Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλημςρουδια μια χαρα!!! Εσυ? Πώς πας απο αιμα? 

Σημερα καλυτερα εχει λιγοστεψει παλι αρκετα ευτυχως.

@Nicol_πως εισαι σημερα πονας? Να σου πω κατι απο χτες που το ειπες παρατηρησα κ εγω στο ιδιο σημειο καποιες φορες να ειναι πιο σκληρο απλα εγω το νιωθω αριστερα αλλα δε νιωθω πονο μαλλον ειναι φυσιολογικο απλα δε το ειχα παρατηρησει πιο πριν


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 55 λεπτά , Vasoth. είπε:

Σημερα καλυτερα εχει λιγοστεψει παλι αρκετα ευτυχως.

@Nicol_πως εισαι σημερα πονας? Να σου πω κατι απο χτες που το ειπες παρατηρησα κ εγω στο ιδιο σημειο καποιες φορες να ειναι πιο σκληρο απλα εγω το νιωθω αριστερα αλλα δε νιωθω πονο μαλλον ειναι φυσιολογικο απλα δε το ειχα παρατηρησει πιο πριν

Ναι βρε σκληραίνει!!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Σημερα καλυτερα εχει λιγοστεψει παλι αρκετα ευτυχως.

@Nicol_πως εισαι σημερα πονας? Να σου πω κατι απο χτες που το ειπες παρατηρησα κ εγω στο ιδιο σημειο καποιες φορες να ειναι πιο σκληρο απλα εγω το νιωθω αριστερα αλλα δε νιωθω πονο μαλλον ειναι φυσιολογικο απλα δε το ειχα παρατηρησει πιο πριν

Ναι παλι σκληρο ειναι σε εκείνο το σημειο. Δεν ξερω τι γινεται, μεταλλάσσεται το σωμα :razz: χαχα

Εχω κατι πονακια,αναγουλα και εκανα κ μια φορα εμετο. Αλλα νιωθω καλυτερα απο θεμα εξάντλησης. 

Χαιρομαι που εισαι καλυτερα σημερα. Αντε μια μερα τη φορα :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια να σας ρωτησω..γίνεται τα συμπτώματα να γινουν πιο εντονα με την παροδο των εβδομαδων αντι να φθινουν? Ειχα αναγούλες οπως σας εγραψα αλλα ειχαν μειωθει.Αυτη η βδομάδα αυξήθηκαν αρκετα ειναι πιο εντονες και κανω κ εμετο. Ενω δεν εκανα πριν. Μηπως φταίει αυτη η μικρη ποσότητα προγεστερονης που ειχα πάρει πριν λιγες μερες? Την τριτη συγκεκριμένα. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω..γίνεται τα συμπτώματα να γινουν πιο εντονα με την παροδο των εβδομαδων αντι να φθινουν? Ειχα αναγούλες οπως σας εγραψα αλλα ειχαν μειωθει.Αυτη η βδομάδα αυξήθηκαν αρκετα ειναι πιο εντονες και κανω κ εμετο. Ενω δεν εκανα πριν. Μηπως φταίει αυτη η μικρη ποσότητα προγεστερονης που ειχα πάρει πριν λιγες μερες? Την τριτη συγκεκριμένα. 

Καλημέρα! Τι να σου πω...εμένα κάθε μέρα είναι και διαφορετική! Κάποιες έχω τρομερές αναγούλες όλη μέρα,κάποιες άλλες μόνο το απόγευμα και είναι και αυτές οι ελάχιστες που δεν νιώθω απολύτως τίποτε! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Smile89 είπε:

Νομίζω οτι καλο ειναι να μην πολύ κοιταμε τα συμπτώματα!!! Να χαιδευουμε κοιλιτσα κ να σκεφτόμαστε αισιόδοξα, αυτό να κανουμε!!!!

Συμφωνώ απόλυτα! Τα συμπτώματα αργά ή γρήγορα θα υποχωρήσουν! Είναι θέμα χρόνου για όλες μας. Ας έχουμε καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες και όλα αυτά θα ξεχαστούν! 

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , palmoira είπε:

Συμφωνώ απόλυτα! Τα συμπτώματα αργά ή γρήγορα θα υποχωρήσουν! Είναι θέμα χρόνου για όλες μας. Ας έχουμε καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες και όλα αυτά θα ξεχαστούν! 

Ασε που αλλες εχουμε αλλες δεν εχουμε αλλες εχουμε πολλα αλλες οχι, αλλες τα έχουν σε έντονο βαθμό αλλες οχι. Σε αλλες έρχονται στην αρχή σε αλλες πιο μετα..κοινώς χαμός!!!! Χαχαχα Χαχαχα 

  • Χαχα 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Αλλα εδω ειμαστε για να μοιραζόμαστε εμπειριες,  να διαβαζουμε η μια την αλλη και να μαθαίνουμε μεσα απο αυτό. Δεν υπαρχει εγκυος που να μη δινει σημασια σε συμπτώματα, να μη θορυβείται η να μη ρωταει. Καλως η κακως το αγχος το εχουμε ολες μας

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...