Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Τι κάμετε κορίτσια μου !!! Μου έκλεισαν το πρώτο υπέρηχο να δπυμε πως προχωράμε κ εάν είναι όλα καλα στις 7 εβδομάδες … αλλά νιώθω τρομερή αδυναμία … λαχάνιασμα θέλω να είμαι μόνο στο κρεβάτι να κοιμάμαι … μήπως μου λείπει Σίδηρος ; Τους πήρα τηλέφωνο σήμερα αλλά δεν με έχουν καλέσει ακόμα πίσω .. 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , evio είπε:

Σου ευχομαι κ στα δικα σου @Nicol_. Να πηγαινεις τουαλετα αβασανιστα :mrgreen:

Εσυ λογικα θα νιωσεις κατευθειαν τις δυνατες κλωτσιες, αυτες που κανουν βουναλακια!

Αυριο εχω εξετασεις, καλλιεργεια κολπικου, διωρη καμπυλη ζαχαρου κ γενικες. Οποτε ενα διωρακι πρωι πρωι θα το φαω στο μικροβιολογικο. Ας βγουν καλες τουλαχιστον!

Μηπως μου την εβαλαν λιγο νωρις την καμπυλη;

Εμενα δεν μου ειπε ακομα να την κανω.Αλλα απο οτι ειδα καποιες κανουν και τώρα. Εγω και καθολου να μη την κανω δεν με χαλαει :razz: Να μας πεις πως πηγε και αν δυσκολεύτηκες να πιείς τη γλυκόζη.  


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι θα σας πω. Το δυσκολο ειναι να μεινω νηστικια πρωι πρωι, τωρα στην εγκυμοσυνη με το που ξυπναω θελω να φαω. Παλια δεν το ειχα αυτο. Πιο πολυ με αγχωνει που θα μου παρουν δειγμα για κολπικη καλλιεργια εκει στο μικροβιολογικο, παντα γυναικολογος μου επαιρνε κ μετα πηγαινα τα δειγματα κατευθειαν σε μικροβιολογικο. 

Ας βγει σωστη η καμπυλη, δεν θελω να μου κοψουν κ τα γλυκα! Μονο αυτη η απολαυση μου εμεινε :roll:


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , evio είπε:

Ναι θα σας πω. Το δυσκολο ειναι να μεινω νηστικια πρωι πρωι, τωρα στην εγκυμοσυνη με το που ξυπναω θελω να φαω. Παλια δεν το ειχα αυτο. Πιο πολυ με αγχωνει που θα μου παρουν δειγμα για κολπικη καλλιεργια εκει στο μικροβιολογικο, παντα γυναικολογος μου επαιρνε κ μετα πηγαινα τα δειγματα κατευθειαν σε μικροβιολογικο. 

Ας βγει σωστη η καμπυλη, δεν θελω να μου κοψουν κ τα γλυκα! Μονο αυτη η απολαυση μου εμεινε :roll:

Καλα και εγω δεν θα ηθελα να κοψω το γλυκο,με τραβαει παντα το απογευμα ειδικα σοκολατα! :D

Δεν γινοταν να σου παρει δειγμα ο γυναικολογος σου?Και εγω θα ενιωθα αβολα με καποιον αγνωστο


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπα Νικολ μου δεν γινεται, δεν θα ειναι ανοιχτος πρωι πρωι. Κ εχω γινει κ τσιγγουνα κ δεν θελω να πληρωσω κ εξτρα ραντεβου :mrgreen:

Ναι ρε συ! Αυτο το απογευματινο γλυκακι, τραβιεται το ατιμο! Δεν πινουμε, δεν κσπνιζουμε, δεν κανουμε... αλλες δουλειες! Ε μη μας κοψουν κ τα γλυκα

  • Χαχα 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , evio είπε:

Μπα Νικολ μου δεν γινεται, δεν θα ειναι ανοιχτος πρωι πρωι. Κ εχω γινει κ τσιγγουνα κ δεν θελω να πληρωσω κ εξτρα ραντεβου :mrgreen:

Ναι ρε συ! Αυτο το απογευματινο γλυκακι, τραβιεται το ατιμο! Δεν πινουμε, δεν κσπνιζουμε, δεν κανουμε... αλλες δουλειες! Ε μη μας κοψουν κ τα γλυκα

χαχα δεν το συζητω!Εγω ολο κατι σκαρωνω.Τη μια θα κανω κεικ,την αλλη κουκις και χθες εκανα μηλοπιτα..δεν μπορω χωρις γλυκο το απογευμα :mrgreen:  Ευχομαι καλα αποτελεσματα λοιπον αυριο και θα περιμενουμε νεα!

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε?? Εγώ είμαι εξαντλημένη όλη μέρα από την κούραση! Μετράω τις μέρες σαν φαντάρος να σταματήσω από την δουλειά  αλλά είναι κ πολλές.. 

Κ εγώ άρχισα να νιώθω το μωρό μου!! Ίσα ίσα.. Κ είναι πολύ ωραίο που ξαναθυμήθηκα πως ήταν..  

Νομίζω ότι έχω αρχίσει κ επανέρχομαι στο θέμα της τουαλέτας..  Κ στο πρώτο μου παιδάκι είχα θέμα τους πρώτους μήνες κ μετά μόνο του επανέρχεται..  Τώρα αυτές τις μέρες νομίζω είμαι πολύ καλά.. 

@evio καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!! Όλα καλά θα πάνε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/10/2018 at 1:20 ΜΜ, Nicol_ είπε:

χαχα δεν το συζητω!Εγω ολο κατι σκαρωνω.Τη μια θα κανω κεικ,την αλλη κουκις και χθες εκανα μηλοπιτα..δεν μπορω χωρις γλυκο το απογευμα :mrgreen:  Ευχομαι καλα αποτελεσματα λοιπον αυριο και θα περιμενουμε νεα!

Αυτό με τ κουκις πονεμένη ιστορία...έκανα τις προάλλες για τ μωρά Κ βγήκαν...ιπταμενοι δίσκοι άλλα απο τους καλούς...αν φας έναν....Στο κεφάλι μένεις Κ στον τόπο....Τ άφησα δυο λεπτά παραπάνω..το πιστεύεις??με την όρεξη έμεινα..Εγώ όχι τ παιδιά Π τ έφτιαχνα τάχα γι'αυτά..χαχαχα..

 

Κορίτσια Σας έχασα λίγο..δουλειές κλπ έμπαινα διαβάζα μέχρι Ν γράψω απάντηση κάτι γινόταν οπότε τ θέματα περνούσαν ξεχνούσα τι έγραφα..οπότε Έτσι έμενε..τι Μ κάνετε?Εγώ δεν έχω χρόνο για σεμινάρια δυστυχώς..για το θηλασμό Ναι αν μπορούσα Κ Εγώ στο πρώτο Ν παρακολουθησω παραπάνω Κ από κοντά Θ μπορούσα Ίσως Ν είχα καταφέρει Ν θηλασω..οπότε ότι μάθετε είναι κέρδος Κ μη διστάσετε για βοήθεια αν το θέλετε πραγματικά Ν θηλασετε..Εγώ το νιώθω το κουκουτσακι Μ κανονικά..Όχι συχνά μέσα στη μέρα..Αλλά δύο τρεις φορές σίγουρα..τσουκ χτυπάει Κ το νιώθει Κ Ο άντρας Μ Κ έχει τρελαθεί..ειδικά όταν κλωτσάει Μόλις Μ πιάσει τη κοιλιά..αδυναμίες από τώρα??? Ελπίζω σε κκορίτσι Ακόμα????δε παω καλά..Θ φανεί τη Τρίτη..Κ οι τρεις μας Νικόλ Κ παλμοιρα Μ έχουμε Β επιπέδοοουυυ..γιουπιιι!!Αχ επιτέλους..ατελείωτος ο μήνας κορίτσια..εβιο Μ με το καλο Η καμπύλη τη Δευτέρα! Φεβρουαρακι Μ...υπομονή με τη δουλειά..λίγο ζόρι Ε?ουφ.. Πότε τελειώνεις?σορρυ Π δεΝ σας επισημαίνω..Είμαστε από κινητό..Κ ξέχασα Ν Κάνω παράθεση...Σας φιλωωω

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@oneira_glyka κάπως έτσι είμαι κ εγώ μπαίνω διαβάζω βγαίνω κ δεν προλαβαίνω να πω πολλά!! Ασταααα..  Έχω πολύ μέλλον ακόμα..  Σταματάω στην 32εβδομαδα πρώτα ο Θεός Δλδ τέλος Γενάρη!! Αν φτάσω,  αλλιώς θα πάρω κ καμία Αναρρωτική μήπως κάτσω νωρίτερα... Ήδη δεν την παλεύω.. Υπομονή κ εσύ!! Καλή επιτυχία στην Β επιπέδου!! Ούτε εγώ ξέρω φύλλο..  Κ ελπίζω κ εγώ λίγο σε κορίτσι..  Γερό να ναι βέβαια!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες Μαρτίου! Χαιρομαι που είστε όλες καλά! Μιας και λέμε για κούκις εγώ δεν έφτιαξα αλλά μου έφερε η αδερφή μου μπισκότα βρώμης με καρύδα Γιολάντα και έπαθα πλάκα! Κοριτσια είναι καταπληκτικά δυστυχώς γιατί κόντεψα να φάω όλο το κουτί! Και σκεφτείτε ότι δεν είμαι και πολύ φίλος της καρύδας! Ευτυχως το έντερο είναι καλύτερα και έχω αρχίσει τις παρασπονδίες....

Εμενα η σκατουλα κουνιέται και μόλις βάζει τώρα ο πατέρας της το χέρι σταματάει. Έχει αρχίσει και στεναχωριέται ο κακομοίρης...Του εξηγώ ότι ακόμη είναι νωρίς αλλά πραγματικά είναι λες και το κάνει επίτηδες. Μόλις βγάλει το δικό του και βάλω εγώ το χέρι μου τσουπ κουνιέται! Ε οπότε του λέω και εγώ ότι ηρεμεί με τον μπαμπά της και νευριάζει με εμένα για να μη στεναχωριέται...Παλιοκοριτσο από τώρα τον κάνει ότι θέλει! Αλίμονο μας! Χαχαχαχα

  • Χαχα 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??

 

Οπως εγραψα και στο αλλο θεμα και εγω εχω αρχισει να νιωθω το νινι και πεταω απο χαρα!

Αντε λιγες μερες εμειναν μεχρι την Τριτη που θα δουμε τα μωρακια! :wub:  Θα ζητησω τη γιατρο να μας δειξει και λιγο 3d το νινακι μας ελπιζω να το κανει.

@oneira_glyka αν βγηκαν σκληρα επρεπε να τους τα βαλεις μεσα στο γαλα και μια χαρα θα τα ετρωγαν :D 

@February17 καλο κουραγιο με τη δουλεια,ειναι δυσκολο,αν κουραζεσαι πολυ καλυτερα να κοιταξεις μηπως μπορεσεις να σταματησεις νωριτερα.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, marianna1989 είπε:

koriisia se poia evdomada katalavate ta ninakia sas?k pws to katalavate? egw katalava kati san petarisma 2 fores otan imoun xaplwmeni.apo tote den to exw xanakatalavei k perimenw pws k pws tis kinhseis tou gia na katalavw.

 Πόσο εβδομάδων είσαι?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...