Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Αύριο μπαίνω στην 11η δεν ξέρουμε ακόμα φύλο! 

Έτσι που το λες φαίνεται πολύ απλό!!! :)

Βεβαια ακυρο αυτο που εγραψα γιατι εσυ λες οτι σου γραψανε 22/9 οτι μπαινεις στον 4ο. Οποτε μαλλον δεν το μετρησαν ετσι. Μπερδευτηκα διαβασα στην αρχη οτι σου παν 3/10. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 46 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Αύριο μπαίνω στην 11η δεν ξέρουμε ακόμα φύλο! 

Έτσι που το λες φαίνεται πολύ απλό!!! :)

Δηλαδη αυριο εισαι 11 ακριβως? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μια χαρα τα μικρα μου μεγαλωνουν ειμαστε 167 γραμμαρια το ενα κ 165 το αλλο αλλα δε τα ειδαμε καλα σημερα ηταν υπερκινητικα κ τα δυο δε στεκοντουσαν σε μια μερια το ενα μας ειχε γυρισει κ την πλατη χαχα!!! @Smile89 εγω πητ κανονικα εχω 21 φεβρουαριου αλλα δε νομιζω να φτασουμε ως εκει απο οτι μας ειπε οποτε βαλε 21 ιανουαριου κ βλεπουμε τωρα για το φυλο βαλτα κ τα δυο κοριτσια κ βλεπουμε! Α!!!κοριτσια μπορω να ψιλοσηκωνομαι μη φανταστιτε μεχρι καναπε κ να τρωω στο τραπεζι ειναι μια καλη αρχη κ αυτο χαχα!! 

  • Μου αρέσει 5

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μια χαρα τα μικρα μου μεγαλωνουν ειμαστε 167 γραμμαρια το ενα κ 165 το αλλο αλλα δε τα ειδαμε καλα σημερα ηταν υπερκινητικα κ τα δυο δε στεκοντουσαν σε μια μερια το ενα μας ειχε γυρισει κ την πλατη χαχα!!! @Smile89 εγω πητ κανονικα εχω 21 φεβρουαριου αλλα δε νομιζω να φτασουμε ως εκει απο οτι μας ειπε οποτε βαλε 21 ιανουαριου κ βλεπουμε! Α!!!κοριτσια μπορω να ψιλοσηκωνομαι μη φανταστιτε μεχρι καναπε κ να τρωω στο τραπεζι ειναι μια καλη αρχη κ αυτο χαχα!! 

Πολυ ωραια νεα vasoth μπραβο! ❤

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μια χαρα τα μικρα μου μεγαλωνουν ειμαστε 167 γραμμαρια το ενα κ 165 το αλλο αλλα δε τα ειδαμε καλα σημερα ηταν υπερκινητικα κ τα δυο δε στεκοντουσαν σε μια μερια το ενα μας ειχε γυρισει κ την πλατη χαχα!!! @Smile89 εγω πητ κανονικα εχω 21 φεβρουαριου αλλα δε νομιζω να φτασουμε ως εκει απο οτι μας ειπε οποτε βαλε 21 ιανουαριου κ βλεπουμε! Α!!!κοριτσια μπορω να ψιλοσηκωνομαι μη φανταστιτε μεχρι καναπε κ να τρωω στο τραπεζι ειναι μια καλη αρχη κ αυτο χαχα!! 

Μπραβο τέλεια νέα! Τα νιώθεις κιόλας? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μια χαρα τα μικρα μου μεγαλωνουν ειμαστε 167 γραμμαρια το ενα κ 165 το αλλο αλλα δε τα ειδαμε καλα σημερα ηταν υπερκινητικα κ τα δυο δε στεκοντουσαν σε μια μερια το ενα μας ειχε γυρισει κ την πλατη χαχα!!! @Smile89 εγω πητ κανονικα εχω 21 φεβρουαριου αλλα δε νομιζω να φτασουμε ως εκει απο οτι μας ειπε οποτε βαλε 21 ιανουαριου κ βλεπουμε τωρα για το φυλο βαλτα κ τα δυο κοριτσια κ βλεπουμε! Α!!!κοριτσια μπορω να ψιλοσηκωνομαι μη φανταστιτε μεχρι καναπε κ να τρωω στο τραπεζι ειναι μια καλη αρχη κ αυτο χαχα!! 

Γιουπι γιουπι γιουπι! Από το καθόλου μια χαρά είναι και λίγο βόλτα μέσα στο σπίτι! Εγώ λέω να βάλετε την κανονική ΠΗΤ και ο,τι γίνει έγινε. Καμία μας δεν ξέρει ποτέ ακριβώς τελικά θα έρθει το μπεμπέ και όλες ελπίζουμε όσο το δυνατόν πιο αργά! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλημέρα!!! Για πες κι εσυ ΠΗΤ κυρια μου!! 

Καλημερα!!! Ναι ρε συ κ Φαντασου ως τωρα ακουγα κοριτσια!!! 

Εγώ έχω από 19 έως 24/4


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , palmoira είπε:

Γιουπι γιουπι γιουπι! Από το καθόλου μια χαρά είναι και λίγο βόλτα μέσα στο σπίτι! Εγώ λέω να βάλετε την κανονική ΠΗΤ και ο,τι γίνει έγινε. Καμία μας δεν ξέρει ποτέ ακριβώς τελικά θα έρθει το μπεμπέ και όλες ελπίζουμε όσο το δυνατόν πιο αργά! 

Δε το συζητω παρτυ κανω μετα απο τοσο καιρο!!! Λες να βαλουμε την κανονικη? λογω διδυμων μας το ειπε ας βαλουμε την κανονικη δικιο εχεις ποτε δε ξερεις!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε το συζητω παρτυ κανω μετα απο τοσο καιρο!!! Λες να βαλουμε την κανονικη? λογω διδυμων μας το ειπε ας βαλουμε την κανονικη δικιο εχεις ποτε δε ξερεις!

Ναι Βασούλα,βάλε την κανονική και βλέπεις. Και εγώ την κανονική έβαλα παρόλο που ξέρω ότι δεν πρόκειται να φτάσουμε μέχρι εκεί,ας μη το γρουσουζευουμε και πολύ! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Elfer είπε:

@Smile89 νομίζω εξαφανίστηκα απο το πινακακι...χεχε :-P

Ωχ αληθεια???? Σοοοορρυυυυ Χαχαχα στο copy paste θα γινε το λαθος! 

7 ώρες πρίν, Vasiliki88 είπε:

Αύριο είμαι 11 ακριβώς. 

Αρα διανυεις τον τριτο μηνα!! Το θεμα μας ηταν η πητ? Σορρυ κολλησε το μυαλο μου!! Χεχε

5 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Κοριτσια μου μια χαρα τα μικρα μου μεγαλωνουν ειμαστε 167 γραμμαρια το ενα κ 165 το αλλο αλλα δε τα ειδαμε καλα σημερα ηταν υπερκινητικα κ τα δυο δε στεκοντουσαν σε μια μερια το ενα μας ειχε γυρισει κ την πλατη χαχα!!! @Smile89 εγω πητ κανονικα εχω 21 φεβρουαριου αλλα δε νομιζω να φτασουμε ως εκει απο οτι μας ειπε οποτε βαλε 21 ιανουαριου κ βλεπουμε τωρα για το φυλο βαλτα κ τα δυο κοριτσια κ βλεπουμε! Α!!!κοριτσια μπορω να ψιλοσηκωνομαι μη φανταστιτε μεχρι καναπε κ να τρωω στο τραπεζι ειναι μια καλη αρχη κ αυτο χαχα!! 

Αχ μωρε μου τα μικρουλικα!!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!! 

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Εγώ έχω από 19 έως 24/4

Ας πούμε 24/04 που είναι το μέγιστο!! 

                     ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!! 

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka 
    03/03/2019

8. palmoira 
    04/03/2019

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. fairy-mary
    16/04/2019

12. newmum94
    17/04/2019

13. Κωνσταντίνα16
     24/04/2019

14. Elfer      
    08/05/2019

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Smile89 είπε:

Ωχ αληθεια???? Σοοοορρυυυυ Χαχαχα στο copy paste θα γινε το λαθος! 

Αρα διανυεις τον τριτο μηνα!! Το θεμα μας ηταν η πητ? Σορρυ κολλησε το μυαλο μου!! Χεχε

Αχ μωρε μου τα μικρουλικα!!! Πολυ χαρηκα με τα νεα σου!! 

Ας πούμε 24/04 που είναι το μέγιστο!! 

                     ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 2019!!! 

1. loyloy
   15/12/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ

2. Anastasia_paris
    26/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

3. nanoula90
    30/12/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ

4. Smile89
    14/01/2019

5. Vasoth.
    21/02/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ×2

6. Nicol_   
    01/03/2019  ΑΓΟΡΑΚΙ

7. oneira_glyka 
    03/03/2019

8. palmoira 
    04/03/2019

9. evio
    13/03/2019 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

10. Vasiliki88
    03/04/2019

11. fairy-mary
    16/04/2019

12. newmum94
    17/04/2019

13. Κωνσταντίνα16
     24/04/2016

14. Elfer      
    08/05/2019

Καλεεε με έχεις βάλει το 2016 Χαχαχαχαχχα

  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλεεε με έχεις βάλει το 2016 Χαχαχαχαχχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

@Κωνσταντίνα16 σορρυ έκλεινε λιγο το ματι!! Διορθώθηκε!!! 

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...