Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Ρε σεις γελαω πολυ με αυτον που σχολιαζει στο shopping star Χαχαχα Χαχαχα το χαζευω καμια φορα μονο και μονο για αυτον!!!! Χαχαχα 

Οχι δεν τα χουμε ξαναπει αγαπη! Αλλα κατι λιγα που διαβαζω νομιζω το θυμαμαι. Οτι μενεις πλεον Πελοποννησο μεριά! Κ γωωωωω. Τον αγαπωωωωω. Εχει πολυ πλακα το shopping star, για την αλλη τη βλακεια το my style rocks ενα εχω να πω. Εισαι μονος και νιωθεις πληξη? Πιστευεις πως η ζωη σου εχει φτασει σε αδιεξοδο??? Δες μια φορα την εκπομπη και θα λες μια χαρα ειμαι. Υπαρχουν κ χειροτερααα. Χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Ρε σεις γελαω πολυ με αυτον που σχολιαζει στο shopping star Χαχαχα Χαχαχα το χαζευω καμια φορα μονο και μονο για αυτον!!!! Χαχαχα 

Ναι ρε συ.θεουλης ο τύπος.πρεπεο να είναι αυτός που σχολίαζε στο Κάτι ψήνεται.

Just now, nanoula90 είπε:

Οχι δεν τα χουμε ξαναπει αγαπη! Αλλα κατι λιγα που διαβαζω νομιζω το θυμαμαι. Οτι μενεις πλεον Πελοποννησο μεριά! Κ γωωωωω. Τον αγαπωωωωω. Εχει πολυ πλακα το shopping star, για την αλλη τη βλακεια το my style rocks ενα εχω να πω. Εισαι μονος και νιωθεις πληξη? Πιστευεις πως η ζωη σου εχει φτασει σε αδιεξοδο??? Δες μια φορα την εκπομπη και θα λες μια χαρα ειμαι. Υπαρχουν κ χειροτερααα. Χαχαχα

Χαχαχαχαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Οχι δεν τα χουμε ξαναπει αγαπη! Αλλα κατι λιγα που διαβαζω νομιζω το θυμαμαι. Οτι μενεις πλεον Πελοποννησο μεριά! Κ γωωωωω. Τον αγαπωωωωω. Εχει πολυ πλακα το shopping star, για την αλλη τη βλακεια το my style rocks ενα εχω να πω. Εισαι μονος και νιωθεις πληξη? Πιστευεις πως η ζωη σου εχει φτασει σε αδιεξοδο??? Δες μια φορα την εκπομπη και θα λες μια χαρα ειμαι. Υπαρχουν κ χειροτερααα. Χαχαχα

Κι εγω τον αγαπω!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα δεν την εχω δει ποτε. Ναι πελοποννήσου ομως μεγαλωσα Γλυφαδα!! 

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Ναι ρε συ.θεουλης ο τύπος.πρεπεο να είναι αυτός που σχολίαζε στο Κάτι ψήνεται.

Χαχαχαχαχαχαχαχααχ

Ναι ναι αυτος ειναι στανταρακι!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

@nanoula90 αν σου βγει τοξοτης δεν θα μπορεις να τον μαζεψεις..ειναι πολυ γυναικαδες..εχουν καρδια αγκινάρα οπως λεγεται χαχα!

Ειναι γοητευτικοι οι ατιμοι ομως αλητοπαιδα!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@nanoula90 Έχω πεθερό Αιγόκερω. Ειναι ανήσυχο πλάσμα για να το πω διακριτικά.Καζανοβας θα σου βγει ο μικρός δεν τη γλιτώνεις.θα παίρνει και τον δικό μου παρέα και θα κάνουν καμάκι.εχουν εκπαιδευτεί και στο ψαχουλεμα.μια χαρά τους βρίσκω. Χιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

@nanoula90 αν σου βγει τοξοτης δεν θα μπορεις να τον μαζεψεις..ειναι πολυ γυναικαδες..εχουν καρδια αγκινάρα οπως λεγεται χαχα!

Δεν εχω γνωρισει τοξοτη, αλλα ετσι εξηγειται που ψαχουλευει απο τωρα. Πωπω, θα τον αρχισω απο μικρο μαθηματα καλης συμπεριφορας. Μη σου πω θα τον στειλω στις καλογριες αλλα αν ειναι οπως τα λες πολυ φοβαμαι μην την πεσει κ σε αυτες χαχαχαχα.

 

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ειναι γοητευτικοι οι ατιμοι ομως αλητοπαιδα!!! 

Πωωω. Εχω που εχω τον αντρα μου που μου λεει θα παιρνει τον γιο να πηγαινουν για μικρουλες, σαν να πηγαινουν για κυνηγι ενα πραγμα, θα χω κ τον μικρο ετσι?? Θα βαλω τα δυνατα μου να βγει αιγοκερως.

Λουλου κ εσενα τοξοτακι δεν θα ειναι??? Ακουυυς? @loyloy ετοιμασου απο τωρα ψυχολογικα

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

@nanoula90 Έχω πεθερό Αιγόκερω. Ειναι ανήσυχο πλάσμα για να το πω διακριτικά.Καζανοβας θα σου βγει ο μικρός δεν τη γλιτώνεις.θα παίρνει και τον δικό μου παρέα και θα κάνουν καμάκι.εχουν εκπαιδευτεί και στο ψαχουλεμα.μια χαρά τους βρίσκω. Χιχιχιχιχι

Χαχαχαχα. Μου τελειωσαν κ τα like!!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Δεν εχω γνωρισει τοξοτη, αλλα ετσι εξηγειται που ψαχουλευει απο τωρα. Πωπω, θα τον αρχισω απο μικρο μαθηματα καλης συμπεριφορας. Μη σου πω θα τον στειλω στις καλογριες αλλα αν ειναι οπως τα λες πολυ φοβαμαι μην την πεσει κ σε αυτες χαχαχαχα.

 

Πωωω. Εχω που εχω τον αντρα μου που μου λεει θα παιρνει τον γιο να πηγαινουν για μικρουλες, σαν να πηγαινουν για κυνηγι ενα πραγμα, θα χω κ τον μικρο ετσι?? Θα βαλω τα δυνατα μου να βγει αιγοκερως.

Λουλου κ εσενα τοξοτακι δεν θα ειναι??? Ακουυυς? @loyloy ετοιμασου απο τωρα ψυχολογικα

Ναι για τ8ξοτακι πάμε.15/12  Αλλά ίσως κρατηθεί λίγες μέρες παραπάνω και μου βγει αιγοκερακι. Αν πάρει από τον παππού τη βάψαμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , palmoira είπε:

Κρατήστε τους Καζανόβες γιούς σας μακριά από το κορίτσι μου!!! Χαχαχαχα

Αχαχαχαχαχαχα. Κρατα την μακρια κοριτσι μου απο τετοιους. Πρωτα θα ρωτας ζωδιο. 

Αλλα αυτη τη στιγμη αλλο με απασχολει. Ρε κοριτσια, εσεις ξερετε να κανετε color blocking η ειστε τιποτα ασχετες ανιδεες? Γιατι εγω νομιζα οτι ηταν βαφη μαλλιων μεχρι τωρα χαχχαχαχα

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Κρατα την μακρια κοριτσι μου απο τετοιους. Πρωτα θα ρωτας ζωδιο. 

Αλλα αυτη τη στιγμη αλλο με απασχολει. Ρε κοριτσια, εσεις ξερετε να κανετε color blocking η ειστε τιποτα ασχετες ανιδεες? Γιατι εγω νομιζα οτι ηταν βαφη μαλλιων μεχρι τωρα χαχχαχαχα

Εγώ το έμαθα πέρυσι που είχε πάλι ένα επεισόδιο με color blocking!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Κρατα την μακρια κοριτσι μου απο τετοιους. Πρωτα θα ρωτας ζωδιο. 

Αλλα αυτη τη στιγμη αλλο με απασχολει. Ρε κοριτσια, εσεις ξερετε να κανετε color blocking η ειστε τιποτα ασχετες ανιδεες? Γιατι εγω νομιζα οτι ηταν βαφη μαλλιων μεχρι τωρα χαχχαχαχα

Χαχαχα!!! Κ εγω περυσι το εμαθα ειναι επιμορφωτικο το soppingstar τι νομιζες!!! Επισης εμαθα κ το τον τον απο το γωγουλινι περυσι τρελο γελιο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Κρατα την μακρια κοριτσι μου απο τετοιους. Πρωτα θα ρωτας ζωδιο. 

Αλλα αυτη τη στιγμη αλλο με απασχολει. Ρε κοριτσια, εσεις ξερετε να κανετε color blocking η ειστε τιποτα ασχετες ανιδεες? Γιατι εγω νομιζα οτι ηταν βαφη μαλλιων μεχρι τωρα χαχχαχαχα

Α το χασα αυτό το σημείο γτ μαγείρευα.τι ειναι Αυτό?

πρίν από 19 λεπτά , palmoira είπε:

Κρατήστε τους Καζανόβες γιούς σας μακριά από το κορίτσι μου!!! Χαχαχαχα

Το χω καν ει εικονα.γυρω στα 3 να χουμε κοψει όλοι τις πάνες και η μικρή με φορεματάκι και τα δικά μας τα αλάνια να προσπαθούν να δουν το βρακακι της.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Α το χασα αυτό το σημείο γτ μαγείρευα.τι ειναι Αυτό?

Το χω καν ει εικονα.γυρω στα 3 να χουμε κοψει όλοι τις πάνες και η μικρή με φορεματάκι και τα δικά μας τα αλάνια να προσπαθούν να δουν το βρακακι της.

χαχαχαχα πλάκα έχει! Ας είναι καλά τα παιδάκια και ας κάνουν ότι θέλουν! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

χαχαχαχα πλάκα έχει! Ας είναι καλά τα παιδάκια και ας κάνουν ότι θέλουν! 

Ναι μωρε.να περάσει ο καιρός να πάνε όλα καλα και να λέμε εδώ για τα ξενύχτια μας .ωραία θα Είναι!! !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...