Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 11 λεπτά , zina7777 είπε:

επρεπε να της πεις  "εγω τωρα εχω λεφτα,θελεις να μου δειξεις κατι?"

Μα δεν ενδιαφέρει το καθένα τι θα κάνω εγώ!!! Μπορεί να μην ήμουν έγκυος και να ήθελα να πάρω κάτι δωρο! Αλλά ο τρόπος τους είναι απαράδεκτος αλλά όταν έχεις το μονοπώλιο κάνεις ότι θες και δεν σέβεσαι κανέναν!!! 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 17 λεπτά , Μάντη είπε:

Μα δεν ενδιαφέρει το καθένα τι θα κάνω εγώ!!! Μπορεί να μην ήμουν έγκυος και να ήθελα να πάρω κάτι δωρο! Αλλά ο τρόπος τους είναι απαράδεκτος αλλά όταν έχεις το μονοπώλιο κάνεις ότι θες και δεν σέβεσαι κανέναν!!! 

ναι αυτο ακριβως . οταν ειναι μοναδικη εκει,κανει οτι θελει .. 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω! κάτι τέτοιους πωλητές θέλω να τους χτυπήσω ώρες ώρες! Είναι όντως αγενής και το παίζουν ξερόλες ρε παιδί μου λες και εξαρτάται από αυτό η εικόνα τους. Τι να πω... τσ τσ τσ... αυτοί στο τέλος χάνουν...

  • Μου αρέσει 2

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Κορίτσια αυτές τις μέρες δν πολυνιωθω το Μωρο από ποια εβδομάδα κ μετά θα πρέπει να το νιώθουμε συνέχεια...εφαγα ξάπλωσα αρκετή ώρα Αλλά τπτ...

Κ γω ετσι φοβηθηκα προχθες.. τπτ δεν ενιωθα αλλα νομιζω ειναι μικρα ακομα.. απο ποιο μηνα δεν ξερω αλλα σκεψου οτι τωρα εχουν πολλλλυυυυ χωρο.. λογικα αυτο βολταρει απλως εσυ δε το καταλαβαινεις.. φαε ενα γλυκο κ να δεις.. αν κ γω την μερα πιυ δε το ενιωθα εφαγα αλλα τπτ.. την επομενη μερα ομως φουλ δραστηρια.. εχουν κ αυτα τις μερες τους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, ναντια δε είπε:

Κορίτσια αυτές τις μέρες δν πολυνιωθω το Μωρο από ποια εβδομάδα κ μετά θα πρέπει να το νιώθουμε συνέχεια...εφαγα ξάπλωσα αρκετή ώρα Αλλά τπτ...

Κοριτσι μου το παθαινα συνεχειαααα...ακομα και τωρα 2 μερες ηταν ησυχη.

Γενικα, μεσα στη μερα πρεπει να το νιωθεις 10 φορες...περιπου.

Μιλαω απο 25η βδομαδα και επειτα.

Πιο πριν ακομα λιγοτερο!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, irinikavala είπε:

Κ γω ετσι φοβηθηκα προχθες.. τπτ δεν ενιωθα αλλα νομιζω ειναι μικρα ακομα.. απο ποιο μηνα δεν ξερω αλλα σκεψου οτι τωρα εχουν πολλλλυυυυ χωρο.. λογικα αυτο βολταρει απλως εσυ δε το καταλαβαινεις.. φαε ενα γλυκο κ να δεις.. αν κ γω την μερα πιυ δε το ενιωθα εφαγα αλλα τπτ.. την επομενη μερα ομως φουλ δραστηρια.. εχουν κ αυτα τις μερες τους

Και εμένα ήταν δραστήριο άλλα δυο μέρες μετά την β επιπέδου ηρέμησε ξαφνικα

1 hour ago, iwanna24 είπε:

Κοριτσι μου το παθαινα συνεχειαααα...ακομα και τωρα 2 μερες ηταν ησυχη.

Γενικα, μεσα στη μερα πρεπει να το νιωθεις 10 φορες...περιπου.

Μιλαω απο 25η βδομαδα και επειτα.

Πιο πριν ακομα λιγοτερο!!!

Νιώθω κάτι κινήσεις Αλλά είναι ανεπαίσθητες Όχι όπως ήταν 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ναντια δε είπε:

Και εμένα ήταν δραστήριο άλλα δυο μέρες μετά την β επιπέδου ηρέμησε ξαφνικα

Νιώθω κάτι κινήσεις Αλλά είναι ανεπαίσθητες Όχι όπως ήταν 

Ναντια προσπαθησε να χαλαρωσεις και να το ξεχασεις και θα το ακουσεις. Και μενα τη μια μερα κανει σαματα και καναδυο μετα ηρεμει κοκ. Δεν θα ειναι κατι.

Αν παλι δεις οτι αγχωνεσαι πολυ πηγαινε στο γιατρο γιατι κ το αγχος δεν κανει καλο στα μικρα μας

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Και εμένα ήταν δραστήριο άλλα δυο μέρες μετά την β επιπέδου ηρέμησε ξαφνικα

Νιώθω κάτι κινήσεις Αλλά είναι ανεπαίσθητες Όχι όπως ήταν 

Στις εβδομαδες σου για 3 μερες το μωρο εκανε σαν τρελο και μετα για 3 μερες ησυχια...αγχωνομουν αλλα τι να εκανα?

Καθε λιγο και λιγακι να πηγαινα???

Ετρωγα γλυκα, αλμυρα, επινα τα παντα. Τιποτααααα!!!

Αστα βραστα...δεν ειναι κατι..καλα ειναι. Απλα γουσταρει ηρεμια. Δεν μπορεις να κανεις κατι.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοπελες.

@ναντια δε τα ιδια κι εγω.Χτες τιποτα ολη μερα.σαν να μην ειμαι εγκυος.εφαγα κι εγω απ ολα.ξαπλωσα..τριχες.με παρηγορει το γεγονος οτι μ εστειλε ο γιατρος για περπατημα και παγωτο κι οταν ξαναπηγα ειχε γυρισει κι εγω δεν ειχα νιωσει τιποτα.οποτε..παλι γυριζει απλα δε νιωθω εγω.συν οτι πηρα κατι γραμμαρια..ισως ειναι υγρο αυτο στο σακο και ειναι πιο ευκολο να γυριζει πια.κι εγω θεωρω οτι δεν πρεπει ν ανησυχουμε.απλα θελω να τον νιωθω κι εγω για να ξερω οτι ειναι καλα.συμπασχω!!

Καλο σκ σε ολες.ετοιμαζομαι για εκκλησια εφτιαξα σταρακι.

Βοηθειας μας και καλη λευτερια σε ολες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σαν κατι να κανει τωρα και κουνιετε αλλα κ παλι αρεμα πραγματα ποτε θα ζωηρςψει ρε κοροτσια;;;  μολις ανακαλυψα το επομενο ανγχος μετα την β επιπεδου..  εκλεισα τον 5ο μηνα κ μπηκα στον 6ο δλδ ουτε 4 μηνες δν μενουν..   δν το εχω πιστεψει.. εσεις;;

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κορίτσια!!! Καλό 3μερο να έχουμε.

Ναντια  τι καλα!! Εγ ειμαι 4.5 μηνων. 12.6 μπαινω στον 6ο μηνα.

Ούτε εγώ το νιώθω κάθε μέρα Συνέχεια. Πλέον το νιώθω περισσότερο καθιστή στο γραφείο κ όταν τρωω εκεί. Άλλα είναι φυσιολογικό διάβασα.όποτε Μην αγχώνεστε.Εγώ έχω άλλες 2 βδομάδες για β επιπέδου κ Περιμενω πως κ πως!! 

Νιωθω κατι περιεργα πονακια ρε κοριτισα . μια δεξια μια αριστερα μια κεντρο κ εμενα ο γιατρος δεν μου εχει δωσει μαγνησιο.. Αλλα εχουν λιγο οι βιταμινες που παιρνω.. Να ανησυχησω;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα Κορίτσια!!! Καλό 3μερο να έχουμε.

Ναντια  τι καλα!! Εγ ειμαι 4.5 μηνων. 12.6 μπαινω στον 6ο μηνα.

Ούτε εγώ το νιώθω κάθε μέρα Συνέχεια. Πλέον το νιώθω περισσότερο καθιστή στο γραφείο κ όταν τρωω εκεί. Άλλα είναι φυσιολογικό διάβασα.όποτε Μην αγχώνεστε.Εγώ έχω άλλες 2 βδομάδες για β επιπέδου κ Περιμενω πως κ πως!! 

Νιωθω κατι περιεργα πονακια ρε κοριτισα . μια δεξια μια αριστερα μια κεντρο κ εμενα ο γιατρος δεν μου εχει δωσει μαγνησιο.. Αλλα εχουν λιγο οι βιταμινες που παιρνω.. Να ανησυχησω;

Πονακια στην κοιλια εννοεις;;; ουτε εγω περνω μαγνησιοηπως να τον παρεις ενα τηλ να τον ρωτησεις ισως αν του πεις οτι εχεις ενοχλησεις χρριαστει να σου δωσει

 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Πονακια στην κοιλια εννοεις;;; ουτε εγω περνω μαγνησιοηπως να τον παρεις ενα τηλ να τον ρωτησεις ισως αν του πεις οτι εχεις ενοχλησεις χρριαστει να σου δωσει

 

Νιώθω σαν πόνο όταν τεντώνεται η κοιλιά μου..απλά διαβάζω για πολλές κοπέλες που παίρνουν μαγνήσιο κ μου φαίνεται περίεργο.βέβαια γενικά είναι Κατά των χάπιων . θα τον ρωτήσω μετά την β επιπέδου αν ειναι

Που είστε κορίτσια σήμερα; τι κάνετε; 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...