Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

φυλο μωρου - τεστ ουρων


Recommended Posts

On 22/6/2018 at 5:53 ΜΜ, μακαρόνια με κιμά είπε:

το τεστ με τα ούρα αποδείχθηκε βλακεία... τελικά κορίτσι είναι!!

ωχ σοβαρά?δεν πειράζει πάντως κ για τα ούρα ,όπως κ για τον σταυρό σίγουρα μετά την Αυχενική έχεις πιο αξιόπιστο αποτέλεσμα.

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 29/6/2018 at 3:29 ΜΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωχ σοβαρά?δεν πειράζει πάντως κ για τα ούρα ,όπως κ για τον σταυρό σίγουρα μετά την Αυχενική έχεις πιο αξιόπιστο αποτέλεσμα.

εδειξε και στην αυχενική κοριτσάκι!! :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα @μακαρόνια με κιμά Πώς πας?να σε ρωτήσω,ούσα φρεσκοεγκυουλα κ εγώ έκανα το τεστ από περιέργεια κ όταν τα έριξα στην σόδα δεν αφρισε αλλά μετά σιγά σιγά λίγο ανέβαινε από κάτω κ σαν να έκανε λίγο αφρό ...εσύ ποτέ το έκανες?το έκανα με τα πρωινά ουρά.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 19/8/2018 at 10:29 ΠΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα @μακαρόνια με κιμά Πώς πας?να σε ρωτήσω,ούσα φρεσκοεγκυουλα κ εγώ έκανα το τεστ από περιέργεια κ όταν τα έριξα στην σόδα δεν αφρισε αλλά μετά σιγά σιγά λίγο ανέβαινε από κάτω κ σαν να έκανε λίγο αφρό ...εσύ ποτέ το έκανες?το έκανα με τα πρωινά ουρά.

με το καλό το μωράκι σου!!! μην δίνεις σημασία σε αυτό το τεστ καθόλου! με τα πρωινά ούρα το είχα κάνει και έκανε φουλ αφρό παρόλα αυτά είναι κοριτσάκι...  το ειχα κάνει και άλλη μια φορά πιο μπροστά και δεν μου ειχε αφρίσει... 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, μακαρόνια με κιμά είπε:

με το καλό το μωράκι σου!!! μην δίνεις σημασία σε αυτό το τεστ καθόλου! με τα πρωινά ούρα το είχα κάνει και έκανε φουλ αφρό παρόλα αυτά είναι κοριτσάκι...  το ειχα κάνει και άλλη μια φορά πιο μπροστά και δεν μου ειχε αφρίσει... 

άντε ωραία τότε χαχαχαχαχαχα έχω ελπίδες...να σ πω σκέφτομαι αν όλα πάνε καλά να πάρω το τεστ boy or girl που κυκλοφορεί στο ίντερνετ έχει 30 ευρώ κ σ δίνω αποτέλεσμα από την 8η βδομάδα κ μετά.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2018 at 8:39 ΠΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

άντε ωραία τότε χαχαχαχαχαχα έχω ελπίδες...να σ πω σκέφτομαι αν όλα πάνε καλά να πάρω το τεστ boy or girl που κυκλοφορεί στο ίντερνετ έχει 30 ευρώ κ σ δίνω αποτέλεσμα από την 8η βδομάδα κ μετά.

δεν θα το πιστέψεις, αυτήν την στιγμή το κοίταζα στην αρχική μου σελίδα στο φβ και το έψαξα λίγο στο youtube, δεν είναι αξιόπιστο, μην το πάρεις, παρά μόνο για την πλάκα! στις 11 εβδομάδες μπορείς να κάνεις τεστ αίματος veracity που φαίνεται το φύλο και τυχόν χρωμοσωμικές ανωμαλίες. πόσων εβδομάδων είσαι;;;; 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, μακαρόνια με κιμά είπε:

δεν θα το πιστέψεις, αυτήν την στιγμή το κοίταζα στην αρχική μου σελίδα στο φβ και το έψαξα λίγο στο youtube, δεν είναι αξιόπιστο, μην το πάρεις, παρά μόνο για την πλάκα! στις 11 εβδομάδες μπορείς να κάνεις τεστ αίματος veracity που φαίνεται το φύλο και τυχόν χρωμοσωμικές ανωμαλίες. πόσων εβδομάδων είσαι;;;; 

έχει 2 boy or girl Όχι αυτό που είναι σε μπουκάλι αλλά αυτό που είναι σαν τεστ εγκυμοσύνης κάπως.κιτ δλδ...δεν ξέρω ακριβώς μιας Κ Ο κύκλος θα πήγαινε 43 μέρες μάλλον οπότε θα έχω διάφορα 1 με 2 βδομάδες σίγουρα..έχω τώρα στις 29 πρώτο υπέρηχο .τώρα μείον 2 βδομάδες που βάζω εγώ αύριο κλείνω τις 6 βδομάδες.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 11 months later...
On 29/4/2018 at 11:09 ΠΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

κάτι παρόμοιο είχα διαβάσει κ για την χλωρίνη αλλά δεν θυμάμαι...αυτό που εγώ θεωρώ πιο έγκυρο μέχρι να δεις το φύλο,είναι παίρνεις μια αλυσίδα ή μια κλωστή κ περνάς μέσα ένα σταυρό ή την βέρα σου,μετά κρατάς την άκρη αλυσίδα/κλωστή  αφού  έχεις ενωση  τις 2 πλευρές μεταξύ τους ενώ τις κρατάς μαζί κ αφού κρέμεται ο σταυρός ή η βέρα σ έχεις ανοιχτή την Παλαμη σου τεντωμενη από την μέσα μεριά κ ακουμπάς στην παλάμη σου την βερα/σταυρό για να μην κουνιέται μετά το σηκώνεις κ χωρίς να ακουμπάει πάνω στο χέρι κ ακίνητο το χέρι που κρατάς την αλυσίδα με το σταυρό ,αυτό θα αρχίσει να κάνει ή πέρα δώθε ή κύκλο...στο πέρα δώθε =αγόρι,Στον κύκλο =κορίτσι...μετά ξανά ακουμπάς το σταυρό πάλι στο χέρι σ για να σταματήσει κ μετά το σηκώνεις πάλι κ πάλι κάτι θα κάνει κύκλο ή πέρα δώθε,το κάνεις μέχρι που ο σταυρός ή η βέρα σ θα σταματήσει να κουνιέται...οπότε βλέπεις κ ποσά παιδιά θα κάνεις κ τι φύλα θα βγουν.απλά πετυχαίνει όταν είσαι έγκυος κάθε φορά,εμένα μου έχουν βγει κ τα 2 μου παιδιά κ έχει κ συνέχεια...

Πείτε μου σας παρακαλώ πολύ τι ναρκωτικά παίρνετε όλες!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Να εύχεστε να είναι γερό το μωρό σας και όχι τι φύλο θα είναι είναι ασέβεια όλο αυτό όταν άλλες γυναίκες κάνουν χρόνια απλά για να πιάσουν παιδί 

  • Μου αρέσει 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Visehrad είπε:

Πείτε μου σας παρακαλώ πολύ τι ναρκωτικά παίρνετε όλες!!

την ιδια σκεψη κανουμε...

Just now, boukitsa123 είπε:

Να εύχεστε να είναι γερό το μωρό σας και όχι τι φύλο θα είναι είναι ασέβεια όλο αυτό όταν άλλες γυναίκες κάνουν χρόνια απλά για να πιάσουν παιδί 

α να γειασει το στομα σου! μα ποσο δικιο εχεις! εδω μεσα ειμαστε τοσες γυναικες που παλευουμε χρονια ολοκληρα για ενα παιδι.... ποσο κενοδοξο και αχαριστο να υπαρχουν τετοιοι προβληματισμοι????

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Artemis20 είπε:

την ιδια σκεψη κανουμε...

α να γειασει το στομα σου! μα ποσο δικιο εχεις! εδω μεσα ειμαστε τοσες γυναικες που παλευουμε χρονια ολοκληρα για ενα παιδι.... ποσο κενοδοξο και αχαριστο να υπαρχουν τετοιοι προβληματισμοι????

Ενα έχω να πω εδώ ο κόσμος καίγεται και το αυτό χτενιζεται

  • Χαχα 5

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Artemis20 είπε:

την ιδια σκεψη κανουμε...

α να γειασει το στομα σου! μα ποσο δικιο εχεις! εδω μεσα ειμαστε τοσες γυναικες που παλευουμε χρονια ολοκληρα για ενα παιδι.... ποσο κενοδοξο και αχαριστο να υπαρχουν τετοιοι προβληματισμοι????

Έχετε απόλυτο δίκιο κορίτσια σε αυτό που λέτε αλλά πιστεύω ότι οι κοπέλες που κάνουν αυτά τα τεστ τα κάνουν για την πλάκα.. Εννοείται το πιο σημαντικό είναι να μπορούμε να κάνουμε μωράκι κ να είναι υγιή!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...