Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Just now, oneira_glyka είπε:

καλη ερωτηση.. το μονο καλο νεο ειναι οτι πλεον θηλαζουμε αποκλειστικα! τα υπολοιπα... ειμαι για κλαμματα απο ψυχολογικης αποψης.. τα μωρα ζηλευουν.. δε μπορειτε ν φανταστειτε τι κανουν... φανταστειτε οτι ανοιγουν τα συρταρια χωρις πομολο... ξερω δε θα με πιστεψετε..κι ομως... μαζευω τα ρουχα απο κατω γιατι τ βγαζουν οοολα εξω μπορει κ δυο φορες τη μερα.... βγηκαν στο μπαλκονι κρυφα κ στο τσακ τα προλαβε ο αντρας μ....τα πλαινα μ δε τα βλεπω,,, στη ζουλα τρωω... στη ζουλα κανω μπανιο....δεν εχω ορεξη για τιποτα κυριολεκτικα! αφηστε..... προσπαθω ν ξεκλεψω λιγο χρνο για μενα αλλα κ αυτος κουτσουρεμενος... ο  αντρας μ οτι μπορει κανει αλλα τι ν προλαβει κ αυτος με τα περιεργα ωραρια..

Βοήθεια δεν έχεις από καμία μαμα ή πεθερά? Ζηλεύουν τα καημένα και αυτά και διεκδικούν τη μαμα τους...Δεν ξέρω τι να σου πω βρε κορίτσι μου. Είναι δύσκολη κατάσταση τα 3 παιδιά και ειδικά εάν είναι και όπως τα περιγράφεις. Νομίζω ότι χρειάζονται το χρόνο τους για να συνηθίσουν τα μωρά σου. Υπομονή και όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι γιατί καταλαβαινω ότι έχεις ζοριστεί πολύ. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 hours ago, Alex1989 said:

Κορίτσια  εμείς θα κάνουμε εξετάσεις  αίματος γιατί πρέπει  να επαναλαβουμε την εξέταση του θυροειδη, το δειγμα που μας πήραν στην κλινική δεν ήταν επαρκες,  κ πρέπει  να την κάνουμε πάλι.  Κ με αυτή την ευκαιρία ο γιατρός μου έβαλε κ κάποιες άλλες εξετάσεις,  για σίδηρο κλπ . Αν δεν υπήρχε  αυτή η αφορμή ούτε κ μεις θα κάναμε τις άλλες,  όπως δεν υπάρχει νομίζω λίγος ανησυχίας. Παρεμπιπτόντως,  δεύτερη μέρα με φασκιωμα κ σεσουαρ  το βράδυ κ κοιμηθηκαμε 7 ολόκληρες ώρες το βράδυ! Σαν πουλάκι... Μου φαίνεται  σαν ψέμα, ακόμη  να το πιστέψω...  Μακάρι να είναι αυτό το κουμπί  της κ να συνεχίσουμε  έτσι... 

Συγγνώμη που πετάγομαι, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Το σεσουάρ το έχετε όλη νύχτα αναμμένο ή μέχρι να κοιμηθεί το μωρό και μετά το κλείνετε? Ελπίζω να μην είναι χαζή ερώτηση...


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Βοήθεια δεν έχεις από καμία μαμα ή πεθερά? Ζηλεύουν τα καημένα και αυτά και διεκδικούν τη μαμα τους...Δεν ξέρω τι να σου πω βρε κορίτσι μου. Είναι δύσκολη κατάσταση τα 3 παιδιά και ειδικά εάν είναι και όπως τα περιγράφεις. Νομίζω ότι χρειάζονται το χρόνο τους για να συνηθίσουν τα μωρά σου. Υπομονή και όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι γιατί καταλαβαινω ότι έχεις ζοριστεί πολύ. 

ειναι μακρυα και οι δυο. δυστυχως. φοβαμαι μη τους μεινει αυτο το συναισθημα που νιωθιυν..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Clue είπε:

Συγγνώμη που πετάγομαι, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Το σεσουάρ το έχετε όλη νύχτα αναμμένο ή μέχρι να κοιμηθεί το μωρό και μετά το κλείνετε? Ελπίζω να μην είναι χαζή ερώτηση...

Εγω προσωπικά  το αφήνω μέχρι  να την πάρει  ο ύπνος κ μετά για κανένα 20 λεπτό με μισή ώρα  για να κοιμηθεί  βαθιά  γιατί  ξυπνάει  ευκολα :)

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Clue είπε:

Συγγνώμη που πετάγομαι, αλλά θέλω να ρωτήσω κάτι. Το σεσουάρ το έχετε όλη νύχτα αναμμένο ή μέχρι να κοιμηθεί το μωρό και μετά το κλείνετε? Ελπίζω να μην είναι χαζή ερώτηση...

Καθολου χαζη ερωτηση.. Ειναι ζωτικης σημασίας αυτες οι ερωτησεις γιατι αφορούν και το δικο μας υπνο χαχα

Λοιπόν εγω το εχω καταρχήν στον κρυο αερα να μη μου καει και τρεχουμε. Οταν ειναι δυσκολος έχει τύχει να το εχω να καιει ολη νυχτα. Αλλιως το καιω αρκετα να πεσει σε βαθυ υπνο και μετα βαζω ενα white noise στο ipad η στο κινητο να ακούγεται ολο το βραδυ σε πιο χαμηλη ενταση γιατί στην απολυτη ησυχια ξυπνάει. 

@oneira_glyka περνάς δυσκολα κανε υπομονη και κουραγιο. Επισης μεσα στην κουραση και στην ταλαιπωρία σου δεν θα έχεις κ ενοχικα επειδή ζηλεύουν τα παιδιά. Αυτο ειναι απο τη φυση μας, οταν ερχεται ενα δευτερο παιδί και ενα τριτο αυτο συμβαίνει, διεκδικουν ολοι την αγαπη της μαμας. Δεν μπορεις να κανεις κατι να το αποφυγεις ουτε να κοπεις 10 κομματια. Φροντίζεις το νεογνο σου που σε χρειάζεται περισσοτερο τώρα και προσπαθείς οσο γινεται απλα να κρατήσεις ισορροπίες.Οσον αφορα τα αλλα δυο μικρακια μπορει οσο γινεται να αναλαβει κ ο αντρας σου. Θα περασει η φαση αυτη πιστεψε με και θα το αποδεχτουν. Μη δινεις τοσο βαση στις ταρζανιες που κάνουν, ειναι ο τροπος τους να σε διεκδικησουν. Ολα περνανε αυτη τη φαση κ μετα ερχεται η αποδοχη και χαλαρώνουν τα πράγματα. Μη νιώθεις ασχημα για κατι που συμβαίνει σε ολους και ειναι θεμα ενστίκτου ❤ θα περασει

  • Ευχαριστώ 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

ειναι μακρυα και οι δυο. δυστυχως. φοβαμαι μη τους μεινει αυτο το συναισθημα που νιωθιυν..

Καλημέρα! Ως μεγαλύτερη αδερφή που ζήλεψα πολύ όταν ήρθε η μικρή σου λέω ότι όχι μόνο δεν θα τους μείνει αλλά θα το αγαπούν και θα το προστατεύουν γιατί θα είναι το μικρό της οικογένειας. Είναι μια φάση εντελώς φυσιολογική που περνούν τα παιδιά σου τώρα. Διεκδικούν την μανούλα τους που ήρθε ξαφνικά εμάς εισβολέας και την απασχολεί. Καταλαβαινω ότι η κούραση είναι μεγάλη, εγώ θα προσπαθούσα να τους δώσω κάποιους ρόλους μέσα στο σπίτι για να με «βοηθούν» με το μωρό. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εμενα η μπεμπα μου εκανε δωρο 8ωρο σερι σημερα. Βεβαια εγω ξυπνησα νωριτερα να αντλησω γαλα γιατι πρηστηκε το στηθος, αλλα ξεκουραστηκα. Τωρα την αφησα να κοιμαται με τον μπαμπα της κ εγω πινω καφε, χλιδη!

@oneira_glykaθα συμφωνησω με οσα ειπαν τα κοριτσια. Επιπλεον θα σου δωσω κ πολλα συγχαρητηρια που παρ' ολα τα θεματα καταφερες αποκλειστικο θηλασμο! Σου βγαζω το καπελο! Να νιωθεις υπερηφανη, ολα τα αλλα ειμαι σιγουρη οτι δεδομενων των δυσκολιων τα χειριζεσαι με τον καλυτερο δυνατο τροπο.

@Alex1989 για πες, συνεχιζει να πιανει το κολπο με τον υπνο;


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμενα η μπεμπα μου εκανε δωρο 8ωρο σερι σημερα. Βεβαια εγω ξυπνησα νωριτερα να αντλησω γαλα γιατι πρηστηκε το στηθος, αλλα ξεκουραστηκα. Τωρα την αφησα να κοιμαται με τον μπαμπα της κ εγω πινω καφε, χλιδη!

@oneira_glykaθα συμφωνησω με οσα ειπαν τα κοριτσια. Επιπλεον θα σου δωσω κ πολλα συγχαρητηρια που παρ' ολα τα θεματα καταφερες αποκλειστικο θηλασμο! Σου βγαζω το καπελο! Να νιωθεις υπερηφανη, ολα τα αλλα ειμαι σιγουρη οτι δεδομενων των δυσκολιων τα χειριζεσαι με τον καλυτερο δυνατο τροπο.

@Alex1989 για πες, συνεχιζει να πιανει το κολπο με τον υπνο;

Καλημερααα!!

Ωωω καλα ε τα πάτε τελεια! Και μενα εχει βελτιωθει ευτυχώς πολυ στον υπνο. Κοιμήθηκε 12 και ξύπνησε στις 5 να φαει και μετα στις 8. Οποτε ξεκουραστηκα κ εγω. Τωρα παλι κοιμαται και απολαμβανω κ εγω καφεδακι..μιλαμε για μεγαλεία χαχα

Εβιο τι πανες χρησιμοποιείς? Εγψ παμπερς αλλα το νούμερο 2 που πηρα μυρίζει πλαστικο πολυ εντονα! Θελω να το αλλαξω αλλα δεν ξερω ποιες να πάρω.  Επισης αν κοιμαται πολλες ώρες το μωρο το αλλαζεις μια κ καλη το πρωι ετσι? Δεν τον ξυπνάω να τον αλλαξω αν κοιμηθεί σερι αλλα μου εχει κάνει διαρροές ετσι καποιες φορες.

@oneira_glyka ηθελα να σου.πω κ εγω ενα μεγάλο μπραβο που με τη θέληση σου και την επιμονή σου καταφερες αποκλειστικό θηλασμό. Και ενω εχεις κ τετοια κουραση. Είσαι απίστευτη μπραβο σου

Α εβιο επισης ηθελα να σε ρωτησω δινεις γαλα σου με το μπιμπερο?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Καλημερααα!!

Ωωω καλα ε τα πάτε τελεια! Και μενα εχει βελτιωθει ευτυχώς πολυ στον υπνο. Κοιμήθηκε 12 και ξύπνησε στις 5 να φαει και μετα στις 8. Οποτε ξεκουραστηκα κ εγω. Τωρα παλι κοιμαται και απολαμβανω κ εγω καφεδακι..μιλαμε για μεγαλεία χαχα

Εβιο τι πανες χρησιμοποιείς? Εγψ παμπερς αλλα το νούμερο 2 που πηρα μυρίζει πλαστικο πολυ εντονα! Θελω να το αλλαξω αλλα δεν ξερω ποιες να πάρω.  Επισης αν κοιμαται πολλες ώρες το μωρο το αλλαζεις μια κ καλη το πρωι ετσι? Δεν τον ξυπνάω να τον αλλαξω αν κοιμηθεί σερι αλλα μου εχει κάνει διαρροές ετσι καποιες φορες.

@oneira_glyka ηθελα να σου.πω κ εγω ενα μεγάλο μπραβο που με τη θέληση σου και την επιμονή σου καταφερες αποκλειστικό θηλασμό. Και ενω εχεις κ τετοια κουραση. Είσαι απίστευτη μπραβο σου

Α εβιο επισης ηθελα να σε ρωτησω δινεις γαλα σου με το μπιμπερο?

Μ'αρεσει που πινουμε καφε με ησυχια κ χαιρομαστε λες κ ποιος ξερει τι κανουμε χαχαχα! Τι τραβαμε οι μικρομανες. Μπραβο του μπεμπουλη να κοιμαται να μεγαλωσει γρηγορα!

Δοκιμασα ενα κουτι babylino επειδη τα βρηκα σε προσφορα κ μου αρεσαν. Κ πηρα 4 πακετα τωρα το νουμερο 3 γιατι το 2 της ηταν ισα ισα , το 3 ειναι αρκετα καλο. Τα ειχε ο Σκλαβενιτης 1+1 17,5 ευρω, δεν ξερω αμα εχει ακομη. Ενω στα παμπερς το 2 της ηταν πολυ καλο. Το μειονεκτικα των babylino ειναι που δεν εχουν δεικτη για τα τσισα αλλα μικρο το κακο. Οποτε οτι βρισκω απο τα δυο σε προσφορα παιρνω.

Εννοειται δεν την ξυπναω για αλλαγμα. Μονο αμα κανει κακα μες στην νυχτα την αλλαζω κ αυτο γιατι ακουγεται κ την καταλαβαινω αλλιως δεν την ενοχλω. 

Με μπιμπερο της δινει ο αντρας μου το αντλημενο κατι απογευματα που χτυπιεται κ κανει σαν να μην βρισκει γαλα στο στηθος. Απο μενα μπουκαλι δεν παιρνει η κυρια! Σου λεει που πας κοπελια θα με ξεγελασεις;; Βγαλε το καλο χαχαχα! Καταφερα να βαλω κ ενα σακουλακι στην καταψυξη για ωρα αναγκης. Γενικα το γαλα μου ειναι τοσο οσο χρειαζεται η μικρη, πρεπει να αντλω ολη μερα για να βαλω ενα γευματακι στην καταψυξη.

 


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Μ'αρεσει που πινουμε καφε με ησυχια κ χαιρομαστε λες κ ποιος ξερει τι κανουμε χαχαχα! Τι τραβαμε οι μικρομανες. Μπραβο του μπεμπουλη να κοιμαται να μεγαλωσει γρηγορα!

Δοκιμασα ενα κουτι babylino επειδη τα βρηκα σε προσφορα κ μου αρεσαν. Κ πηρα 4 πακετα τωρα το νουμερο 3 γιατι το 2 της ηταν ισα ισα , το 3 ειναι αρκετα καλο. Τα ειχε ο Σκλαβενιτης 1+1 17,5 ευρω, δεν ξερω αμα εχει ακομη. Ενω στα παμπερς το 2 της ηταν πολυ καλο. Το μειονεκτικα των babylino ειναι που δεν εχουν δεικτη για τα τσισα αλλα μικρο το κακο. Οποτε οτι βρισκω απο τα δυο σε προσφορα παιρνω.

Εννοειται δεν την ξυπναω για αλλαγμα. Μονο αμα κανει κακα μες στην νυχτα την αλλαζω κ αυτο γιατι ακουγεται κ την καταλαβαινω αλλιως δεν την ενοχλω. 

Με μπιμπερο της δινει ο αντρας μου το αντλημενο κατι απογευματα που χτυπιεται κ κανει σαν να μην βρισκει γαλα στο στηθος. Απο μενα μπουκαλι δεν παιρνει η κυρια! Σου λεει που πας κοπελια θα με ξεγελασεις;; Βγαλε το καλο χαχαχα! Καταφερα να βαλω κ ενα σακουλακι στην καταψυξη για ωρα αναγκης. Γενικα το γαλα μου ειναι τοσο οσο χρειαζεται η μικρη, πρεπει να αντλω ολη μερα για να βαλω ενα γευματακι στην καταψυξη.

 

Καφεδακι με ησυχία evio μου ειναι μεγάλη υπόθεση!  Σαν να ειμαι διακοπες νιώθω οταν συμβαίνει χαχα!

Λεω να επιστρέψω τα παμπερς πισω γιατι ηταν σε προσφορα.κ πηρα 4 πακέτα αλλα η μυρωδια τους ειναι σαν πετρελαιο πραγματικα. Εντελως απαραδεκτο γιατι το εψαξα κ ειχαν κ αλλες το ιδιο προβλημα. Μπορει να παρω ενα babylino να δω πως θα μας παει. Και του λιντλ ειναι καλα. 

εγω πηρα θηλαστρο αλλα επειδη δεν προλαβαινα να αντλησω το άφησα. Θελω ομως να το κανω μήπως δινει ο άντρας μου κ μπορω να λειπω παραπανω. Το πρωι συνηθως εχω παραπάνω γάλα γιατί μεσα στη μερα ο μικρος δεν αφηνει τιποτα για θηλαστρο :-P Θελω να παω κομμωτηριο κ δεν μπορω εχω γίνει χαλια.. Μαλλον θα παω οταν μπουμε στα στερεα οπως το βλεπω :-P

Μπορει το καφεδακι μου να το ηπια στην ησυχια μου αλλα απο την ωρα που ξύπνησε ο μπόμπιρας δεν λέει να με αφήσει. Παω να τον αφησω στην κουνια ενω κοιμαται και αρχιζει τα κλαμματα..στη ζουλα έφαγα ενα τοστ..σου λεει σε αφησα να πιεις καφε μη τα θες ολα δικά σου χαχα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξυπναει με το που τον ακουμπας κατω ε; Ε πως το καταλαβαινουν τα σκασμενα; Σου εκανε την χαρη να πιειςκαφε ε μην τα θες κ εσυ ολα δικα σου :mrgreen: Κοιμαται η μικρη κ ηρθε κ μου κατσικωθηκε στην αγκαλια η μια μου γατα, μην μεινω με αδεια αγκαλια...

Ναι γυρισε τα αμα ειναι να μυριζουν, προσφορα ξεπροσφορα τα λεφτα μας δινουμε. Δεν τα εχουμε για πεταμα. 

Οταν θα του δωσει ο αντρας σου το μπουκαλακι φροντισε να μην σε βλεπει ο μπεμπης. Θα τσινισει αμα καταλαβει οτι εισαι εκει κ τρωει απο αλλου. Επισης η δικια μου δεν τρωει απο τα κλασσικα μπιμπερο γιατι δεν ξερει βασικα. Της δινουμε με το avent που εχει φυσικη θηλη. Ο δικος σου ομως επειδη παιρνει πιπιλα μπορει κ να τα καταφερει καλυτερα. Υπαρχει εναλλακτικη μην μενεις χωρις κομμωτηριο:grin:

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε μανούλες..? σας διάβασα λίγο γρήγορα διότι χρόνος δεν υπάρχει.. Εμείς είμαστε μην σας πω πως είμαστε..

Κόλλησε ο μεγάλος Μου γιος τον ιο κοξακι κ φυσικά δεν το καταλάβαμε αμέσως γιατί έκανε μόνο πυρετό για τρεις μέρες κ μετά του έπεσε κ αφού πέρασαν δύο μέρες χωρίς πυρετό κ είπα ωραία πάει,  άρχισε να βγάζει σπυράκια τα οποία γινόντουσαν φούσκες με αποτέλεσμα να πάμε παιδιατρο κ να μας πει ότι έχουμε κοξακι.. Κ μέχρι να το καταλάβω κ να απομακρυνω το μωρό, το είχε ήδη κολλήσει το μικρόβιο κ το επόμενο πρωί ξυπνήσαμε κ είδαμε το μωρό με σπυράκια.. παρεπιπτωντος κοιμάται κ εμένα 11 - 4 ή 5 οπότε δεν τον είδα γτ τον ταΐζω σε χαμηλό φως μέσα στην νύχτα μου κ μετά ξανά στις 8 Όπου κ είδα αυτό που δεν ήθελα να δω.. Τελικά το πήγα παιδιατρο είχε ήδη κολλήσει, δεν μπήκαμε νοσοκομείο.. είμασταν στην τσίτα όλη μέρα.. να τρώει καλά, να έχει όρεξη, να μην πέσει σε λήθαργο κ τελικά σήμερα μετά από 6 ολόκληρες μέρες βρισκόμαστε στην ανάρρωση.. να πω ότι γέμισε παντού σπυριά τα οποία κάποια έγιναν φούσκες με υγρό.. Όταν λέω παντού εννοώ ακόμα κ ανάμεσα στα δάχτυλα τον χεριών, μέσα στο τριχωτό της κεφαλής, στο πρόσωπο.. Ο γιος μου ο μεγάλος είχε κ στο στόμα αλλά κ στο λαιμό.. ευτυχώς το μωρό εσωτερικά δεν είχε.. μας έσωσε ο θηλασμός κ μόνο..  Δεν μπόρεσε να πάρει τπτ από φάρμακα πάρα μόνο μπάνιο με ένα ειδικό σαμπουάν 3 φορές την μέρα κ το μωρό Κ τον μεγάλο βέβαια.. η ζωή μου ένα μπάνιο..:-) σήμερα έχουν υποχωρήσει πολλά σπυράκια κ έχουν γίνει κακαδα τα οποία ξεφλυδιζουν.. θα αναρρώσει πολύ αργά μας είπε ο γιατρός όμως έχει επανέλθει ευτυχώς κ η ίωση θα φύγει τελείως σε καμία βδομάδα ακόμα.. Αυτά τα νέα μάς.. 

Συνεχίζουμε κανονικά θηλασμό.. τα εμβόλια μας έπρεπε να είχαν γίνει ήδη αλλά μας πρόλαβε ο ιός.. θα τα κάνουμε όταν αναρρωνουμε πλήρως.. είμαστε πλέον 2+ κ είναι 5780.. 

Προσέχετε πάρα πολύ τα παιδάκια φίλων κ γενικά τα πρώτα παιδάκια σας όσες δεν είναι το πρώτο σας ... πολλά μικρόβια κ παντού.. συνέχεια αντισηπτικό κ εννοείται δεν σηκώνει κάνεις το μωρό αν δεν πλυθεί κ αν είναι άρρωστος.. μακριά.. έχουμε ταλαιπωρηθεί τόσο που αν με ακούσει κανείς θα νομίζει ότι είναι τρελή αλλά κορίτσια δεν είμαι.. έχασα όλη μου τη ζωή όταν είδα έτσι χάλια το μωρό μου κ φυσικά δεν θέλω να το ξαναζήσω κ ούτε να το ζουν αυτό οι γονείς.. 

Συγγνώμη για το ποστ.. 

Υ.Γ. εύχομαι να συνεχίσετε να πίνετε το καφεδάκι σας ετσι ήρεμα έστω μια φορά την μέρα!!!! Όταν έχω ευκαιρία το κάνω κ εγώ εκτός σπιτιού... σας φιλώ..

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

@February17τι να πω σε διαβαζα κ ανατριχιασα. Μπορω να φανταστω το σοκ οταν ειδες το μικρουτσικο με σπυρια. Περαστικα κ στα δυο παιδακια σου. Θα τα κανετε κ τα εμβολια σας κ ολα καλα θα ειναι.Τι ηλικιας ειναι το μεγαλυτερο; Παει σχολειο; Δυστυχως αυτα ειναι τα ασχημα οταν υπαρχει κ μεγαλυτερο παιδακι, φερνει ασθενειες στο βρεφος...


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Καλημερα!

@February17τι να πω σε διαβαζα κ ανατριχιασα. Μπορω να φανταστω το σοκ οταν ειδες το μικρουτσικο με σπυρια. Περαστικα κ στα δυο παιδακια σου. Θα τα κανετε κ τα εμβολια σας κ ολα καλα θα ειναι.Τι ηλικιας ειναι το μεγαλυτερο; Παει σχολειο; Δυστυχως αυτα ειναι τα ασχημα οταν υπαρχει κ μεγαλυτερο παιδακι, φερνει ασθενειες στο βρεφος...

Εγώ απλά έχασα 20 χρόνια από τη ζωή Μου.. είναι 27 μηνών.. Δεν πάει σχολείο όμως τον πάμε σε παιδότοπο.. Τώρα πήραμε το μάθημα μας.. Μόνο πάρκο κ κούνιες κ μόνο με αντισηπτικό.. μην πω μπεταντιν.. Κ γίνω υπερβολική..

Link to comment
Share on other sites

Πω @February17  τι περασες... και εγω το ιδιο θα παθαινα! Περαστικα σας!!

Κοριτσια εγω τωρα τον πινω ησυχα τον καφέ μου χαχα..ο μπεμπης εχεις 2 μερες που παλι τα ιδια ...τι πιστολακια τι απορροφητηρες δν τον πιανουν τιποτα απολύτως...τι να πω ...ανυπομονω μονο να περασει ενας μηνας μπας και του φυγουν... το καλο ειναι πως το βραδυ κοιμαται και πως τον ηρεμει και η βολτα..αλλα ο καιρος δν βοηθαει και πολυ και τα νευρα μου χαλια... ο αντρας μου εχει ξεκινησει δουλεια απο το πρωι μεχρι το βραδυ με ενα μεσημεριανο διάλειμμα και ειμαι μονη μου και μου φαίνεται καπως..ειναι και η πρωτη χρονια που δν δουλεύω και νοιωθω ηδη περιεργα! Ελπιζω να φτιαξει ο καιρος επιτελους!! μην πω για τις δουλειες του σπιτιου που δν μπορω να κανω τιποτα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...