Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν μπορω να καταλαβω το νοημα στο στρωμα αγκαλιάς. Και γτ να μην παρεις κατευθειαν το μωρο αγκαλιά. Ουτως ή αλλως κ εκείνο την επαφή σωμα με σωμα θέλει για να νοιώθει ασφάλεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, loyloy είπε:

Το κοίταξα κι Εγώ κι όμως υπάρχει στρώμα αγκαλιάς.οπως το παίρνεις αγκαλιά είναι ενα λεπτό στρωματακι.αλλα το θεωρώ περιττό.

Παω να το βρω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!καταλάβαμε καμια κλωτσιά απο από τα δίδυμα? 

Νομιζω οτι εχω αρχισει να τα νιωθω λιγο απο χτες μη φανταστεις τρελα παραγματα σαν κατι να περπαταει στην κοιλια σαν γαργαλητο δεν ειμαι σιγουρη ομως.εσυ πως εισαι?

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , Vasoth. είπε:

Νομιζω οτι εχω αρχισει να τα νιωθω λιγο απο χτες μη φανταστεις τρελα παραγματα σαν κατι να περπαταει στην κοιλια σαν γαργαλητο δεν ειμαι σιγουρη ομως.εσυ πως εισαι?

Αυτό Είναι!! !!!!!Καλά σε λίγο καιρό που είναι και 2 θαβγινεται χαμός.εγω με ενα και δεν με αφήνει σε ησυχία πλέον.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Νομιζω οτι εχω αρχισει να τα νιωθω λιγο απο χτες μη φανταστεις τρελα παραγματα σαν κατι να περπαταει στην κοιλια σαν γαργαλητο δεν ειμαι σιγουρη ομως.εσυ πως εισαι?

Σε λίγο θα γίνεται χαμός εκεί κάτω! Η ξαδέρφη μου έχει φωτογραφία από υπέρηχο που το κοριτσάκι έδινε μπουνιά στο αγοράκι!! Χαμός!!

  • Χαχα 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , palmoira είπε:

Σε λίγο θα γίνεται χαμός εκεί κάτω! Η ξαδέρφη μου έχει φωτογραφία από υπέρηχο που το κοριτσάκι έδινε μπουνιά στο αγοράκι!! Χαμός!!

Χαχαχαχαχαχαχα.απο τη κοιλιά μαλώνουν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Σε λίγο θα γίνεται χαμός εκεί κάτω! Η ξαδέρφη μου έχει φωτογραφία από υπέρηχο που το κοριτσάκι έδινε μπουνιά στο αγοράκι!! Χαμός!!

Χαχαχα!!! Ευτυχως που ειναι σε ξεχωριστό σακο δηλαδη 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...