Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Οπότε λαθις συναγερμός!!! Να σου πω, στιγμιαία σκεφτηκα πως θα σκασει μυτη η μπουμπου σου!!! :)

Και εγώ αυτό σκέφτηκα και όλοι στο σπίτι αλλά τελικά δεν ήταν τίποτα!! Αλλά που θα πάει θα σκάσει μύτη κοντεύουν οι μέρες θέλει δεν θέλει.. Χα χα χα χα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 3 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτηκα και όλοι στο σπίτι αλλά τελικά δεν ήταν τίποτα!! Αλλά που θα πάει θα σκάσει μύτη κοντεύουν οι μέρες θέλει δεν θέλει.. Χα χα χα χα 

Αχχαχαχαχαχχαχα ε θελει δε θελει, θα βγει!!! Αυτό σκεφτόμουν σήμερα!! Πως τωρα καλα φυλαγομαι μη γεννησω νωρίτερα!!! Απο την επόμενη Τρίτη θα πρέπει να κανω τα παντα για να βγει!!! Περίεργο συναίσθημα! Αχχαχαχαχαχαχα 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα οι πονοι με ξανά έπιασαν ήρθα πάλι νοσοκομείο γτ φοβήθηκα είναι κ βράδυ κ κλασικά είμαι μέσα τώρα... Πολύ έχω στςναχωρηθει κορίτσια.. Όχι για μένα εντάξει εγώ δεν παθαίνω κάτι αλλά για την μικρή μου που ταλαιπωρείται.. Σκέφτομαι και εάν  αυτά τα φάρμακα που έχει μέσα ο όρος  επηρεάζουν κάπου... 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αχχαχαχαχαχχαχα ε θελει δε θελει, θα βγει!!! Αυτό σκεφτόμουν σήμερα!! Πως τωρα καλα φυλαγομαι μη γεννησω νωρίτερα!!! Απο την επόμενη Τρίτη θα πρέπει να κανω τα παντα για να βγει!!! Περίεργο συναίσθημα! Αχχαχαχαχαχαχα 

υπαρχουνε τροποι και μεθοδοι που βοηθάνε οταν με το καλό φτάνει ο μήνας μας? περπατημα, καυτερά και επαφές ειναι έγκυρα ? :D


g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Κορίτσια εμένα οι πονοι με ξανά έπιασαν ήρθα πάλι νοσοκομείο γτ φοβήθηκα είναι κ βράδυ κ κλασικά είμαι μέσα τώρα... Πολύ έχω στςναχωρηθει κορίτσια.. Όχι για μένα εντάξει εγώ δεν παθαίνω κάτι αλλά για την μικρή μου που ταλαιπωρείται.. Σκέφτομαι και εάν  αυτά τα φάρμακα που έχει μέσα ο όρος  επηρεάζουν κάπου... 

Κορίτσι μου καλημερα!!! Μην ανησυχείς για τα φαρμακα.. Αν ηταν επιβλαβη δεν θα τα διναν οι γιατροί.. Προληπτικά σε κρατησαν ή εκανες συσπασεις?? 

4 ώρες πρίν, elise είπε:

υπαρχουνε τροποι και μεθοδοι που βοηθάνε οταν με το καλό φτάνει ο μήνας μας? περπατημα, καυτερά και επαφές ειναι έγκυρα ? :D

Καλημερα!!! Η μαια μας τα ειχε αναφέρει όλα αυτά.. Ειδικά το σεξ και τις σκάλες!!! Και μ τα είπε και ο γιατρος μου... Τωρα κατα ποσο βοηθουν δεν ξερω... Αν φτάσω στο σημείο να τα χρησιμοποιήσω, θα σου πω και εντυπώσεις!!! :p

Φαντάζομαι όμως πως για να τα προτεινουν, ολο και κάτι θα κάνουν!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσι μου καλημερα!!! Μην ανησυχείς για τα φαρμακα.. Αν ηταν επιβλαβη δεν θα τα διναν οι γιατροί.. Προληπτικά σε κρατησαν ή εκανες συσπασεις?? 

Καλημερα!!! Η μαια μας τα ειχε αναφέρει όλα αυτά.. Ειδικά το σεξ και τις σκάλες!!! Και μ τα είπε και ο γιατρος μου... Τωρα κατα ποσο βοηθουν δεν ξερω... Αν φτάσω στο σημείο να τα χρησιμοποιήσω, θα σου πω και εντυπώσεις!!! :p

Φαντάζομαι όμως πως για να τα προτεινουν, ολο και κάτι θα κάνουν!!! 

Καλημέρα κορίτσι μου..  Ναι έκανα συσπάσεις πάλι.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..  Ναι έκανα συσπάσεις πάλι.. 

Καλημέρα! Κανε υπομονη κοριτσι μου... ξερω ειναι δύσκολο αλλα ειναι καλυτερα να εισαι εκει απο θεμα ασφάλειας... περασε ο γιατρός σε είδε ;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα! Κανε υπομονη κοριτσι μου... ξερω ειναι δύσκολο αλλα ειναι καλυτερα να εισαι εκει απο θεμα ασφάλειας... περασε ο γιατρός σε είδε ;;;

Καλημέρα Μάντη μου.. Ναι ναι έτσι ειναι εδώ τουλάχιστον με τους όρους και όσα μου δίνουν δε νιώθω καθόλου πόνους σίγουρα είναι καλύτερα.. Με έβαλαν πάλι και για να δουν συσπάσεις τώρα δεν κάνω άλλο αλλά είναι θέμα όρου.. Μοθ είπαν να μείνω σίγουρα και σήμερα και πάμε βήμα βήμα θα δούμε για τις επόμενες μέρες.. Και μου είπαν να μην έχω άγχος γτ έμεινε μόνο μια βδομάδα κ μετά θα είμαστε εντάξει γτ έχουμε κάνει και τις ενεσεις. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marimarv είπε:

Καλημέρα Μάντη μου.. Ναι ναι έτσι ειναι εδώ τουλάχιστον με τους όρους και όσα μου δίνουν δε νιώθω καθόλου πόνους σίγουρα είναι καλύτερα.. Με έβαλαν πάλι και για να δουν συσπάσεις τώρα δεν κάνω άλλο αλλά είναι θέμα όρου.. Μοθ είπαν να μείνω σίγουρα και σήμερα και πάμε βήμα βήμα θα δούμε για τις επόμενες μέρες.. Και μου είπαν να μην έχω άγχος γτ έμεινε μόνο μια βδομάδα κ μετά θα είμαστε εντάξει γτ έχουμε κάνει και τις ενεσεις. 

Ακριβως ετσι ειναι υπομονη μια βδομαδουλα και να δεις μετα που θα γεννήσεις στην ωρα σου!!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Marimarv είπε:

Καλημέρα Μάντη μου.. Ναι ναι έτσι ειναι εδώ τουλάχιστον με τους όρους και όσα μου δίνουν δε νιώθω καθόλου πόνους σίγουρα είναι καλύτερα.. Με έβαλαν πάλι και για να δουν συσπάσεις τώρα δεν κάνω άλλο αλλά είναι θέμα όρου.. Μοθ είπαν να μείνω σίγουρα και σήμερα και πάμε βήμα βήμα θα δούμε για τις επόμενες μέρες.. Και μου είπαν να μην έχω άγχος γτ έμεινε μόνο μια βδομάδα κ μετά θα είμαστε εντάξει γτ έχουμε κάνει και τις ενεσεις. 

@Marimarv Καλημέρα κορίτσι μου κ υπομονή.  ξέρω ότι έχεις κουραστεί..λίγο έμεινε ακόμη! όσο για τον ορό μη φοβάσαι, ενυδατωνει τον οργανισμό σου. δεν είναι απαραίτητο να βάζουν και φάρμακα μέσα. πολλές φορές τον έχουν για απλή ενυδάτωση. άντε να φύγει αυτός ο Σεπτέμβριος!

@Μαρθα Κ λάθος συναγερμός ε; αλλά κοντεύουν οι μέρες και όσο πλησιάζει ο καιρός θα μαστε όλες με το ένα μάτι ανοιχτό ακόμη κ όταν κοιμόμαστε το βράδυ χαχαχχα για να μαστε σε επιφυλακή!!

πρίν από 8 λεπτά , eamo είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

κορίτσι μου!!! να σου ζήσει το μωράκι σου! Καλή αρχή στον θηλασμό σου! είμαι σίγουρη ότι είναι σε καλά χέρια το μωράκι σου και σύντομα θα είστε στο σπιτάκι σας!!!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , eamo είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

Καλημέρα!!! Να σας ζήσει ο μπομπιρας!!!! Θα μείνει μερες στη μοναδα??? 

Μια χαρα απο κιλα, δε χρειάζεται να βγαίνουν τεράστια τα μωρακια μας!!! Τι παρουσιασε και τους ανησυχησε δηλαδή? Φαντάζομαι ειναι κάτι περαστικο! Εσυ ολα καλα?? Ταλαιπωρηθηκες γλυκουλα.. Ευτυχως τώρα όλα καλά! 

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..  Ναι έκανα συσπάσεις πάλι.. 

Καταλαβα... Κανε υπομονη κοριτσι μου... Μια βδομαδουλα εμεινε όπως λες!!! Εκει τουλάχιστον θα αισθάνεσαι μεγαλύτερη ασφάλεια για το παιδακι σου και για εσένα 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , eamo είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

Να σουτη ζήσει κοριτσακι μου!!! Καλη αρχη με το θηλασμο!!! Ολα θα πανε καλα! Γτ ειχες αιμορραγία;;; το μικρούλη σου θα παρει σύντομα τα πανω του μια χαρα ειναι τα κιλακια του αφου ειναι πανω απο 2500! 

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , eamo είπε:

Κορίτσια καλημέρα ! Δεν εχω προλάβει να διαβάσω τα νέα σας , δεν εχω σήμα εδώ . Την Παρασκευή ο μικρός μου αποφάσισε να κάνει έξοδο . Έσπασαν τα νερα και μας βγήκε νωρίς . Είναι μικρούλης 2600 , τώρα είναι στη μονάδα νεογνών γιατί ανέβασε πυρετο και παρουσιάζει μια εικόνα ανησυχητική νευρολογικά , θα τον κρατήσουν μέσα . Εγώ χτες κατάφερα να τον δω , γιατί είχα αιμορραγία στο χειρουργείο και είχα παροχέτευση ! Σε λίγο πάω για πρώτη επαφή με τον θηλασμό.

Ελπιζω να είστε όλες καλά και να προχωράνε τα πράγματα όπως πρέπει !

Καλημέρα κορίτσι μου.. Να σας ζήσει να είναι γερό και καλότυχο και γρήγορα να γυρίσετε σπιτάκι σας.. 

πρίν από 41 λεπτά , bella32 είπε:

@Marimarv Καλημέρα κορίτσι μου κ υπομονή.  ξέρω ότι έχεις κουραστεί..λίγο έμεινε ακόμη! όσο για τον ορό μη φοβάσαι, ενυδατωνει τον οργανισμό σου. δεν είναι απαραίτητο να βάζουν και φάρμακα μέσα. πολλές φορές τον έχουν για απλή ενυδάτωση. άντε να φύγει αυτός ο Σεπτέμβριος!

@Μαρθα Κ λάθος συναγερμός ε; αλλά κοντεύουν οι μέρες και όσο πλησιάζει ο καιρός θα μαστε όλες με το ένα μάτι ανοιχτό ακόμη κ όταν κοιμόμαστε το βράδυ χαχαχχα για να μαστε σε επιφυλακή!!

κορίτσι μου!!! να σου ζήσει το μωράκι σου! Καλή αρχή στον θηλασμό σου! είμαι σίγουρη ότι είναι σε καλά χέρια το μωράκι σου και σύντομα θα είστε στο σπιτάκι σας!!!

Καλημέρα κορίτσι μου.. Ναι ρε συ αντε να φύγει και αυτός ο μήνας.. Έχουν βάλει και 2 φάρμακα το λέει πάνω στον όρο αλλά εντάξει για να τα βάζουν οι γιατροί κάτι θα ξέρουν δεν θα έβαζαν κάτι που δεν κάνει.. Οπότε όλα καλά.. 

πρίν από 32 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Να σας ζήσει ο μπομπιρας!!!! Θα μείνει μερες στη μοναδα??? 

Μια χαρα απο κιλα, δε χρειάζεται να βγαίνουν τεράστια τα μωρακια μας!!! Τι παρουσιασε και τους ανησυχησε δηλαδή? Φαντάζομαι ειναι κάτι περαστικο! Εσυ ολα καλα?? Ταλαιπωρηθηκες γλυκουλα.. Ευτυχως τώρα όλα καλά! 

Καταλαβα... Κανε υπομονη κοριτσι μου... Μια βδομαδουλα εμεινε όπως λες!!! Εκει τουλάχιστον θα αισθάνεσαι μεγαλύτερη ασφάλεια για το παιδακι σου και για εσένα 

 

πρίν από 33 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Να σας ζήσει ο μπομπιρας!!!! Θα μείνει μερες στη μοναδα??? 

Μια χαρα απο κιλα, δε χρειάζεται να βγαίνουν τεράστια τα μωρακια μας!!! Τι παρουσιασε και τους ανησυχησε δηλαδή? Φαντάζομαι ειναι κάτι περαστικο! Εσυ ολα καλα?? Ταλαιπωρηθηκες γλυκουλα.. Ευτυχως τώρα όλα καλά! 

Καταλαβα... Κανε υπομονη κοριτσι μου... Μια βδομαδουλα εμεινε όπως λες!!! Εκει τουλάχιστον θα αισθάνεσαι μεγαλύτερη ασφάλεια για το παιδακι σου και για εσένα 

Ναι κορίτσι μου όπως το λες εδώ είμαι καλύτερα δεν έχω το άγχος τουλάχιστον οπότε όλα καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! 

@eamo να σου ζησει! Ποτε βγαινει με το καλο; Πως γεννησες τελικα; Πες μας λεπτομερειες μολις μπορεσεις. Καλοτυχο και υγιες παντα!

@Marimarv καλυτερα μεσα και σιγουρη! Μια εβδομαδα ειναι, θα περασει και μετα θα λες αντε να βγει! Να πανε ολα καλα

Εγω κοριτσια ειμαι σα ζομπι. Τρομερες καουρες και δεν μπορω να κοιμηθω εξαιτιας τους.... κατα τ´αλλα ασκησουσες με τη μπαλα και ροφηματα για να γεννησουμε φυσιολογικα πιο νωρις, πριν γινει ο μικρος θρεφταρι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...