Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Trelopitaki είπε:

@Smile89 ναι σήμερα το πρωί! Μετα από 4 μέρες καθυστέρηση και αύριο την χοριακη! 

Μπραβο με το καλο να ερθει το μωρακι σου!! Τι ωραια νεα με το καλο ολες οι καινουργιες κοπελες!!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Το πρώτο ναιιιι! :x

Κι εμενα το πρώτο!!! Πως κ πως Περιμενω. Εγω τωρα ειμαι στο σταδιο της κλωτσιας!!! Χεχε


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εμενα το πρώτο!!! Πως κ πως Περιμενω. Εγω τωρα ειμαι στο σταδιο της κλωτσιας!!! Χεχε

Ναι ναι. Αυτο εγραφα στις μανουλες Δεκεμβριου. Παλι χαμηλα ειναι κ χθες τιναζομουν ολοκληρη το βραδυ. Εχει γινει δυνατος και με τιναζε. Το θεμα ειναι πως οτι κ να κανω δεν ανεβαινει πιο πανω και δεν πρεπει να χει αφησει τπτ ορθιο εκει κατω. Φοβαμαι τι θα βρει ο γιατρος μετα τη γεννα εκει μεσα. Αλλα εσυ μη φοβασαι αν εχεις κορακλα. Θα τον κανω ανθρωπο τον καζανοβα χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ναι ναι. Αυτο εγραφα στις μανουλες Δεκεμβριου. Παλι χαμηλα ειναι κ χθες τιναζομουν ολοκληρη το βραδυ. Εχει γινει δυνατος και με τιναζε. Το θεμα ειναι πως οτι κ να κανω δεν ανεβαινει πιο πανω και δεν πρεπει να χει αφησει τπτ ορθιο εκει κατω. Φοβαμαι τι θα βρει ο γιατρος μετα τη γεννα εκει μεσα. Αλλα εσυ μη φοβασαι αν εχεις κορακλα. Θα τον κανω ανθρωπο τον καζανοβα χαχαχα

Φιλη μου συνεννοημενα!!! Ειχε παει ειχε κατσει δεν ξερω τι εκανε.... Ειλικρινα!!!! Αφου λεγα του αντρα μου κοιτα κοιτα βλέπεις καμια πατουσα κ του δείχνα το απαυτο μου Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα. Να σαι πω.... Τοξότης θα βγει ο καζανοβας? Η Αιγόκερως? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Φιλη μου συνεννοημενα!!! Ειχε παει ειχε κατσει δεν ξερω τι εκανε.... Ειλικρινα!!!! Αφου λεγα του αντρα μου κοιτα κοιτα βλέπεις καμια πατουσα κ του δείχνα το απαυτο μου Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα. Να σαι πω.... Τοξότης θα βγει ο καζανοβας? Η Αιγόκερως? 

Αχαχαχαχαχαχαχαχα. Εκλαψα!!! Εγω τιναζομουν στο κρεβατι το βραδυ κ τον ξυπναγα. Μου δινε με τετοια δυναμη στο απαυτο που πραγματικα αν μπορουσα θα του λεγα του αντρα μου βαλε χερι και σπρωξτον να παει πιο πανω. Χαχαχα.

Ξερω κ γω. Μου κανει κατι νερα τελευταια σαν να βιαζεται. Κανονικα θα βγαινε αιγοκερως. Επειδη ομως εχω ενα θεματακι με συσπασεις, ισως βγει κ πιο πριν τοξοτης. Σε αντρα δεν εχω γνωρισει τπτ απο τα δυο, αλλα εχω ακουσει καλα λογια για τα τοξοτακια. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχαχα. Εκλαψα!!! Εγω τιναζομουν στο κρεβατι το βραδυ κ τον ξυπναγα. Μου δινε με τετοια δυναμη στο απαυτο που πραγματικα αν μπορουσα θα του λεγα του αντρα μου βαλε χερι και σπρωξτον να παει πιο πανω. Χαχαχα.

Ξερω κ γω. Μου κανει κατι νερα τελευταια σαν να βιαζεται. Κανονικα θα βγαινε αιγοκερως. Επειδη ομως εχω ενα θεματακι με συσπασεις, ισως βγει κ πιο πριν τοξοτης. Σε αντρα δεν εχω γνωρισει τπτ απο τα δυο, αλλα εχω ακουσει καλα λογια για τα τοξοτακια. 

Κοιτα η τοξοτες ειναι γυναικαδες οι αιγοκεροι ειναι πιο συναισθηματικοί μ θεσσαλονίκη ειπαμε εισαι? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Smile89 είπε:

Κι εμενα το πρώτο!!! Πως κ πως Περιμενω. Εγω τωρα ειμαι στο σταδιο της κλωτσιας!!! Χεχε

Χαχαχα ωραίαααα! Μπεμπάκος η μπεμπούλα??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Κοιτα η τοξοτες ειναι γυναικαδες οι αιγοκεροι ειναι πιο συναισθηματικοί μ θεσσαλονίκη ειπαμε εισαι? 

Ωχ!!! Καλα τον λεω εγω καζανοβα και τεντιμποη!! Φαινεται ηδη τι ειναι!! Να δεις που τοξοτης θα βγει! Αμαν, τη βαψαμε!!! Θα μου βγει Μανθος Φουστανος, αλλα χωρις την πορσε, μονο το κουσουρι θα χει χαχαχαχα. Αθηνα ειμαιιιι. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ωχ!!! Καλα τον λεω εγω καζανοβα και τεντιμποη!! Φαινεται ηδη τι ειναι!! Να δεις που τοξοτης θα βγει! Αμαν, τη βαψαμε!!! Θα μου βγει Μανθος Φουστανος, αλλα χωρις την πορσε, μονο το κουσουρι θα χει χαχαχαχα. Αθηνα ειμαιιιι. 

Λιλα μοναδική μου αγαπη!!!!. Χαχαχα Χαχαχα ααα ειμαστε πατριωτακια!!! Κι εγω αθηναια αλλα μενω επαρχια. Τα χουμε ξαναπει? Δεν θυμαμαι!! :rolleyes:

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Τέλεια γερό να είναι! περιμένω κι εγώ μαζί σας να μάθω αύριο!! 

Αγωνια αυριο!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Τέλεια γερό να είναι! περιμένω κι εγώ μαζί σας να μάθω αύριο!! 

Καλώς όρισες!! !!!!!!με το καλό το μωράκι σου, να χεις Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...