Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σας! Κοριτσια ευχομαι οσες εχετε κοκκινο, ροζ , καφε, μπεζ συντομα να σταματησει να χαρειτε την εγκυμοσυνη σας. Εγω μετα το αιματακι της Πεμπτης δεν ξαναειδα τιποτα ευτυχως. Οχι οτι δεν θα ξαναδω κανα χρωμα παραξενο αλλα προς το παρρον ηρεμησα.

 

@Nicol_ επαθα σαν εσενα. Εκει που πηγαιναν να χαλαρωσουν τα γαστρεντερικα ενοχληματα τωρα ξαναφουντωσαν κ εγιναν κ χειροτερα. Μαλλον ειναι νωρις ακομη για να απαλαγουμε απο αυτα τα χαζα.

  • Μου αρέσει 3

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , evio είπε:

Καλημερα σας! Κοριτσια ευχομαι οσες εχετε κοκκινο, ροζ , καφε, μπεζ συντομα να σταματησει να χαρειτε την εγκυμοσυνη σας. Εγω μετα το αιματακι της Πεμπτης δεν ξαναειδα τιποτα ευτυχως. Οχι οτι δεν θα ξαναδω κανα χρωμα παραξενο αλλα προς το παρρον ηρεμησα.

 

@Nicol_ επαθα σαν εσενα. Εκει που πηγαιναν να χαλαρωσουν τα γαστρεντερικα ενοχληματα τωρα ξαναφουντωσαν κ εγιναν κ χειροτερα. Μαλλον ειναι νωρις ακομη για να απαλαγουμε απο αυτα τα χαζα.

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλή εβδομάδα!!!! Εύχομαι να μην εμφανιστεί αλλο χρώμα!!! 

Εγώ κορίτσια κουτσαίνω. Μιλησα με ντοκ. Η μητρα μου πιέζει το ισχιακό νεύρο. Ειμαι κανα τριαρι μέρες ετσι. Μου είπε να κάνω ασκησουλες!!!! 

Σημερα εχω 18 εβδομαδες κλεισμενες δεν καταλαβα ποτε περασε ο καιρός, σε δυο εβδομάδες δηλαδή πολύ σύντομα κι εχουμε τον υπερηχο (απλο) στον ντοκ και θα είμαι στα μισα της εγκυμοσύνης. 

Σκεφτομαι τον εαυτό μου μπαλα δίπλα στο χριστουγεννιατικο δέντρο και γελαω, ενώ η στιγμή δεν μου φαίνεται μακρινή αλήθεια. 

Πιανω την κοιλια μου, εχει φουσκώσει κιόλας και νοιώθω ένα αίσθημα ευφορίας να το πω? Κατι.... δεν μπορώ να το εξηγήσω, που δεν το ενοιωθα πιο πριν. 

Ζουμε το θαύμα της ζωής!!! Τελικα ειμαστε τα πιο τυχερα πλασματα στον πλανητη κι ας λενε για τις γυναίκες Χαχαχα Χαχαχα Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 6

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Μιας κ μιλάτε για συμπτώματα μήπως έχει τύχει σε καμία να κάνει διάρροια ή γενικά μαλακές κενωσεις? (συγνώμη κιόλας) ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μιας κ μιλάτε για συμπτώματα μήπως έχει τύχει σε καμία να κάνει διάρροια ή γενικά μαλακές κενωσεις? (συγνώμη κιόλας) ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου. 

Εγω κοπελα μου απο την 13η εβδομαδα μεχρι και τωρα κανω κ απο τα δυο π ειπες....ειναι απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης εγω στην αρχη νομιζα απο τον σιδηρο εκοψα για μια εβδομαδα ολα τα σκευασματα σιδηρο,ασβεστιο,μαγνησιο αλλα δεν αλλαξε κατι κ μ ειπε ο γιατρος ειναι απο τις ορμονες ειναι φυσιολογικο αλλες εχουν δυσκοιλιοτητα αλλες σαν κ εμενα διαρροια μην ανχωνεσαι!! Δεν ειναι οτι θελω αμεσα να παω απλα οταν ειναι να παω μετα απο χωνεψη κανω διαρροια(σορρυ κοριτσια)....:P

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω κοπελα μου απο την 13η εβδομαδα μεχρι και τωρα κανω κ απο τα δυο π ειπες....ειναι απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης εγω στην αρχη νομιζα απο τον σιδηρο εκοψα για μια εβδομαδα ολα τα σκευασματα σιδηρο,ασβεστιο,μαγνησιο αλλα δεν αλλαξε κατι κ μ ειπε ο γιατρος ειναι απο τις ορμονες ειναι φυσιολογικο αλλες εχουν δυσκοιλιοτητα αλλες σαν κ εμενα διαρροια μην ανχωνεσαι!! Δεν ειναι οτι θελω αμεσα να παω απλα οταν ειναι να παω μετα απο χωνεψη κανω διαρροια(σορρυ κοριτσια)....:P

Ακριβώς το ίδιο κ εγω:-P σε ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα πάρω την χοριακη μου εύχομαι να να μείνω εδώ μιας Κ ήρθα..έχω 2 τεστ σήμερα θετικά..κ βλέπουμε...συμπτώματα έχω είδη από τώρα..

  • Μου αρέσει 5

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ολα καλα με την αυχενικη παει κ αυτο το αγχος εγω μαλλον θα τον φαω ακομα ενα μηνα στο κρεβατι απο οτι μου ειπε αλλα δε πειραζει υπομονη!!

@*ζουζουνα*!!!καλως ηρθες κ καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεα σου αυριο!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια ολα καλα με την αυχενικη παει κ αυτο το αγχος εγω μαλλον θα τον φαω ακομα ενα μηνα στο κρεβατι απο οτι μου ειπε αλλα δε πειραζει υπομονη!!

@*ζουζουνα*!!!καλως ηρθες κ καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεα σου αυριο!!

Ευχαριστώ πολύ !!υπομονή για το κρεββάτι που διάβασα ότι είσαι, αφού έκανες κ την Αυχενική σούπερ!αν δεν πήρατε τα αποτελέσματα, καλά αποτελέσματα να έχετε, με το καλό!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Αύριο θα πάρω την χοριακη μου εύχομαι να να μείνω εδώ μιας Κ ήρθα..έχω 2 τεστ σήμερα θετικά..κ βλέπουμε...συμπτώματα έχω είδη από τώρα..

Καλη επιτυχια κοριτσι ευχομαι....!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Vasiliki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Μιας κ μιλάτε για συμπτώματα μήπως έχει τύχει σε καμία να κάνει διάρροια ή γενικά μαλακές κενωσεις? (συγνώμη κιόλας) ξέχασα να ρωτήσω τον γιατρό μου. 

Εγώ είχα διάρροιες και εμετούς ταυτόχρονα 8η εβδομάδα... 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Ευχαριστώ πολύ !!υπομονή για το κρεββάτι που διάβασα ότι είσαι, αφού έκανες κ την Αυχενική σούπερ!αν δεν πήρατε τα αποτελέσματα, καλά αποτελέσματα να έχετε, με το καλό!!

Σευχαριστω πολυ τα πηραμε ολα καλα!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοριτσια ολα καλα με την αυχενικη παει κ αυτο το αγχος εγω μαλλον θα τον φαω ακομα ενα μηνα στο κρεβατι απο οτι μου ειπε αλλα δε πειραζει υπομονη!!

@*ζουζουνα*!!!καλως ηρθες κ καλα αποτελεσματα περιμενουμε νεα σου αυριο!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...