Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, dimitra19 είπε:

Ρε λες ???? Είμαι αρκετά συγκρατημένη ...Αλλά θα δούμε !!! Ευχαριστώ! 

Ναι , ελπίζω να μην το πάρει πίσω μετά!!! :roll:

@Fleabag, γέννησες ??????? Πες μου γέννησες ????

Αν ναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 

Να σου ζήσουν !!!!! 

Ευχαριστώ πολυ! Εγω ενα θα σου πω,προχωρα με ζ Τσιριγώτη! Δεν θα το μετανιώσετε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Pingu είπε:

Κορίτσια εγώ δυστυχώς έχω αίμα και πονάει η κοιλιά μου... Πήρα τον γιατρό και μου είπε ξαπλα.. Μου αύξησε και τα utrogestan.. Μέχρι αύριο που θα πάω θα πεθάνω.. 

Γλυκια μου, κι εγω το ειχα παθει στις αρχες ξαπλωσα κ μετα σταματησε. Το εχουν παθει πολλες κοπες. Το πιο πιθανον να μην ειναι τιποτα

πρίν από 26 λεπτά , Papy είπε:

Ναι Μαιρούλα κ έμεινα καταευχαριστημένη

Κοριτσάκια μουυυυυυυυ!!!!

194 η χοριακή μου!!!

Παει...Θα το χάσω το μυαλό μου:-D

Μπραβο κοπελα μου!!! Και για τη σουπερ χοριακη και για την επιλογη γιατρου! Λες να εισαι διδυμονανουλα?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Γλυκια μου, κι εγω το ειχα παθει στις αρχες ξαπλωσα κ μετα σταματησε. Το εχουν παθει πολλες κοπες. Το πιο πιθανον να μην ειναι τιποτα

Μπραβο κοπελα μου!!! Και για τη σουπερ χοριακη και για την επιλογη γιατρου! Λες να εισαι διδυμονανουλα?

@Pingu μου η Μαιρουλα έχει δίκιο!!! Κι εγώ το έχω ακούσει από πολλές κοπέλες και όλα πάνε καλά!! Ένα μόνο θα σου πω η συνυφαδα μου είχε αίμα όλα το πρώτο τρίμηνο και τώρα έχω αγκαλιά τα διδυμακια της!!!!! 

Όλα θα πάνε καλα!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Έλα αγάπη μου..μη φοβάσαι.. κάτσε ξάπλα όπως είπε ο γιατρός σου..προσπάθησε να είσαι ήρεμη όσο πιο πολύ μπορείς.. δύσκολο αλλά προσπάθησε..!!!

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Προσπαθώ αλλά ο πόνος δεν με αφήνει να ηρεμήσω.. 

Just now, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύυυυ κουκλίτσα!!!Κ σε σένα τα καλύτερα εύχομαι:x

Δεν έχω εμπειρία απο αυτά αλλά απ' ότι εχω διαβάσει συμβαίνει σε πολλές έγκυες κ χρειάζεται ξεκούραση.Όσο μπορείς ηρέμησε κ με το καλό αύριο να πας στο γιατρό.

Κ να μην αποκτήσεις τέτοια εμπειρία.. Μακριά από όλες μας.. Σε ευχαριστώ πολύ 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Γλυκια μου, κι εγω το ειχα παθει στις αρχες ξαπλωσα κ μετα σταματησε. Το εχουν παθει πολλες κοπες. Το πιο πιθανον να μην ειναι τιποτα

Μπραβο κοπελα μου!!! Και για τη σουπερ χοριακη και για την επιλογη γιατρου! Λες να εισαι διδυμονανουλα?

Αχ Μαιρούλα μου τι να σου πω .Νομίζω όμως στα διδυμάκια είναι πιο μεγάλη η χοριακή.Όπως κ αν έχει εύχομαι να πάνε ολα καλά!!!!Παναγιά μου δεν μπορώ να το χωνέψω ακόμα:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Γλυκια μου, κι εγω το ειχα παθει στις αρχες ξαπλωσα κ μετα σταματησε. Το εχουν παθει πολλες κοπες. Το πιο πιθανον να μην ειναι τιποτα

Μπραβο κοπελα μου!!! Και για τη σουπερ χοριακη και για την επιλογη γιατρου! Λες να εισαι διδυμονανουλα?

Τι τραβάμε πια για να αποκτήσουμε ένα παιδάκι? Μακάρι να μην είναι κάτι.. 

Just now, Sofoulis είπε:

@Pingu μου η Μαιρουλα έχει δίκιο!!! Κι εγώ το έχω ακούσει από πολλές κοπέλες και όλα πάνε καλά!! Ένα μόνο θα σου πω η συνυφαδα μου είχε αίμα όλα το πρώτο τρίμηνο και τώρα έχω αγκαλιά τα διδυμακια της!!!!! 

Όλα θα πάνε καλα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά.. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για το κουράγιο που μου δίνετε! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Χαχαχαχαχα!!!Πάει σου λέω έφυγε κ να σου πω την αλήθεια γουατάρω τρελάαααααααααα!!!!!!

Ναι κοριτσάκι.Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!

Πωπωπω έχει αφήσει καμμία ξεγκαστρωτη αυτός; Χαχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Τι τραβάμε πια για να αποκτήσουμε ένα παιδάκι? Μακάρι να μην είναι κάτι.. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Μακάρι να πάνε όλα καλά.. 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για το κουράγιο που μου δίνετε! 

Καταλαβαινω οτι τρομαξες. Κι εγω ειχα τρομαξει πολυ. Ομως δεν ηταν τιποτα. Μετα ακετες φορες εβγαζα σκουρα καφε αλλα δεν ηταν τιποτα. Αφου στο τελος δεν τα εδινα κ σημασια

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Πωπωπω έχει αφήσει καμμία ξεγκαστρωτη αυτός; Χαχαχαχα

Ναι , ο ατιμος! Και πετρες φυτρωνει, χαχαχαχ

Just now, Papy είπε:

Αχ Μαιρούλα μου τι να σου πω .Νομίζω όμως στα διδυμάκια είναι πιο μεγάλη η χοριακή.Όπως κ αν έχει εύχομαι να πάνε ολα καλά!!!!Παναγιά μου δεν μπορώ να το χωνέψω ακόμα:-P

Αν το καθενα εχει χοριακη 90 μπορει. Εγω 9η μερα ειχα 460 που σημαινει οτι το καθενα ηταν περιπου 200. Ολα παιζουν στην περιπτωση σου

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καταλαβαινω οτι τρομαξες. Κι εγω ειχα τρομαξει πολυ. Ομως δεν ηταν τιποτα. Μετα ακετες φορες εβγαζα σκουρα καφε αλλα δεν ηταν τιποτα. Αφου στο τελος δεν τα εδινα κ σημασια

Ναι , ο ατιμος! Και πετρες φυτρωνει, χαχαχαχ

Αν το καθενα εχει χοριακη 90 μπορει. Εγω 9η μερα ειχα 460 που σημαινει οτι το καθενα ηταν περιπου 200. Ολα παιζουν στην περιπτωση σου

Υγιή μωράκια θέλουμε Μαιρούλα.Τωρα αν είναι 1 ή 2 δεν με πολυαπασχολεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

έρχονται τα κιλά θα σ χτυπήσουν την πόρτα σ λεω...αχαχαχα 

Ωωωωωχ!!!Και με την καραντίνα εμ τρώμε εμ δεν κάνουμε βήμα..Νομιζω καίω 3 θερμίδες την ημέρα:grin:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Ωωωωωχ!!!Και με την καραντίνα εμ τρώμε εμ δεν κάνουμε βήμα..Νομιζω καίω 3 θερμίδες την ημέρα:grin:

Ναι ρε παιδι μου! Εγω παω απο καναπε σε δωματιο 1 μετα σε δωματιο 2 και ξανα  καναπε μπας κ καψω θερμιδα! Ασε που δεν εχουμε τιποτα να κανουμε απ το να τρωμε- οι εγκυες γιατι ολες οι υπολοιπες εχετε:oops:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Κορίτσια εγώ δυστυχώς έχω αίμα και πονάει η κοιλιά μου... Πήρα τον γιατρό και μου είπε ξαπλα.. Μου αύξησε και τα utrogestan.. Μέχρι αύριο που θα πάω θα πεθάνω.. 

Πόνο στην κοιλιά έχουμε όλες επίσης εγώ αίμα είχα ποτάμι ως την 14 βδομάδα....δε σημαίνει αποβολή....όσο μπορείς ψυχραιμια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...