Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εγω κοριτσια διαφωνω πολυ με το master chef junior δε θα εβαζα σε τετοια διαδικασια το παιδι μου οσο καλο κ αν ηταν ειναι παιδακια κ δε τους αξιζει να περνανε τετοια πιεση 

Κοιτα, εαν δεν ειχε καμερες εγω δεν θα χα προβλημα να παει το παιδι μου σε κατι τετοιο. Το βλεπω κατι αντιστοιχο με το να κανει ενα αθλημα που αγαπα, που απαιτει καθημερινη προπονηση, κουραση, πιεση, αγωνες, αρκει να του αρεσε και να το ευχαριστουσε! Το μονο που με χαλαει ειναι η υπερεκθεση στην οθονη, σε αυτο δεν συμφωνω.

 

πρίν από 18 λεπτά , Nicol_ είπε:

Το next top model το βλεπω κ εγω χιχι.. Πειτε μου κατι..γιατι πανε ολες και πειράζουν το προσωπο κ το σωμα τους? Ειδικα τα χειλη! Τα παραγεμιζουν ολες και μοιαζουν σαν απορημενοι ροφοι! 

Ειναι η μοδα της σαμπρελας. Σε καποιες πανε, αλλα τα παραγεμιζουν. Χειλη μυτη στηθος ειναι πακετο.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Κοιτα, εαν δεν ειχε καμερες εγω δεν θα χα προβλημα να παει το παιδι μου σε κατι τετοιο. Το βλεπω κατι αντιστοιχο με το να κανει ενα αθλημα που αγαπα, που απαιτει καθημερινη προπονηση, κουραση, πιεση, αγωνες, αρκει να του αρεσε και να το ευχαριστουσε! Το μονο που με χαλαει ειναι η υπερεκθεση στην οθονη, σε αυτο δεν συμφωνω.

 

Ειναι η μοδα της σαμπρελας. Σε καποιες πανε, αλλα τα παραγεμιζουν. Χειλη μυτη στηθος ειναι πακετο.

Μα απορω..θελουν να γινουν ολες ιδιες? Ποιο το ωραιο σε αυτο..

Η μοδα της σαμπρελας ε? Χαχαχα καλο!!:razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. είναι τραγικοί οι γονείς.γτ στο Ελλάδα έχεις ταλέντο πέρισυ πόσες φορές έβλεπες παιδακια που πήγαιναν και τραγουδούσαν.δεν μπορώ να καταλάβω πως σκέφτονται οι γονείς.συμφωνω με @nanoula90 αν δεν είχε κάμερες Ναι δεν θα χα αντίρρηση αλλά αυτό το πράγμα να προβάλλεται το παιδί πανελληνίως το στρεσαρει ακόμα περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοιτα, εαν δεν ειχε καμερες εγω δεν θα χα προβλημα να παει το παιδι μου σε κατι τετοιο. Το βλεπω κατι αντιστοιχο με το να κανει ενα αθλημα που αγαπα, που απαιτει καθημερινη προπονηση, κουραση, πιεση, αγωνες, αρκει να του αρεσε και να το ευχαριστουσε! Το μονο που με χαλαει ειναι η υπερεκθεση στην οθονη, σε αυτο δεν συμφωνω.

 

Ειναι η μοδα της σαμπρελας. Σε καποιες πανε, αλλα τα παραγεμιζουν. Χειλη μυτη στηθος ειναι πακετο.

Σε αυτο εχεις δικιο το ιδιο ειναι μπορει να με χαλαει η δημοσιοτητα δε ξερω νομιζω λογω οθονης οτι υπαρχει περισσοτερη πιεση η φαίνεται πιο εντονα κ δε μου αρεσει ολο αυτο.

 

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

@Vasoth. είναι τραγικοί οι γονείς.γτ στο Ελλάδα έχεις ταλέντο πέρισυ πόσες φορές έβλεπες παιδακια που πήγαιναν και τραγουδούσαν.δεν μπορώ να καταλάβω πως σκέφτονται οι γονείς.συμφωνω με @nanoula90 αν δεν είχε κάμερες Ναι δεν θα χα αντίρρηση αλλά αυτό το πράγμα να προβάλλεται το παιδί πανελληνίως το στρεσαρει ακόμα περισσότερο.

Αυτο ακριβως ασε που νομιζω γίνεται κ ψωνιο απο μικρο μερικα εχουν ενα υφος λες κ δεν υπαρχει καλυτερος τους βεβαια δε φταινε αυτα αλλοι τους περνανε αυτα τα μηνύματα 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Vasoth. είπε:

Σε αυτο εχεις δικιο το ιδιο ειναι μπορει να με χαλαει η δημοσιοτητα δε ξερω νομιζω λογω οθονης οτι υπαρχει περισσοτερη πιεση η φαίνεται πιο εντονα κ δε μου αρεσει ολο αυτο.

 

Αυτο ακριβως ασε που νομιζω γίνεται κ ψωνιο απο μικρο μερικα εχουν ενα υφος λες κ δεν υπαρχει καλυτερος τους βεβαια δε φταινε αυτα αλλοι τους περνανε αυτα τα μηνύματα 

Οι γονείς φταίνε.τα κάνουν να πιστεύουν ότι αυτά είναι κι άλλος κανένας.και.μετα στη ζωή τους με τη πρώτη στραβή χάνουν τη ζωή κάτω από τα πόδια τους.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Vasoth. είπε:

Εγω κοριτσια διαφωνω πολυ με το master chef junior δε θα εβαζα σε τετοια διαδικασια το παιδι μου οσο καλο κ αν ηταν ειναι παιδακια κ δε τους αξιζει να περνανε τετοια πιεση 

Συμφωνώ απόλυτα. Ούτε εγώ θα ήθελα να εκτίθεται το παιδί μου στην τηλεόραση για τον οποιοδήποτε λόγο 

πρίν από 38 λεπτά , nanoula90 είπε:

Κοιτα, εαν δεν ειχε καμερες εγω δεν θα χα προβλημα να παει το παιδι μου σε κατι τετοιο. Το βλεπω κατι αντιστοιχο με το να κανει ενα αθλημα που αγαπα, που απαιτει καθημερινη προπονηση, κουραση, πιεση, αγωνες, αρκει να του αρεσε και να το ευχαριστουσε! Το μονο που με χαλαει ειναι η υπερεκθεση στην οθονη, σε αυτο δεν συμφωνω.

 

Ειναι η μοδα της σαμπρελας. Σε καποιες πανε, αλλα τα παραγεμιζουν. Χειλη μυτη στηθος ειναι πακετο.

Για να έχουν μόνιμο duck face για τις selfie!!

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες Καλά!

Έχω μια ερώτηση, η αυχενικη  διαφάνεια γίνεται με εξωτερικό υπέρηχο η ενδοκολπικο;

 

Εξωτερικό.τελος τα κολπικα.απλα πρέπει να χεις πιει νεράκι πριν για να σπρώξει η κύστη τη μήτρα σου προς τα πάνω.Ποτε με το Καλό?Έμας μας είχαν πει και το φύλο.

Link to comment
Share on other sites

@Vasoth. @loyloy Συμφωνω κοριτσια. Το ολο θεμα ειναι η υπερεκθεση της τηλεορασης που τα παιδακια δεν μπορουν να διαχειριστουν ευκολα. Θα ειναι οι "διασημοι" στο σχολειο τους, σε καθε ατοπημα της tv τα υπολοιπα παιδια θα τους τη λενε, γιατι ετσι λειτουργουν τα παιδια, και γενικα δεν νομιζω οτι σε αυτην την ηλικια η σωστη ενασχοληση ενος παιδιου ειναι πως να στηθει στην καμερα. Οι γονεις κανουν τεραστια λαθη. Και δεν ειμαστε σιγουρα δικαστες για να κρινουμε αλλα θα σας πω ενα απλο παραδειγμα.

Ο αντρας μου ασχολειται κ με την μπαλα, επαιζε χρονια ποδοσφαιρο απο μικρος και τωρα ειναι προπονητης. Εκανε λοιπον προπερσι προπονηση σε μικρα παιδακια. Αν λοιπον ενα παιδακι στους αγωνες το αφηνε στον παγκο και δεν ανηκε στην βασικη εντεκαδα, οχι για καποιον λογο, αλλα για να μπορουν να παιζουν ολοι, μπαινανε οι γονεις μεσα κ γινοταν Ο ΧΑΜΟΣ! Γιατι δεν βαζεις το παιδι μου, το παιδι μου ειναι ο καλυτερος κλπ κλπ. Μετα εκανε προπονηση σε μεγαλυτερες ηλικιες ! Απιστευτο κι ομως αληθινο! Και στις μεγαλες ηλικιες πχ 20 χρονων ενας πατερας θυμωσε κ τους πηγε το ΣΔΟΕ επειδη εβγαλαν τον γιο του αλλαγη σε ενα ματς επειδη εκανε βλακειες!!!! Μου χει πει απιστευτα περιστατικα! Οπως κ μια φορα που ενα μικρο παιδακι πεταξε με δυναμη τη μπαλα στα μουτρα ενος αλλου γιατι μαλωσανε, ο δικος μου του ειπε πως αυτο που εκανε ηταν πολυ κακο και το εβαλε να κανει 2 γυρους ολο το γηπεδο, και παλι την επομενη ηρθε ο πατερας του μικρου κ ουρλιαζε με ποιο δικαιωμα βαζει το παιδι του να τρεχει παραπανω!!!!!!! 

πρίν από 36 λεπτά , palmoira είπε:

Συμφωνώ απόλυτα. Ούτε εγώ θα ήθελα να εκτίθεται το παιδί μου στην τηλεόραση για τον οποιοδήποτε λόγο 

Για να έχουν μόνιμο duck face για τις selfie!!

Xαχαχαχα. Ε ναι. Σου λεει πιανομαι να κανω τη  παπια συνεχεια. Ας το κανω μονιμο να ναι ευκολο


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , loyloy είπε:

Εξωτερικό.τελος τα κολπικα.απλα πρέπει να χεις πιει νεράκι πριν για να σπρώξει η κύστη τη μήτρα σου προς τα πάνω.Ποτε με το Καλό?Έμας μας είχαν πει και το φύλο.

Την πρώτη εβδομάδα του Οκτώβρη είπαμε...

Τώρα τέλος της εβδομάδας θα ξέρω ακριβώς μέρα.. 

Μακάρι να φανεί και σε εμάς το φύλο!

Έχουν αρχίσει ήδη να πέφτουν τα στοιχηματα

  • Χαχα 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 25 λεπτά , fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες Καλά!

Έχω μια ερώτηση, η αυχενικη  διαφάνεια γίνεται με εξωτερικό υπέρηχο η ενδοκολπικο;

 

Εξωτερικο αλλα καλο ειναι να σου κανει κ κολπικο εμενα μου το ειχε τονισει ο γυναικολογος να του πω να μου κανει κ κολπικο κατι μετρανε αλλα δε θυμαμαι να σου πω ακριβως ρωτα κ το γιατρο σου ομως κ οτι σου πει

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

@Vasoth. @loyloy Συμφωνω κοριτσια. Το ολο θεμα ειναι η υπερεκθεση της τηλεορασης που τα παιδακια δεν μπορουν να διαχειριστουν ευκολα. Θα ειναι οι "διασημοι" στο σχολειο τους, σε καθε ατοπημα της tv τα υπολοιπα παιδια θα τους τη λενε, γιατι ετσι λειτουργουν τα παιδια, και γενικα δεν νομιζω οτι σε αυτην την ηλικια η σωστη ενασχοληση ενος παιδιου ειναι πως να στηθει στην καμερα. Οι γονεις κανουν τεραστια λαθη. Και δεν ειμαστε σιγουρα δικαστες για να κρινουμε αλλα θα σας πω ενα απλο παραδειγμα.

Ο αντρας μου ασχολειται κ με την μπαλα, επαιζε χρονια ποδοσφαιρο απο μικρος και τωρα ειναι προπονητης. Εκανε λοιπον προπερσι προπονηση σε μικρα παιδακια. Αν λοιπον ενα παιδακι στους αγωνες το αφηνε στον παγκο και δεν ανηκε στην βασικη εντεκαδα, οχι για καποιον λογο, αλλα για να μπορουν να παιζουν ολοι, μπαινανε οι γονεις μεσα κ γινοταν Ο ΧΑΜΟΣ! Γιατι δεν βαζεις το παιδι μου, το παιδι μου ειναι ο καλυτερος κλπ κλπ. Μετα εκανε προπονηση σε μεγαλυτερες ηλικιες ! Απιστευτο κι ομως αληθινο! Και στις μεγαλες ηλικιες πχ 20 χρονων ενας πατερας θυμωσε κ τους πηγε το ΣΔΟΕ επειδη εβγαλαν τον γιο του αλλαγη σε ενα ματς επειδη εκανε βλακειες!!!! Μου χει πει απιστευτα περιστατικα! Οπως κ μια φορα που ενα μικρο παιδακι πεταξε με δυναμη τη μπαλα στα μουτρα ενος αλλου γιατι μαλωσανε, ο δικος μου του ειπε πως αυτο που εκανε ηταν πολυ κακο και το εβαλε να κανει 2 γυρους ολο το γηπεδο, και παλι την επομενη ηρθε ο πατερας του μικρου κ ουρλιαζε με ποιο δικαιωμα βαζει το παιδι του να τρεχει παραπανω!!!!!!! 

Xαχαχαχα. Ε ναι. Σου λεει πιανομαι να κανω τη  παπια συνεχεια. Ας το κανω μονιμο να ναι ευκολο

Οτι να ναι καποιοι γονεις τι να πω..


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , fairy-mary είπε:

Την πρώτη εβδομάδα του Οκτώβρη είπαμε...

Τώρα τέλος της εβδομάδας θα ξέρω ακριβώς μέρα.. 

Μακάρι να φανεί και σε εμάς το φύλο!

Έχουν αρχίσει ήδη να πέφτουν τα στοιχηματα

Εγώ εχω πει κοριτσάκι!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κρατήστε τους Καζανόβες γιούς σας μακριά από το κορίτσι μου!!! Χαχαχαχα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα μακριααααα

5 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Αχαχαχαχαχαχα. Κρατα την μακρια κοριτσι μου απο τετοιους. Πρωτα θα ρωτας ζωδιο. 

Αλλα αυτη τη στιγμη αλλο με απασχολει. Ρε κοριτσια, εσεις ξερετε να κανετε color blocking η ειστε τιποτα ασχετες ανιδεες? Γιατι εγω νομιζα οτι ηταν βαφη μαλλιων μεχρι τωρα χαχχαχαχα

Ελα μου? Τι ειν τουτο? 

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Αυτό με τα ξενύχτια δεν ξέρω πόσο ωραίο θα είναι...χαχαχαχα

Ουτε κι εγω Χαχαχα Χαχαχα 

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Είναι το ντύσιμο που συνδυάζει διαφορετικά χρώματα και αποχρώσεις 

Αααααααααα

4 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλα, αν ποτε εχω να παω καπου με τον αντρα μου και ετοιμαζομαι και του πω : μισο λεπτο αγαπη μου να βαλω την πενσιλ φουστα και το κρουαζε μπλουζακι για να κανω color block, πιστευω πως το αμεσως επομενο βημα ειναι να με στειλει να με διαβασει ο παπας, και μετα να μου κανει color blocking με μια ωραια ασπρη ρομπιτσα που μπαινει αναποδα και δενει γυρω γυρω!!!

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα δικιο θα χε!! 

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Εμένα μου άρεσε πέρυσι μια που τις είχε θάψει όλες και τελικά όταν ήρθε η σειρά της δεν πήγε!! 

Παντως κυκλοφορεί πολύ σούργελο ρε κοριτσια!!

Παααααααρααααααα πολυ!!! 

2 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Εγω κοριτσια διαφωνω πολυ με το master chef junior δε θα εβαζα σε τετοια διαδικασια το παιδι μου οσο καλο κ αν ηταν ειναι παιδακια κ δε τους αξιζει να περνανε τετοια πιεση 

Κι εγω διαφωνω!! 

1 hour ago, fairy-mary είπε:

Γεια σας κορίτσια!

Ελπίζω να είστε όλες Καλά!

Έχω μια ερώτηση, η αυχενικη  διαφάνεια γίνεται με εξωτερικό υπέρηχο η ενδοκολπικο;

 

Με το καλοο!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εξωτερικο αλλα καλο ειναι να σου κανει κ κολπικο εμενα μου το ειχε τονισει ο γυναικολογος να του πω να μου κανει κ κολπικο κατι μετρανε αλλα δε θυμαμαι να σου πω ακριβως ρωτα κ το γιατρο σου ομως κ οτι σου πει

Οτι να ναι καποιοι γονεις τι να πω..

Κολπικο κάνει εάν θέλει να μετρήσει τράχηλο με ακρίβεια και δεν μπορεί να το εκτιμήσει με κοιλιακό. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα μακριααααα

Ελα μου? Τι ειν τουτο? 

Ουτε κι εγω Χαχαχα Χαχαχα 

Αααααααααα

Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα δικιο θα χε!! 

Παααααααρααααααα πολυ!!! 

Κι εγω διαφωνω!! 

Με το καλοο!! 

Αχαχαχαχα βρε τρελεγκο μ αρεσει που τα διαβασες ολα και τα παρεθεσες ομορφα και ωραια σε σειρα και απαντας ετσι τακτοποιημενα. Εγω αμα πρεπει να απαντησω σε πανω απο δυο ποστ ακουγεται ενα τζ τζ τζ και μετα μυριζει καμμενο χαχαχαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...