Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημέρα και απο εμενα!!! Τρομερη ζεστη παλι!!!-_-

3 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

καλημέρα κούκλες.. όλα τέλεια με το ντόπλερ μας! η κούκλα μας υπέροχη κ όλες οι μετρήσεις της καλές.. ηρεμησα αρκετά.. μιλήσαμε κ για γεννα.. πρέπει να πάω κ οφθαλμίατρο να πάρω το οκ.. έχω κάνει μια επέμβαση στα μάτια. αλλά μου είπε οτι 99% θα μου πεί μόνο με επισκληρίδιο.. αλλά οκ.. αν κ ήθελα να το προσπαθήσω τελείως φυσιολογικά.. από βάρος φτάσαμε τα 1550.. κ γω τα +7,5... μπόλικα ε??? κ λέγαμε εξ αρχής το πολύ 9... αλλά αλήθεια δεν τρώω τρελά.. δεν ξέρω πως θα τα κατάφερνα λιγότερα.. ο γιατρός λεέι οτι είναι νορμαλ.. τεσπα.. είναι το λιγότερο που με απασχολεί..

 

με 'γεια σας!! τι καλά.. φαντάζομαι χαρά ε?

 

καλορίζικο!!!!!! ωραία.. πάει κ αυτό.. μετακόμιση τώρα κ μετά θα μυρίσει το σπίτι μωρουδίλα!! τι καλά.. νέο σπίτι με μωράκι... 

Μπραβοοο τελεια τα νεα σας!!!  

Ολοι μερα τα παιδικα χαζευω!!! Εχω γεμίσει το σπιτι στο τελος δεν θα χωράμε!! Χαχαχααχαα!!! :x

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @irinikavala μπράβο που ήταν όλα τέλεια!!Μια μια φεύγουν οι εξετάσεις κ περνάνε οι μέρες... Τώρα πότε σου έκλεισε ραντεβού? σε δύο εβδομάδες? η σε ένα μήνα πάλι? τα κιλά σου είναι πολύ καλά. Δεν ξέρω με πόσα κιλά ξεκίνησες αλλά αν δεν ήσουν γεμάτη είναι κ λίγα μάλιστα. @Μαρθα Κ Δεν ισχύει πως κάθε κοπέλα πρέπει να πάρει μέχρι 12.εξαρτάται από το σώμα της κάθε μιας πριν την εγκυμοσύνη. πχ για μένα τα φυσιολογικά είναι 12-16 άρα μέρος όρος 14 κιλά. άλλες κοπέλες που έχουν πολλά περιττά έχουν φυσιολογικό όριο 5-9 κιλά!!

 αχ ναι.. πόσο ηρέμησα.. όλες να έχετε τέλεια νέα στα ντόπλερ που ακολουθουν.. τώρα που μπάινω στον 8ο νόμιζα θα πηγαίνω πιο συχνά αλλα μπά.. στο μήνα σχεδόν πάλι.. 

όσο για τα κιλά.. ξεκίνησα 52 κ έφτασα 59,5.. μπόλικα μου φαίνονται αλλα ας είναι καλα τα πλασματάκια μας..

εσύ πότε έχεις γιατρο???  

1 hour ago, Μάντη είπε:

Καλημέρα και απο εμενα!!! Τρομερη ζεστη παλι!!!-_-

Μπραβοοο τελεια τα νεα σας!!!  

Ολοι μερα τα παιδικα χαζευω!!! Εχω γεμίσει το σπιτι στο τελος δεν θα χωράμε!! Χαχαχααχαα!!! :x

πω πω τι ωραία.. θέλω κ γω να γεμίσει το σπίτι με παιδικά.. αλλα εμας τέλος του μήνα ίσως φτάσουν.. πιο πιθανο αρχες Σεπτέμβρη.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , irinikavala είπε:

 αχ ναι.. πόσο ηρέμησα.. όλες να έχετε τέλεια νέα στα ντόπλερ που ακολουθουν.. τώρα που μπάινω στον 8ο νόμιζα θα πηγαίνω πιο συχνά αλλα μπά.. στο μήνα σχεδόν πάλι.. 

όσο για τα κιλά.. ξεκίνησα 52 κ έφτασα 59,5.. μπόλικα μου φαίνονται αλλα ας είναι καλα τα πλασματάκια μας..

εσύ πότε έχεις γιατρο???  

πω πω τι ωραία.. θέλω κ γω να γεμίσει το σπίτι με παιδικά.. αλλα εμας τέλος του μήνα ίσως φτάσουν.. πιο πιθανο αρχες Σεπτέμβρη.. 

Εγω ξεκίνησα νωρις γιατι πρωτα ο Θεός 10 Σεπτεμβρίου φευγω απο το νησί για Αθήνα! Οποτε θελω να τα εχω ετοιμα σιγα σιγά! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , irinikavala είπε:

καλα έκανες.. κ γω αν γυρνούσα το χρόνο πίσω θα τα είχα ήδη έτοιμα.. χαχα.. ανυπομονώ να δω το δωμάτιο έτοιμο! πότε έχεις ΠΗΤ;;;

Κανονικά μεχρι 21 Οκτωβρίου... Αλλα λογο πλακούντα δεν ξερουμε... θα ανέβει δεν θα ανέβει;;;; θα δουμεεε!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Κανονικά μεχρι 21 Οκτωβρίου... Αλλα λογο πλακούντα δεν ξερουμε... θα ανέβει δεν θα ανέβει;;;; θα δουμεεε!!!

άρα πριν μπεις στο μήνα σου να είσαι Αθήνα ε? καλά κάνεις.. !!κ όλα καλά θα πάνε με τον πλακούντα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , irinikavala είπε:

άρα πριν μπεις στο μήνα σου να είσαι Αθήνα ε? καλά κάνεις.. !!κ όλα καλά θα πάνε με τον πλακούντα.. 

Ναι με θέλει ο γιατρός νωρίτερα... και εγω θέλω να νιωθω σιγουριά...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! @irinikavala μπράβο που ήταν όλα τέλεια!!Μια μια φεύγουν οι εξετάσεις κ περνάνε οι μέρες... Τώρα πότε σου έκλεισε ραντεβού? σε δύο εβδομάδες? η σε ένα μήνα πάλι? τα κιλά σου είναι πολύ καλά. Δεν ξέρω με πόσα κιλά ξεκίνησες αλλά αν δεν ήσουν γεμάτη είναι κ λίγα μάλιστα. @Μαρθα Κ Δεν ισχύει πως κάθε κοπέλα πρέπει να πάρει μέχρι 12.εξαρτάται από το σώμα της κάθε μιας πριν την εγκυμοσύνη. πχ για μένα τα φυσιολογικά είναι 12-16 άρα μέρος όρος 14 κιλά. άλλες κοπέλες που έχουν πολλά περιττά έχουν φυσιολογικό όριο 5-9 κιλά!!

Τι να σου πω εγώ που έχω περιττά κιλά ο γιατρός μου έτσι μου είπε.... Η αδερφή μου πριν 4 χρόνια σε άλλον γιατρό πάλι έτσι της είχε πει... Τώρα τι να σου πω ότι λέει ο γιατρός μου λέω... Εννοείται ότι όσο ποιο λίγα κιλά παίρνεις είναι το καλύτερο..! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Συγκαστρουλες τι κανετε?

Ομορφα νεα διαβαζω... Τα μπεμπακια μεγαλωνουν, μπηκαμε σε σειρα για τα doppler, τα ψωνια πληθαινουν. ολα τελεια μπραβο μπραβο

Εγω εχει μια εβδομαδα που σταματησα να δουλευω τα απογευματα και νιωθω λιγο πιο ανθρωπος, κοιμαμαι, παω βολτουλες και για κανα μπανακι για να μην ξεχνιομαστε. Οσον αφορα τον υπνο, οπως ολες κι εγω ζοριζομαι. Οταν αλλαζω πλευρο μετα απο ωρα νιωθω οτι η κοιλια μετακομιζει ολοκληρη. οταν παω να σηκωθω νιωθω πονακια χαμηλα. Αν συνεχισω ετσι θα θελω βοηθεια να σηκωνομαι οπως οι γιαγιαδες. Τα μεσημερια που κοιμαμαι μπορω να πω οτι δεν θελω να ξυπνησω με τπτ. Ή βγαινει ολη η κουραση ή με εχουν πιασει υπνηλιες.

Οσον αφορα τα κιλα και ο δικος μου γιατρος δεν θελει να παρω πολλα αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω. Φορτωνονται πολυ ευκολα πλεον. Ειμαι +4,5 μεχρι στιγμης κι ευχομαι να φτασω μεχρι +10 αλλα δεν το πολυκοβω

Τωρα για τα ψωνια, εχουν ερθει πολλα απο τη μαμα, σε καμια εβδομαδα ερχεται η ντουλαπα και 20-30 Αυγουστου θα ερθουν κι ολα τα υπολοιπα. Εχω σιγουρα καποια ψιλοπραγματα να παρω ακομα καθως και οτι θα χρειαστω εγω.

Τα νυχτικα που εχω δει στο ιντερνετ δεν μου αρεσουν και πολυ προβληματιζομαι. Εσεις εχετε παρει τετοια?

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Συγκαστρουλες τι κανετε?

Ομορφα νεα διαβαζω... Τα μπεμπακια μεγαλωνουν, μπηκαμε σε σειρα για τα doppler, τα ψωνια πληθαινουν. ολα τελεια μπραβο μπραβο

Εγω εχει μια εβδομαδα που σταματησα να δουλευω τα απογευματα και νιωθω λιγο πιο ανθρωπος, κοιμαμαι, παω βολτουλες και για κανα μπανακι για να μην ξεχνιομαστε. Οσον αφορα τον υπνο, οπως ολες κι εγω ζοριζομαι. Οταν αλλαζω πλευρο μετα απο ωρα νιωθω οτι η κοιλια μετακομιζει ολοκληρη. οταν παω να σηκωθω νιωθω πονακια χαμηλα. Αν συνεχισω ετσι θα θελω βοηθεια να σηκωνομαι οπως οι γιαγιαδες. Τα μεσημερια που κοιμαμαι μπορω να πω οτι δεν θελω να ξυπνησω με τπτ. Ή βγαινει ολη η κουραση ή με εχουν πιασει υπνηλιες.

Οσον αφορα τα κιλα και ο δικος μου γιατρος δεν θελει να παρω πολλα αλλα δεν ξερω αν θα τα καταφερω. Φορτωνονται πολυ ευκολα πλεον. Ειμαι +4,5 μεχρι στιγμης κι ευχομαι να φτασω μεχρι +10 αλλα δεν το πολυκοβω

Τωρα για τα ψωνια, εχουν ερθει πολλα απο τη μαμα, σε καμια εβδομαδα ερχεται η ντουλαπα και 20-30 Αυγουστου θα ερθουν κι ολα τα υπολοιπα. Εχω σιγουρα καποια ψιλοπραγματα να παρω ακομα καθως και οτι θα χρειαστω εγω.

Τα νυχτικα που εχω δει στο ιντερνετ δεν μου αρεσουν και πολυ προβληματιζομαι. Εσεις εχετε παρει τετοια?

 

Εγω πηρα δυο πιζαμες 2 μπλουζακια θηλασμου η ρομπα κ μια νυχτικια.. στο ιντερνετ κ εμενα δν μ αρεσε κατι πηγα σε γνωστο καταατημα με νυχτικα κ πηρα


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, Ασία είπε:

κορίτσια εγώ γύρισα από τον γιατρό, όλα πηγαίνουν καλά, σε ένα μήνα έχουμε ντοπλερ,η αίσθηση που είχα στον κόλπο χαμηλά είναι φυσιολογικό σύμπτωμα κ λογικά θα συνεχίσω να την έχω επειδή ανοίγει η λεκάνη,οι συσπάσεις μου νορμάλ, η κοιλιά μου παραμένει μικρή, τα κιλά μου παραμένουν πολλά (+10) κ το βάρος του μωρού είναι 950 γραμμ μόνο! (είμαι 27+5)

μια χαρα ειναι το μωρακι σου ! δεν ειναι ολα τα μωρακια ιδια . στο ντ

@irinikavala τελεια κ τα δικα σας νεα!! 

εγω κοριτσια απο προχθες που σας ειπα οτι ειναι υπερκινητικος ο μπεμπης ,εχω 2 μερες που δεν τον νιωθω ελαχιστα κ παρα πολυ χαμηλα, οτι κινειται κατω απο την κοιλια μου κ σαν να με πιεζει.. τωρα μολις μιλησα με τον γιατρο κ θα παω για καρδιοτοκογραφο να δουμε τι γινεται. λετε να βιαζεται να βγει ..ειναι ακομα πολυ νωρις. :( 

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , ada32 είπε:

μια χαρα ειναι το μωρακι σου ! δεν ειναι ολα τα μωρακια ιδια . στο ντ

@irinikavala τελεια κ τα δικα σας νεα!! 

εγω κοριτσια απο προχθες που σας ειπα οτι ειναι υπερκινητικος ο μπεμπης ,εχω 2 μερες που δεν τον νιωθω ελαχιστα κ παρα πολυ χαμηλα, οτι κινειται κατω απο την κοιλια μου κ σαν να με πιεζει.. τωρα μολις μιλησα με τον γιατρο κ θα παω για καρδιοτοκογραφο να δουμε τι γινεται. λετε να βιαζεται να βγει ..ειναι ακομα πολυ νωρις. :( 

 

Γτ να βγει νωριτερα;;; και εγω αλλες μερες το νιωθω πολυ εντονα αλλες σχεδόν καθόλου... λετε να πρόβλημα;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψώνια δεν έχω κάνει πάρα δύο φορμακια για το καλό.... Έχω τόσα ρούχα για την μπέμπα που μπορώ άνετα αν της κάνουν να μην πάρω αλλά (σίγουρα θα θέλω κάτι να της παίρνω) κούνια θα μου στείλει η κουνιαδα που έχει και είναι όλο καινούργια ο μικρός δεν  κοιμήθηκε ποτέ εκεί (μόνο στο κρεββάτι με την μανα του) καρότσι έχω κάνει έρευνα αγοράς εδώ έχω βρει τρία σε ένα στα 300ευρω εκεί θα καταλήξω..... Βρακια θέλω να πάρω και νυχτικα και μια βαλίτσα..!!! Κορίτσια δεν μπορώ να το πιστέψω ότι κοντεύουμε.. Αν πάρω και τις 40 εβδομάδες μου έχουν μείνει μόνο 9  ακομα!!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη είπε:

Γτ να βγει νωριτερα;;; και εγω αλλες μερες το νιωθω πολυ εντονα αλλες σχεδόν καθόλου... λετε να πρόβλημα;;;

μια σκεψη εκανα γτ νιωθω να με χτυπαει παρα πολυ χαμηλα . κ ειχα συνηθησει να εινα ι πιο ψηλα κ να μυ δινει καθε μερα κλωτσιες!!! :P 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

 αχ ναι.. πόσο ηρέμησα.. όλες να έχετε τέλεια νέα στα ντόπλερ που ακολουθουν.. τώρα που μπάινω στον 8ο νόμιζα θα πηγαίνω πιο συχνά αλλα μπά.. στο μήνα σχεδόν πάλι.. 

όσο για τα κιλά.. ξεκίνησα 52 κ έφτασα 59,5.. μπόλικα μου φαίνονται αλλα ας είναι καλα τα πλασματάκια μας..

εσύ πότε έχεις γιατρο???  

πω πω τι ωραία.. θέλω κ γω να γεμίσει το σπίτι με παιδικά.. αλλα εμας τέλος του μήνα ίσως φτάσουν.. πιο πιθανο αρχες Σεπτέμβρη.. 

πωπω εσύ είσαι σχεδόν ένα μήνα μπροστά από μένα!στον όγδοο έχω διαβάσει πως είναι κάθε δύο εβδομάδες, δηλ δύο ραντεβού μέσα στον μήνα.τι να πεις, κάθε γιατρός τα δικά του. εμένα φαντάσου μου είπε χθες ο γιατρός πως το σωστό είναι να κάνουμε 4 υπέρηχους σε όλη την εγκυμοσύνη. Μόνο αν υπάρχει κάποιο θέμα κάνουμε πιο στενή παρακολούθηση!Και σε μένα απλά κάνει "δώρο" που σου κάνω περισσότερους. Δεν τον πιστεύω βέβαια γιατί όλες βλέπω πως πάνω κάτω με την ίδια συχνότητα κάνουμε υπέρηχο.αυτά μπορεί να τα κάνουν στο εξωτερικό, όχι εδώ!

τι καλά κιλά για όγδοο μήνα!!! Εγώ φαντάσου ξεκίνησα 51,5 κ είμαι 61,5 κ αυτή την εβδομάδα μπήκα στον έβδομο!!Αλλά λίγο με νοιάζει τώρα, δεν με αγχώνουν πια τα πολλά κιλά που πήρα γιατί δεν πιστεύω πως θα προκληθεί κάποια επιπλοκή λόγω των πολλών κιλών, οπότε δεν με πειράζουν καθόλου.Δεν είναι δα κ τραγικά πολλά όπως κάτι 30άρια που ακούω...

Εγώ είχα χθες γιατρό κ ήταν όλα τέλεια,950 γραμμ το λεπτούλι μου μόνο χαχαχα κ τώρα έχω ξανά στις 6/9 για ντοπλερ... πάνω απο μήνα θα περιμένω πάλι... Αλλά τώρα την συνηθίσαμε την αναμονή αυτή.

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

μια χαρα ειναι το μωρακι σου ! δεν ειναι ολα τα μωρακια ιδια . στο ντ

@irinikavala τελεια κ τα δικα σας νεα!! 

εγω κοριτσια απο προχθες που σας ειπα οτι ειναι υπερκινητικος ο μπεμπης ,εχω 2 μερες που δεν τον νιωθω ελαχιστα κ παρα πολυ χαμηλα, οτι κινειται κατω απο την κοιλια μου κ σαν να με πιεζει.. τωρα μολις μιλησα με τον γιατρο κ θα παω για καρδιοτοκογραφο να δουμε τι γινεται. λετε να βιαζεται να βγει ..ειναι ακομα πολυ νωρις. :( 

 

κι εγώ το ένιωθα να κουνιέται πολύ πολύ χαμηλά κ είχα ανησυχήσει, ένιωθα κ τον κόλπο μου σα να πιέζεται να ανοίξει κ σκέφτηκα πως μπορεί ο τράχηλος να μικρύνε η να βιάζεται να βγει. Αλλά είναι υπερβολικά νωρίς. κ ρώτησα τον γιατρό κ μου είπε πως είναι φυσιολογικό αυτό που νιώθω, να μην ανησυχώ.Ίσως το νιώθω συνέχεια από δω κ πέρα, μεγαλώνει η μήτρα κ προετοιμάζεται το σώμα για τον τοκετό γι αυτό κ πονάμε συνέχεια όσο περνάει ο καιρός.

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Εγώ ψώνια δεν έχω κάνει πάρα δύο φορμακια για το καλό.... Έχω τόσα ρούχα για την μπέμπα που μπορώ άνετα αν της κάνουν να μην πάρω αλλά (σίγουρα θα θέλω κάτι να της παίρνω) κούνια θα μου στείλει η κουνιαδα που έχει και είναι όλο καινούργια ο μικρός δεν  κοιμήθηκε ποτέ εκεί (μόνο στο κρεββάτι με την μανα του) καρότσι έχω κάνει έρευνα αγοράς εδώ έχω βρει τρία σε ένα στα 300ευρω εκεί θα καταλήξω..... Βρακια θέλω να πάρω και νυχτικα και μια βαλίτσα..!!! Κορίτσια δεν μπορώ να το πιστέψω ότι κοντεύουμε.. Αν πάρω και τις 40 εβδομάδες μου έχουν μείνει μόνο 9  ακομα!!! 

πωπω εσύ είσαι πολύ κοντά!!!9 εβδομάδες μόνο δεν είναι τίποτα!!! Εγώ είμαι στην 28η ακόμη... κ μου φαίνεται πολύς ο καιρός που έμεινε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...