Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Papy είπε:

Speechless!!!!!!!Θα δούμε κοριτσάκι μου!!Προς το παρόν θέλω όλα να κυλήσουν ήρεμα..

Πως είσαι εσύ με τα 2 μπουμπουκάκια??Την παλεύεις??Έχεις βοήθεια??

Καλημέρα,σημερα παμε σπιτι,ανυπομονώ! Ναι,εχω βοήθεια,ευτυχώς,γιατι εχει πολυ δουλεια με δίδυμα τους πρώτους μηνες.  Παντως,τις κοιτάω και ακομα δεν πιστεύω οτι ειναι τα δικά μου μωράκια και οτι θα παμε μαζί στο σπιτι.Απιστευτο μου φαίνεται!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 24 λεπτά , Fleabag είπε:

Καλημέρα,σημερα παμε σπιτι,ανυπομονώ! Ναι,εχω βοήθεια,ευτυχώς,γιατι εχει πολυ δουλεια με δίδυμα τους πρώτους μηνες.  Παντως,τις κοιτάω και ακομα δεν πιστεύω οτι ειναι τα δικά μου μωράκια και οτι θα παμε μαζί στο σπιτι.Απιστευτο μου φαίνεται!

Τι ωραια, επιστρεφετε σπιτι με τα μωρακια! Πως νιωθεις μετα την καισαρικη? Πονας? Σου μοιαζει καποιο απ τα δυο μωρα? Οχι τιποτα αλλο μας λενε οτι η δοτρια θα μας μοιαζει λιγο, χαχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Fleabag είπε:

Καλημέρα,σημερα παμε σπιτι,ανυπομονώ! Ναι,εχω βοήθεια,ευτυχώς,γιατι εχει πολυ δουλεια με δίδυμα τους πρώτους μηνες.  Παντως,τις κοιτάω και ακομα δεν πιστεύω οτι ειναι τα δικά μου μωράκια και οτι θα παμε μαζί στο σπιτι.Απιστευτο μου φαίνεται!

Ακούγεται υπέροχο!!!Και επιτέλους χώνεψέ το!!!Είναι οι κόρες σου:x:x

Καλή αρχή στο σπιτάκι σας!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Fleabag είπε:

Καλημέρα,σημερα παμε σπιτι,ανυπομονώ! Ναι,εχω βοήθεια,ευτυχώς,γιατι εχει πολυ δουλεια με δίδυμα τους πρώτους μηνες.  Παντως,τις κοιτάω και ακομα δεν πιστεύω οτι ειναι τα δικά μου μωράκια και οτι θα παμε μαζί στο σπιτι.Απιστευτο μου φαίνεται!

Θα χρειαστούμε τις εμπειρίες σου εμείς που περιμένουμε δίδυμα.. Η εγκυμοσύνη σου πως ήταν? Που χώρεσαν 2??? Χαχαχα 

  • Χαχα 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Fleabag said:

Καλημέρα,σημερα παμε σπιτι,ανυπομονώ! Ναι,εχω βοήθεια,ευτυχώς,γιατι εχει πολυ δουλεια με δίδυμα τους πρώτους μηνες.  Παντως,τις κοιτάω και ακομα δεν πιστεύω οτι ειναι τα δικά μου μωράκια και οτι θα παμε μαζί στο σπιτι.Απιστευτο μου φαίνεται!

Να τις χαίρεσαι!!! Με το καλό στο σπίτι σας!

Συγχαρητήρια και στις νέες εγκυμοσύνες κορίτσια! Εύχομαι να έρχεται η καλύτερη περίοδος στη ζωή σας!

Η μικρή μου κοντεύει 6 μηνών κι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι είναι δικιά μας... Υπάρχουν ακόμα φορές που νομίζω ότι ονειρεύομαι και θα τελειωσει...

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Clue είπε:

Να τις χαίρεσαι!!! Με το καλό στο σπίτι σας!

Συγχαρητήρια και στις νέες εγκυμοσύνες κορίτσια! Εύχομαι να έρχεται η καλύτερη περίοδος στη ζωή σας!

Η μικρή μου κοντεύει 6 μηνών κι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι είναι δικιά μας... Υπάρχουν ακόμα φορές που νομίζω ότι ονειρεύομαι και θα τελειωσει...

Όταν η κόρη μου ήταν 6-7 είχα πάει με στο ταχυδρομείο.Εδωσα τη σειρά μου σε μια γιαγιά και αφού με ευχαρίστησε κοίτα τη βέρα στα χέρια μου και λέει παιδάκια έχετε; " Όχι ,αλλά προσπαθούμε της λέω" ασυναίσθητα...με το καλό μου λέει ...γουρλωνω τα μάτια την κοιτάω και λέω αχ έχω μπερδεύτηκα ...τα έπαιξε η γυναίκα νόμιζε ότι περνώ ναρκωτικά..η δύναμη της συνήθειας σε αυτή την ερώτηση..το ίδιο συναίσθημα είχα με σένα δεν πίστευα ότι είναι δικό μου

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Να τις χαίρεσαι!!! Με το καλό στο σπίτι σας!

Συγχαρητήρια και στις νέες εγκυμοσύνες κορίτσια! Εύχομαι να έρχεται η καλύτερη περίοδος στη ζωή σας!

Η μικρή μου κοντεύει 6 μηνών κι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι είναι δικιά μας... Υπάρχουν ακόμα φορές που νομίζω ότι ονειρεύομαι και θα τελειωσει...

Τι ωραιο συναίσθημα, μακάρι να το ζήσουμε κ να το νιώσουμε όλες!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, χριστινα77 είπε:

Καλησπερα κορίτσια και Συγχαρητηρια  στις εγκυμοσύνες  σας .Ευχομαι οτι καλυτερο για σας και ελπιζω να το ζησουμε συντομα  και εμεις.:)

Σου ευχομαι ολόψυχα να γίνει το όνειρο σου πραγματικοτητα 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2020 at 1:30 ΜΜ, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

ειχα να μπω μερες και τωρα το ειδα...να σου ζησουν κοριτσι μου..!! 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Τζινα38 είπε:

ειχα να μπω μερες και τωρα το ειδα...να σου ζησουν κοριτσι μου..!! 

Καλη δυναμη σε ολες..  θα ηθελα να ρωτησω γιατι το λενε δωρεα ωαριων αφου μου ειπε η γυναικολογος οτι τα πληρωνω.. το ποσο ομως δεν το ανέφερε.. ετσι δεν ειναι η καταλαβα λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

Καλη δυναμη σε ολες..  θα ηθελα να ρωτησω γιατι το λενε δωρεα ωαριων αφου μου ειπε η γυναικολογος οτι τα πληρωνω.. το ποσο ομως δεν το ανέφερε.. ετσι δεν ειναι η καταλαβα λαθος?

Ε, καλά δεν θα μας τα έδιναν και τσάμπα...επιχειρήσεις ειναι!!!! Με.ποιο γιατρό είσαι???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ε, καλά δεν θα μας τα έδιναν και τσάμπα...επιχειρήσεις ειναι!!!! Με.ποιο γιατρό είσαι???

Το φανταστηκα αλλα τι δωρεα μας κοροιδευουν κανονικη αγορα ειναι ..καποια στιγμη παλαιοτερα ειχα ακουσει για 4800 €.   Στο Ια....ρο ειμαι ..στον Πρ..α θεσσαλονικη αλλα με πηγε εκει η γυναικολογος Βραζιωτη

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

Στο Ια....ρο ειμαι ..στον Πρ..α θεσσαλονικη αλλα με πηγε εκει η Βραζιωτη

Α!!! Να σου πω την αλήθεια δεν τους ξέρω...αλλά θα σου πω ένα πράγμα γιατί την πάτησα εγώ πολύ άσχημα...πριν κάνεις οτιδήποτε ρωτά πόσο θα κοστίσει και τι βλαστοκυστες θα σου δώσουν...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, CATHRINE είπε:

Καλη δυναμη σε ολες..  θα ηθελα να ρωτησω γιατι το λενε δωρεα ωαριων αφου μου ειπε η γυναικολογος οτι τα πληρωνω.. το ποσο ομως δεν το ανέφερε.. ετσι δεν ειναι η καταλαβα λαθος?

Και τα δικά σ αυγα πληρώνεις...δεν έχει διαφορά....απλώς αλλάζει το όνομα....αυτό κ μόνο....Καλή σ επυτυχια σε ότι κ αν κανεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...