρα πολύ! Βέβαια στον προγεννητικο ελεγχο μου είπαν ότι δν κινδυνεύω από τοξοπλασματωση αλλά απ'οτι διαβάζω μπορείς να μολυνθεις οποιαδήποτε στιγμή κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης κ έχω κατααγχωθει

Για να μαι ειλικρινής δεν πιστεύω ότι έγινε κάτι γιατί τα πιο επικίνδυνα Κρέστα αψητα είναι το χοιρινό κ το κοτόπουλο. Γιατί δεν παίρνεις αύριο ένα τηλ τον γιατρό σου να ηρεμήσεις?

 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείς. Δεν πιστεύω να κόλλησες κατι. Σκέψου μόνο το τι έχουμε φάει από παλιοκρεατα τόσα χρόνια και δεν κολλήσαμε τοξόπλασμα κλπ.... Τώρα θα κολλήσουμε; Βέβαια πάρε τον γιατρό ένα τηλεφώνημα αύριο για καλό και κακο... Και για να ηρεμήσεις τελειως κάνε και εξετάσεις αίματος σε καμία βδομάδα να σαι σίγουρη.... Όλα καλά θα πάνε... 


ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας!! @Χαρά Τριανταφυλλακι. Τελικά πέρασε σήμερα το πρωί.. επιτέλους.. Είχα ρωτήσει τον γιατρό μου στην προηγούμενη επίσκεψη κ μου είπε τίποτα. Χαρακτηριστικά μου λέει αν πεθαίνεις από τον πόνο πάρε ένα ντεπον. Κρατήθηκα λοιπόν και δεν πήρα. Κοιμήθηκα πολύ, ήπια ένα χαμομηλακι κ έκανα κ ένα ντουζακι, όλα αυτά μαζί ίσως βοήθησαν.

@Maraki2018 από κει αγόρασα και εγώ τελικά. Έχει πολύ ωραία σχέδια και οικονομικά. Και εγώ μόνο παντελόνια πήρα κ εσώρουχα. Μπλούζες όπως και συ, έχω φαρδιές αρκετές οπότε με καλύπτουν μέχρι να ανοίξει ο καιρός. Θα σας πω νεότερα μόλις παραλάβω. 

Γεια σου!!! Καλώς ήρθες στην παρέα! Και είχα τις τελευταίες δυο εβδομάδες. Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι βγαίνει από την μεταφορά του πλακούντα ψηλότερα σε αυτές τις εβδομάδες και δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Το ότι είναι καφέ μου είπε δείχνει κάτι που είναι παλιό κ απλα με τις συσπάσεις κατεβαίνει. Σε ποια εβδομάδα είσαι?

Είμαι στην 11η και τα έχω από την 6η...

Θα σταματήσουν κάποια στιγμή φαντάζομαι, ε; Ε αφού στον υπέρηχο Κ εξετάσεις όλα καλά, ποσό σοβαρό να είναι; Απορω Κ με τον γιατρό μου που δεν ξέρει τι είναι ! 

Εδω αυτός δεν ξέρει... κι εγώ εικασίες κάνω. Αλλά όσο ναναι με ενοχλεί κάθε τόσο να τα βλέπω στο εσώρουχο. 

Όσο για το κρέας θα έλεγα να μην υπερβάλλουμε κι αγχωνόμαστε τόσο. Απλώς άλλη φορά θα προσέξεις τι θα φας. Το πρώτο σου είναι; Εγώ στην πρώτη αγχωνόμουν Κ με τον αέρα που ανέπνεα. Κινητό δεν έβαζα δίπλα μου λόγω ακτινοβολίας. Γάτα έβλεπα κι έφευγα χιλιόμετρα λες και η τρίχα της θα με διαπεράσει.. Και πολλά ακόμα που τα σκέφτομαι καθαρά Και απορώ... Είχα Κ τους δικουσ Μου να με αγχώνουν. Τώρα ούτε καν τέτοιες υπερβολές. Κι οποίος πάει να με αγχώσει στρίβω δια του αρραβώνος, δε συγκινούμαι.. οκ προσέχω να μην τρώω απέξω πχ σαλατεσ. Και νομίζω ούτε με το μωρό θα υπερβάλλω. ΝομιΖω η κόρη μου τα τράβηξε όλα τα δύσκολα.... :/ 

Το μόνο που πάντα με άγχωνε Κ με αγχώνει είναι το τσιγάρο. Κάπνιζα στην πρώτη, λίγα αλλά τα κάπνιζα. Και τώρα το ίδιο. Το χω μειώσει αλλά τελείως δεν μπορώ. Στην πρώτη που το κοψα μια βδομάδα με έπιασαν ταχυπαλμίες. Ο γιατρός μου χε πει να κάνω έως 5 και πως δεν έπρεπε να το κόψω απότομα.

τωρα μου πε 4, αλλά εγώ κάνω 8 σίγουρα. Θαθελα να φτάσω τα 5. Αλλά χωρίς πίεση. Και το πρέπει με πιέζει αφάνταστα.

 

Γενικα με το χέρι στην καρδιά κι εύχομαι να μην είναι αμαρτία που το λέω, η περίοδος της εγκυμοσύνης όπως λένε κάποιες γυναίκες ότι την απολαμβάνουν, για μένα δεν είναι απόλαυση. Ενώ μετά τη γεννά αρχίζει η απόλαυση... η φροντίδα, η αγάπη, και η κούραση δε με πειράζει. Όταν έχεις ένα πλασματάκι τόσο δα να σε ζητά και είναι τόσο μοναδικές οι στιγμές αυτές. Σκέφτηκα την κόρη μου τώρα όταν γεννήθηκε και συγκινούμαι... 

να αυτή την στιγμή περιμένω.. και κάνω υπομονή... αυτό μόνο σκέφτομαι Κ νιώθω καλύτερα...

 

 

Και για πείτε κορίτσια, εργάζεστε; Κουράζεστε στη δουλειά; πως είναι η καθημερινότητα σας; Σας αρέσει που πάτε στη δουλειά; η θα προτιμούσατε να ήσασταν χαλαρές σπίτι; 

Εγω χωρίς δουλειά, είμαι σα ζόμπι. Η δουλειά μου είναι μεγάλη ξεκούραση για μένα πνευματική! Δεν είμαι δηλαδή στην κατηγορία γυναικών που θα προτιμούσαν να είναι σπίτι για να μεγαλώσουν τα παιδιά,  δε μου ταιριάζει καθόλου, νομίζω θα ήμουν δυστυχισμένη.  Πιστεύω στο μέτρο. Δηλαδή πέραν οικονομικής ανάγκης, δουλεύω γιατί μου αρέσει..

εσείς; τι πιστεύετε; δουλειά με μητρότητα πάει; σας αρέσει που εργάζεστε;

πωπω πολλά έγραψα. Αν σας κούρασα, προσπεράστε...:/ :/


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πώς είμαστε;;

Χθες με καθησυχασατε αρκετά! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Από εδώ κ πέρα οοολα κάρβουνα θα τα τρώω για να μην το έχω στο μυαλό μου! Σαλάτες ναι έχεις δίκιο @Nefeli2014 δεν έχω φάει καθόλου ωμές απ'έξω από τότε που έμεινα έγκυος. Το πρώτο μου είναι, γ αυτό μάλλον ανησυχώ ε;;:-P

Όσον αφορά τη δουλειά.. Εμένα μου αρέσει πολύ η δουλειά, ξέρω πως αν κάτσω σπίτι πάνω από δύο μήνες θα φρικαρω, αλλά νομίζω πώς όταν με το καλό γεννηθεί ο μπέμπης μου δεν θα με νοιάζει τόσο η δουλειά! Άσε που η δικιά μου η δουλειά είναι για γερά νεύρα κ έτσι κ αλλιώς δεν ξέρω αν θα την παλέψω μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης να δουλεύω ταυτόχρονα! Θα πάρω την κανονική άδεια συν κανα μηνα αναρρωτική που θα κολλήσω κ βλέπουμε μετά!

Τώρα για το τσιγάρο έχω καταλήξει στο εξής: ή δεν μπορείς με τπτ να το κόψεις κ συνεχίζεις να καπνίζεις, ή σε αηδιάζει ξαφνικά κ κόβεται από μόνο του (όπως έκανα εγώ). Δεν έχω γνωρίσει κοπέλα που μπόρεσε να το κόψει με το ζόρι ενώ το ζητάει ο οργανισμός της. Παρόλα αυτά θα σε συμβούλευα να προσπαθήσεις να υο κόψεις γιατί είναι μόνο στο μυαλό. Κ σκέψου ήμουν 10χρόνια φανατική καπνιστρια που έτυχε να έχω την τύχη να με αηδιάζει και να το σταματήσω!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nefeli2014 Και εγώ παρόλο που γκρινιάζω που τις μέρες αυτές που δεν νιώθω καλά με τα ρούχα μου κ το στομάχι μου, ξέρω ότι δεν θα την παλέψω μόλις περάσει ένας μήνας που δεν έχω πάει στο γραφείο. Εμείς έχουμε πολύ πίεση κ στρες αλλα μου αρέσει πολύ αυτό που κάνω. Προσπαθώ να μην το αφήσω να με επηρεάσει η πίεση κ να μαι όσο πιο χαλαρή γίνεται.

Ευτυχώς το αφεντικο μου είναι πολύ συζητήσιμος στο θέμα μητρότητα κ παιδί, οπότε πιστεύω θα συνδυαστεί εύκολα όταν με το καλό επιστρεψω. Εσύ πες μου που έχεις κ την εμπειρία. Πως είναι οι πρώτες μέρες μετά τον τοκετό στο σπίτι? Εμείς είμαστε πρωταρες όπως βλέπεις.. :)

Όσον αφορά το κάπνισμα, εγώ δεν κάπνιζα αλλά τώρα με ενοχλεί ένα παραπάνω ο καπνός. Αυτό που είχα πάθος ήταν ο καφές. Μου κάνει εντύπωση που τον έκοψα. Ζοριστηκα δύο τρεις μέρες, κυκλοφορούσα σαν ζόμπι αλλά τλκ τώρα είμαι οκ. Νομίζω στο μυαλό μας είναι όλα..

@Agusta χάρηκα πολύ που ηρεμησες! Ναι κ εγώ θα έλεγα να μην το ξανακάνεις καλού κακου.. άσε την μοσχαρίσια για μετά τη γέννα! Χτες την λιγουρευτηκα που το είπες πάντως.. σε νιώθω.. χαχαχα


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...