Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια. Νομίζω πως είναι η πρώτη φορά στην εγκυμοσύνη αυτή που ηρέμησα! Σα χαζοχαρούμενο είμαι σήμερα..

Εντάξει ψόφησα με την παπαδιά... :D

Β'επιπέδου έκλεισα 8 Ιουνίου.

Καλημέρααααα σε όλες!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημέρα και από εμένα!!!!! 

Χθες πήγα να ρίξω μια ματιά στο μοναδικό μαγαζί που έχουμε με καροτσάκια και κρεβατάκια!!! Με εκνεύρισε αφάνταστα η ιδιοκτήτρια... Αλλά δεν είδα και κάτι να μου αρέσει σε καρότσι πέρα από ένα loreli που είχε τις αναρτήσεις που θέλω ήταν άνετο αλλά μου φάνηκε ότι κλείνει δύσκολα! Αααα είδα και ένα κρεβατάκι ωραίο αλλά μου φάνηκε ακριβό 400 ευρώ χωρίς στρώμα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ! μπραβο στα κοριτσια που ειδαν τα μπεμπακια τους ! τελεια νεα! εγω εχω ακομα μεχρι τις 11 /6 που θα δω το δικο μου.. 

@ναντια δε περιμενε εχουμε ακομα , θα εχεις χρονο να ψωνισεις κ μετα .. ρωτα κ τι θα σου παρουν οι κοντινοι σου , μηπως αποφυγεις καποια εξοδα.

@Μάντηκ εμενα καποιες πωλητριες με εκνευριζουν αφανταστα.. 

εμενα κοριτσια μου εδωσαν το καροτσι και το καθισμα σαν αυγο προχθες, peg perego ειναι η εταιρια ..αν κ μου φανηκαν λιγο βαρια στο σηκωμα!! αλλα ειναι καλοσυντηρημενα οποτε καλα ειναι. τωρα  ψαχνουμε σπιτι για να δω αν θα χωρεσει το κρεβατακι στο δωματιο μας στην αρχη η αν θα παρω λικνο.

γτ εβλεπα απο το τωρα να παρω σεντονακια αλλα πρεπει να περιμενω να δω τι θα χρησιμοποιησω στην αρχη γτ μου φαινεται θα τα παρω τζαμπα κ θα τα βλεπω..

@zina7777 χθες το βραδυ επιασα κατι σκληρο πανω απο τον αφαλο αριστερα, σκεφτηκα μηπως ειναι το μωρο αλλα λεω σιγα.. σημερα δεν υπαρχει κ τελικα μαλλον ηταν το μωρο .. προφανως επιασα ποδια η κεφαλι .. περιεργο ηταν !!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ada32 είπε:


 

@zina7777 χθες το βραδυ επιασα κατι σκληρο πανω απο τον αφαλο αριστερα, σκεφτηκα μηπως ειναι το μωρο αλλα λεω σιγα.. σημερα δεν υπαρχει κ τελικα μαλλον ηταν το μωρο .. προφανως επιασα ποδια η κεφαλι .. περιεργο ηταν !!

Καλημερα

δεν ειναι ανατριχιαστικο?χχα..λογικα κεφαλι..ειναι πιο σκληρο..εμενα ειναι πολυ παραλληλα..δηλαδη ποδια δεξια κεφαλι αριστερα..κι οταν γυριζει απ την αλλη βλεπω την κοιλια να ψηλωνει στη μεση και να καθεται παλι..ανασκελα παντα...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαρία1430 είπε:

Μπραβο Βερονικα συγχαρητηρια και με το καλο ο μπεμπης σας!!! ολοκληρος αντρας βρε παιδι μου ψηλος ψηλος

 

Καλωσορισες στο παρεακι μας και με το καλο και η β επιπεδου!!!

Καλώς σας βρήκα και ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου και εσύ με ένα γερό μωράκι εύχομαι.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουφ πηγα και το ειδα το παλικαρακι μου.. Καλα ειναι ευτυχως...

Ηρεμο σχετικα ηταν, ανοιγοκλεινε το στομα του. Ηρεμησα λιγακι αλλα δεν μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα κιολας. Δεν ειναι τοσο καθαρος αυτος ο υπερηχος και ο γιατρος δεν ειναι γυναικολογος αλλα οκ δεν πειραζει απο το τπτ καλο ηταν κι αυτο. καρδουλα ακουσαμε, οι μετρησεις σαν να συμβαδιζουν με την αυχενικη. Αυταααααααααααα και τωρα υπομονη μεχρι 14/6

  • Μου αρέσει 5

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρία1430 είπε:

Ουφ πηγα και το ειδα το παλικαρακι μου.. Καλα ειναι ευτυχως...

Ηρεμο σχετικα ηταν, ανοιγοκλεινε το στομα του. Ηρεμησα λιγακι αλλα δεν μπορω να πω οτι το ευχαριστηθηκα κιολας. Δεν ειναι τοσο καθαρος αυτος ο υπερηχος και ο γιατρος δεν ειναι γυναικολογος αλλα οκ δεν πειραζει απο το τπτ καλο ηταν κι αυτο. καρδουλα ακουσαμε, οι μετρησεις σαν να συμβαδιζουν με την αυχενικη. Αυταααααααααααα και τωρα υπομονη μεχρι 14/6

τι γιατρος ειναι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , zina7777 είπε:

Καλημερα

δεν ειναι ανατριχιαστικο?χχα..λογικα κεφαλι..ειναι πιο σκληρο..εμενα ειναι πολυ παραλληλα..δηλαδη ποδια δεξια κεφαλι αριστερα..κι οταν γυριζει απ την αλλη βλεπω την κοιλια να ψηλωνει στη μεση και να καθεται παλι..ανασκελα παντα...

ειναι ειναι !!!  


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

γενικος γιατρος... δεν υπαρχει μονιμος γυναικολογος στο νησι

Αντε..κοιτα να δεις... δεν ηξερα ..αν ανοιγε ενας εκει θα εκανε χρυσες δουλειες δηλαδη?ποιο νησι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα ! μπραβο στα κοριτσια που ειδαν τα μπεμπακια τους ! τελεια νεα! εγω εχω ακομα μεχρι τις 11 /6 που θα δω το δικο μου.. 

@ναντια δε περιμενε εχουμε ακομα , θα εχεις χρονο να ψωνισεις κ μετα .. ρωτα κ τι θα σου παρουν οι κοντινοι σου , μηπως αποφυγεις καποια εξοδα.

@Μάντηκ εμενα καποιες πωλητριες με εκνευριζουν αφανταστα.. 

εμενα κοριτσια μου εδωσαν το καροτσι και το καθισμα σαν αυγο προχθες, peg perego ειναι η εταιρια ..αν κ μου φανηκαν λιγο βαρια στο σηκωμα!! αλλα ειναι καλοσυντηρημενα οποτε καλα ειναι. τωρα  ψαχνουμε σπιτι για να δω αν θα χωρεσει το κρεβατακι στο δωματιο μας στην αρχη η αν θα παρω λικνο.

γτ εβλεπα απο το τωρα να παρω σεντονακια αλλα πρεπει να περιμενω να δω τι θα χρησιμοποιησω στην αρχη γτ μου φαινεται θα τα παρω τζαμπα κ θα τα βλεπω..

@zina7777 χθες το βραδυ επιασα κατι σκληρο πανω απο τον αφαλο αριστερα, σκεφτηκα μηπως ειναι το μωρο αλλα λεω σιγα.. σημερα δεν υπαρχει κ τελικα μαλλον ηταν το μωρο .. προφανως επιασα ποδια η κεφαλι .. περιεργο ηταν !!

Με θύμωσε γτ μου είπε ότι έχω χρόνο μεχρι τη γέννα και δεν ξερουμε τι γίνεται μα ειναι συμπεριφορά αυτή;;; Μετά τη ρωτούσα για συγκεκριμένα πράγματα και μου έλεγε αλλά τη ρώτησα πόσο έχει ένα κρεβατάκι που μου άρεσε και ξεκίνησε να μου λέει ότι υπάρχει το λίκνο για αρχή μετά η κούνια το προεφηβικο και άλλα διάφορα μέχρι να μου πει την τιμή με είχε 15 λεπτά στο μπουρου μπουρού έλεος!!!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Με θύμωσε γτ μου είπε ότι έχω χρόνο μεχρι τη γέννα και δεν ξερουμε τι γίνεται μα ειναι συμπεριφορά αυτή;;; Μετά τη ρωτούσα για συγκεκριμένα πράγματα και μου έλεγε αλλά τη ρώτησα πόσο έχει ένα κρεβατάκι που μου άρεσε και ξεκίνησε να μου λέει ότι υπάρχει το λίκνο για αρχή μετά η κούνια το προεφηβικο και άλλα διάφορα μέχρι να μου πει την τιμή με είχε 15 λεπτά στο μπουρου μπουρού έλεος!!!!!!!

υπαρχουν κ τετοιες.. αλλα μην δινεις σημασια . κ σε μενα μου το εκανε μια , που εγω αλλα ηθελα κ αυτη  μου εδειχχνε αλλα . ε κ στο τελος την ειπα οτι αυτη μπορει να θελει να με καθοδηγησει αλλα εγω θελω να δω αυτα που θελω εγω!!! κ την ειπα οτι θα ριξω μονη μια ματια. ε μα ελεος ειναι ..κ τι την νοιαζει αυτην απο ποτε θα ξεκινησουμε να βλεπουμε για βρεφικα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Με θύμωσε γτ μου είπε ότι έχω χρόνο μεχρι τη γέννα και δεν ξερουμε τι γίνεται μα ειναι συμπεριφορά αυτή;;; Μετά τη ρωτούσα για συγκεκριμένα πράγματα και μου έλεγε αλλά τη ρώτησα πόσο έχει ένα κρεβατάκι που μου άρεσε και ξεκίνησε να μου λέει ότι υπάρχει το λίκνο για αρχή μετά η κούνια το προεφηβικο και άλλα διάφορα μέχρι να μου πει την τιμή με είχε 15 λεπτά στο μπουρου μπουρού έλεος!!!!!!!

επρεπε να της πεις  "εγω τωρα εχω λεφτα,θελεις να μου δειξεις κατι?"

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

υπαρχουν κ τετοιες.. αλλα μην δινεις σημασια . κ σε μενα μου το εκανε μια , που εγω αλλα ηθελα κ αυτη  μου εδειχχνε αλλα . ε κ στο τελος την ειπα οτι αυτη μπορει να θελει να με καθοδηγησει αλλα εγω θελω να δω αυτα που θελω εγω!!! κ την ειπα οτι θα ριξω μονη μια ματια. ε μα ελεος ειναι ..κ τι την νοιαζει αυτην απο ποτε θα ξεκινησουμε να βλεπουμε για βρεφικα..

Εμ έλεος!!! Λες και δεν έχουμε γνώμη και θα μας που αυτές τι θα πάρουμε και τι όχι.. το κακο είναι ότι εδώ δεν υπάρχει άλλο μαγαζί... Θα κοιτάξω από Αθήνα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Εμ έλεος!!! Λες και δεν έχουμε γνώμη και θα μας που αυτές τι θα πάρουμε και τι όχι.. το κακο είναι ότι εδώ δεν υπάρχει άλλο μαγαζί... Θα κοιτάξω από Αθήνα...

κοιτα απο Αθηνα κ παρειγειλε online ! 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...