Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Βάζεις κρεμουλα?? Εγω ευτυχως δεν έβγαλα καθόλου ραγαδες με το bio oil και με τις ενυδατικες που αλοιφομαι! 

 

Παρε τη γιατρο σου αν ειναι εντονα ή συχνα!! Λεε να μας κανεις την έκπληξη?? :)

Και εγω βαζω μεχρι τωρα δεν ειχα σχεδόν καθολικό μονο 2 πολυ μικρές τωρα μεσα σε μια εβδομάδα βγηκαν ενα σωρό... ελπιζω να βρω καμια κρεμουλα καλη μετα τη γεννα και.να μειωθούν λιγο...

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Όχι όχι δεν έκανα τίποτα απολύτως ειδικά σήμερα όλη μετά στ κρεβάτι ήμουν.. Ξαφνικά με έπιασαν τώρα.. Ο γιατρος μου θα μου πει να πάω νοσοκομείο σίγουρα για να με δουν στ μηχάνημα οπότε εάν δω ότι συνεχίζει θα πάω κατευθείαν εκεί.. Βάζεις κρέμες και λάδια?? 

Τα παντα βαζω πρωι βραδύ και καμια φορα κ ενδιάμεσα...  σε ποναει συνεχόμενα;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 7 λεπτά , Marimarv είπε:

Όχι όχι δεν έκανα τίποτα απολύτως ειδικά σήμερα όλη μετά στ κρεβάτι ήμουν.. Ξαφνικά με έπιασαν τώρα.. Ο γιατρος μου θα μου πει να πάω νοσοκομείο σίγουρα για να με δουν στ μηχάνημα οπότε εάν δω ότι συνεχίζει θα πάω κατευθείαν εκεί.. Βάζεις κρέμες και λάδια?? 

Ωχ ελπίζω όχι γτ είναι νωρίς ακόμα.. Πρέπει να μπω έστω στν μήνα μου.. 

Χρονομετρησε ποσο διαρκουν και καθε ποτε σε πιανουν... Μην αγχώνεσαι, αλλα μην το αγνοεις κιολας! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Μάντη είπε:

Και εγω βαζω μεχρι τωρα δεν ειχα σχεδόν καθολικό μονο 2 πολυ μικρές τωρα μεσα σε μια εβδομάδα βγηκαν ενα σωρό... ελπιζω να βρω καμια κρεμουλα καλη μετα τη γεννα και.να μειωθούν λιγο...

Τα παντα βαζω πρωι βραδύ και καμια φορα κ ενδιάμεσα...  σε ποναει συνεχόμενα;;;

Εγώ μέχρι τώρα δεν έχω δει κάτι από ραγαδες αλλά τώρα είναι που αρχίζουν συνήθως να βγαίνουν μου έχουν πει 8ο με 9ο που μεγαλώνει πιο πολύ η κοιλιά.. Όχι δεν είναι συνεχόμενο.. Εδώ και μια ώρα έρχονται και φεύγουν είναι σαν περιόδου πονακια ακριβώς που πονάει κ η μέση ελαφρά όταν με πιάνουν.. Αλλά είναι συχνά δλδ μέσα στ 10 λεπτό.. 

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Χρονομετρησε ποσο διαρκουν και καθε ποτε σε πιανουν... Μην αγχώνεσαι, αλλα μην το αγνοεις κιολας! 

Είναι συχνά ανά 10'

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marimarv είπε:

Εγώ μέχρι τώρα δεν έχω δει κάτι από ραγαδες αλλά τώρα είναι που αρχίζουν συνήθως να βγαίνουν μου έχουν πει 8ο με 9ο που μεγαλώνει πιο πολύ η κοιλιά.. Όχι δεν είναι συνεχόμενο.. Εδώ και μια ώρα έρχονται και φεύγουν είναι σαν περιόδου πονακια ακριβώς που πονάει κ η μέση ελαφρά όταν με πιάνουν.. Αλλά είναι συχνά δλδ μέσα στ 10 λεπτό.. 

Καλυτερα μην τα καθυστερήσεις αλλο πανε νοσοκομείο να δεις τι γίνεται φύλαγε τα ρουχα σου...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Marimarv είπε:

Εγώ μέχρι τώρα δεν έχω δει κάτι από ραγαδες αλλά τώρα είναι που αρχίζουν συνήθως να βγαίνουν μου έχουν πει 8ο με 9ο που μεγαλώνει πιο πολύ η κοιλιά.. Όχι δεν είναι συνεχόμενο.. Εδώ και μια ώρα έρχονται και φεύγουν είναι σαν περιόδου πονακια ακριβώς που πονάει κ η μέση ελαφρά όταν με πιάνουν.. Αλλά είναι συχνά δλδ μέσα στ 10 λεπτό.. 

Είναι συχνά ανά 10'

Αν ειναι ανα 10 λεπτά μιλα με τη γιατρο σου τωρα... Μην το καθυστερεις... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Ναι το ξέρω θα έχουμε διπλή γιορτή!!! 

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου όμορφο!! Δόξα τον Θεό ευτυχώς είναι πρώτη του μήνα οπότε το θυμάται!!! Του είπα φέτος θέλω δώρο κολιέ που να λέει μαμά η να είναι 3 ανθρωπάκια εγώ αυτός και η μπέμπα!!!! 

Αχ ναι! Έχω και εγώ ένα που μου το έκανε δώρο ο άντρας μου την πρώτη μας Πρωτοχρονιά με τον μεγάλο μου γιο που είναι ένα αγοράκι και κρατάει πίσω με τα χεράκια του μια καρδούλα! Φέτος θα πάρω καινούριο με 2 αγοράκια!!!!

  • Μου αρέσει 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αν ειναι ανα 10 λεπτά μιλα με τη γιατρο σου τωρα... Μην το καθυστερεις... 

@Μάντη αχ κορίτσια θα παω  γτ αγχώθηκα τώρα.. Πάω να κάνω ένα μπάνιο μην με κρατήσουν πάλι μέσα και πάω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marimarv είπε:

@Μάντη αχ κορίτσια θα  γτ αγχώθηκα τώρα.. Πάω να κάνω ένα μπάνιο μην με κρατήσουν πάλι μέσα και πάω.. 

Μην εχεις αγχος αλλα για καλο κ για κακο πήγαινε θα εισαι ποιο ήσυχη... περιμενουμε νεα σου! Ολα καλα θα ειναι!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Marimarv είπε:

@Μάντη αχ κορίτσια θα  γτ αγχώθηκα τώρα.. Πάω να κάνω ένα μπάνιο μην με κρατήσουν πάλι μέσα και πάω.. 

Γτ δεν μιλας με τη γιατρο πρωτα?? Και εγω σε δημοσιο θα γεννησω, αλλα μ ειπε ο γιατρός παντα να τον ειδοποιω πριν κανω το οτιδήποτε... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Γτ δεν μιλας με τη γιατρο πρωτα?? Και εγω σε δημοσιο θα γεννησω, αλλα μ ειπε ο γιατρός παντα να τον ειδοποιω πριν κανω το οτιδήποτε... 

Γτ κορίτσι μου εμένα αυτή τν φορά που πήγα μου είπε το αντίθετο ότι στ φάση που είμαι κ αφού θα γεννήσω σε δημόσιο είναι καλύτερα να πηγαίνω πρώτα σε αυτούς κ να είναι ενήμεροι πρώτα αυτοί.. Κ είμαι σίγουρη ότι και να την πάρω θα μου πει το ίδιο να πάω στ νοσοκομείο.. Τώρα περιμένω τον άντρα μου να έρθει να με πάρει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Γτ κορίτσι μου εμένα αυτή τν φορά που πήγα μου είπε το αντίθετο ότι στ φάση που είμαι κ αφού θα γεννήσω σε δημόσιο είναι καλύτερα να πηγαίνω πρώτα σε αυτούς κ να είναι ενήμεροι πρώτα αυτοί.. Κ είμαι σίγουρη ότι και να την πάρω θα μου πει το ίδιο να πάω στ νοσοκομείο.. Τώρα περιμένω τον άντρα μου να έρθει να με πάρει. 

Ααααα οκ τοτε... 

Αυτη δεν σε παρακολουθει στο δημόσιο? Η είναι ιδιωτης? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Μάντη είπε:

Μην εχεις αγχος αλλα για καλο κ για κακο πήγαινε θα εισαι ποιο ήσυχη... περιμενουμε νεα σου! Ολα καλα θα ειναι!

Η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθεί λίγο.. Σκέφτομαι κ ότι ίσως με κρατήσουν πάλι εκεί.. Ακόμα και αν δεν είναι συσπάσεις ίσως με κρατήσουν έτσι κ αλλιώς για να με παρακολουθούν.. Πφφφ πάλι τα ίδια.. 

πρίν από 1 λεπτό , anemoni1989 είπε:

Ααααα οκ τοτε... 

Αυτη δεν σε παρακολουθει στο δημόσιο? Η είναι ιδιωτης? 

Όχι όχι αυτή είναι ιδιώτης.. Δεν ήθελα να με παρακολουθούν μόνο του δημοσίου οπότε είχα και γιατρό έξω που με έβλεπε πιο συστηματικά.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Marimarv είπε:

Η αλήθεια είναι ότι έχω αγχωθεί λίγο.. Σκέφτομαι κ ότι ίσως με κρατήσουν πάλι εκεί.. Ακόμα και αν δεν είναι συσπάσεις ίσως με κρατήσουν έτσι κ αλλιώς για να με παρακολουθούν.. Πφφφ πάλι τα ίδια.. 

Όχι όχι αυτή είναι ιδιώτης.. Δεν ήθελα να με παρακολουθούν μόνο του δημοσίου οπότε είχα και γιατρό έξω που με έβλεπε πιο συστηματικά.. 

Αααα καταλαβα!!! Να μας ενημερωσεις κοπελα μου!!! Ολα θα είναι καλα, αλλα καλύτερα να πας να σε δουν ωστε αν δεν είναι κάτι να σ φύγει το αγχος... Ει αι δυνατοι οι πονοι? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αααα καταλαβα!!! Να μας ενημερωσεις κοπελα μου!!! Ολα θα είναι καλα, αλλα καλύτερα να πας να σε δουν ωστε αν δεν είναι κάτι να σ φύγει το αγχος... Ει αι δυνατοι οι πονοι? 

Δεν μπορώ να πω ότι είναι πολύ δυνατοί αλλά και την προηγούμενη φορά που με κράτησαν ήταν κάπως έτσι.. Είναι ακριβώς σαν περιόδου αλλά και εσωτερικά κολπικά νιώθω περίεργα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Marimarv είπε:

Δεν μπορώ να πω ότι είναι πολύ δυνατοί αλλά και την προηγούμενη φορά που με κράτησαν ήταν κάπως έτσι.. Είναι ακριβώς σαν περιόδου αλλά και εσωτερικά κολπικά νιώθω περίεργα.. 

να πας κορίτσι μου,  κ ας σε κρατήσουν αν χρειαστεί,  να μπει ο μήνας! ψυχραιμια! να μας ενημερώσεις! όλα καλά θα πάνε 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...