Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Νιώθω σαν πόνο όταν τεντώνεται η κοιλιά μου..απλά διαβάζω για πολλές κοπέλες που παίρνουν μαγνήσιο κ μου φαίνεται περίεργο.βέβαια γενικά είναι Κατά των χάπιων . θα τον ρωτήσω μετά την β επιπέδου αν ειναι

Που είστε κορίτσια σήμερα; τι κάνετε; 

Ναι κι εγώ τον έχω νιώσει τέτοιον πόνο κάποιες φορές.Αλλά πιστεύω είναι φυσιολογικό.μαγνήσιο θα ξεκινήσω από βδομάδα γιατί είχα κάνει εξετάσεις κ ήταν χαμηλό, οπότε το είπα από μόνη μου στον γιατρό να ξεκινήσω αν χρειάζεται κ μου είπε να πάρω δύο τη μέρα, αλλά εγώ θα παίρνω ένα. Μάλλον θα καλοπερνάνε όλα τα κορίτσια σήμερα κ χάθηκαν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

12 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Νιώθω σαν πόνο όταν τεντώνεται η κοιλιά μου..απλά διαβάζω για πολλές κοπέλες που παίρνουν μαγνήσιο κ μου φαίνεται περίεργο.βέβαια γενικά είναι Κατά των χάπιων . θα τον ρωτήσω μετά την β επιπέδου αν ειναι

Που είστε κορίτσια σήμερα; τι κάνετε; 

Καλημέρα κοριτσάκι μου μην φοβάσαι και εγώ το ένιωθα πριν μια εβδομάδα δεν είναι τίποτα απλά μεγάλονουν  όλα εκεί μέσα και η κοιλιά μια είναι τεντωμένη μια νιώθεις πονακια.. Εγώ είμαι τώρα 20+4..μαγνήσιο δεν μου έχει δώσει ακόμα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ada32 μην ανησυχείς. Κι εγώ νιώθω πόνο στα αριστερά κάποιες φορές και ο γιατρός μου είπε ότι αυτοί είναι μυικοί πόνοι...

@zina7777 ο δικός μου δεν μου έχει κάνει κουβέντα καθόλου για μαγνήσιο. Ίσως να το δώσει αργότερα αν αρχίσουν συσπάσεις ποιο νωρίς... ποιος ξέρει...


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 26/5/2018 at 9:33 ΠΜ, ada32 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!!! Καλό 3μερο να έχουμε.

Ναντια  τι καλα!! Εγ ειμαι 4.5 μηνων. 12.6 μπαινω στον 6ο μηνα.

Ούτε εγώ το νιώθω κάθε μέρα Συνέχεια. Πλέον το νιώθω περισσότερο καθιστή στο γραφείο κ όταν τρωω εκεί. Άλλα είναι φυσιολογικό διάβασα.όποτε Μην αγχώνεστε.Εγώ έχω άλλες 2 βδομάδες για β επιπέδου κ Περιμενω πως κ πως!! 

Νιωθω κατι περιεργα πονακια ρε κοριτισα . μια δεξια μια αριστερα μια κεντρο κ εμενα ο γιατρος δεν μου εχει δωσει μαγνησιο.. Αλλα εχουν λιγο οι βιταμινες που παιρνω.. Να ανησυχησω;

Πονακια στην κοιλια εννοεις;;; ουτε εγω περνω μαγνησιοηπως να τον παρεις ενα τηλ να τον ρωτησεις ισως αν του πεις οτι εχεις ενοχλησεις χρριαστει να σου δωσει

Τι κανετε κοριτσια που ειστε σημερα.;;; ευχομαι να περνατε ομορφα


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια. Όποτε είναι φυσιολογικά!! Άρα προχωράμε καλά Μέχρι στιγμής.

Ίσως να μας δώσουν αργότερα μαγνήσιο. Ποιος ξέρει..

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια, 

Κι εγω εχω πονακια ολη την ωρα, ειδικα αν κουραζομαι. Ο γιατρος λεει πως ειναι φυσιολογικο. 

Μαγνησιο δεν παιρνω, αλλα ουτε στον μεγαλο μου πηρα. Να σας πω την αληθεια εδω το ακουσα για μαγνησιο, καμια απο τις φιλες/αδερφη δεν πηραν στις εγκυμοσυνες τους. Ποιος ξερει; Φανταζομαι εχει να κανει κι αυτο με τον γιατρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλημερα σας κοριτσια σε ποια εβδομαδα ειστε μολις μπηκα στην 23η ολο και προχωραμε... 

Καλημέρα!!Εγώ μπήκα στην 19η χθες και σήμερα επίσημα στον 5ο μήνα. Καλή συνέχεια να έχουμε!εδώ βρέχει πολύ!!!είναι καμία που δουλεύει σήμερα τέτοια μέρα κ με τέτοιον καιρό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Πως ειστε; υπεροχη μερα σήμερα... ρεπαραμε και χαρήκαμε το νησάκι μας ως τουρίστες! Καφεδάκι, λιγα ψώνια, μπανακι στη θάλασσα φαγητό και τωρα ξαπλα.

Απλα ένα ευχαριστο διάλειμμα στη ρουτίνα μας

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Μαρία1430 said:

Καλησπέρα!

Πως ειστε; υπεροχη μερα σήμερα... ρεπαραμε και χαρήκαμε το νησάκι μας ως τουρίστες! Καφεδάκι, λιγα ψώνια, μπανακι στη θάλασσα φαγητό και τωρα ξαπλα.

Απλα ένα ευχαριστο διάλειμμα στη ρουτίνα μας

ωωω τυχερήηηηη...!!!! Αυτή είναι ζωή!!! :P

  • Χαχα 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...