Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε σήμερα?Τελικα το γρουσουζεψαμε χθες για τον υπνο. Ο δικος μου πολυ ανησυχος με ξύπνησε αρκετες φορες μεσα στο βραδυ. Ειμαι σιγουρη οτι πονανε τα ουλα του. Μπορει να μη βγαζει ακομα δόντια αλλα σιγουρα τον ενοχλουν. Ελπιζω να μη κρατησει πολυ γιατί υποφερει και ειναι κακοδιαθετος.

Εσείς πως είστε? 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσια!!!

@oneira_glyka τραβας ζορι πραγματικα.. υπομονη οσο μπορεις βέβαια γτ φανταζομαι ποσό δυσκολο ειναι και μην δινεις σημασία σε καμια γειτόνισσα! Αν ειναι δυνατον τι ανθρωποι υπαρχουν!

@Nicol_  μου μια απο τα ιδια το βραδυ μας! Ηρεμουσε με πιπιλα κ μετσ παλι τα ίδια! Αλλα ο δικος μου νομιζω ειναι απο μυξουλες...ευχομαι να μην κολλησαμε τπτ γτ τον άκουω που ρουθουνιζει...εννοειτε του βαζω ορο πριν απο κάθε γευμα και βλεπουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου! Οι ενοχλήσεις που αναφέρετε είναι σίγουρα ούλα! Θα έχετε λογικα και πολλά σάλια και σταδιακά ο,τι υπάρχει τριγύρω θα μπαίνει στο στόμα...Εμεις έχουμε εφοδιαστεί με κρέμα για τα ούλα την οποία της έχω βάλει δυο φορές το βράδυ πριν κοιμηθεί. Με τον ύπνο το βράδυ πάμε πολύ καλά αλλά μέχρι να κοιμηθεί δεν ξέρω τι παθαίνει. Εδώ και μερικές μέρες πριν κοιμηθεί την πιάνει ένα παράπονο και κλάμα χωρίς λόγο. Υπερένταση, χτυπιέται χέρια πόδια και ο μόνος τρόπος να ηρεμήσει είναι το στηθος. Πριν κοιμηθεί σε διάστημα περίπου μιας ώρας ταΐζω τρεις φορές και μετά κοιμάται. Μέσα στην ημέρα είναι και εμένα απαιτητική και βαριέται γρήγορα. Προσπαθώ να της κρεμάω πάνω από το λίκνο διαφορά παιχνιδάκια και να τα αλλάζω μέσα στην ημέρα. Με τα κακά έχουμε φτάσει πλέον στάνταρ κάθε τρεις μέρες αλλά κάνουμε 2-3 φορές την τριτη μέρα. Για πανες που συζητούσατε τις προηγούμενες μέρες, εγώ δεν αλλάζω με τίποτε τις pampers premium care. Δοκίμασα και babylino αλλά δεν μου άρεσαν καθόλου. Θέλω να δοκιμασω όμως τις νέες πανες pampers pure. Τις έχει δοκιμάσει κάποια? 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Γενικα δεν ειμαι πολύ καλά  σημερα ειχα ενα πολυ ασχημο ξεσπασμα.

Πλεον σκεφτομαι σοβαρα να παω να δω καποιον ειδικο.

Οταν νιωσω καλυτερα θα σας γραψω

 

Φιλια πολλα

Τι  να σου πω κ εγώ.. Εμείς έχουμε κάτι σαν κ εσάς.. σαν ζούδο.. από την γέννηση.. το έχει ακριβώς ανάμεσα στα φρύδια κ λίγο πάνω από κάθε ματι.. εγώ το έχω συνηθίσει πια.. όταν τον δει όμως κάποιος άλλος αμέσως μου το λέει, λες κ εγώ δεν το βλεπω.. μην δίνεις σημασία... εμένα η παιδίατρος του νοσοκομείου όταν γεννήθηκε κ τον είδε μου είπε πως όσο μεγαλώνει κ θα μεγαλώνει το δέρμα δεν θα ειναι τοσο έντονο.. εγώ πάλι λέω πως το παιδί μου είναι ιδιαίτερο κ διαφορετικό!! Κ φυσικά πολύ όμορφο, κουκλί... του έχουν πέσει κ τα μαλλάκια κ είναι σαν να πάει φαντάρος.. χαχαχαχα... Μην αγχώνεσαι για τέτοια θέματα όταν το παιδί έχει την υγεία του!!! Φιλάκια πολλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Μια απο τα ιδια κ εμεις την ματιασα κ παει ο καλος μας υπνος. Το καλο ειναι οτι μετα το ξυπνημα κοιμαται γρηγορα. Σημερα με εχει ξυπνια απο τις 6 κ τωρα κοιμαται η κοπελια. Ενα εχω να πω για την ανησυχια κ την γκρινια...Το στηθος ειναι μαγικο! Στην πολλη υπερενταση μονο εκει χαλαρωνει κ μπορω να την κουμανταρω μετα. Επισης αμα λειπουμε πολυ απο το σπιτι εχει απειρη γκρινια. Πηγαμε χτες στα πεθερικα κ το σκυλομετανοιωσα, οσο ειμασταν εκει ή θα θηλαζε ή θα ημουν ορθια να την χορευω να μην γκρινιαζει. Στο περιβαλον της ειναι πολυ πιο ησυχη.

Το αιμαγγειωμα δεν ξερω τι ειναι, η δικια μου εχει το ενα βλεφαρο κοκκινο απο οταν γεννηθηκε. Πλεον ουτε καν το προσεχω κ ουτε η γιατρος μου ειπε κατι. Αλλα κοριτσια αμα δεν εχουν κατι παθολογικο τα παιδακια μας εγω δεν θα εδινα σημασια στα λογια του κοσμου. Μια ζωη κατι θα βρισκουν οι καλοθελητες. Μην μας χαλανε την ψυχολογια, εχουμε που εχουμε την κουραση μας.

Εμας επεσαν τα μαλλακια στα σημεια που ακουμπαει οταν ξαπλωνει. Φυτρες εχει αλλα δεν βλεπω να βγαινουν κ καινουρια μαλλακια.

Τα δικα σας ειναι πιο προχωρημενα! Η δικια μου δεν εχει καμια διαθεση να πιασει τα παιχνιδια. Της τα βαζω στο χερι κ τραβιεται. Δεν ανησυχω ομως. Τα κανει ολα μαζεμενα σε καποια φαση. Ετσι εκανε κ με την βλεματικη επαφη κ τα κοινωνικα χαμογελα πανω που ειχα ανησυχησει.

  • Μου αρέσει 2

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Μια απο τα ιδια κ εμεις την ματιασα κ παει ο καλος μας υπνος. Το καλο ειναι οτι μετα το ξυπνημα κοιμαται γρηγορα. Σημερα με εχει ξυπνια απο τις 6 κ τωρα κοιμαται η κοπελια. Ενα εχω να πω για την ανησυχια κ την γκρινια...Το στηθος ειναι μαγικο! Στην πολλη υπερενταση μονο εκει χαλαρωνει κ μπορω να την κουμανταρω μετα. Επισης αμα λειπουμε πολυ απο το σπιτι εχει απειρη γκρινια. Πηγαμε χτες στα πεθερικα κ το σκυλομετανοιωσα, οσο ειμασταν εκει ή θα θηλαζε ή θα ημουν ορθια να την χορευω να μην γκρινιαζει. Στο περιβαλον της ειναι πολυ πιο ησυχη.

Το αιμαγγειωμα δεν ξερω τι ειναι, η δικια μου εχει το ενα βλεφαρο κοκκινο απο οταν γεννηθηκε. Πλεον ουτε καν το προσεχω κ ουτε η γιατρος μου ειπε κατι. Αλλα κοριτσια αμα δεν εχουν κατι παθολογικο τα παιδακια μας εγω δεν θα εδινα σημασια στα λογια του κοσμου. Μια ζωη κατι θα βρισκουν οι καλοθελητες. Μην μας χαλανε την ψυχολογια, εχουμε που εχουμε την κουραση μας.

Εμας επεσαν τα μαλλακια στα σημεια που ακουμπαει οταν ξαπλωνει. Φυτρες εχει αλλα δεν βλεπω να βγαινουν κ καινουρια μαλλακια.

Τα δικα σας ειναι πιο προχωρημενα! Η δικια μου δεν εχει καμια διαθεση να πιασει τα παιχνιδια. Της τα βαζω στο χερι κ τραβιεται. Δεν ανησυχω ομως. Τα κανει ολα μαζεμενα σε καποια φαση. Ετσι εκανε κ με την βλεματικη επαφη κ τα κοινωνικα χαμογελα πανω που ειχα ανησυχησει.

Καλημερούδια! ! Ευτυχως χθες κοιμήθηκε καλα. 12 με 6 το.πρωι κ μετα ξύπνησε 9! Πολυ καλα! 

Οσον αφορά τη βόλτα κ εμας έτσι ειναι evio. Χθες βγήκαμε κ στα μισα της διαδρομης αρχισε τα κλάματα. Μεχρι να γυρίσουμε γκρινιαζε και τον ειχαμε ολο αγκαλια,το καροτσι αδειο. Και θελει κ εμας ετσι διαρκως κίνηση για να ειναι ηρεμος. Αν εχω ατομο για καφε εδω σπίτι, εγω ειμαι ολο στη γύρα για να μη κλαει. Μονο καφε που δεν πινω.

Και εμας το ενα βλεφαρο του ειναι κοκκινο στη γωνια απο τοτε που γεννήθηκε. Αλλα διαβασα οτι ειναι φυσιολογικα αυτα τα αγγειακια.

Εννοείται δεν ανησυχώ αν πιασει η αν δεν πιασει. Εμας για παράδειγμα ηταν λιγο πισω στο να σηκωνει το κεφαλι οταν ηταν μπρουμυτα. Καθε παιδάκι θελει το χρονο του ουτε με απασχολει ποσο θα χρειαστεί. 

  • Μου αρέσει 2

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Που χαθηκατε σημερα κοριτσια? Εμεις έχουμε αρκετη γκρινια.. Τουλαχιστον ειναι εδω ο αντρας μου και μοιραζόμαστε τις αγκαλιές. Λεπτο δεν κάθισε στην κουνια του σημερα. Πανω μας την εβγαλε. Απο αυριο που ειμαι μονη παλι να δω τι θα κανω..

Εσεις πως πατε?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Που χαθηκατε σημερα κοριτσια? Εμεις έχουμε αρκετη γκρινια.. Τουλαχιστον ειναι εδω ο αντρας μου και μοιραζόμαστε τις αγκαλιές. Λεπτο δεν κάθισε στην κουνια του σημερα. Πανω μας την εβγαλε. Απο αυριο που ειμαι μονη παλι να δω τι θα κανω..

Εσεις πως πατε?

Kαλησπερα  Κορίτσια..  Εμείς  τις τελευταίες 4 μέρες δεν είμαστε  καθόλου  καλά.  Δεν κοιμάται σχεδόν καθόλου.  Ξύπναγε στις 6 το πρωί κ ζήτημα να κοιμηθεί καμία ώρα μέσα στην ημέρα. Μετά πέφτει ξερή στις 8 το βράδυ περίπου.  Δεν ξέρω τι φταίει,  αν είναι άλμα, θα το συζητήσουμε με τον παιδιατρο  στο ραντεβού  μας μεθαύριο,  αλλά στενοχωριεμαι γιατί ο ύπνος είναι  βασικός για την ανάπτυξη  της κ δεν θέλω να την βλέπω να γκρινιάζει απ την νύστα  γιατί από ένα σημείο  κ μετά εξαντλειται,  δεν δείχνει  να πονάει,  ούτε κλαίει, ούτε πονάει ούτε είναι  από πείνα γιατί της δίνω κ συμπλήρωμα . Παρ όλα αυτά είμαστε  κ μέσα στα ναζια μας κ τα χαμόγελα  μας..   Κ εννοείται ότι θέλουμε συνέχεια  αγκαλιά κ βόλτες  όρθιοι για να ηρεμήσει.. Το θέμα με τον ύπνο όμως με έχει προβληματιζει πολύ.  Επίσης με την κατάσταση  αυτή μιας που είμαι κ γω μόνη σπίτι  την μισή μέρα κ με τις δουλειές κ την υπερενταση δεν τρώω καθόλου  σωστά, τρώω πολύ λιγο κ νομίζω ότι κ αυτό έχει επηρεάσει  την μείωση  της παραγωγής  μου, σήμερα είχα  πολύ λίγο  γάλα.. Ζοριστηκα  κ κουράστηκα τις τελευταίες  μέρες  αρκετά.. 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex1989 είπε:

Kαλησπερα  Κορίτσια..  Εμείς  τις τελευταίες 4 μέρες δεν είμαστε  καθόλου  καλά.  Δεν κοιμάται σχεδόν καθόλου.  Ξύπναγε στις 6 το πρωί κ ζήτημα να κοιμηθεί καμία ώρα μέσα στην ημέρα. Μετά πέφτει ξερή στις 8 το βράδυ περίπου.  Δεν ξέρω τι φταίει,  αν είναι άλμα, θα το συζητήσουμε με τον παιδιατρο  στο ραντεβού  μας μεθαύριο,  αλλά στενοχωριεμαι γιατί ο ύπνος είναι  βασικός για την ανάπτυξη  της κ δεν θέλω να την βλέπω να γκρινιάζει απ την νύστα  γιατί από ένα σημείο  κ μετά εξαντλειται,  δεν δείχνει  να πονάει,  ούτε κλαίει, ούτε πονάει ούτε είναι  από πείνα γιατί της δίνω κ συμπλήρωμα . Παρ όλα αυτά είμαστε  κ μέσα στα ναζια μας κ τα χαμόγελα  μας..   Κ εννοείται ότι θέλουμε συνέχεια  αγκαλιά κ βόλτες  όρθιοι για να ηρεμήσει.. Το θέμα με τον ύπνο όμως με έχει προβληματιζει πολύ.  Επίσης με την κατάσταση  αυτή μιας που είμαι κ γω μόνη σπίτι  την μισή μέρα κ με τις δουλειές κ την υπερενταση δεν τρώω καθόλου  σωστά, τρώω πολύ λιγο κ νομίζω ότι κ αυτό έχει επηρεάσει  την μείωση  της παραγωγής  μου, σήμερα είχα  πολύ λίγο  γάλα.. Ζοριστηκα  κ κουράστηκα τις τελευταίες  μέρες  αρκετά.. 

Περασε και μενα τετοιες φάσεις. Ολη μερα ξύπνιος να κοιμαται ελαχιστα και να μη ξερω τι φταει. Ισως ειναι αλμα. Εμενα ειχε μεγαλη ενταση και η μαια μου ειχε πει όταν αναπτύσσονται ταχυτατα πονάει το σωμα τους γιατι ψηλώνουν, οποτε κοκαλα και μυς πονανε και γιαυτο βγαίνει ολη αυτη η ενταση. Δοκιμασε μπανακι,σεσουαρ,πιπιλα ολα οσα ξερεις οτι μπορει να βοηθήσουν. Θα περάσει η φάση και μενα περασε μετα κ ηταν πιο ηρεμος. Υπομονη..ειναι δυσκολο και εγω μονη δεν προλαβαίνω να φαω,σήμερα ζυγίστηκα και εφτασα 51.5 κιλα, νιώθω αδυναμη πονάει η μεση μου,τα ποδια μου και γενικα ειμαι πτωμα.Μεσημεριανο τρωω μεσα σε 5 λεπτα γιατί κ ο δικος μου ειναι απαιτητικός. Τώρα πονανε τα ουλα τους και δεν ησυχαζει καθολου. Μια λύση για να τονωνεσαι μεσα στη μερα ειναι οι ωμοι ξηροι καρποι. Καρυδια,αμυγδαλα φουντούκια κτλ που μπορείς ευκολα να τρως στο ενδιαμεσο της μερας και ειναι πολυ υγιεινα. Εμενα αυτα με εσωσαν μου φέρνει ο αντρας μου κιλα χαχα.. 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Λοιπον εμεις εχουμε χθες και σημερα που ειμασταν εξω απο το πρωι ως το απογευμα! Και ηταν πολυ ησυχος ετρωγε και κοιμοταν! Με το που ερχόμασταν στο σπιτι ξυπναγε και μου εκανε μια ανεξήγητη γκρινια! Δν ξερω τι τον επιανε γτ πονακια δεν φαινοταν να εχει! Ευτυχως τα βραδια τα παμε καλα!! Χθες κοιμηθηκε απο τις 11 ως τις 9 το πρωι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sol_10 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!

Λοιπον εμεις εχουμε χθες και σημερα που ειμασταν εξω απο το πρωι ως το απογευμα! Και ηταν πολυ ησυχος ετρωγε και κοιμοταν! Με το που ερχόμασταν στο σπιτι ξυπναγε και μου εκανε μια ανεξήγητη γκρινια! Δν ξερω τι τον επιανε γτ πονακια δεν φαινοταν να εχει! Ευτυχως τα βραδια τα παμε καλα!! Χθες κοιμηθηκε απο τις 11 ως τις 9 το πρωι! 

Απο τις 11 μεχρι τις 9 σερι?? Καλε ουτε του παπα! :-P Μπραβο σας! Εμενα σήμερα κοιμηθηκε νωρις και εφαγε νωρίς οποτε προβλεπεται να με ξύπνησει μεσα στη νυχτα. Βγηκαμε κ εμεις μια βολτα με το καρότσι στη γειτονια κ ενω περίμενα να γκρινιάζει γιατί ηταν ανησυχος απο τα ουλα του,τελικα κοιμηθηκε και βολταραμε με τον αντρα μου και τα ειπαμε πράγμα σπανιο :-P

Σήμερα παραγγείλαμε ενδοεπικοινωνία με κάμερα,ανυπομονω να ερθει μπας και κατσω κανενα βραδάκι στο μπαλκονι. Αντε να δούμε 

Just now, Sol_10 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!

Λοιπον εμεις εχουμε χθες και σημερα που ειμασταν εξω απο το πρωι ως το απογευμα! Και ηταν πολυ ησυχος ετρωγε και κοιμοταν! Με το που ερχόμασταν στο σπιτι ξυπναγε και μου εκανε μια ανεξήγητη γκρινια! Δν ξερω τι τον επιανε γτ πονακια δεν φαινοταν να εχει! Ευτυχως τα βραδια τα παμε καλα!! Χθες κοιμηθηκε απο τις 11 ως τις 9 το πρωι! 

Sol οταν κοιμαται τοση ωρα το στήθος σου δεν πρήζεται πολυ? Κάνεις κατι η το αφηνεις έτσι? 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Απο τις 11 μεχρι τις 9 σερι?? Καλε ουτε του παπα! :-P Μπραβο σας! Εμενα σήμερα κοιμηθηκε νωρις και εφαγε νωρίς οποτε προβλεπεται να με ξύπνησει μεσα στη νυχτα. Βγηκαμε κ εμεις μια βολτα με το καρότσι στη γειτονια κ ενω περίμενα να γκρινιάζει γιατί ηταν ανησυχος απο τα ουλα του,τελικα κοιμηθηκε και βολταραμε με τον αντρα μου και τα ειπαμε πράγμα σπανιο :-P

Σήμερα παραγγείλαμε ενδοεπικοινωνία με κάμερα,ανυπομονω να ερθει μπας και κατσω κανενα βραδάκι στο μπαλκονι. Αντε να δούμε 

Sol οταν κοιμαται τοση ωρα το στήθος σου δεν πρήζεται πολυ? Κάνεις κατι η το αφηνεις έτσι? 

Καλημερα!!! Είδες?? Αρχιζει και συνηθίζει τις βολτες ..να τον πηγαινεις πιο συχνα! Με το στηθος ακομα δεν εχω βαλει ουτε θήλαστρο..καποιες φορες οπως σημερα το πρωι μου μαζευει αρκετο γαλα και συνηθως το παθαινω με το δεξι και ειναι η ωρα να φαει οποτε το αδειάζει το παιδι! 3 φορες που ειχε χρειαστει να βγαλω γτ πνιγόταν εβγαλα πρωτα λιγο με το χερι και μετα τον ταισα! Το βραδυ πλέον δεν ξυπναει για να φαει μονο αν χρειαστει να τον αλλαξω επειδη εχει κανει κακα και τον ξυπνησω με το νερο εκει θα του δωσω γτ εχει ξαγρυπνησει! Αυτη την στιγμή κοιμαται κ εγω δν ξερω τι να κανω...να κοιμηθω η να σηκωθώ να φτιαξω καφεδακι? Χαχα εντομεταξύ  ο καιρος παλι χαλασε οποτε σημερα μας κοβω μεσα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sol_10 είπε:

Καλημερα!!! Είδες?? Αρχιζει και συνηθίζει τις βολτες ..να τον πηγαινεις πιο συχνα! Με το στηθος ακομα δεν εχω βαλει ουτε θήλαστρο..καποιες φορες οπως σημερα το πρωι μου μαζευει αρκετο γαλα και συνηθως το παθαινω με το δεξι και ειναι η ωρα να φαει οποτε το αδειάζει το παιδι! 3 φορες που ειχε χρειαστει να βγαλω γτ πνιγόταν εβγαλα πρωτα λιγο με το χερι και μετα τον ταισα! Το βραδυ πλέον δεν ξυπναει για να φαει μονο αν χρειαστει να τον αλλαξω επειδη εχει κανει κακα και τον ξυπνησω με το νερο εκει θα του δωσω γτ εχει ξαγρυπνησει! Αυτη την στιγμή κοιμαται κ εγω δν ξερω τι να κανω...να κοιμηθω η να σηκωθώ να φτιαξω καφεδακι? Χαχα εντομεταξύ  ο καιρος παλι χαλασε οποτε σημερα μας κοβω μεσα !

Εσενα κοιμαται στην κουνια του Σολ? Εγω τωρα το πρωι τον ταισα παλι τον αλλαξα και κοιμηθηκε πανω μου. Αν τον βαλω στην κουνια του τώρα θα ξύπνησει σιγουρα.

Κοριτσια εσας βγαζουν γουλιες? Εγω οταν τον ταισω ακομα κ μεσα στη νυχτα πρέπει να τον κρατησω κανενα τεταρτακι όρθιο πανω μου αλλιως θα βγάλει αρκετη ποσοτητα Και ειδικα στον ύπνο το φοβαμαι


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εμεις πρεπει να περναμε το αλμα των 12 εβδομαδων. Αυπνια, στηθος, αγκαλια ολη μερα κ απειρη γκρινια. Ειναι η 4η μερα σημερα. Το σωμα μου ποναει κ τα νευρα μου χαλια. Πανω που ειχαμε μπει σε μια ρεγουλα τωρα εχουμε απιστευτο πισωγυρισμα. Χτες ειμασταν κ σε αλλο χωρο πολλες ωρες κ αγριευτηκε οππτε συντελεσε κ αυτο.

@Sol_10 κοιμησου κ για μας τις αυπνες! Φτου φτου σκορδα!

@Nicol_ μακαρι να σου συνηθισει τη βολτα η δικια μου αρχισε να καθεται καλα στο καροτσι. Γουλιες ναι βγαζει πολλες ακομη κ ορθια να την εχω. Σε καπιον βαθμο εφοσον δεν επηρρεαζει την αναπτυξη τους ειναι φυσιολογικο.

 

 

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εμεις πρεπει να περναμε το αλμα των 12 εβδομαδων. Αυπνια, στηθος, αγκαλια ολη μερα κ απειρη γκρινια. Ειναι η 4η μερα σημερα. Το σωμα μου ποναει κ τα νευρα μου χαλια. Πανω που ειχαμε μπει σε μια ρεγουλα τωρα εχουμε απιστευτο πισωγυρισμα. Χτες ειμασταν κ σε αλλο χωρο πολλες ωρες κ αγριευτηκε οππτε συντελεσε κ αυτο.

@Sol_10 κοιμησου κ για μας τις αυπνες! Φτου φτου σκορδα!

@Nicol_ μακαρι να σου συνηθισει τη βολτα η δικια μου αρχισε να καθεται καλα στο καροτσι. Γουλιες ναι βγαζει πολλες ακομη κ ορθια να την εχω. Σε καπιον βαθμο εφοσον δεν επηρρεαζει την αναπτυξη τους ειναι φυσιολογικο.

 

 

Ετσι κ εμεις απο την περασμένη εβδομάδα evio μου..κ εγω εξαντλημενη εντελώς. .κουράγιο που θα παει θα περάσει. .

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...