Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Γύρισα από τον γιατρό.. Ευτυχώς είναι μια μικρή αποκόλληση δεν είναι κάτι σοβαρό.. Κ έχω δυο μωρακια!! 

Μπράβο κοριτσάκι μου...διπλα  τα υπέροχα νέα.. Και είσαι καλά κ έχεις κ δυο μωράκια!!!!μπραβοοοο!!!κάτσε ξάπλα τώρα κ μην κουνιέσαι καθόλου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Γύρισα από τον γιατρό.. Ευτυχώς είναι μια μικρή αποκόλληση δεν είναι κάτι σοβαρό.. Κ έχω δυο μωρακια!! 

Τι ωραία!!!!!!! Τώρα σπίτι και ξάπλα!!!!! 

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2020 at 1:42 ΠΜ, Rafaelatarzan είπε:

Δεν ξέρω να σ πω την αλήθεια τι κάνω...κ τρώω κιολας..που να μην έτρωγες μ λέει κ ντοκ κιολας.χαχαχαχαχχα γενικά όμως δεν βάζω κιλά στην ζωή μ...κόκκαλο ήμουν πάντα...τι να πω....καλο παιδι εχω...χαχαχαχαχαχα..μια χαρά εισια καλε κ συ + 4 κιλά...τελεια σε βρισκω

Εσύ μην μιλάς τώρα που γακστωεθηκες 114 να βάλεις δεν πειράζει....είσαι έγκυος...γιουπιιιιιιιιιιιιιι....συνχαρητηρια ψυχή μ ολα να πάνε τελεια κ θα πάνε ειμαι σίγουρη....φάε σ λεω....κ αν θες βοήθεια έρχομαι κ εγώ.. αχχαχαχα

και μαλλον σε αυτα θα μεινω.. εχθες ειχα υπερηχο και συστηχως εχω πολλες πιθανοτητες για προεκλαμψια λογο ανεβασμενου ουρικου οξεος.. με εβαλε σε αυστητη διατροφη χωρις αλατι και λιπαρα. σουπιτσες μου ειπε ανθοτυρο σαλατες και φρουτα απο δω και περα και φυσικα να μην παρω αλλα κιλα.!! το πιο πιθανο μου ειπε ειναι οτι αν συνεχισει να ανεβαινει και αν ανεβασω πιεαση (γιατι εχθες που με μετρησε ειχα 14 με 6) μολις κλεισω τον 7ο (σε 8 βδομαδες δηλαδη) θα γεννησω με καισαρικη βεβαια αυτο ειναι το πιο ακραιο σεναριο πφφφ

το μονο καθυσηχαστικο ειναι οτι η σουρλουλλου μεγαλωνει σωστα βαζει βαρος και ειναι πολυ κινητικη 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου...διπλα  τα υπέροχα νέα.. Και είσαι καλά κ έχεις κ δυο μωράκια!!!!μπραβοοοο!!!κάτσε ξάπλα τώρα κ μην κουνιέσαι καθόλου!!!

Ναιιι!!! Ναι εννοείται!! Μαμ κακά κ νάνι.. Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 2

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Γειά σας κορίτσια!!! Γύρισα από τον γιατρό.. Ευτυχώς είναι μια μικρή αποκόλληση δεν είναι κάτι σοβαρό.. Κ έχω δυο μωρακια!! 

Μπραβο κορίτσι πολύ ωραία!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 18/3/2020 at 3:12 ΜΜ, Mirsini74 είπε:

Μου φαίνεται απίστευτο! Ακούω ένα και δύο μήνες αναμονή και εκπλήσσομαι. Εμένα στο Em......ab της Θεσσαλονίκης μου είπαν ότι θα περιμένω έξι μήνες. Δηλαδή θα μου βρουν τον τέλος Σεπτεμβρίου! Αισθάνομαι ότι μέχρι τότε θα βαρεθω να περιμένω και θα τα παρατήσω. Έλεος έξι μήνες! 

Κι εγω θεσσαλονικη σε αλλο κεντρο χθες μου ειπαν οτι δεν θα ξεκινησουν οι διεγερσεις. Ουτως η αλλως δεν θα ξεκινουσα παλι 3ος μηνας αναβολης γιατι δεν εφυγε μια κυστη που εχω...  (δεν το προσεξαν απο την αρχη) απαραδεκτοι και στο κεντρο και η γυναικολογος που με προωθησε εκει.  Ελπιζω τον αλλο μηνα να φυγει... αλλα ποιος ξερει θα επιτρεπονται οι διεγερσεις myrsini74 ?δεν καταλαβα τι 6 μηνες σου ειπαν στο em.....ab ..τον Σεπτέμβριο θα ξανααρχισουν????

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Pingu είπε:

Ναιιι!!! Ναι εννοείται!! Μαμ κακά κ νάνι.. Χαχαχα 

Κοριτσάκι μου πάρα πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!Με το καλό τα διδυμάκια σου:x

Καλημέρα κορίτσια μου.Σήμερα έκανα την επαναληπτική χοριακή κ απο 195 πήγε 435!!

Πως σας φαίνεται.Μου είπαν να κάνω αλλη μία την Τρίτη κ μετά υπέρηχο.Πάντα γίνεται τρίτη χοριακή??

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Κοριτσάκι μου πάρα πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!Με το καλό τα διδυμάκια σου:x

Καλημέρα κορίτσια μου.Σήμερα έκανα την επαναληπτική χοριακή κ απο 195 πήγε 435!!

Πως σας φαίνεται.Μου είπαν να κάνω αλλη μία την Τρίτη κ μετά υπέρηχο.Πάντα γίνεται τρίτη χοριακή??

Χίλια μπράβο!!!  Φοβερή η χοριακη σου!!! Με το καλό τα μωράκια σου!!! 

Οι χοριακες είναι θέμα γιατρού...ο πρώην δικός μου ζητούσε 3... Ο τωρινός απ' ότι ξέρω ζητάει μόνο 2...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Χίλια μπράβο!!!  Φοβερή η χοριακη σου!!! Με το καλό τα μωράκια σου!!! 

Οι χοριακες είναι θέμα γιατρού...ο πρώην δικός μου ζητούσε 3... Ο τωρινός απ' ότι ξέρω ζητάει μόνο 2...

Σ'ευχαριστώ πολύ Σοφάκι μου!!Επειδή έχω παιδευτεί όπως κ όλες οι κοπέλες εδώ, νομίζω οτι θα 'ρθει κάποιος κ θα μου αρπάξει το όνειρο γι'αυτό κ κάνω ίσως ανόητες ερωτήσεις.Νομίζω όμως οτι μου έφυγε ένα άγχος σήμερα.Ουφφφφ..Συνεχίζουμε:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Κοριτσάκι μου πάρα πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!Με το καλό τα διδυμάκια σου:x

Καλημέρα κορίτσια μου.Σήμερα έκανα την επαναληπτική χοριακή κ απο 195 πήγε 435!!

Πως σας φαίνεται.Μου είπαν να κάνω αλλη μία την Τρίτη κ μετά υπέρηχο.Πάντα γίνεται τρίτη χοριακή??

Ευχαριστώ πολύ!!!!  

Πολύ καλή η χοριακή!!! Κ εγώ πιστεύω είναι στον γιατρό.. Εγώ έκανα 2.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papy είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ Σοφάκι μου!!Επειδή έχω παιδευτεί όπως κ όλες οι κοπέλες εδώ, νομίζω οτι θα 'ρθει κάποιος κ θα μου αρπάξει το όνειρο γι'αυτό κ κάνω ίσως ανόητες ερωτήσεις.Νομίζω όμως οτι μου έφυγε ένα άγχος σήμερα.Ουφφφφ..Συνεχίζουμε:x

Καμία ερώτηση δεν είναι βλακεία!!!! Και να ξέρεις ότι όλες σε καταλαβαίνουμε απόλυτα!!! Εγώ να δεις χαζά που έχω πει...και πόσα θα πω ακόμα μέχρι να τα καταφέρω....

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Papy είπε:

Κοριτσάκι μου πάρα πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!Με το καλό τα διδυμάκια σου:x

Καλημέρα κορίτσια μου.Σήμερα έκανα την επαναληπτική χοριακή κ απο 195 πήγε 435!!

Πως σας φαίνεται.Μου είπαν να κάνω αλλη μία την Τρίτη κ μετά υπέρηχο.Πάντα γίνεται τρίτη χοριακή??

Μπραβο,συγχαρητήρια! Κι εμενα ο Τσιριγωτης μου ζήτησε 3η χοριακη! Καλε,αυτος θα λύσει το προβλημα της υπογεννητικότητας στην Ελλάδα! Σε όλες δίδυμα σπέρνει!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Μπραβο,συγχαρητήρια! Κι εμενα ο Τσιριγωτης μου ζήτησε 3η χοριακη! Καλε,αυτος θα λύσει το προβλημα της υπογεννητικότητας στην Ελλάδα! Σε όλες δίδυμα σπέρνει!

Χαχαχαχα!!Εμένα νομίζω είναι χαμηλή για να είναι δυο..Λεςςςς???

Just now, Sofoulis είπε:

Καμία ερώτηση δεν είναι βλακεία!!!! Και να ξέρεις ότι όλες σε καταλαβαίνουμε απόλυτα!!! Εγώ να δεις χαζά που έχω πει...και πόσα θα πω ακόμα μέχρι να τα καταφέρω....

Χαχαχα!!!Μ'αρέσει όμως που καταλαβαινόμαστε..!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Χαχαχαχα!!Εμένα νομίζω είναι χαμηλή για να είναι δυο..Λεςςςς???

Χαχαχα!!!Μ'αρέσει όμως που καταλαβαινόμαστε..!!

Αν θυμαμαι καλα ή κάπου εκει ειχα ή λιγο χαμηλότερη. Και ήρθαν οι κοράκλες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Αν θυμαμαι καλα ή κάπου εκει ειχα ή λιγο χαμηλότερη. Και ήρθαν οι κοράκλες!

Speechless!!!!!!!Θα δούμε κοριτσάκι μου!!Προς το παρόν θέλω όλα να κυλήσουν ήρεμα..

Πως είσαι εσύ με τα 2 μπουμπουκάκια??Την παλεύεις??Έχεις βοήθεια??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...