Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

φυλο μωρου - τεστ ουρων


Recommended Posts

Εγω πάλι δεν θα σταθώ στην περιέργεια που εχει καθε κοπελα που ειναι ήδη εγκυος οσον αφορα το φύλο του μωρού τους. Οκ ολες φαντάζομαι (δεν εχω βρεθεί σε αυτην την θεση βεβαια) θα ηθελαν με το τεστ εγκυμοσύνης να αναγράφεται και το φύλο δίπλα, για να πάρουν σάρκα και οστά τα όνειρα τους.

Στέκομαι ομως στην ευφυΐα των γυναικών που πιστεύουν οτι τέτοιου είδους πειραματισμοί μπορούν να δείξουν το φύλο. Και φυσικα τι θα μάθουν στα παιδια τους ποσο εύκολα θύματα θα τα κανουν σε καθε επίδοξο τσαρλατάνο.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντα ήμουν της άποψης ότι κάποιοι δεν χρειάζεται να είναι γονείς. Δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία και στην ανθρωπότητα με το να διαιωνίσουν τα γονίδια τους. Εδώ μέσα μπορείς να βρείς πολλά παραδείγματα...

 

Just now, Καντι είπε:

Εγω πάλι δεν θα σταθώ στην περιέργεια που εχει καθε κοπελα που ειναι ήδη εγκυος οσον αφορα το φύλο του μωρού τους. Οκ ολες φαντάζομαι (δεν εχω βρεθεί σε αυτην την θεση βεβαια) θα ηθελαν με το τεστ εγκυμοσύνης να αναγράφεται και το φύλο δίπλα, για να πάρουν σάρκα και οστά τα όνειρα τους.

Στέκομαι ομως στην ευφυΐα των γυναικών που πιστεύουν οτι τέτοιου είδους πειραματισμοί μπορούν να δείξουν το φύλο. Και φυσικα τι θα μάθουν στα παιδια τους ποσο εύκολα θύματα θα τα κανουν σε καθε επίδοξο τσαρλατάνο.

Πάντα ήμουν της άποψης ότι κάποιοι δεν πρέπει να γίνουν γονείς. Δεν προσφέρουν κάτι στην κοινωνία και στην ανθρωπότητα με το να διαιωνίσουν τα γονίδια τους. Εδώ μέσα μπορείς να βρείς πολλά παραδείγματα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καντι, για το πρώτο, διαφωνώ με το 'όλες' , συμφωνώ όμως από προσωπική εμπειρία πως όταν μαθαίνεις το φύλο γίνεται αποκτά 'προσωπικοτητα'  το μωρό (γίνεται ο γιος μας ή η κόρη μας από κει που ήταν κάτι ουδέτερο).

Γα το δεύτερο, αρκεί να διαβάσετε τις στιχομυθίες όσων άνοιξαν το θέμα.. δε μεταδιδω άλλο! Κ εγώ είχα φριξει..

  • Χαχα 2

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...