Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , D-na είπε:

9 μήνες θα είχα γεννήσει τώρα αν δεν είχα αποβάλλει..θα σας γράψω κάποια στιγμή την εμπειρία μου με την εξωσωματική μπορεί να βοηθήσει κάποια κοπέλα.

Θα παρεις τον γιατρό ετσι? Αυριο πρωι. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, D-na είπε:

Γεια σας κορίτσια:)

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα της β χοριακης..είναι θετική είναι 801 κανονικά πρέπει να κάνω τούμπες από τη χαρά μου αλλά φοβάμαι τόσο πολύ..δεν το έχω πει σε κανέναν μα κανέναν ούτε στον άντρα μου ούτε το γιατρό μου πήρα..έχω μείνει ξανά έγκυος με εξωσωματική και είχα αίμα συνεχώς καφέ υγρά αλλά στο τέλος απεβαλα(πολύ αίμα τότε)τώρα δεν έχω τίποτα μόνο λόγο πρησμένο στήθος και πονακια περιόδου που και που.ολα αυτά τα λέω για είμαι τόσο μπερδεμενη...νομίζω είναι χαμηλή η τιμή για 6 μέρα καθυστέρηση..αυριο θα πάρω το γιατρό μου και θα είναι λίγο πιο ξεκάθαρα τα πράγματα...

Στις 5 μέρες ει χα 250 χοριακη. Μια χαρά είσαι.καο τωρ α είμαι στην 29η εβδομάδα.ευχομαι να πάνε όλα πολύ Καλά!! !!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

 Καλημέρα τρελοπαρέα!!!! Τι κανετε? Φουσκωνετε, φουσκωνετε?? 

@Smile89 τρελιαρα μου εδω ειμαι!! Ειχαν ερθει σπιτι κατι φιλοι χθες και το ριξα εξω μετα απο καιρο με αφθονη κοκα κολα zero. Τετοια κρεπαλη ειχα καιρο να κανω χαχαχα. Τι κανεις εσυ κοριτσομανα? Την προσεχεις την νυφη μου? 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Επιτέλους Φθινόπωρο! ! Λατρευω το κρυο! ❤❤❤

Μαζι γραψαμεεε ❤ Κ γω λατρευω κρυο. Ειδικα το φετινο που θα μαι μια κινητή μπαλα. Οσες ειστε Αθηνα αν πετυχει το ματι σας μια γυναικα να τσουλαει στον δρομο σαν τόπι εγω θα ειμαι χαχαχαχα

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα!! Ερωτας το φθινόπωρο!❤️

Πως εισαι μπεμπουλα μου? Πως νιωθεις? Ποτε εχεις γιατρο να δεις το σπορακι σου? Ξερεις ποσο εβδομαδων εισαι πανω κατω?

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , nanoula90 είπε:

Μαζι γραψαμεεε ❤ Κ γω λατρευω κρυο. Ειδικα το φετινο που θα μαι μια κινητή μπαλα. Οσες ειστε Αθηνα αν πετυχει το ματι σας μια γυναικα να τσουλαει στον δρομο σαν τόπι εγω θα ειμαι χαχαχαχα

Πως εισαι μπεμπουλα μου? Πως νιωθεις? Ποτε εχεις γιατρο να δεις το σπορακι σου? Ξερεις ποσο εβδομαδων εισαι πανω κατω?

Καλημέρα Νανουλα! Θα έχω τον νου μου να σε σταματησω Χαχαχα

Καλα είμαι, λίγο ζαλαδα,λίγη ανακατωσούρα αλλα νιώθω πολύ ευτυχισμένη και ανυπόμονη να δω σήμερα το μεσημέρι την ζωούλα μου! 20 Αυγούστου η τερ ποσο είμαι 5;; :roll:

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καλημερα κ απο μενα!!

Καλημέρα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Καλημέρα Νανουλα! Θα έχω τον νου μου να σε σταματησω Χαχαχα

Καλα είμαι, λίγο ζαλαδα,λίγη ανακατωσούρα αλλα νιώθω πολύ ευτυχισμένη και ανυπόμονη να δω σήμερα το μεσημέρι την ζωούλα μου! 20 Αυγούστου η τερ ποσο είμαι 5;; :roll:

Μη ρισκαρεις γιατι θα χω και βαρος, απλα βαλε μου ενα εμποδιο μπροστα να με κοψει χαχαχα. 

Ναι, 5 εβδομαδων νομιζω εισαι. Ποσο υπεροχο συναισθημα!!! Ισως δειτε σακο και λεκιθικο ασκο, αλλα θα περιμενουμε νεα σου!! Κ όποια απορια εχεις για τον γιατρο, θα σου λεγα να τις σημειωνεις σε ενα χαρτι γιατι αποδεδειγμενα ΠΟΤΕ δεν θυμασαι τι ηθελες να ρωτησεις. Χαζευεις με τον υπερηχους και το σπορακι σου που μετα ξεχνας τα παντα!

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Μη ρισκαρεις γιατι θα χω και βαρος, απλα βαλε μου ενα εμποδιο μπροστα να με κοψει χαχαχα. 

Ναι, 5 εβδομαδων νομιζω εισαι. Ποσο υπεροχο συναισθημα!!! Ισως δειτε σακο και λεκιθικο ασκο, αλλα θα περιμενουμε νεα σου!! Κ όποια απορια εχεις για τον γιατρο, θα σου λεγα να τις σημειωνεις σε ενα χαρτι γιατι αποδεδειγμενα ΠΟΤΕ δεν θυμασαι τι ηθελες να ρωτησεις. Χαζευεις με τον υπερηχους και το σπορακι σου που μετα ξεχνας τα παντα!

Χαχαχα το σκέφτηκα κ αυτό μην μου αγχώνεσαι δεν θα σε αφήσω! 

Το έχω ήδη το ερωτηματολόγιο γιατί ναι την έχω πάθει πολλες φορες να γυρνώ τελικά με απορίες. Υπέροχο όπως το λες γιατί βλέπεις το ξεκίνημα της ψυχούλας που θα γεμίσει το υπόλοιπο της ζωής σου! Μακάρι να είναι όλα καλα, φυσικά θα σας ενημερώσω!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Χαχαχα το σκέφτηκα κ αυτό μην μου αγχώνεσαι δεν θα σε αφήσω! 

Το έχω ήδη το ερωτηματολόγιο γιατί ναι την έχω πάθει πολλες φορες να γυρνώ τελικά με απορίες. Υπέροχο όπως το λες γιατί βλέπεις το ξεκίνημα της ψυχούλας που θα γεμίσει το υπόλοιπο της ζωής σου! Μακάρι να είναι όλα καλα, φυσικά θα σας ενημερώσω!! 

Ωραια θα περιμενουμε τα καλα νεα!! Ολα καλα θα ειναι!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπεμπουλα με. Το καλό στο γιατρό!!περιμένουμε νέα Κ Θ ειναι τέλεια! 

Σας έχω πρήξει με τη γρίπη Μ εγώ.Αλλά Θ σας τα πω.. Μ έδωσε αντιβίωση Γτ έχω υγρό στο αυτί, Κ πολύ βηχα Κ μύξες Κ λόγω τ Ότι δε μπορώ Ν πάρω τπτ Θ Μ γυρίσει σε ιγμοριτιδα..Κ θέλει Ν το προλάβει..κορίτσια πολύ βήχας..κρατιέμαι μη βηχω γτ φοβαμαι..Είμαι με τραχαναδες Κ τσάγια. Έχω μια αδυναμία Κ ενα πονοκεφάλο..Αλλά ντάξει..ελπίζω Ν περάσει σύντομα. Υπάρχουν Κ χειροτερα! Κατά τ'άλλα χθες ο μπόμπιρας κλώτσησε.το καημενο έχει γίνει φραπές εκεί μέσα..σε λέει κάτι γίνεται..ας πω ότι έχει άνθρωπο μέσα..μπας Κ σταματήσουν τα έργα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ωραια θα περιμενουμε τα καλα νεα!! Ολα καλα θα ειναι!!

Σε ευχαριστώ πολύ γλυκουλα μου!!

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Μπεμπουλα με. Το καλό στο γιατρό!!περιμένουμε νέα Κ Θ ειναι τέλεια! 

Σας έχω πρήξει με τη γρίπη Μ εγώ.Αλλά Θ σας τα πω.. Μ έδωσε αντιβίωση Γτ έχω υγρό στο αυτί, Κ πολύ βηχα Κ μύξες Κ λόγω τ Ότι δε μπορώ Ν πάρω τπτ Θ Μ γυρίσει σε ιγμοριτιδα..Κ θέλει Ν το προλάβει..κορίτσια πολύ βήχας..κρατιέμαι μη βηχω γτ φοβαμαι..Είμαι με τραχαναδες Κ τσάγια. Έχω μια αδυναμία Κ ενα πονοκεφάλο..Αλλά ντάξει..ελπίζω Ν περάσει σύντομα. Υπάρχουν Κ χειροτερα! Κατά τ'άλλα χθες ο μπόμπιρας κλώτσησε.το καημενο έχει γίνει φραπές εκεί μέσα..σε λέει κάτι γίνεται..ας πω ότι έχει άνθρωπο μέσα..μπας Κ σταματήσουν τα έργα...

Σε ευχαριστώ πολυυυ!! 

Πωπω τι επαθες αλλα υπομονή με την αντιβιωση πολλά ζεστα και ξεκουραση θα περάσει.. Και το αγοράκι σου θέλει να γίνει γρήγορα η μαμα καλα :) Περαστικά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Μπεμπουλα με. Το καλό στο γιατρό!!περιμένουμε νέα Κ Θ ειναι τέλεια! 

Σας έχω πρήξει με τη γρίπη Μ εγώ.Αλλά Θ σας τα πω.. Μ έδωσε αντιβίωση Γτ έχω υγρό στο αυτί, Κ πολύ βηχα Κ μύξες Κ λόγω τ Ότι δε μπορώ Ν πάρω τπτ Θ Μ γυρίσει σε ιγμοριτιδα..Κ θέλει Ν το προλάβει..κορίτσια πολύ βήχας..κρατιέμαι μη βηχω γτ φοβαμαι..Είμαι με τραχαναδες Κ τσάγια. Έχω μια αδυναμία Κ ενα πονοκεφάλο..Αλλά ντάξει..ελπίζω Ν περάσει σύντομα. Υπάρχουν Κ χειροτερα! Κατά τ'άλλα χθες ο μπόμπιρας κλώτσησε.το καημενο έχει γίνει φραπές εκεί μέσα..σε λέει κάτι γίνεται..ας πω ότι έχει άνθρωπο μέσα..μπας Κ σταματήσουν τα έργα...

Περαστικα να ειναι τι να κανει κ αυτο θελει να επιβάλλει την παρουσια του χαχα!

  • Χαχα 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...