Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

      Δε θυμαμαι αν αναφέρει το άρθρο τι έλαβαν υπόψη τους στις ποιοτητες. Μη ξεχναμε οτι τα ποσοστα δεν ειναι ποτε κατι σταθερο γιατι ο καθε κυκλος εξωσωματικης ειναι διαφορετικος. Αρα τα ποσοστα τα λαμβανουμε υποψη με 5% πιο πανω ή πιο κατω. Σας παραθετω το αρθρο οποια κοπελα θελει να δει πιο πολλα. Λεει για τον προεμφυτευτικο ελεγχο:

      P-253 Clinical efficacy of PGT-A according to maternal age and embryo quality in blastocyst stage

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια σημερα πηγα h&m για παντελονι εγκυμοσύνης γιατι δεν αντεχω τα τζην μου πια. Να το παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο να ειναι πιο χαλαρο σε περίπτωση που βαλω κιλα? Γιατι προς το παρόν εχει πρηστει μονο λιγο η κοιλια μου και δεν ηξερα τι νούμερο να παρω. Εσεις πηρατε κανενα ρουχο εγκυμοσύνης? 

Εγω πηρα το κολαν του λιντλ πριν φοραγα small αυτο το πηρα medium εχει λιγο περιθοριο μου ειναι λιγο μεγαλο τωρα δηλαδη.παρτο ενα μεγαλυτερο για να ειναι πιο ανετο μετα αν κ καπου διαβαζα οτι πρεπει να παιρνουμε το νουμερο που φοραγαμε πριν αλλα εγω το φοβηθηκα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κοριτσια σημερα πηγα h&m για παντελονι εγκυμοσύνης γιατι δεν αντεχω τα τζην μου πια. Να το παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο να ειναι πιο χαλαρο σε περίπτωση που βαλω κιλα? Γιατι προς το παρόν εχει πρηστει μονο λιγο η κοιλια μου και δεν ηξερα τι νούμερο να παρω. Εσεις πηρατε κανενα ρουχο εγκυμοσύνης? 

Εγω το τζιν εγκυμοσύνης που πήρα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη από τα h&m το είχα πάρει στο νούμερο μου γιατί γενικά μόνο κοιλιά έβαζα... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Εγω το τζιν εγκυμοσύνης που πήρα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη από τα h&m το είχα πάρει στο νούμερο μου γιατί γενικά μόνο κοιλιά έβαζα... 

Και σε βολεψε τελικα?

πρίν από 13 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εγω πηρα το κολαν του λιντλ πριν φοραγα small αυτο το πηρα medium εχει λιγο περιθοριο μου ειναι λιγο μεγαλο τωρα δηλαδη.παρτο ενα μεγαλυτερο για να ειναι πιο ανετο μετα αν κ καπου διαβαζα οτι πρεπει να παιρνουμε το νουμερο που φοραγαμε πριν αλλα εγω το φοβηθηκα

Ναι κ εγω γιαυτο δεν το πηρα ακομα..

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ εγω να σου πω την αλήθεια στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν αγόρασα απολύτως τπτ εκτος απο 3 μπλούζες θηλασμού.. Φορούσα κανονικά τις φορμες μου κ το ίδιο σκοπεύω να κάνω κ τώρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Nicol_  είχα πάρει τον Ιούνιο 2 σορτσάκια εγκυμοσύνης.1 στο νούμερο μου και το άλλο 1.νουμερο μεγαλύτερο.πλεον φοράω το μεγαλύτερο γτ άνοιξε η λεκάνη και με πιέζει.απο τα h&m κι εγώ.

Είδα ετοιμάζεστε όλες για ικεα.εγω οπότε του πω τη φράση Έχω μια ιδέα για το παιδικό μου λέει κατάλαβα πάλι πανω απο 100 ευρω ιδέα έχεις.αλλα.δεν.λεει τπτ γτ είναι για το.μωρο

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , loyloy είπε:

@Nicol_  είχα πάρει τον Ιούνιο 2 σορτσάκια εγκυμοσύνης.1 στο νούμερο μου και το άλλο 1.νουμερο μεγαλύτερο.πλεον φοράω το μεγαλύτερο γτ άνοιξε η λεκάνη και με πιέζει.απο τα h&m κι εγώ.

Είδα ετοιμάζεστε όλες για ικεα.εγω οπότε του πω τη φράση Έχω μια ιδέα για το παιδικό μου λέει κατάλαβα πάλι πανω απο 100 ευρω ιδέα έχεις.αλλα.δεν.λεει τπτ γτ είναι για το.μωρο

 

Ναι σκεφτηκα να παρω ενα μεγαλύτερο να ειμαι ανετα. Δεν αντεχω να με πιεζουν τα ρουχα..

πρίν από 9 λεπτά , Elfer είπε:

@Nicol_ εγω να σου πω την αλήθεια στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν αγόρασα απολύτως τπτ εκτος απο 3 μπλούζες θηλασμού.. Φορούσα κανονικά τις φορμες μου κ το ίδιο σκοπεύω να κάνω κ τώρα. 

Ασε και φορμες χρειαζόμαι. Γενικα δεν αντεχω να πατανε ουτε τα λαστιχα απο τις φορμες,φαντασου να μεγαλώσει κ αλλο η κοιλια. Και χρειαζομαι κ οπωσδήποτε τζην


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι σκεφτηκα να παρω ενα μεγαλύτερο να ειμαι ανετα. Δεν αντεχω να με πιεζουν τα ρουχα..

Ασε και φορμες χρειαζόμαι. Γενικα δεν αντεχω να πατανε ουτε τα λαστιχα απο τις φορμες,φαντασου να μεγαλώσει κ αλλο η κοιλια. Και χρειαζομαι κ οπωσδήποτε τζην

Καλύτερα μεγαλύτερο.θα το κρατήσεις περισσότερο.κοιταξε και για κολαν που είναι και ελαστικά.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Κοριτσια σημερα πηγα h&m για παντελονι εγκυμοσύνης γιατι δεν αντεχω τα τζην μου πια. Να το παρω ενα νουμερο μεγαλύτερο να ειναι πιο χαλαρο σε περίπτωση που βαλω κιλα? Γιατι προς το παρόν εχει πρηστει μονο λιγο η κοιλια μου και δεν ηξερα τι νούμερο να παρω. Εσεις πηρατε κανενα ρουχο εγκυμοσύνης? 

Εγωμονο κολαν!!! Τα εγκυμοσύνης του λιντλ με φαρδιες μπλουζιτσες και τις μποτουλες μου θα την βγαλω μια χαρα τον χειμωνα!! 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημεραααα!! Ολη μερα!!!! Πως πατε απο καιρο??? Εδω εχθες ανοιξαν οι ουρανοι, σημερα ηλιο προς το παρον!!! 

Καλημερα!!! Κ εδω το ιδιο χαμος εγινε κ σημερα ηλιος πεντακαθαρος ουρανος!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια, 

Τι κάνετε;

επιτέλους σήμερα το βραδάκι έχω γιατρό, ελπίζω να έχω καλά νέα.

να σας ρωτήσω κάτι αφου μιλάτε για ρούχα, σε ποιά εβδομάδα περίπου σταμάτησαν να σας κάνουν τα κανονικά σας ρούχα;

εγώ είμαι στην 9η και  τα φοράω  όλα κανονικά ακόμα και τα στενά τζην.


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...