Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , newmum94 είπε:

Τις τελευταιες μέρες νιωθω εντονο πρηξιμο καθως και μια μικρη ενοχληση στις θηλες....και καποια πονακια και μικρες κραμπουλες...αλλα οχι συνεχεια....την περισσοτερη ωρα δεν νιωθω τιποτα και αυτο με τρομαζει!!!

Ναμην σε τρομαζει καθόλου!!!! Ρι ήθελες να χεις εμμετους? Χεχεχεχε να ευχεσαι να κυλισει ετσι ομαλα η εγκυμοσύνη σου!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Ναμην σε τρομαζει καθόλου!!!! Ρι ήθελες να χεις εμμετους? Χεχεχεχε να ευχεσαι να κυλισει ετσι ομαλα η εγκυμοσύνη σου!!! 

ειναι δηλαδη φυσιολογικά όλα αυτά???να μην νιωθω πολλες διαφορες στο σωμα μου???πως θα καταλαβαινω οτι ολα βαινουν ομαλα??


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , newmum94 είπε:

ειναι δηλαδη φυσιολογικά όλα αυτά???να μην νιωθω πολλες διαφορες στο σωμα μου???πως θα καταλαβαινω οτι ολα βαινουν ομαλα??

Δεν υπαρχει τρόπος να καταλαβεις κατι τετοιο!!! Απο την στιγμή που εισαι υγιείς και εσύ και ο σύζυγος σου γιατί να μην πηγαίνει καλα? Να σκέφτεσαι αισιόδοξα κ μονο. Το αγχος Ειναι λογικό και δεν τελειώνει ποτέ, όμως να μην αφήσεις να σε καταβαλλει, όσο μπορείς. Ασε που μπορεί να σε βρουν ξαφνικα τα συμπτώματα. Εγω μια χαρά ολα και δεν είχα Τιποτα να ξέρεις!! 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Δεν υπαρχει τρόπος να καταλαβεις κατι τετοιο!!! Απο την στιγμή που εισαι υγιείς και εσύ και ο σύζυγος σου γιατί να μην πηγαίνει καλα? Να σκέφτεσαι αισιόδοξα κ μονο. Το αγχος Ειναι λογικό και δεν τελειώνει ποτέ, όμως να μην αφήσεις να σε καταβαλλει, όσο μπορείς. Ασε που μπορεί να σε βρουν ξαφνικα τα συμπτώματα. Εγω μια χαρά ολα και δεν είχα Τιποτα να ξέρεις!! 

αχ...με καθησυχάζεις πάρα πολύ!!!!είμαι πολύ ανυπόμονη να ακουσω το μωρο μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , newmum94 είπε:

ειναι δηλαδη φυσιολογικά όλα αυτά???να μην νιωθω πολλες διαφορες στο σωμα μου???πως θα καταλαβαινω οτι ολα βαινουν ομαλα??

Φυσιολογικα ειναι Κ εγω δεν ειχα καθολου συμπτωματα μονο πρησμενο στηθος μακαρι να συνεχησεις ετσι κ θα βλεπεις καθε φορα που πηγαινεις για υπερηχο οτι ολα ειναι καλα!!καθε φορα θα βλεπεις μεγαλη αλλαγη στο έμβρυο κ αυτο ειναι υπεροχο!!πραγματικο θαυμα!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vasoth. είπε:

Φυσιολογικα ειναι Κ εγω δεν ειχα καθολου συμπτωματα μονο πρησμενο στηθος μακαρι να συνεχησεις ετσι κ θα βλεπεις καθε φορα που πηγαινεις για υπερηχο οτι ολα ειναι καλα!!καθε φορα θα βλεπεις μεγαλη αλλαγη στο έμβρυο κ αυτο ειναι υπεροχο!!πραγματικο θαυμα!

εγω ούτε στις περιοδους μου ειχα πρησμενο στηθος ενω τωρα με ενοχλει λιγακι!!!μακαρι να πανε ολα καλα!!!


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , newmum94 είπε:

εγω ούτε στις περιοδους μου ειχα πρησμενο στηθος ενω τωρα με ενοχλει λιγακι!!!μακαρι να πανε ολα καλα!!!

Το ιδιο κ εγω ολα καλα θα πανε ποτε θα πας στο γιατρο?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , newmum94 είπε:

Μου είπε να κάνω τη χοριακή τη Δευτερα στις 20/8 και αν ειναι πανω απο 1500 οι μοναδες τοτε θα κανουμε υπερυχο για να ακουσουμε την καρδουλα!!!

Τελεια με το καλο να εισαι ηρεμη κ θετικες σκεψεις ειπαμε!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Τελεια με το καλο να εισαι ηρεμη κ θετικες σκεψεις ειπαμε!!

Θετικές σκέψεις πάντα!!!!Αλλά σε αυτό δεν βοηθάει ο περιγυρος!! Οι γονεις μου δεν το δεχονται...δεν θελουν να κρατησω το μωρο και μου δημιουργουν προβληματα!!!ευτυχως που ειμαστε σε διαφορετικες πολεις!!!Είμαι 24 ετών και με πιέζει να κάνω πραγματα που δεν θέλω επειδή λέει θα καταστρεψω τη ζωη μου...επειδη θα κανω παιδι  και δεν εχω ακομα το πτυχιο μου!


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , newmum94 είπε:

Θετικές σκέψεις πάντα!!!!Αλλά σε αυτό δεν βοηθάει ο περιγυρος!! Οι γονεις μου δεν το δεχονται...δεν θελουν να κρατησω το μωρο και μου δημιουργουν προβληματα!!!ευτυχως που ειμαστε σε διαφορετικες πολεις!!!Είμαι 24 ετών και με πιέζει να κάνω πραγματα που δεν θέλω επειδή λέει θα καταστρεψω τη ζωη μου...επειδη θα κανω παιδι  και δεν εχω ακομα το πτυχιο μου!

Καταλαβαινω Το θεμα ειναι τι θελετε εσυ κ ο συντροφος σου να κανετε αν το θελετε πραγματικα ολα τα αλλα θα γινουν κ μπορεις να συνεχισεις τις σπουδες σου μετα ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια εισαι το τι θελεις για τη ζωη σου το αποφασιζεις εσυ κ μονο εσυ δε μπορει κανεις να σου επιβάλλει να κανεις κατι που δε θες λαθος η σωστο θα δειξει το μελλον ολα στη ζωη ενα ρισκο ειναι 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Καταλαβαινω Το θεμα ειναι τι θελετε εσυ κ ο συντροφος σου να κανετε αν το θελετε πραγματικα ολα τα αλλα θα γινουν κ μπορεις να συνεχισεις τις σπουδες σου μετα ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια εισαι το τι θελεις για τη ζωη σου το αποφασιζεις εσυ κ μονο εσυ δε μπορει κανεις να σου επιβάλλει να κανεις κατι που δε θες λαθος η σωστο θα δειξει το μελλον ολα στη ζωη ενα ρισκο ειναι 

Αυτό το παιδί πραγματικά το θέλουμε και οι δύο πάρα πολύ!!!Αν δεν το θέλουν οι δικοί μου ας μη συμμετεχουν...μπορει να χρειαζονται περισσοτερο χρονο....Το μονο που θελω ειναι το μωρο μου να ειναι καλα!!!


EZxqp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , newmum94 είπε:

Αυτό το παιδί πραγματικά το θέλουμε και οι δύο πάρα πολύ!!!Αν δεν το θέλουν οι δικοί μου ας μη συμμετεχουν...μπορει να χρειαζονται περισσοτερο χρονο....Το μονο που θελω ειναι το μωρο μου να ειναι καλα!!!

Αφου το θελετε εσεις θα το δεχτουν κ αυτοι μη στεναχωριεσαι θα δεις με το καιρο θα το δεχονται καλυτερα θελουν λιγο χρονο παραπανω να το συνειδητοποίησουν ολα καλα πανε θα το δεις με το καιρο

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, newmum94 είπε:

Καλημέρα! Θα γίνω πρώτη φορά μανούλα και είμαι μόλις 5 εβδομάδων...έχω κι εγώ το ίδιο σύμπτωμα με εσένα όπως και πολλά σπυράκια ενώ μου έχει κοπεί αρκετά η όρεξη!!!Νομίζω φυσιολογικό είναι μιας και όλα μέσα μας αλλάζουν!!!

Με το καλο σου ευχομαι κ εγω όλα να πάνε καλά πρώτη φορά μαμά σε διδυμακια. Από όρεξη κ εγώ τιποτα πολλές αναγούλες χθες κ σημερα είμαι λίγο καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Vasiliki88 είπε:

Με το καλο σου ευχομαι κ εγω όλα να πάνε καλά πρώτη φορά μαμά σε διδυμακια. Από όρεξη κ εγώ τιποτα πολλές αναγούλες χθες κ σημερα είμαι λίγο καλύτερα.

Διδυμα κ εσυ τι ωραια γιναμε δυο ποσο εβδομαδων εισαι?


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...