Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Χαχαχαχαχα άλλο αυτό!!!! Πάντως αν έχεις το μωρό στο δωματιο σου τον πρώτο καιρό, που φαντάζομαι θα το χεις, δεν σου χρειάζεται εξ αρχής.... Τώρα για μετά στο παιδικό αν συνεχίζεις να θηλάζεις και σου χωράει είναι πολύ καλή λύση... 

Ναι καπως ετσι το σκεφτομαι. Θα την παρω που θα παει :razz:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Ναι καπως ετσι το σκεφτομαι. Θα την παρω που θα παει :razz:

Τωρα που το είπα σε σένα και το διάβασα γραμμένο, μάλλον χρειάζομαι κι εγώ!!!! Χαχαχαααχαχαχα!!!!!!! Έχω σκοπό να τα βάλω στο παιδικό με τον μεγάλο μετά το 5μηνο, 6 μην... Ίσως και νωρίτερα.... Οπότε λες να πάρω κι εγώ για εκεί???? Χμμμ..... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Τωρα που το είπα σε σένα και το διάβασα γραμμένο, μάλλον χρειάζομαι κι εγώ!!!! Χαχαχαααχαχαχα!!!!!!! Έχω σκοπό να τα βάλω στο παιδικό με τον μεγάλο μετά το 5μηνο, 6 μην... Ίσως και νωρίτερα.... Οπότε λες να πάρω κι εγώ για εκεί???? Χμμμ..... 

Θεωρω οτι ειναι απαραιτητη...χαχαχα :razz: εμείς εδω μιλαμε και η τυχη των αντρων μας δουλεύει παντως :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Θεωρω οτι ειναι απαραιτητη...χαχαχα :razz: εμείς εδω μιλαμε και η τυχη των αντρων μας δουλεύει παντως :razz:

Χάχαχαχα χάχα ας πρόσεχαν!!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Θεωρω οτι ειναι απαραιτητη...χαχαχα :razz: εμείς εδω μιλαμε και η τυχη των αντρων μας δουλεύει παντως :razz:

Αχαχαχαχαχαχα. Ευτυχως που ειναι κ λιγο ασχετοι κ δεν ξερουν τι τους γινεται κ τους πλασαρουμε οτι θελουμε ως απαραιτητο. Και αν αλλαξουμε μετα γνωμη, ουτε γατα ουτε ζημια, τα γυρναμε οπως μας βολευει. Μα δεν ειπα εγω οτι ειναι απαραιτητο να το παρουμε, απλα οτι ισως χρειαστει αλλα τελικα δεν χρειαζεται. Ε, μενουν λιγο με το βλεμμα της αγελαδας για 2 δευτερα μεχρι να επανελθει το σημα δικτυου, μετα ομως τους πειθουμε, δεν ασχολουνται αλλο κ ολα καλα χαχαχαχα

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εχω βαλει στο ματι μια πολυθρονα του ικεα και ψαχνω λογο να την παρω :razz:

Και μετα να τη βαλω στο σαλονι. 

Χαχαχα Χαχαχα σουπιααααααα 

Θα μπω ικεα να τσεκαρω!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Ευτυχως που ειναι κ λιγο ασχετοι κ δεν ξερουν τι τους γινεται κ τους πλασαρουμε οτι θελουμε ως απαραιτητο. Και αν αλλαξουμε μετα γνωμη, ουτε γατα ουτε ζημια, τα γυρναμε οπως μας βολευει. Μα δεν ειπα εγω οτι ειναι απαραιτητο να το παρουμε, απλα οτι ισως χρειαστει αλλα τελικα δεν χρειαζεται. Ε, μενουν λιγο με το βλεμμα της αγελαδας για 2 δευτερα μεχρι να επανελθει το σημα δικτυου, μετα ομως τους πειθουμε, δεν ασχολουνται αλλο κ ολα καλα χαχαχαχα

Αχαχαχαχαχαχα με εχεις πεθάνει! !!

πρίν από 21 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα σουπιααααααα 

Θα μπω ικεα να τσεκαρω!! 

Δεν ειναι για θηλασμο απλη πολυθρόνα ειναι και τη θελω εδω και καιρο χεχε!! ε ναι ρε κορίτσια αφου βολεύει ας το παραδεχτουμε :) Με ενα σμπάρο δυο τρυγόνια 

  • Χαχα 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχαχαχαχαχα με εχεις πεθάνει! !!

Δεν ειναι για θηλασμο απλη πολυθρόνα ειναι και τη θελω εδω και καιρο χεχε!! ε ναι ρε κορίτσια αφου βολεύει ας το παραδεχτουμε :) Με ενα σμπάρο δυο τρυγόνια 

Εκμεταλλεύτητε τωρα που μπορειτε χαχα!!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχαχαχαχαχα με εχεις πεθάνει! !!

Δεν ειναι για θηλασμο απλη πολυθρόνα ειναι και τη θελω εδω και καιρο χεχε!! ε ναι ρε κορίτσια αφου βολεύει ας το παραδεχτουμε :) Με ενα σμπάρο δυο τρυγόνια 

Αχαχαχαχα. Ετσι ετσι. Πωπω ιδιες ειμαστε ολες τελικα. Και εκει που λες για πολυθρονα του πετας και κατι για ενα φοβερο φορεματακι που ειδες σε χρωμα που δεν εχεις στο ασχετο χαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Nicol_ είπε:

Εχω βαλει στο ματι μια πολυθρονα του ικεα και ψαχνω λογο να την παρω :razz:

Και μετα να τη βαλω στο σαλονι. 

Χαχαχαχα! Για θηλασμου πολυθρόνα θεωρώ ότι είναι πεταμένα λεφτά! Και εγώ μια του ΙΚΕΑ είχα πάρει και έμεινε στο κουτί. Αυτή τη φορά ελπίζω να την χρησιμοποιήσουμε! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε κορίτσια κ εγω απο τα ικεα ειχα δει αυτες τις κλασσικές τις ξυλινες με το καραβοπανο που ναι μεν ειναι σταθερες αλλα εχουν κ ενα ελαφρύ κούνημα... Βέβαια επειδή ο αντρας μου ειχε σαν φοιτητής και τις άφησε εξω και χάλασαν ούτε να το ακουσει δε θέλει.. Και εγω παλι τις θέλω τόσο πολύ!!!! Ασε που θελω να ξεφορτωθώ και σαβούρα που μας έμεινε μαζι με το πατρικό του...

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Elfer είπε:

Αχ ρε κορίτσια κ εγω απο τα ικεα ειχα δει αυτες τις κλασσικές τις ξυλινες με το καραβοπανο που ναι μεν ειναι σταθερες αλλα εχουν κ ενα ελαφρύ κούνημα... Βέβαια επειδή ο αντρας μου ειχε σαν φοιτητής και τις άφησε εξω και χάλασαν ούτε να το ακουσει δε θέλει.. Και εγω παλι τις θέλω τόσο πολύ!!!! Ασε που θελω να ξεφορτωθώ και σαβούρα που μας έμεινε μαζι με το πατρικό του...

Τώρα είναι η ευκαιρία σου! Δεν τη θες εσυ βρε παιδί μου την πολυθρόνα...το μωρό!!χαχαχαχαχα Εξήγησε του ότι χρειαζεσαι μια άνετη και οικονομική λύση για το θηλασμό και για να είσαι κοντά στο μωρό στο δωμάτιο του. Εάν του δείξεις πόσο έχουν οι πολυθρόνες θηλασμου ....ΙΚΕΑ και πάλι ΙΚΕΑ θα φωνάξει μόνος του!!!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σημερα πηγα h&m για παντελονι εγκυμοσύνης γιατι δεν αντεχω τα τζην μου πια. Να το παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο να ειναι πιο χαλαρο σε περίπτωση που βαλω κιλα? Γιατι προς το παρόν εχει πρηστει μονο λιγο η κοιλια μου και δεν ηξερα τι νούμερο να παρω. Εσεις πηρατε κανενα ρουχο εγκυμοσύνης? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...