Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσουδες τι μ κάνετε; Σήμερα έκλεισα κ εγώ τελικά γιατρο στις 6:30 εύχομαι όλα να είναι καλά..

Κορίτσια και εγώ επειδή έχω πολύ στενή μέση έχω πετάξει ήδη κοιλιά τα παντελόνια μ δεν μ κάνουν και είμαι με φόρμες και κολάν..


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 43 λεπτά , fairy-mary είπε:

καλημέρα κορίτσια, 

Τι κάνετε;

επιτέλους σήμερα το βραδάκι έχω γιατρό, ελπίζω να έχω καλά νέα.

να σας ρωτήσω κάτι αφου μιλάτε για ρούχα, σε ποιά εβδομάδα περίπου σταμάτησαν να σας κάνουν τα κανονικά σας ρούχα;

εγώ είμαι στην 9η και  τα φοράω  όλα κανονικά ακόμα και τα στενά τζην.

Και εγω  σημερα εχω γιατρο κ εχω μεγαλη αγωνια! Τις τελευταίες βδομάδες φουσκωσα λιγάκι και φοραω το τζην με ανοιχτο κουμπι. Αλλα θελω να παρω εγκυμοσύνης για να ειμαι ανετα γιατι δεν μπορω να με πιεζουν τα ρουχα 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nicol_ είπε:

Και εγω  σημερα εχω γιατρο κ εχω μεγαλη αγωνια! Τις τελευταίες βδομάδες φουσκωσα λιγάκι και φοραω το τζην με ανοιχτο κουμπι. Αλλα θελω να παρω εγκυμοσύνης για να ειμαι ανετα γιατι δεν μπορω να με πιεζουν τα ρουχα 

Να μπεις να μας πεις τα ευχάριστα γιατί σίγουρα θα είναι!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια περιμενουμε πολλα νεα σημερα!! Εγω κοριτσια απο τη 12η κ μετα δεν αντεχω τα στενα στην κοιλια κ εγω μονο στην κοιλια εχω το θεμα διαφορετικα μου κανουν ολα αλλα δε κουμπωνει τπτ χαχα!! Με εχει σωσει οτι εχει φαρδυ λαστιχο απο φορμες ολα τα αλλα με ενοχλουν


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραια περιμενουμε πολλα νεα σημερα!! Εγω κοριτσια απο τη 12η κ μετα δεν αντεχω τα στενα στην κοιλια κ εγω μονο στην κοιλια εχω το θεμα διαφορετικα μου κανουν ολα αλλα δε κουμπωνει τπτ χαχα!! Με εχει σωσει οτι εχει φαρδυ λαστιχο απο φορμες ολα τα αλλα με ενοχλουν

Άσε και εγώ σκέφτομαι πόσο θα πάει η κοιλιά :D εσύ πως είσαι;πως πανε τα μπεμπακια;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε και εγώ σκέφτομαι πόσο θα πάει η κοιλιά :D εσύ πως είσαι;πως πανε τα μπεμπακια;

Ασε εγω το σκεφτομαι διπλα δεν ειχα συνηθισει κ πριν κ ηδη μου φαινεται μεγαλη κ με τα δυο δε ξερω που θα φτασει χαχα!! Καλα παμε μια χαρα τα ειδαμε προχτες μεγαλωνουν κ εχουν γινει υπερκινητικα δε στεκοντουσαν πουθενα στον υπερηχο δε μπορουσε να τα μετρησει χαχα!!

  • Μου αρέσει 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ασε εγω το σκεφτομαι διπλα δεν ειχα συνηθισει κ πριν κ ηδη μου φαινεται μεγαλη κ με τα δυο δε ξερω που θα φτασει χαχα!! Καλα παμε μια χαρα τα ειδαμε προχτες μεγαλωνουν κ εχουν γινει υπερκινητικα δε στεκοντουσαν πουθενα στον υπερηχο δε μπορουσε να τα μετρησει χαχα!!

Το έχουν τα δίδυμα Φαίνεται!!!! Εγώ πήγα σήμερα και με το ζόρι κάναμε μετρήσεις, όλο κουνιούνται άστα να πάνε!!! Όλα καλά πάντως μεγαλώνουμε. Κι εμείς σήμερα μπήκα στην 25η εβδομάδα!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες. Θα περιμενουμε νεα σας για τα μπεμπακια σας! Οσες φορες κ να πηγαινουμε μωρε να τα βλεπουμε δεν φτανουν. Εγω μονο που τελευταια σκεφτομαι να μην παιρνω τον αντρα μαζι. Κανει αυτα τα χαζα κλασσικα "αστεια" που τα λενε κ γελανε μονοι τους, οταν μας δειχνει ο γιατρος το κεφαλι του κ τον εγκεφαλο πεταγεται και λεει ευτυχως δεν μοιαζει στη γυναικα μου.<_< πετανε κ οι δικοι σας τετοια εξυπνα, η σε μενα μονο ελαχε ο χωρατατζης?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

χθες εμαθα οτι ειμαι εγκυος... αν και το υποψιαζομουν λογω καθυστερησης... περιμενω το 3ο μου μωρακι και ειμαι λιγο μουδιασμενη... δεν το εχω συνηδειτοποιησει ακομα...

πρεπει να ειμαι στην 6η εβδομαδα.

  • Μου αρέσει 5

oi6Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , marirene είπε:

γεια σας κοριτσια!

χθες εμαθα οτι ειμαι εγκυος... αν και το υποψιαζομουν λογω καθυστερησης... περιμενω το 3ο μου μωρακι και ειμαι λιγο μουδιασμενη... δεν το εχω συνηδειτοποιησει ακομα...

πρεπει να ειμαι στην 6η εβδομαδα.

Καλως ορισες κορίτσι!! Συγχαρητήρια!! 

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες. Θα περιμενουμε νεα σας για τα μπεμπακια σας! Οσες φορες κ να πηγαινουμε μωρε να τα βλεπουμε δεν φτανουν. Εγω μονο που τελευταια σκεφτομαι να μην παιρνω τον αντρα μαζι. Κανει αυτα τα χαζα κλασσικα "αστεια" που τα λενε κ γελανε μονοι τους, οταν μας δειχνει ο γιατρος το κεφαλι του κ τον εγκεφαλο πεταγεται και λεει ευτυχως δεν μοιαζει στη γυναικα μου.<_< πετανε κ οι δικοι σας τετοια εξυπνα, η σε μενα μονο ελαχε ο χωρατατζης?

Χαχαχα Χαχαχα εκλαψα οχι δεν μιλαει ο δικος μου. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ασε εγω το σκεφτομαι διπλα δεν ειχα συνηθισει κ πριν κ ηδη μου φαινεται μεγαλη κ με τα δυο δε ξερω που θα φτασει χαχα!! Καλα παμε μια χαρα τα ειδαμε προχτες μεγαλωνουν κ εχουν γινει υπερκινητικα δε στεκοντουσαν πουθενα στον υπερηχο δε μπορουσε να τα μετρησει χαχα!!

Αααχ μπράβο κοπέλα.μ πολύ χαίρομαιιιιι!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Πως είστε? @marirene συγχαρητήρια και καλωσόρισες στην παρέα μας! @Diavolitsa τέλος καλό όλα καλά! Θα το αντιμετωπίσεις εύκολα, άδικα στεναχωρήθηκες! Μπράβο και στα κοριτσια μας που πήγαν στους υπερήχους και είδαν τα μωράκια τους! Πάντα να έχουμε καλά νέα για όλα τα μπεμπακια μας! 

Εγω εχθες το βράδυ είχα πάλι αρκετά καφέ. Στεναχωρήθηκα πολύ γιατί τόσες μέρες δεν είχα τίποτε και ξαφνικά πισογυρίσματα. Ευτυχως δεν ήταν αίμα όποτε δεν ανησυχώ ιδιαίτερα για το μωρό αλλά στεναχωριέμαι γιατί όποτε πάω να πω ωραία όλα από εδώ και πέρα θα είναι καλά κάτι γίνεται πάλι. Τέλος πάντων σήμερα το βράδυ πάμε στο γιατρό και είμαι χαρούμενη αλλά και λιγάκι αγχωμένη. Έχω αγχωθεί και με τη δουλειά πολύ. Όπως πάνε τα πράγματα δεν θέλω να ξαναγυρίσω,είναι πολύ μεγάλο το ρίσκο αλλά δυσκολεύομαι να τους το πω και δεν σας το κρύβω φοβαμαι και για τη δουλειά μου. Από την άλλη δεν υπάρχει τίποτε πιο σημαντικό για εμένα αυτή τη στιγμή από αυτό το μωρό και δεν θέλω να ρισκάρω. Θα δούμε τι θα μας πει και σήμερα και βλέποντας και κάνοντας. 

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες. Θα περιμενουμε νεα σας για τα μπεμπακια σας! Οσες φορες κ να πηγαινουμε μωρε να τα βλεπουμε δεν φτανουν. Εγω μονο που τελευταια σκεφτομαι να μην παιρνω τον αντρα μαζι. Κανει αυτα τα χαζα κλασσικα "αστεια" που τα λενε κ γελανε μονοι τους, οταν μας δειχνει ο γιατρος το κεφαλι του κ τον εγκεφαλο πεταγεται και λεει ευτυχως δεν μοιαζει στη γυναικα μου.<_< πετανε κ οι δικοι σας τετοια εξυπνα, η σε μενα μονο ελαχε ο χωρατατζης?

Νομίζω ότι είναι η αμηχανία τους που δεν μπορούν να διαχειριστούν οι κακόμοιροι....μην τον παρεξηγείς! Και εμένα κατά διαστήματα έχει πει διάφορα αλλά τον προκαλεί και ο γιατρός! Μάλλον γιατί τον βλέπει αγχωμένο και θέλει να τον χαλαρώσει. Είμαι εγώ για εξέταση και έχω τους δυο τους από πάνω μου να κάνουν πλακίτσα! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Το έχουν τα δίδυμα Φαίνεται!!!! Εγώ πήγα σήμερα και με το ζόρι κάναμε μετρήσεις, όλο κουνιούνται άστα να πάνε!!! Όλα καλά πάντως μεγαλώνουμε. Κι εμείς σήμερα μπήκα στην 25η εβδομάδα!!! 

Α μια χαρα μεγαλωνετε κ εσεις!! @marirene με το καλο κοριτσι μου! @palmoira δε θα ειναι τιποτα λογικα καθαριζεις κ εγω τωρα μονο καφε βλεπω οσο για τη δουλειά  μη το σκεφτεσαι καθολου αν νιωθεις οτι ρισκαρεις μη πας το περασα κ εγω αυτο το αγχος αλλα ο γιατρος ηταν καθετος στο να μη ξαναπαω το συζητησα στη δουλεια κ δε μπορει να γινει διαφορετικα αφου υπαρχει θεμα τα βρηκαμε οποτε ειμαι με αναρωτικες συνεχεια κ μαλλον θα γυρισω μετα πιο γρηγορα δε θα παρω το εξαμηνο δηλαδη. Δε μπορει να σε διωξει αλλωστε λογω εγκυμοσυνης κ δεν ειναι οτι καθεσαι χωρις λογο.

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Πως είστε? @marirene συγχαρητήρια και καλωσόρισες στην παρέα μας! @Diavolitsa τέλος καλό όλα καλά! Θα το αντιμετωπίσεις εύκολα, άδικα στεναχωρήθηκες! Μπράβο και στα κοριτσια μας που πήγαν στους υπερήχους και είδαν τα μωράκια τους! Πάντα να έχουμε καλά νέα για όλα τα μπεμπακια μας! 

Εγω εχθες το βράδυ είχα πάλι αρκετά καφέ. Στεναχωρήθηκα πολύ γιατί τόσες μέρες δεν είχα τίποτε και ξαφνικά πισογυρίσματα. Ευτυχως δεν ήταν αίμα όποτε δεν ανησυχώ ιδιαίτερα για το μωρό αλλά στεναχωριέμαι γιατί όποτε πάω να πω ωραία όλα από εδώ και πέρα θα είναι καλά κάτι γίνεται πάλι. Τέλος πάντων σήμερα το βράδυ πάμε στο γιατρό και είμαι χαρούμενη αλλά και λιγάκι αγχωμένη. Έχω αγχωθεί και με τη δουλειά πολύ. Όπως πάνε τα πράγματα δεν θέλω να ξαναγυρίσω,είναι πολύ μεγάλο το ρίσκο αλλά δυσκολεύομαι να τους το πω και δεν σας το κρύβω φοβαμαι και για τη δουλειά μου. Από την άλλη δεν υπάρχει τίποτε πιο σημαντικό για εμένα αυτή τη στιγμή από αυτό το μωρό και δεν θέλω να ρισκάρω. Θα δούμε τι θα μας πει και σήμερα και βλέποντας και κάνοντας. 

Νομίζω ότι είναι η αμηχανία τους που δεν μπορούν να διαχειριστούν οι κακόμοιροι....μην τον παρεξηγείς! Και εμένα κατά διαστήματα έχει πει διάφορα αλλά τον προκαλεί και ο γιατρός! Μάλλον γιατί τον βλέπει αγχωμένο και θέλει να τον χαλαρώσει. Είμαι εγώ για εξέταση και έχω τους δυο τους από πάνω μου να κάνουν πλακίτσα! 

Κοριτσι μου, συμφωνω με τη Vasoth. Παιρνε αναρρωτικες μεχρι να βγεις σε κανονικη αδεια, το τελευταιο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι αυτο. Συζητα το πρωτα μαζι τους, να τους εξηγησεις οτι εισαι σε δυσκολη κατασταση κ οτι πρεπει να σταματησεις κ ισως τα βρειτε κ σεις οπως η vasoth  αν εχουν κ εκεινοι καλη θεληση. Διαφορετικα, δεν θα σε συμβουλευα να παραιτηθεις στην παρουσα κατασταση, και εκεινοι δεν μπορουν κ να σε απολυσουν. Απλα μπορειτε να τα βρειτε καπου στη μεση, ωστε κ εσυ να δειξεις οτι σε ενδιαφερει να κρατησεις αργοτερα τη δουλεια και εκεινοι να σε βοηθησουν τωρα που το χρειαζεσαι. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...