Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!! Σημερα ειδα Πρωτη φορα το προσωπο της. Απιστευτο θεε μου!! 

Ερωτας εεε?? Εγω στην αρχη οταν ειχα μαθει πως ημουν εγκυος ηθελα κοριτσακι. Μια μπουμπου! Αλλα μολις πηρε μορφη ο τεντιμποης μου κ τον ειδα στην αυχενικη αρχικα εκλαιγα!!! Ειναι πραγματικα ερωτας ότι και να ειναι! Να της παρεις ωραια φουστανακια και κορδελακια για να τρελαινει τους δικους μας. Θα γινει μακελειο στην διεκδικηση!!! Βροντακηδες και φουρτουνακηδες θα γινουμε για την νυφη αυτην!!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ερωτας εεε?? Εγω στην αρχη οταν ειχα μαθει πως ημουν εγκυος ηθελα κοριτσακι. Μια μπουμπου! Αλλα μολις πηρε μορφη ο τεντιμποης μου κ τον ειδα στην αυχενικη αρχικα εκλαιγα!!! Ειναι πραγματικα ερωτας ότι και να ειναι! Να της παρεις ωραια φουστανακια και κορδελακια για να τρελαινει τους δικους μας. Θα γινει μακελειο στην διεκδικηση!!! Βροντακηδες και φουρτουνακηδες θα γινουμε για την νυφη αυτην!!

Εγω το αντίθετο αλλα τωρα που την ειδα...... αχχχχ 

Χαχαχα Χαχαχα 

Βρε σαν ποιον μοιαζει?. Σαν ποιον μοιαζει??? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Smile89 είπε:

Ευχαριστώ πολυ!!! Σημερα ειδα Πρωτη φορα το προσωπο της. Απιστευτο θεε μου!! 

Τρέλα Έτσι?Εγώ έχω έναν μικρό κλώνο του άντρα μου.ιδιος ήταν ο άτιμος.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Φανηκε τοσο έντονα στην Β επιπέδου? 

Έχω πολύ μικρά χείλια ενώ ο άντρας μου σαρκωδη και ο μικρός είχε χειλαρες. Όπως και το μέτωπο και τη μύτη του άντρα μου.εγω τα χω ολ α μικρά και ο μικρούλης μεγάλα σα του μπαμπά.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , loyloy είπε:

Έχω πολύ μικρά χείλια ενώ ο άντρας μου σαρκωδη και ο μικρός είχε χειλαρες. Όπως και το μέτωπο και τη μύτη του άντρα μου.εγω τα χω ολ α μικρά και ο μικρούλης μεγάλα σα του μπαμπά.

Γλυκούλης!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου εκαναν 3d στην β επιπεδου :cry: Ουτε που ξερω πως μοιαζει αυτο το παιδι. Ελπιζω μονο να παρει τα δικα μου τα αυτακια γιατι αλλιως τον βλεπω να ειναι αεροπλανοφορο και να πηγαινει ετσι αργοτερα στον παιδικο σταθμο χαχαχαχα. Συνηθως παντως λενε οτι επικρατουν τα "βαρια" χαρακτηριστικα σε μεγαλυτερο ποσοστο απο τα λεπτα. Πχ αν ο ενας γονιος εχει μεγαλη μυτη κ ο αλλος μικρη ειναι πιο πιθανο το παιδι να εχει μεγαλη μυτη, το ιδιο ισχυει κ με τα αυτια και με το χρωμα δερματος με τα χειλη και με τα ματια. Τα σκατουλί ματια νικανε τα μπλε/πρασινα. Δεν ισχυουν παντα αυτα, αλλα ειχα διαβασει οτι συμβαινουν με μεγαλυτερες πιθανοτητες.

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εμενα δεν μου εκαναν 3d στην β επιπεδου :cry: Ουτε που ξερω πως μοιαζει αυτο το παιδι. Ελπιζω μονο να παρει τα δικα μου τα αυτακια γιατι αλλιως τον βλεπω να ειναι αεροπλανοφορο και να πηγαινει ετσι αργοτερα στον παιδικο σταθμο χαχαχαχα. Συνηθως παντως λενε οτι επικρατουν τα "βαρια" χαρακτηριστικα σε μεγαλυτερο ποσοστο απο τα λεπτα. Πχ αν ο ενας γονιος εχει μεγαλη μυτη κ ο αλλος μικρη ειναι πιο πιθανο το παιδι να εχει μεγαλη μυτη, το ιδιο ισχυει κ με τα αυτια και με το χρωμα δερματος με τα χειλη και με τα ματια. Τα σκατουλί ματια νικανε τα μπλε/πρασινα. Δεν ισχυουν παντα αυτα, αλλα ειχα διαβασει οτι συμβαινουν με μεγαλυτερες πιθανοτητες.

Κ εγω το εχω ακουσει αυτο για τα χαρακτηριστικα....εμεις παντως π την ειδαμε στη β ειναι φτυστη ο αντρας μ μετωπο μυτη φτυστα ματια μεγαλα αμυγδαλωτα τα δικα μ ειναι μικρα!!! Χαλαλι ομως θα παρει κατι αλλο απο εμενα π δεν θα μπορουσε να το παρει απο τον αντρα μ χαχαχ!!!:lol:

4 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Κοριτσακι ζουμπουρλουδικο 630γρ!!!!! Χασμουριοταν, ειχε τα χερακια στην φατσουλα αλλα τηξ ειδαμε 3d. Ok απιστευτο!!!! Ειναι υγιεστατη!!!! 

@nanoula90 ειμαστε συμπεθερες τελικα!!! Και να σου πω πως ο ντοκ μου ειπε πως εκει χαμηλα συνηθως καθονται εκει κατω!!! Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα δεν ξερω τι κανει εκει η δικια μου!!! Θα μου βγει μαγκιορα!!! 

Μπραβο κοριτσακι μ με το καλο η μπεμπιτσα σου καλα τις γινεται πολλες μπεμπουλες μαζευτηκαμε!!!!:wub:

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εμενα δεν μου εκαναν 3d στην β επιπεδου :cry: Ουτε που ξερω πως μοιαζει αυτο το παιδι. Ελπιζω μονο να παρει τα δικα μου τα αυτακια γιατι αλλιως τον βλεπω να ειναι αεροπλανοφορο και να πηγαινει ετσι αργοτερα στον παιδικο σταθμο χαχαχαχα. Συνηθως παντως λενε οτι επικρατουν τα "βαρια" χαρακτηριστικα σε μεγαλυτερο ποσοστο απο τα λεπτα. Πχ αν ο ενας γονιος εχει μεγαλη μυτη κ ο αλλος μικρη ειναι πιο πιθανο το παιδι να εχει μεγαλη μυτη, το ιδιο ισχυει κ με τα αυτια και με το χρωμα δερματος με τα χειλη και με τα ματια. Τα σκατουλί ματια νικανε τα μπλε/πρασινα. Δεν ισχυουν παντα αυτα, αλλα ειχα διαβασει οτι συμβαινουν με μεγαλυτερες πιθανοτητες.

Έλα ρε.γτ δεν σου Κάνε?εμένα μου Κάνε 4d .το βλέπεις κανονικά σε κίνηση.οχι απλά εικόνα.αλλα ήταν ήσυχος.δεν κουνήθηκε καθόλου.

Just now, palmoira είπε:

Εμεις είμαστε τυχεροί γιατί ο γιατρός μας έχει και 3D υπέρηχο όποτε το βλέπουμε κάθε φορά! 

Κάθε φορά? Θέλω κι εγώ

 

πρίν από 13 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εμενα δεν μου εκαναν 3d στην β επιπεδου :cry: Ουτε που ξερω πως μοιαζει αυτο το παιδι. Ελπιζω μονο να παρει τα δικα μου τα αυτακια γιατι αλλιως τον βλεπω να ειναι αεροπλανοφορο και να πηγαινει ετσι αργοτερα στον παιδικο σταθμο χαχαχαχα. Συνηθως παντως λενε οτι επικρατουν τα "βαρια" χαρακτηριστικα σε μεγαλυτερο ποσοστο απο τα λεπτα. Πχ αν ο ενας γονιος εχει μεγαλη μυτη κ ο αλλος μικρη ειναι πιο πιθανο το παιδι να εχει μεγαλη μυτη, το ιδιο ισχυει κ με τα αυτια και με το χρωμα δερματος με τα χειλη και με τα ματια. Τα σκατουλί ματια νικανε τα μπλε/πρασινα. Δεν ισχυουν παντα αυτα, αλλα ειχα διαβασει οτι συμβαινουν με μεγαλυτερες πιθανοτητες.

Πράσινα μάτια Εγώ μπλε ο μπαμπάς μας άρα που θα πάει ας πάρει απ'όπου θέλει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Έλα ρε.γτ δεν σου Κάνε?εμένα μου Κάνε 4d .το βλέπεις κανονικά σε κίνηση.οχι απλά εικόνα.αλλα ήταν ήσυχος.δεν κουνήθηκε καθόλου.

Κάθε φορά? Θέλω κι εγώ

 

Ναι κάθε φορά μαζί με τις φωτογραφίες του υπερήχου μας βγάζει και 3D! Αυτά είναι τα χαζά που κάνουμε οι μανούλες! Ας είναι καλά  τα παιδάκια μας και όλα τα αλλά είναι λεπτομέρειες! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Έλα ρε.γτ δεν σου Κάνε?εμένα μου Κάνε 4d .το βλέπεις κανονικά σε κίνηση.οχι απλά εικόνα.αλλα ήταν ήσυχος.δεν κουνήθηκε καθόλου.

Δεν ξερω καθολου. Στην αυχενικη μου χαν κανει. Στη β επιπεδου οχι. Μαλλον βαριοταν αυτη που μου το κανε και μεχρι να τη ρωτησω ειχε τελειωσει. Τι μανα θα γινω που δεν θα ξερω αν το παιδι που θα μου δωσουν θα ναι οντως το δικο μου?? :|

  • Χαχα 3

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Έλα ρε.γτ δεν σου Κάνε?εμένα μου Κάνε 4d .το βλέπεις κανονικά σε κίνηση.οχι απλά εικόνα.αλλα ήταν ήσυχος.δεν κουνήθηκε καθόλου.

Κάθε φορά? Θέλω κι εγώ

 

Κ εμας μας κανει 3D καθε φορα κ γελαμε γιατι ειναι σαν τον ET τον εξωγηινο ακομα κ τα δυο χαχα!! ΕΤ go home!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Ναι κάθε φορά μαζί με τις φωτογραφίες του υπερήχου μας βγάζει και 3D! Αυτά είναι τα χαζά που κάνουμε οι μανούλες! Ας είναι καλά  τα παιδάκια μας και όλα τα αλλά είναι λεπτομέρειες! 

Μονο εγω δεν εχω βγαλει. Με αφησανε στην απεξω :sad:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Ναι κάθε φορά μαζί με τις φωτογραφίες του υπερήχου μας βγάζει και 3D! Αυτά είναι τα χαζά που κάνουμε οι μανούλες! Ας είναι καλά  τα παιδάκια μας και όλα τα αλλά είναι λεπτομέρειες! 

Αχ ωραία μωρέ.καλα ολ α τα λεφτά είναι Όταν τα πρωτοαντικρυσουμε τα ζουζουνια μας

 

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Κ εμας μας κανει 3D καθε φορα κ γελαμε γιατι ειναι σαν τον ET τον εξωγηινο ακομα κ τα δυο χαχα!! ΕΤ go home!!

Καλα εσένα θα χει πλάκα 2 μαζί.αλλγ εμπειρία ο δικός σου υπερυχος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...