Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Papy είπε:

Ναι Μαιρούλα κ έμεινα καταευχαριστημένη

Κοριτσάκια μουυυυυυυυ!!!!

194 η χοριακή μου!!!

Παει...Θα το χάσω το μυαλό μου:-D

Χάσε το μυαλό σου γτ είναι γεγονοοοςςς..Είσαι έγκυος!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα!!!! Εμείς μόλις ένα μήνα περιμαμε!!! Αλλά δεν θα κάνουμε εμβρυομεταφορα γιατί ο γιατρός μου είναι της άποψης να περάσει όλο αυτό και μετά...

Τι ωραία!!! Να σου ζήσουν, να ναι γερες και δυνατές πάντα!!!!

Ναι κατάλαβα, αλλά χίλια ευρώ για τα δικά σου πληρωμένα εμβρυακια???

Μου φαίνεται απίστευτο! Ακούω ένα και δύο μήνες αναμονή και εκπλήσσομαι. Εμένα στο Em......ab της Θεσσαλονίκης μου είπαν ότι θα περιμένω έξι μήνες. Δηλαδή θα μου βρουν τον τέλος Σεπτεμβρίου! Αισθάνομαι ότι μέχρι τότε θα βαρεθω να περιμένω και θα τα παρατήσω. Έλεος έξι μήνες! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

Να σου ζήσουν αγάπη μου!!!! 

Just now, Papy είπε:

Ναι Μαιρούλα κ έμεινα καταευχαριστημένη

Κοριτσάκια μουυυυυυυυ!!!!

194 η χοριακή μου!!!

Παει...Θα το χάσω το μυαλό μου:-D

Συγχαρητήρια!!! Στον Τσιριγώτη κι εσύ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Fleabag συγχαρητήρια !!!! καλή μας φίλη! Να σου ζήσουν οι κουκλίτσες σου, να τις χαίρεσαι, να είναι πάντα υγιείς, χαρούμενες, ευτυχισμένες και τυχερές!!!! Χαίρομαι πολύ για σένα. Να είσαι καλά να τις βλέπεις να μεγαλώνουν και να τις καμαρώνεις!!!! Συγκινήθηκα τώρα γιατί θυμήθηκα το καλοκαίρι όπως σου είπε η Μαίρη, που μιλήσαμε πρώτη φορά και τελικά τα καταφέραμε! Μπράβο και πάλι να σου ζήσουν!

@Papy συγχαρητήρια !!!!! καλούς διπλασιασμούς, να έχεις μια ομαλή, ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!

@dimitra 19 αν συνεχίσεις εκεί, ετοιμά σου δίδυμα και μάλιστα κοριτσάκια ... έχουμε αρχίσει να δημιουργούμε παράδοση!

Όπως πολύ σωστά είπε κάποια φίλη, κορίτσια δείτε τις φίλες μας, πάρτε δύναμη, κουράγιο και αισιοδοξία και συνεχίστε. Θα τα καταφέρετε!

 

 

@dimitra19

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Χάσε το μυαλό σου γτ είναι γεγονοοοςςς..Είσαι έγκυος!!!!

Χαχαχαχαχα!!!Πάει σου λέω έφυγε κ να σου πω την αλήθεια γουατάρω τρελάαααααααααα!!!!!!

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Να σου ζήσουν αγάπη μου!!!! 

Συγχαρητήρια!!! Στον Τσιριγώτη κι εσύ;

Ναι κοριτσάκι.Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Μπραβο Δήμητρα μου για το νέο ραντεβού , έπρεπε να κανεις κι αλλου δοκιμή με την λογική οτι στα δανεικά γενικως η επιτυχία ειναι πολυ μεγαλύτερη.

 Οσον αφορα το κομμάτι της μήτρας που σου ειπε οτι αναλογεί ενα 20% ειπε με τι τροπο βελτιώνεται;

 Κι οταν λέμε δεν ξέρουν τι κανουν; Ποσο μεγαλη ευθύνη μπορει να ειχε ενας γιατρος οταν το γενετικό υλικό ειναι άριστο;

 Οικονομικά όλοι πάνω κατω τα ίδια παιρνουν στα δανεικά. Δυστυχώς νομίζουν οτι κι εμεις εχουμε αυτην την άνεση.....

Μου είπε ότι η δική του κλινική δεν την φτάνουν οι άλλοι ως προς τις δότριας κ να μην ρωτήσω.. πως το πετυχαίνουν αυτό.Τις τσεκάρουν λέει πολύ κι αν το σώμα τους δεν ανταποκρίνεται όπως θέλει εκείνος τις "κοβει".

Σε ότι αφορά το κομμάτι της μήτρας δεν μου είπε κάτι άλλο...πιο πολύ ενημερωτική πληροφορία ήταν...Δεν είπαμε κάτι άλλο. 

Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω να σου πω ....

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Papy είπε:

Καλημέρα Δήμητρα.Έτσι όπως τα λες είναι..Τρελός επιστήμονας!!!!!!!Ξέρει όμως τι κάνει.Αν σε ενέπνευσε θεωρώ πως πρέπει να προχωρήσεις με ανεβασμένη διάθεση κ πίστη.Το οικονομικό δε νομίζω ότι αλλάζει.Εκτός αν έχεις φάρμακα απο τον ΕΟΠΥΥ οπότε τους τα πας κ αφαιρείται απο το συνολικό ποσό.

Εύχομαι να περάσει σύντομα αυτή η δύσκολη περίοδος κ να ξεκινήσεις την προσπάθειά σου.

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!  Σε ευχαριστώ! 

πρίν από 43 λεπτά , Mary H είπε:

Παρα πολυ ωραια και σωστα οσα σου ειπε και καλα θα κανεις να συνεχισεις μαζι του. εχεις ηδη χασει χρονο κ χρημα για να κανεις πειραματα . Ο τυπος ειναι απαιχτος!Που απαδωσε τις αποτυχιες?

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Ναι θα συνεχίσω κ βλέπουμε .

Όσο για τις αποτυχίες δεν μου το πολυσχολιασε .εδώσε έμφαση στις δότριες που έχουν εκεί ...θα ξαναπαω 27/3 για υπερηχο κ μπορει να ρωτήσω.

Εσύ πως πας με την εγκυμοσύνη ? Όλα.καλά ? 

πρίν από 34 λεπτά , Sofoulis είπε:

Συγνώμη...χίλια ευρώ το ξεπαγωμα?????? Για όνομα του Θεού!!! Αυτό πραγματικά δεν το έχω ξανακουσει.... Γιατί τόσο πολύ...????

Γιατί το λες αυτό? Στην προηγούμενη κλινική που ήμουν ήταν 1250 ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Μου είπε ότι η δική του κλινική δεν την φτάνουν οι άλλοι ως προς τις δότριας κ να μην ρωτήσω.. πως το πετυχαίνουν αυτό.Τις τσεκάρουν λέει πολύ κι αν το σώμα τους δεν ανταποκρίνεται όπως θέλει εκείνος τις "κοβει".

Σε ότι αφορά το κομμάτι της μήτρας δεν μου είπε κάτι άλλο...πιο πολύ ενημερωτική πληροφορία ήταν...Δεν είπαμε κάτι άλλο. 

Τώρα για τα υπόλοιπα δεν ξέρω να σου πω ....

Το γεγονός και μονο οτι σου εγγυήθηκε πέντε βλαστοκυστες, που δεν το κανουν τα κέντρα, σου προκαλεί μια ασφάλεια.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

@Fleabag συγχαρητήρια !!!! καλή μας φίλη! Να σου ζήσουν οι κουκλίτσες σου, να τις χαίρεσαι, να είναι πάντα υγιείς, χαρούμενες, ευτυχισμένες και τυχερές!!!! Χαίρομαι πολύ για σένα. Να είσαι καλά να τις βλέπεις να μεγαλώνουν και να τις καμαρώνεις!!!! Συγκινήθηκα τώρα γιατί θυμήθηκα το καλοκαίρι όπως σου είπε η Μαίρη, που μιλήσαμε πρώτη φορά και τελικά τα καταφέραμε! Μπράβο και πάλι να σου ζήσουν!

@Papy συγχαρητήρια !!!!! καλούς διπλασιασμούς, να έχεις μια ομαλή, ανέφελη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!

@dimitra 19 αν συνεχίσεις εκεί, ετοιμά σου δίδυμα και μάλιστα κοριτσάκια ... έχουμε αρχίσει να δημιουργούμε παράδοση!

Όπως πολύ σωστά είπε κάποια φίλη, κορίτσια δείτε τις φίλες μας, πάρτε δύναμη, κουράγιο και αισιοδοξία και συνεχίστε. Θα τα καταφέρετε!

 

 

@dimitra19

Ρε λες ???? Είμαι αρκετά συγκρατημένη ...Αλλά θα δούμε !!! Ευχαριστώ! 

Just now, Καντι είπε:

Το γεγονός και μονο οτι σου εγγυήθηκε πέντε βλαστοκυστες, που δεν το κανουν τα κέντρα, σου προκαλεί μια ασφάλεια.

Ναι , ελπίζω να μην το πάρει πίσω μετά!!! :roll:

@Fleabag, γέννησες ??????? Πες μου γέννησες ????

Αν ναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 

Να σου ζήσουν !!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@angel23Σ'ευχαριστώ πολύ κούκλα!!Ακόμα δεν το έχω χωνέψει:blink:

@FleabagΠόσο όμορφη αποτύπωση συναισθημάτων!!!!Να σας ζήσουν τα μωράκια σας κ να έχουν όλη την καλή τύχη του κοσμου:xΤα φιλιά μου γλυκιά μανούλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Κορίτσια εγώ δυστυχώς έχω αίμα και πονάει η κοιλιά μου... Πήρα τον γιατρό και μου είπε ξαπλα.. Μου αύξησε και τα utrogestan.. Μέχρι αύριο που θα πάω θα πεθάνω.. 

Έλα αγάπη μου..μη φοβάσαι.. κάτσε ξάπλα όπως είπε ο γιατρός σου..προσπάθησε να είσαι ήρεμη όσο πιο πολύ μπορείς.. δύσκολο αλλά προσπάθησε..!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Χαχαχαχαχα!!!Πάει σου λέω έφυγε κ να σου πω την αλήθεια γουατάρω τρελάαααααααααα!!!!!!

Ναι κοριτσάκι.Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! :-) ΜΠΡΑΒΟ, ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!

1 hour ago, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά!!!  Σε ευχαριστώ! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Ναι θα συνεχίσω κ βλέπουμε .

Όσο για τις αποτυχίες δεν μου το πολυσχολιασε .εδώσε έμφαση στις δότριες που έχουν εκεί ...θα ξαναπαω 27/3 για υπερηχο κ μπορει να ρωτήσω.

Εσύ πως πας με την εγκυμοσύνη ? Όλα.καλά ? 

Γιατί το λες αυτό? Στην προηγούμενη κλινική που ήμουν ήταν 1250 ! 

Ολα καλα γλυκια μου. Μπηκα στον 5ο και η μπεμπα ειναι οκ


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! :-) ΜΠΡΑΒΟ, ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!

Σ'ευχαριστώ πολύυυυ κουκλίτσα!!!Κ σε σένα τα καλύτερα εύχομαι:x

Just now, Pingu είπε:

Κορίτσια εγώ δυστυχώς έχω αίμα και πονάει η κοιλιά μου... Πήρα τον γιατρό και μου είπε ξαπλα.. Μου αύξησε και τα utrogestan.. Μέχρι αύριο που θα πάω θα πεθάνω.. 

Δεν έχω εμπειρία απο αυτά αλλά απ' ότι εχω διαβάσει συμβαίνει σε πολλές έγκυες κ χρειάζεται ξεκούραση.Όσο μπορείς ηρέμησε κ με το καλό αύριο να πας στο γιατρό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...