Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

Χρονια πολλα σε ολες.Η Αγια Τριας να μας προστατευει.

@ναντια δε ζεστη λεμοναδα κοριτσι για το λαιμο

ζεστη λεμοναδα???? τι εννοεις?

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 9 λεπτά , ναντια δε είπε:

καλα με εχεις κουφανει τωρα και κανει δουλεια????? θα το δοκιμασω αυριο...

Ναι ρε..εγω υποφερω απο αμυγδαλιτιδες..ετσι γλυτωνω τις αντιβιωσεις χρονια τωρα.ελπιζω να πιανει και σ εσενα.δοκιμασε και με απλο λεμονι αν αντεχεις την ξυνιλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου.. Αύριο θα είμαι 21 εβδομάδα.. Λοιπόν εγώ το μωρό δεν το καταλαβαίνω όλοι μου λένε ότι σίγουρα το έχω ακούσει αλλά εγώ λέω όχι. 

Πφφφφφφφφφφφφ έτσι όπως πάω εγώ στην γέννα θα το καταλάβω το μωρό.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. Αύριο θα είμαι 21 εβδομάδα.. Λοιπόν εγώ το μωρό δεν το καταλαβαίνω όλοι μου λένε ότι σίγουρα το έχω ακούσει αλλά εγώ λέω όχι. 

Πφφφφφφφφφφφφ έτσι όπως πάω εγώ στην γέννα θα το καταλάβω το μωρό.. 

Μια απο τα ιδια κι εγω... 

Σε καταστασεις ηρεμιας το βραδυ, ακουμπωντας την κοιλια μου χαμηλα κι αριστερα, νιωθω σαν να πιανω παλμους. Ανεπαισθητα χτυπηματακια δλδ. Μεχρι προχθες πιστευα οτι πιανω δικο μου σφυγμο, αλλα μια πιο εμπειρη φιλη μου γκαστρουλα μου ειπε οτι ειναι το μωρο κι οτι καπως ετσι ειναι τα φτερουγισματα που λενε ολοι. Χθες εβαλα και τον καλο μου να το νιωσει. Δεν μπορω να πω οτι ειμαι σιγουρη οτι ειναι το μωρο αλλα ελπιζω μονο και μονο για να μην απογοητευομαι γτ τα ιδια με σενα σκεφτομαι

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μια απο τα ιδια κι εγω... 

Σε καταστασεις ηρεμιας το βραδυ, ακουμπωντας την κοιλια μου χαμηλα κι αριστερα, νιωθω σαν να πιανω παλμους. Ανεπαισθητα χτυπηματακια δλδ. Μεχρι προχθες πιστευα οτι πιανω δικο μου σφυγμο, αλλα μια πιο εμπειρη φιλη μου γκαστρουλα μου ειπε οτι ειναι το μωρο κι οτι καπως ετσι ειναι τα φτερουγισματα που λενε ολοι. Χθες εβαλα και τον καλο μου να το νιωσει. Δεν μπορω να πω οτι ειμαι σιγουρη οτι ειναι το μωρο αλλα ελπιζω μονο και μονο για να μην απογοητευομαι γτ τα ιδια με σενα σκεφτομαι

Καλημερα ! αυτον τον παλμο τον εχω νιωσει κ εγω κ νομιζα οτι ηταν δικος μου αλλα τελικα ειναι του μωρου.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα ! αυτον τον παλμο τον εχω νιωσει κ εγω κ νομιζα οτι ηταν δικος μου αλλα τελικα ειναι του μωρου.

δινε μου θαρρος να χαζεψω τελειως απο τη χαρα μου :P :P :P 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι τρώμε σήμερα;;;;;;;; Τη Πέμπτη θα πάω για την καμπύλη ελπίζω να βγει καλή!!!

Μια χαρα τελεια θα βγει η καμπυλη σου...

εγω για σημερα λεω να φτιαξω μια κοτοσαλατα δροσερη δροσερη


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Μια χαρα τελεια θα βγει η καμπυλη σου...

εγω για σημερα λεω να φτιαξω μια κοτοσαλατα δροσερη δροσερη

Ωραία η κοτισαλατα έχω να φτιάξω καιρό!!! Εγώ λέω να φτιάξω φασολάκια λαδερα από το κήπο μας!!! 

Μετράω καθημερινά το σάκχαρο και τρώω τα πάντα και έχω πλέον μέχρι 92 τώρα θα δούμε! Ελπίζω να πάει καλά!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Μάντη είπε:

Ωραία η κοτισαλατα έχω να φτιάξω καιρό!!! Εγώ λέω να φτιάξω φασολάκια λαδερα από το κήπο μας!!! 

Μετράω καθημερινά το σάκχαρο και τρώω τα πάντα και έχω πλέον μέχρι 92 τώρα θα δούμε! Ελπίζω να πάει καλά!

θα παω κι εγω για εξεταση αυτες τις μερες, οχι καμπυλη ακομα. ΑΝτε να δω τι θα δειξει τωρα που χαλαρωσα λιγο τη διατροφη....

Φασολακια λαδερα και μαλιστα απο δικο σας κηπο!!! μμμμμμμμμ τρεχουν τα σαλια μου αν και μετα  απο ολα τα οσπρια και τα λαδερα εχω ενα στομαχι, οπως τον πρωτο καιρο, ανακατωσουρες κτλ

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

θα παω κι εγω για εξεταση αυτες τις μερες, οχι καμπυλη ακομα. ΑΝτε να δω τι θα δειξει τωρα που χαλαρωσα λιγο τη διατροφη....

Φασολακια λαδερα και μαλιστα απο δικο σας κηπο!!! μμμμμμμμμ τρεχουν τα σαλια μου αν και μετα  απο ολα τα οσπρια και τα λαδερα εχω ενα στομαχι, οπως τον πρωτο καιρο, ανακατωσουρες κτλ

Εγώ τα τρώω πλέον όλα δεν με ενοχλούν!!! Εκτός από κάποιες φορές που έχω κάτι σαν καούρα!!! 

Εγώ θέλω να δω αν ανέβηκε καθόλου ο αιματοκρίτης μου ελπίζω να έγινε το θαύμα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...