Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Ηρθε το ριλαξ μας!!!! Και η αλλαξιερα!!!! :tongue: 

με το καλο κοριτσι μου να τα χαρειτε...... κ εγω καθομαι κ τα κοιταωωωω κ αναμενωωωω

  • Ευχαριστώ 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

16 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

5 με 6 κιλα πηρα δεν τα λες και λιγα βασικα τωρα τα πηρα σχεδόν και τα 5 σε ενα μηνα!!! Νομιζω οσο πλησιάζουμε στο τελος τοσο ποιο μεγαλη θα ειναι!!!! Σαν καρπουζι!!! Χαχαχαχχααα!!!

σιγά... τίποτα δεν είναι αυτά τα κιλά!Εγώ είμαι μια εβδομάδα πίσω από σένα κ έχω πάρει 10 κ ο γιατρός λέει ότι είμαι καλά, απλά να μην ξεφύγω.όλες θα γίνουμε σαν καρπούζια με πόδια χαχαχα αλλά αυτές οι κοιλιές είναι πανέμορφες!!!!ας μας δυσκολεύουν

2 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ηρθε το ριλαξ μας!!!! Και η αλλαξιερα!!!! :tongue: 

με γεια σας!!!θα τα χαζεύεις τώρα κάθε μέρα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ασία είπε:

σιγά... τίποτα δεν είναι αυτά τα κιλά!Εγώ είμαι μια εβδομάδα πίσω από σένα κ έχω πάρει 10 κ ο γιατρός λέει ότι είμαι καλά, απλά να μην ξεφύγω.όλες θα γίνουμε σαν καρπούζια με πόδια χαχαχα αλλά αυτές οι κοιλιές είναι πανέμορφες!!!!ας μας δυσκολεύουν

με γεια σας!!!θα τα χαζεύεις τώρα κάθε μέρα χαχαχα

Χαχααχαα ολη μερα αυτα χαζεύω! Τα ρουχαλακια ειναι τοσο δα μικρούλια...! Ολα ειναι υπέροχα! Περιμενω πως και πως και το καροτσι μας!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια νοικιασα σπιτι!!!!! επιτελους!!!!! μετα τις διακοπες επιτελους θα γινει η  μετακομιση!! κ μετα θα παρω τα μωρουδιακα . επιτελους !!! 

@Μάντη με γεια! ειναι πολυ ωραια τα μωρουδιακα!

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ada32 είπε:

Κοριτσια νοικιασα σπιτι!!!!! επιτελους!!!!! μετα τις διακοπες επιτελους θα γινει η  μετακομιση!! κ μετα θα παρω τα μωρουδιακα . επιτελους !!! 

@Μάντη με γεια! ειναι πολυ ωραια τα μωρουδιακα!

καλορίζικο!!με το Καλό!!έχετε χρόνο να το ετοιμάσετε ώστε να υποδεχτείτε το μωράκι σας σε αυτό!!γεμάτο χαρές να είναι μόνο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

καλορίζικο!!με το Καλό!!έχετε χρόνο να το ετοιμάσετε ώστε να υποδεχτείτε το μωράκι σας σε αυτό!!γεμάτο χαρές να είναι μόνο!!

ναι ευτυχως γττο ειχα μεγαλο αγχος!!!! ευχαριστω πολυ


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ γύρισα από τον γιατρό, όλα πηγαίνουν καλά, σε ένα μήνα έχουμε ντοπλερ,η αίσθηση που είχα στον κόλπο χαμηλά είναι φυσιολογικό σύμπτωμα κ λογικά θα συνεχίσω να την έχω επειδή ανοίγει η λεκάνη,οι συσπάσεις μου νορμάλ, η κοιλιά μου παραμένει μικρή, τα κιλά μου παραμένουν πολλά (+10) κ το βάρος του μωρού είναι 950 γραμμ μόνο! (είμαι 27+5)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ασία είπε:

κορίτσια εγώ γύρισα από τον γιατρό, όλα πηγαίνουν καλά, σε ένα μήνα έχουμε ντοπλερ,η αίσθηση που είχα στον κόλπο χαμηλά είναι φυσιολογικό σύμπτωμα κ λογικά θα συνεχίσω να την έχω επειδή ανοίγει η λεκάνη,οι συσπάσεις μου νορμάλ, η κοιλιά μου παραμένει μικρή, τα κιλά μου παραμένουν πολλά (+10) κ το βάρος του μωρού είναι 950 γραμμ μόνο! (είμαι 27+5)

Τέλεια!!! Ολα καλα!!! Μικρούλι το ζουζουνι σου!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ηρθε το ριλαξ μας!!!! Και η αλλαξιερα!!!! :tongue: 

Μάντη με γεια τα πραγματακια σας. Θυμισε με ποιο καρότσι πήρατε? Καποιο της inglessina??Καταληξατε και σε κάθισμα αυτοκινητου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Μάντη με γεια τα πραγματακια σας. Θυμισε με ποιο καρότσι πήρατε? Καποιο της inglessina??Καταληξατε και σε κάθισμα αυτοκινητου?

Ευχαριστούμε!!!! Καροτσι τελικα πηραμε mutsy evo farmer!!!! Κάθισμα αυτοκινήτου θα καταλήξω στο joie stages isofix...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κούκλες.. όλα τέλεια με το ντόπλερ μας! η κούκλα μας υπέροχη κ όλες οι μετρήσεις της καλές.. ηρεμησα αρκετά.. μιλήσαμε κ για γεννα.. πρέπει να πάω κ οφθαλμίατρο να πάρω το οκ.. έχω κάνει μια επέμβαση στα μάτια. αλλά μου είπε οτι 99% θα μου πεί μόνο με επισκληρίδιο.. αλλά οκ.. αν κ ήθελα να το προσπαθήσω τελείως φυσιολογικά.. από βάρος φτάσαμε τα 1550.. κ γω τα +7,5... μπόλικα ε??? κ λέγαμε εξ αρχής το πολύ 9... αλλά αλήθεια δεν τρώω τρελά.. δεν ξέρω πως θα τα κατάφερνα λιγότερα.. ο γιατρός λεέι οτι είναι νορμαλ.. τεσπα.. είναι το λιγότερο που με απασχολεί..

 

18 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ηρθε το ριλαξ μας!!!! Και η αλλαξιερα!!!! :tongue: 

με 'γεια σας!! τι καλά.. φαντάζομαι χαρά ε?

 

15 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Κοριτσια νοικιασα σπιτι!!!!! επιτελους!!!!! μετα τις διακοπες επιτελους θα γινει η  μετακομιση!! κ μετα θα παρω τα μωρουδιακα . επιτελους !!! 

@Μάντη με γεια! ειναι πολυ ωραια τα μωρουδιακα!

καλορίζικο!!!!!! ωραία.. πάει κ αυτό.. μετακόμιση τώρα κ μετά θα μυρίσει το σπίτι μωρουδίλα!! τι καλά.. νέο σπίτι με μωράκι... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@irinikavala μπράβο κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι που όλα είναι τέλεια με την μπέμπα σου!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι?? Τα κιλά σου είναι μια χαρά έως 12 λένε πρέπει να πάρουμε!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

@irinikavala μπράβο κοριτσάκι μου πολύ χαίρομαι που όλα είναι τέλεια με την μπέμπα σου!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι?? Τα κιλά σου είναι μια χαρά έως 12 λένε πρέπει να πάρουμε!! 

30k 5 χθες.. καλα λες ειναι τα κιλα? μακαρι.. χθες ηταν μια κοπελα μια βδομαδα λιγοτερη απο μενα κ ειχε μια ελαχιστη κοιλίτσα.. αλλά κ μια αλλη αρκετες βδομαδες λιγότερες με πιο μεγάλη.. ειχαμε πολύ πλάκα.. στη σειρά.. χαχα..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ! Τι ωραία νέα, καλές εξετάσεις με μωράκια που μεγαλώνουν , καινούργια σπίτια και πράγματα μωρών ! Να συνεχίσουν όλα έτσι καλά ως το τέλος !

Εμενα κορίτσια με βρίζουν όλοι οι φίλοι μου, επειδή  ελεγα ελπίζω να μην είναι πολύ ζεστό το Καλοκαίρι για την παλέψω! Η αλήθεια είναι ότι μοιάζει πιο πολύ με Φθινόπωρο !

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! @irinikavala μπράβο που ήταν όλα τέλεια!!Μια μια φεύγουν οι εξετάσεις κ περνάνε οι μέρες... Τώρα πότε σου έκλεισε ραντεβού? σε δύο εβδομάδες? η σε ένα μήνα πάλι? τα κιλά σου είναι πολύ καλά. Δεν ξέρω με πόσα κιλά ξεκίνησες αλλά αν δεν ήσουν γεμάτη είναι κ λίγα μάλιστα. @Μαρθα Κ Δεν ισχύει πως κάθε κοπέλα πρέπει να πάρει μέχρι 12.εξαρτάται από το σώμα της κάθε μιας πριν την εγκυμοσύνη. πχ για μένα τα φυσιολογικά είναι 12-16 άρα μέρος όρος 14 κιλά. άλλες κοπέλες που έχουν πολλά περιττά έχουν φυσιολογικό όριο 5-9 κιλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...