Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papy είπε:

Καλημέρα Δήμητρα.Έτσι όπως τα λες είναι..Τρελός επιστήμονας!!!!!!!Ξέρει όμως τι κάνει.Αν σε ενέπνευσε θεωρώ πως πρέπει να προχωρήσεις με ανεβασμένη διάθεση κ πίστη.Το οικονομικό δε νομίζω ότι αλλάζει.Εκτός αν έχεις φάρμακα απο τον ΕΟΠΥΥ οπότε τους τα πας κ αφαιρείται απο το συνολικό ποσό.

Εύχομαι να περάσει σύντομα αυτή η δύσκολη περίοδος κ να ξεκινήσεις την προσπάθειά σου.

Papy μου εσυ εκει εκανες ? Γιατι δεν θυμαμαι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

Συγχαρητήρια γλυκιά μανούλα!!!!να τα χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου...πολυ συγκινήθηκα..!!!Δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από αυτό που ζεις τώρα..!!!σου εύχομαι από καρδιάς μόνο ευτυχισμένες στιγμές με την όμορφη οικογένεια που τόσο πάλεψες να έχεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

Κοπελα μου, να σου ζησουν οι κουκλιτσες σου! Πολυ χαιρομαι! Να τις χαιρεσαι! θυμασαι το καλοκαιρι τι αγχος ειχες? Και τωρα δες:wub:

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κοριτσιάαααα !!!! Τι κανετε ? Πως πάτε με την καραντινα ? Εγω εχω αγχωθει πολυ με οσα διαβαζω ...Τεσπα ας ελπισουμε να τα καταφερουμε .

Χθες είχα ραντεβού στον Τσιριγώτη για 1η φορά. Παραθέτω τις εντυπώσεις μου ! 

1. Είναι περίεργος τύπος. Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω , είναι κάτι μεταξύ τρελού επιστήμονα του οποίου το IQ τρέχει πολύ πιο γρήγορα από αυτό των κοινών θνητών κ κυνικού επαγγελματία .Δεν τα λέω για κακό όλα αυτά...Απλά έτσι μου φάνηκε. 

2. Είναι ξεκαθαρο ότι ξερει πολύ καλά τι κάνει από επιστημονικής κ επιχειρηματικής άποψης. 

3. Του έδωσα το φάκελό μου με όλο το ιατρικό αρχείο,  με ρώτησε πολλά , σημείωσε πολλά ...μίλαγε πολύ γρήγορα αλλά πάντα με ρώταγε αν έχω καταλάβει .

Ηταν ολίγον απότομος αλλά δεν θα έλεγα αγενής ..είπαμε τρελός επιστήμονας !

Μου έγραψε κάποιες εξετάσεις θρομβοφιλίας κ κάτι άλλες . ... Καποιες ειναι μέσω ΕΟΠΥ  όχι όλες κ όλα μαζί θα μου πάνε κάνα 300αρι. 

Του εξήγησα όσα μου έχουν πει εδώ κ 1 χρόνο,  τα φάρμακα που έχω πάρει , την παλλινδρομη κλπ.  Μου έκανε κ υπέρηχο....

Μου είπε πως όσα μου έχουν πει μέχρι τώρά ίσως ήταν δικαιολογίες για να κρύψουν ότι δεν ξέρουν τι κάνουν ! Καλό ???? 

Για να μην σας τα πολυλογώ , ξεκινάω αύριο cyclacur κ σε λίγες μέρες dermestril  κ θα πάω 27/03 να δει το ενδομήτριο μου. Απλά να δει τι ενδομήτριο κάνω.

Μου εξήγησε ότι τώρα λόγω κορωνοιου δεν μπορούμε να κάνουμε ετ. Θα πρέπει να είναι εκείνος έτοιμος από θέμα δότριας κ να τους δώσουν κ το οκ διότι λόγω της πανδημίας πάγωσαν όλα. 

Είπε ότι γενικά το ποσοστά επιτυχίας του κέντρου ( με το μωρό στο χέρι ) είναι 80%.

Είπε ότι η επιτυχία ή αποτυχία οφείλεται 70% στα έμβρυα , 20% Στη μήτρα μου και 10% Στη γενικότερη κατάσταση του οργανισμού μου κ του σώματός μου. 

Είπε ότι εκείνος μπορεί να διασφαλίσει για μένα 10 ωαρια , από εξαιρετική δότρια , τουτέστιν 5 βλαστοκυστες. Όλα αυτά στην τιμή των 4800€. Μέσα κ η κατάψυξη.

Αν χρειαστεί 2η προσπάθεια το ξεπαγωμα είναι 1000€ . Αλλά γενικά απέφευγε να μιλήσει για το οικονομικό κ ήταν λιγο κοφτος. Η μαία του μου είπε ότι θέλω για το οικονομικο να μιλάω με το λογιστήριο. 

 Έχουμε ξεφραγκιαστει 1 χρόνο τώρα ....Μπορεί να τα αξίζει αλλά θα ήθελα να πετύχω καλύτερη τιμή ..τι να κάνω????? Όσες έχετε πάει μιλήσατε με λογιστήριο? 

Τώρα πάω βήμα βήμα κ βλέπουμε ...

Η επίσκεψη κοστισε 120€ και κρατησε 1.5 ώρα.  

 

Μην στεναχωριέσαι Όλα καλά θα πάνε  κ μετά θα επανέλθεις 

Συγνώμη...χίλια ευρώ το ξεπαγωμα?????? Για όνομα του Θεού!!! Αυτό πραγματικά δεν το έχω ξανακουσει.... Γιατί τόσο πολύ...????


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Κοπελα μου, να σου ζησουν οι κουκλιτσες σου! Πολυ χαιρομαι! Να τις χαιρεσαι! θυμασαι το καλοκαιρι τι αγχος ειχες? Και τωρα δες:wub:

Πως δεν θυμαμαι Μαίρη μου! Ήμουν σε κατασταση παράνοιας...

Just now, Sofoulis είπε:

Συγνώμη...χίλια ευρώ το ξεπαγωμα?????? Για όνομα του Θεού!!! Αυτό πραγματικά δεν το έχω ξανακουσει.... Γιατί τόσο πολύ...????

Μάλλον εννοεί την επόμενη ετ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mirsini74 είπε:

Πόσους μήνες περίμενες να βρεθεί δοτρια; 

Καλημέρα!!!! Εμείς μόλις ένα μήνα περιμαμε!!! Αλλά δεν θα κάνουμε εμβρυομεταφορα γιατί ο γιατρός μου είναι της άποψης να περάσει όλο αυτό και μετά...

Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

Τι ωραία!!! Να σου ζήσουν, να ναι γερες και δυνατές πάντα!!!!

Just now, Fleabag είπε:

Πως δεν θυμαμαι Μαίρη μου! Ήμουν σε κατασταση παράνοιας...

Μάλλον εννοεί την επόμενη ετ

Ναι κατάλαβα, αλλά χίλια ευρώ για τα δικά σου πληρωμένα εμβρυακια???

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Πως δεν θυμαμαι Μαίρη μου! Ήμουν σε κατασταση παράνοιας...

Μάλλον εννοεί την επόμενη ετ

Πολλλες φορες ομως πρεπει να πιασουμε πατο για να ανεβουμε με φορα πανω , χαχα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κοπελα απο αυτο το τοπικ ηταν στον δικο μου γιατρο με δανεικα , απετυχε δυο φορες, πηγε στον Τσιρι.. κ τωρα γενναει σε ενα μηνα. Το ειχα πει στον συνεργατη του γιατρου μου, και ρωτησα τι εφταιξε και μου ειπε με αφοπλιστικη ειλικρινεια , κατι μαλλον δεν καναμε σωστα εμεις. Και μιλαμε για τον γαιτρο μου που εχει τρελες επιτυχιες στην εξωσωματικη! Εχει να κανει κ με την σωστη προετοιμασια του κυκλου

Αλλαγή πρωτοκόλλου λοιπόν...


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και συναγωνίστριες! Ήρθαν χτες στον κοσμο τα κοριτσάκια μου!:wub: Ειναι υπέροχες,υγιέστατος και η μια ειδικά πολυ φωνακλου! Ολα πήγαν καλα κι εγω κι αυτες ειμαστε σούπερ! Υπέροχη αίσθηση! Δεν το εχω συνηδητοποιησει ακομα! Μην το βαζετε κάτω! Εύχομαι ολόψυχα σε όλες να τα καταφέρουν γιατι όλες το αξίζουμε! Σας φιλώ!

με το καλο ψυχή μ..παναγια μ 2 όμορφα αστέρια γεννήθηκαν..να έχουν πάντα ζωή κ υγεία...να τις χαίρεσαι σαν τα ψηλά βουνά....

Φιλάκια σε όλους σας.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

με το καλο ψυχή μ..παναγια μ 2 όμορφα αστέρια γεννήθηκαν..να έχουν πάντα ζωή κ υγεία...να τις χαίρεσαι σαν τα ψηλά βουνά....

Φιλάκια σε όλους σας.

Like!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Papy μου εσυ εκει εκανες ? Γιατι δεν θυμαμαι

Ναι Μαιρούλα κ έμεινα καταευχαριστημένη

Κοριτσάκια μουυυυυυυυ!!!!

194 η χοριακή μου!!!

Παει...Θα το χάσω το μυαλό μου:-D

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Ναι Μαιρούλα κ έμεινα καταευχαριστημένη

Κοριτσάκια μουυυυυυυυ!!!!

194 η χοριακή μου!!!

Παει...Θα το χάσω το μυαλό μου:-D

Μπραβοοο κοπέλα μου!!!!! Με το καλό!!!! Μεθαύριο επανάληψη? 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pingu είπε:

Μπραβοοο κοπέλα μου!!!!! Με το καλό!!!! Μεθαύριο επανάληψη? 

Σ'ευχαριστώ κοριτσάκι μου!!Περιμένω τηλ. απο το κέντρο για να με ενημερώσουν τι θα κάνω αλλά θεωρώ πως Παρασκευή θα κάνω την επαναληπτική...Άααααααντε πάλι αγωνία:razz:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...