Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Ναι μωρε.να περάσει ο καιρός να πάνε όλα καλα και να λέμε εδώ για τα ξενύχτια μας .ωραία θα Είναι!! !!!!

Αυτό με τα ξενύχτια δεν ξέρω πόσο ωραίο θα είναι...χαχαχαχα


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Χαχαχα!!! Κ εγω περυσι το εμαθα ειναι επιμορφωτικο το soppingstar τι νομιζες!!! Επισης εμαθα κ το τον τον απο το γωγουλινι περυσι τρελο γελιο

Αχαχαχαχα. Ναι το θυμαμαι αυτο το επεισοδιο το χα δει κ γω!!! Ααα, ωστε ολες ξερατε τι ειναι??? Εμενα μαλλον μου χρειαζεται λιγος πετρος κωστοπουλος ακομα αχαχαχαχα.

Ωστοσο σαν την Ελενα περσυ, τη μαυρομαλλα που βγηκε στην πασαρελα ξυπολυτη και πηγε να τρελανει ολο το συνεργειο δεν ειναι καμια! Το βαζω στο youtube που κ που κ γελαω μονη μου αχαχαχαχ.

@loyloy μου στο shopping star το λενε. Κ γω δεν εχω καταλαβει τι ειναι ακομα. 

 

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Α το χασα αυτό το σημείο γτ μαγείρευα.τι ειναι Αυτό?

Το χω καν ει εικονα.γυρω στα 3 να χουμε κοψει όλοι τις πάνες και η μικρή με φορεματάκι και τα δικά μας τα αλάνια να προσπαθούν να δουν το βρακακι της.

Αχαχαχαχαχαχαχ


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχα. Ναι το θυμαμαι αυτο το επεισοδιο το χα δει κ γω!!! Ααα, ωστε ολες ξερατε τι ειναι??? Εμενα μαλλον μου χρειαζεται λιγος πετρος κωστοπουλος ακομα αχαχαχαχα.

Ωστοσο σαν την Ελενα περσυ, τη μαυρομαλλα που βγηκε στην πασαρελα ξυπολυτη και πηγε να τρελανει ολο το συνεργειο δεν ειναι καμια! Το βαζω στο youtube που κ που κ γελαω μονη μου αχαχαχαχ.

@loyloy μου στο shopping star το λενε. Κ γω δεν εχω καταλαβει τι ειναι ακομα. 

 

Αχαχαχαχαχαχαχ

Τελικά τι είναι colour blocking;

πρίν από 7 λεπτά , palmoira είπε:

Αυτό με τα ξενύχτια δεν ξέρω πόσο ωραίο θα είναι...χαχαχαχα

Θα μας αρέσει γτ θα τα χουμε αγκαλίτσα μωρέ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , loyloy είπε:

Τελικά τι είναι colour blocking;

Θα μας αρέσει γτ θα τα χουμε αγκαλίτσα μωρέ.

Είναι το ντύσιμο που συνδυάζει διαφορετικά χρώματα και αποχρώσεις 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχα. Ναι το θυμαμαι αυτο το επεισοδιο το χα δει κ γω!!! Ααα, ωστε ολες ξερατε τι ειναι??? Εμενα μαλλον μου χρειαζεται λιγος πετρος κωστοπουλος ακομα αχαχαχαχα.

Ωστοσο σαν την Ελενα περσυ, τη μαυρομαλλα που βγηκε στην πασαρελα ξυπολυτη και πηγε να τρελανει ολο το συνεργειο δεν ειναι καμια! Το βαζω στο youtube που κ που κ γελαω μονη μου αχαχαχαχ.

@loyloy μου στο shopping star το λενε. Κ γω δεν εχω καταλαβει τι ειναι ακομα. 

 

Αχαχαχαχαχαχαχ

Αυτη οντως δεν υπηρχε χαχαχα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , palmoira είπε:

Είναι το ντύσιμο που συνδυάζει διαφορετικά χρώματα και αποχρώσεις 

Καλα, αν ποτε εχω να παω καπου με τον αντρα μου και ετοιμαζομαι και του πω : μισο λεπτο αγαπη μου να βαλω την πενσιλ φουστα και το κρουαζε μπλουζακι για να κανω color block, πιστευω πως το αμεσως επομενο βημα ειναι να με στειλει να με διαβασει ο παπας, και μετα να μου κανει color blocking με μια ωραια ασπρη ρομπιτσα που μπαινει αναποδα και δενει γυρω γυρω!!!

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα, αν ποτε εχω να παω καπου με τον αντρα μου και ετοιμαζομαι και του πω : μισο λεπτο αγαπη μου να βαλω την πενσιλ φουστα και το κρουαζε μπλουζακι για να κανω color block, πιστευω πως το αμεσως επομενο βημα ειναι να με στειλει να με διαβασει ο παπας, και μετα να μου κανει color blocking με μια ωραια ασπρη ρομπιτσα που μπαινει αναποδα και δενει γυρω γυρω!!!

Είσαι τρελοκομείο ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , palmoira είπε:

Εμένα μου άρεσε πέρυσι μια που τις είχε θάψει όλες και τελικά όταν ήρθε η σειρά της δεν πήγε!! 

Παντως κυκλοφορεί πολύ σούργελο ρε κοριτσια!!

Πέρισυ συζητάγαμε με την κολλητή μου οτι και Καλά ποιες γυναίκες πάμε εκεί και τέτοια και γελαγαμε. Ήμασταν σπίτι της και την επόμενη τη πιάνει η γειτόνισσα της και της λέει να δεις το shopping star Έχω πάρει μέρος αυτή τη βδομάδα.εκει καταλάβαμε ποιες γυναίκες πάνε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Πέρισυ συζητάγαμε με την κολλητή μου οτι και Καλά ποιες γυναίκες πάμε εκεί και τέτοια και γελαγαμε. Ήμασταν σπίτι της και την επόμενη τη πιάνει η γειτόνισσα της και της λέει να δεις το shopping star Έχω πάρει μέρος αυτή τη βδομάδα.εκει καταλάβαμε ποιες γυναίκες πάνε. 

Και καλά αυτό είναι σχετικά light... Το άλλο στο ΣΚΑΙ είναι τραγικό! Γενικά είναι πολύ απογοητευτική η τηλεόραση με τις σαβούρες που έχει...Εγώ θυμώνω κάποιες φορές με τον τρόπο που αντιμετωπίζουν και προβάλουν τη γυναίκα. Και καλά εμεις είμαστε μεγάλες και κάπως σκεφτόμαστε κάποια πράγματα ,ένα κοριτσάκι τώρα τι καταλαβαίνει από κάτι τέτοια show και παιχνίδια? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

Και καλά αυτό είναι σχετικά light... Το άλλο στο ΣΚΑΙ είναι τραγικό! Γενικά είναι πολύ απογοητευτική η τηλεόραση με τις σαβούρες που έχει...Εγώ θυμώνω κάποιες φορές με τον τρόπο που αντιμετωπίζουν και προβάλουν τη γυναίκα. Και καλά εμεις είμαστε μεγάλες και κάπως σκεφτόμαστε κάποια πράγματα ,ένα κοριτσάκι τώρα τι καταλαβαίνει από κάτι τέτοια show και παιχνίδια? 

Μεγαλες??? Περυσι πηρε μερος στο σοπινγκ σταρ μια συμφοιτητρια μου ετων 29 και κερδισε κιολας. Κ στη σχολη ηταν τελειως γεια σου, και κατσικωνοταν σε ολους για να κανουν εργασιες μαζι ενω εκεινη δεν εκανε τπτ. Οποτε δεν ειναι θεμα ηλικιας. Πρεπει να σαι κ λιγο ψωνιο για να θες να συμμετασχεις. Παντως αν και κουτορνιθι, το χιλιαρικακι το τσεπωσε! Για το αλλο στο ΣΚΑΙ εγραψα κ πιο πριν τη γνωμη μου. Και φετος εχουμε κ το next top model που πανε ολες οι φαντασμενες. Εχει πολυ πραγμα φετος, και τατουαζ απο την αλλη χαμος, με ενα τηλεκοντρολ στο χερι ειμαι χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μεγαλες??? Περυσι πηρε μερος στο σοπινγκ σταρ μια συμφοιτητρια μου ετων 29 και κερδισε κιολας. Κ στη σχολη ηταν τελειως γεια σου, και κατσικωνοταν σε ολους για να κανουν εργασιες μαζι ενω εκεινη δεν εκανε τπτ. Οποτε δεν ειναι θεμα ηλικιας. Πρεπει να σαι κ λιγο ψωνιο για να θες να συμμετασχεις. Παντως αν και κουτορνιθι, το χιλιαρικακι το τσεπωσε! Για το αλλο στο ΣΚΑΙ εγραψα κ πιο πριν τη γνωμη μου. Και φετος εχουμε κ το next top model που πανε ολες οι φαντασμενες. Εχει πολυ πραγμα φετος, και τατουαζ απο την αλλη χαμος, με ενα τηλεκοντρολ στο χερι ειμαι χαχαχα

Εγω κοριτσια διαφωνω πολυ με το master chef junior δε θα εβαζα σε τετοια διαδικασια το παιδι μου οσο καλο κ αν ηταν ειναι παιδακια κ δε τους αξιζει να περνανε τετοια πιεση 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μεγαλες??? Περυσι πηρε μερος στο σοπινγκ σταρ μια συμφοιτητρια μου ετων 29 και κερδισε κιολας. Κ στη σχολη ηταν τελειως γεια σου, και κατσικωνοταν σε ολους για να κανουν εργασιες μαζι ενω εκεινη δεν εκανε τπτ. Οποτε δεν ειναι θεμα ηλικιας. Πρεπει να σαι κ λιγο ψωνιο για να θες να συμμετασχεις. Παντως αν και κουτορνιθι, το χιλιαρικακι το τσεπωσε! Για το αλλο στο ΣΚΑΙ εγραψα κ πιο πριν τη γνωμη μου. Και φετος εχουμε κ το next top model που πανε ολες οι φαντασμενες. Εχει πολυ πραγμα φετος, και τατουαζ απο την αλλη χαμος, με ενα τηλεκοντρολ στο χερι ειμαι χαχαχα

Το next top model το βλεπω κ εγω χιχι.. Πειτε μου κατι..γιατι πανε ολες και πειράζουν το προσωπο κ το σωμα τους? Ειδικα τα χειλη! Τα παραγεμιζουν ολες και μοιαζουν σαν απορημενοι ροφοι! 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...