Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα τρελοπαρέααα!  @palmoira περιδεση ε?? Ποτε θα την κανετε κοριτσι μου? Εμενα μου εβαλε πεσσό ως εναλλακτικη. 

@Smile89 οεοεοεο περιμενουμε τα νεεααα σου σημερα!!!! 

@Vasoth.  καλα κανει κ σου μετραει τραχηλο κ κολπικα παντως. Ειναι πιο αξιοπιστη η μετρηση απ οτι κοιλιακα.


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημέρα τρελοπαρέααα!  @palmoira περιδεση ε?? Ποτε θα την κανετε κοριτσι μου? Εμενα μου εβαλε πεσσό ως εναλλακτικη. 

@Smile89 οεοεοεο περιμενουμε τα νεεααα σου σημερα!!!! 

@Vasoth.  καλα κανει κ σου μετραει τραχηλο κ κολπικα παντως. Ειναι πιο αξιοπιστη η μετρηση απ οτι κοιλιακα.

Κανονικά έπρεπε αυτή την εβδομάδα. Λόγω του αίματος που δεν έχει απορροφηθεί στην αποκόλληση δεν ήθελε να ρισκάρει όποτε θα περιμένουμε. Θα με δει ξανά 3/10 και αναλόγως θα το προγραμματίσουμε. Ευτυχως ο τράχηλος είναι μια χαρά ακόμη όποτε δεν χρειάζεται να βιαστούμε 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα τρελοπαρέααα!  @palmoira περιδεση ε?? Ποτε θα την κανετε κοριτσι μου? Εμενα μου εβαλε πεσσό ως εναλλακτικη. 

@Smile89 οεοεοεο περιμενουμε τα νεεααα σου σημερα!!!! 

@Vasoth.  καλα κανει κ σου μετραει τραχηλο κ κολπικα παντως. Ειναι πιο αξιοπιστη η μετρηση απ οτι κοιλιακα.

Κοντευει η ώρα, θα μπω για μπανακι και να ετοιμαζομαι σιγα σίγα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Κανονικά έπρεπε αυτή την εβδομάδα. Λόγω του αίματος που δεν έχει απορροφηθεί στην αποκόλληση δεν ήθελε να ρισκάρει όποτε θα περιμένουμε. Θα με δει ξανά 3/10 και αναλόγως θα το προγραμματίσουμε. Ευτυχως ο τράχηλος είναι μια χαρά ακόμη όποτε δεν χρειάζεται να βιαστούμε 

Α οκ. Γιατι καπου διαβασα οτι πρεπει να γινεται νωρις, κοντα στις εβδομαδες που εισαι δηλαδη, αλλα δεν το χω ψαξει παραπανω. Κ γω μεγαλυτερη ασφαλεια νιωθω με αυτο, γιατι ειχα θεμα κ γω με τραχηλο. 

@Smile89 καλα αποτελεεεσματα!! Θα περιμένουμεε ♡ 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημέρα τρελοπαρέααα!  @palmoira περιδεση ε?? Ποτε θα την κανετε κοριτσι μου? Εμενα μου εβαλε πεσσό ως εναλλακτικη. 

@Smile89 οεοεοεο περιμενουμε τα νεεααα σου σημερα!!!! 

@Vasoth.  καλα κανει κ σου μετραει τραχηλο κ κολπικα παντως. Ειναι πιο αξιοπιστη η μετρηση απ οτι κοιλιακα.

Ναι ειναι λιγο επιμονος σε αυτο κανονικα μου λεει πρεπει να του το υπενθυμιζω εγω γιατι γκρινιαζω λιγο με αυτο καθε φορα. 

πρίν από 10 λεπτά , palmoira είπε:

Κανονικά έπρεπε αυτή την εβδομάδα. Λόγω του αίματος που δεν έχει απορροφηθεί στην αποκόλληση δεν ήθελε να ρισκάρει όποτε θα περιμένουμε. Θα με δει ξανά 3/10 και αναλόγως θα το προγραμματίσουμε. Ευτυχως ο τράχηλος είναι μια χαρά ακόμη όποτε δεν χρειάζεται να βιαστούμε 

Αν δεν ειναι κατι οκ μπορεις να σηκωνεσαι δηλαδη μετα κανονικα αν δεν υπαρχει αλλο θεμα το ειχα στο μυαλο μου σαν κατι επωδινο γιαυτο σε ρωταω σορυ αν σε ζαλισα

 

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Κοντευει η ώρα, θα μπω για μπανακι και να ετοιμαζομαι σιγα σίγα. 

Καλα αποτελεσματα περιμενουμε τα καλα νεα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , nanoula90 είπε:

Α οκ. Γιατι καπου διαβασα οτι πρεπει να γινεται νωρις, κοντα στις εβδομαδες που εισαι δηλαδη, αλλα δεν το χω ψαξει παραπανω. Κ γω μεγαλυτερη ασφαλεια νιωθω με αυτο, γιατι ειχα θεμα κ γω με τραχηλο. 

@Smile89 καλα αποτελεεεσματα!! Θα περιμένουμεε ♡ 

Την προηγούμενη φορά την είχα κάνει 25η εβδομάδα οπότε δεν έχω άγχος 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Ναι ειναι λιγο επιμονος σε αυτο κανονικα μου λεει πρεπει να του το υπενθυμιζω εγω γιατι γκρινιαζω λιγο με αυτο καθε φορα. 

Αν δεν ειναι κατι οκ μπορεις να σηκωνεσαι δηλαδη μετα κανονικα αν δεν υπαρχει αλλο θεμα το ειχα στο μυαλο μου σαν κατι επωδινο γιαυτο σε ρωταω σορυ αν σε ζαλισα

 

Καλα αποτελεσματα περιμενουμε τα καλα νεα!!

Δεν με ζαλίζεις καθόλου. Μένεις ένα βράδυ προληπτικά στο νοσοκομείο και μετά λίγο προσοχή τις πρώτες μέρες. Εμεις με τόση αιμορραγία και ξάπλα έχουμε περάσει πολύ πιο δύσκολα! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

@fairy-mary, εμένα μου εκαναν και τους δύο!!! Ξεκίνησε με κοιλιακό και μετά και ενδοκολπικο!!!! Και είχα ρωτήσει και μου είχαν πει κοιλιακό.... Ευτυχώς ήμουν προετοιμασμένη, αλλά φορούσα παντελόνι και έπεσε κανονικό στριπτιζ!!!!

χαχαχαχα και εγώ γι αυτό ρωτάω για να προετοιμαστώ καταλλήλως!

συνήθως όμως κοιλιακό κάνουν στις περισσότερες...μάλλον εξαρτάται από το πόσο καλή εικόνα έχουν.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , palmoira είπε:

Δεν με ζαλίζεις καθόλου. Μένεις ένα βράδυ προληπτικά στο νοσοκομείο και μετά λίγο προσοχή τις πρώτες μέρες. Εμεις με τόση αιμορραγία και ξάπλα έχουμε περάσει πολύ πιο δύσκολα! 

Οκ καταλαβα οντως δεν ειναι τιποτα οτι ειναι να γινει ας γινει αν ειναι για καλο οπως λες τοσα εχουμε περασει 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , fairy-mary είπε:

χαχαχαχα και εγώ γι αυτό ρωτάω για να προετοιμαστώ καταλλήλως!

συνήθως όμως κοιλιακό κάνουν στις περισσότερες...μάλλον εξαρτάται από το πόσο καλή εικόνα έχουν.

 

Εμένα μόνο κοιλιακό. Μη ξεχάσεις πριν να πιεις νερό.καλα θα πάθεις πλάκα στην Αυχενική.ολοκληρο σχηματισμενο μωρέ.εγω τρελαθηκα.εκει ερωτεύτηκα 1000% το μπέμπη μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια μολις παρακολουθησα ενα σεμιναριο θυλασμου διαδικτιακο live δωρεαν απο γνωστη εταιρια ηταν πολυ χρησιμο δε ξερω αν τα γνωριζετε θα κανουν κ αλλα κ για θυλασμο κ για περιποιηση νεογεννητου κτλ αν σας ενδιαφερει πειτε μου να σας στειλω μνμ ποια ειναι γιατι δε ξερω αν μπορω να το γραψω εδω


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Vasoth. είπε:

Λοιπον κοριτσια μολις παρακολουθησα ενα σεμιναριο θυλασμου διαδικτιακο live δωρεαν απο γνωστη εταιρια ηταν πολυ χρησιμο δε ξερω αν τα γνωριζετε θα κανουν κ αλλα κ για θυλασμο κ για περιποιηση νεογεννητου κτλ αν σας ενδιαφερει πειτε μου να σας στειλω μνμ ποια ειναι γιατι δε ξερω αν μπορω να το γραψω εδω

Στείλε ! Αν είναι της nutricia το ξέρω το έχω γράψει και εγώ σε τοπικ ότι είναι αρκετά καλά και έχει συνέχεια!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...