Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ωωω ναι. Αλλα εσυ μπορεις ανετα να κανεις εφοσον στο επιτρεπει ο γιατρος. Εμενα μου χει απαγορευσει ακομα και τα περιεργα χαδακια και επισης και τα παθιασμενα φιλια!!!!!! Ναι ναι, οπως το ακους. Επειδη μπορει να προκληθει διεργεση και επειδη εχω θεμα με τις συσπασεις, απαγορευονται και αυτα!!! Ειμαι να σκασω σου λεω!!!Αυτο το παιδι θελει να μου κοψει καθε απολαυση! Σεξ, φαγητο, βολτες! Δεν εμεινε και κατι αλλο να μου κοψει. Αχ και να βγει τι θα παθει. Πρωτα θα του ριξω μια στον πωπο και μετα θα πω στον γιατρο να τον βαλει πανω μου. 

Δε σε μπορω κλαιω!! Φαντασου τι εχει να γινει μετα τη γεννα που θα μπορεις χαχα!! Αν σε αφηνει ο μπεμπης φυσικα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 15 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαχαχα ε χαλαρα ρε γιατρέ αλλα να ξέρουμε μεχρι που να φτάσουμε χαχα :razz:

Μα ξέρω γω μισές κουβεντες! 

Τώρα πάντως θα ενημερωθώ πληρως θέλω λεπτομερειες για όλα! :razz:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ωωω ναι. Αλλα εσυ μπορεις ανετα να κανεις εφοσον στο επιτρεπει ο γιατρος. Εμενα μου χει απαγορευσει ακομα και τα περιεργα χαδακια και επισης και τα παθιασμενα φιλια!!!!!! Ναι ναι, οπως το ακους. Επειδη μπορει να προκληθει διεργεση και επειδη εχω θεμα με τις συσπασεις, απαγορευονται και αυτα!!! Ειμαι να σκασω σου λεω!!!Αυτο το παιδι θελει να μου κοψει καθε απολαυση! Σεξ, φαγητο, βολτες! Δεν εμεινε και κατι αλλο να μου κοψει. Αχ και να βγει τι θα παθει. Πρωτα θα του ριξω μια στον πωπο και μετα θα πω στον γιατρο να τον βαλει πανω μου. 

Χαχαχα θα εχεις να του λες τι θυσιες εκανες μεχρι να βγει! :razz:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Χαχαχα θα εχεις να του λες τι θυσιες εκανες μεχρι να βγει! :razz:

Χαχαχαχαχα. Ε οχιιι και ολες τις θυσιες, καποιες ειναι ακαταλληλες, ειναι που ειναι μπερμπαντης κ μου πειραζει το απαυτο εκει χαμηλα που καθεται, αμα του μαθω κ απο νωρις τη διαδικασια αστο. Θα ναι ο νεος γκουσγκουνης χαχαχαχα.

 

πρίν από 16 λεπτά , Vasoth. είπε:

Δε σε μπορω κλαιω!! Φαντασου τι εχει να γινει μετα τη γεννα που θα μπορεις χαχα!! Αν σε αφηνει ο μπεμπης φυσικα!!

Χαχαχχαχα, βλεπω ο αντρας μου να λεει στον μικρο κλαααψε μικρε, κλαψε και κανε και πολλα κακακια, να ερθει σε σενα να γλυτωσω απο δαυτην!! 

Αλλα σιγα που θα μας αφηνουν τα μωρα μετα χρονο και ενεργεια για οτιδηποτε. Και εμεις θα χουμε απο ενα φαντασου. Εσενα δεν το συζηταω που θα χεις και δυο. Θα ξεχασουμε κ πως τα καναμε χαχαχαχα.

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχαχαχαχα. Ε οχιιι και ολες τις θυσιες, καποιες ειναι ακαταλληλες, ειναι που ειναι μπερμπαντης κ μου πειραζει το απαυτο εκει χαμηλα που καθεται, αμα του μαθω κ απο νωρις τη διαδικασια αστο. Θα ναι ο νεος γκουσγκουνης χαχαχαχα.

 

Χαχαχχαχα, βλεπω ο αντρας μου να λεει στον μικρο κλαααψε μικρε, κλαψε και κανε και πολλα κακακια, να ερθει σε σενα να γλυτωσω απο δαυτην!! 

Αλλα σιγα που θα μας αφηνουν τα μωρα μετα χρονο και ενεργεια για οτιδηποτε. Και εμεις θα χουμε απο ενα φαντασου. Εσενα δεν το συζηταω που θα χεις και δυο. Θα ξεχασουμε κ πως τα καναμε χαχαχαχα.

Αστα να πανε μη το σκεφτεσαι απο τωρα!! Το μονο που θα θυμαμαι ειναι πως τα καναμε λογω εξωσωματικης χαχαχαχα!!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αστα να πανε μη το σκεφτεσαι απο τωρα!! Το μονο που θα θυμαμαι ειναι πως τα καναμε λογω εξωσωματικης χαχαχαχα!!!

Ε δεν απεχουμε κ πολυ, στο ιδιο σημειο θα μαστε ολες,να αναρωτιομαστε τι ειναι το σεξ. Οταν με το καλο γεννησουμε ολες να φτιαξουμε αλλο γκρουπ. Οι σεξενιτεμενες χαχαχα αλλιως το κλασσικο ταπεινά χαμομηλάκια χεχεχε

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κορίτσια και μια άσχετη ερώτηση.  Στον πέμπτο μηνα μπαίνουμε οταν κλεινουμε την 18η εβδομαδα?

Νομιζω οταν κλεινεις την 17η. Δηλαδη μεχρι 17+6 εισαι στον 4ο και 18η μπαινεις στον πεμπτο.

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε δεν απεχουμε κ πολυ, στο ιδιο σημειο θα μαστε ολες,να αναρωτιομαστε τι ειναι το σεξ. Οταν με το καλο γεννησουμε ολες να φτιαξουμε αλλο γκρουπ. Οι σεξενιτεμενες χαχαχα αλλιως το κλασσικο ταπεινά χαμομηλάκια χεχεχε

Χαχαχαχ γεια σου νανουλα μου τι ωραία που τα λες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχαχ γεια σου νανουλα μου τι ωραία που τα λες!!

Εδω με τα κοριτσια ειμαστε τρελοπαρεα! Τωρα που ηρθες και εσυ μπεμπουλα μου, θα μας υποστεις, δεν ξεφευγεις! ❤


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εδω με τα κοριτσια ειμαστε τρελοπαρεα! Τωρα που ηρθες και εσυ μπεμπουλα μου, θα μας υποστεις, δεν ξεφευγεις! ❤

Πολύ χαίρομαι που μπήκα κ εγω στην παρέα και την χρειάζομαι λίγη τρελλα! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε δεν απεχουμε κ πολυ, στο ιδιο σημειο θα μαστε ολες,να αναρωτιομαστε τι ειναι το σεξ. Οταν με το καλο γεννησουμε ολες να φτιαξουμε αλλο γκρουπ. Οι σεξενιτεμενες χαχαχα αλλιως το κλασσικο ταπεινά χαμομηλάκια χεχεχε

Νομιζω οταν κλεινεις την 17η. Δηλαδη μεχρι 17+6 εισαι στον 4ο και 18η μπαινεις στον πεμπτο.

Χαχαχα εισαι τρελή!  ❤

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πολύ χαίρομαι που μπήκα κ εγω στην παρέα και την χρειάζομαι λίγη τρελλα! ❤️ 

Και εμεις χαιρόμαστε που ηρθες! :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Nicol_ είπε:

Κορίτσια και μια άσχετη ερώτηση.  Στον πέμπτο μηνα μπαίνουμε οταν κλεινουμε την 18η εβδομαδα?

Στον πεμπτο μπαινεις οταν μπαινεις στην 18η εγω σημερα μπηκα στον πεμπτο

πρίν από 17 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ε δεν απεχουμε κ πολυ, στο ιδιο σημειο θα μαστε ολες,να αναρωτιομαστε τι ειναι το σεξ. Οταν με το καλο γεννησουμε ολες να φτιαξουμε αλλο γκρουπ. Οι σεξενιτεμενες χαχαχα αλλιως το κλασσικο ταπεινά χαμομηλάκια χεχεχε

Νομιζω οταν κλεινεις την 17η. Δηλαδη μεχρι 17+6 εισαι στον 4ο και 18η μπαινεις στον πεμπτο.

Εκει μας βλεπω μη το γελας!! Χαχα

  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...