Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , Alex1989 είπε:

Ουφ και γω αυτό λέω...  τόσα χρόνια δεν κόλλησα που δεν το είχα κ στο μυαλό μου...  Αλλά από το άγχος με πιάνει φοβια κατά καιρούς   κ το σκέφτομαι.. Και φοβάμαι μήπως δεν προσέξω κάτι ασυναισθητα.. Κορίτσια η μέτρηση του τραχήλου γίνεται με κολπικο  υπέρηχο; εμένα δεν μου έχει κάνει μέτρηση ακόμα,  νομίζω τώρα που θα κάνω την β επιπέδου θα το κάνει.  Ωραία επιλογή για κέρασμα είναι κ μπισκότα με ζάχαρο πάστα τυλιγμενα και στολισμενα για αγόρι η κορίτσι που κάνουν πολλά ζαχαροπλαστεια.. Μικρά,  δεν πιάνουν χώρο και αντέχουν στον χρόνο,  άρα μπορείς να τα ετοιμάσει κ λίγες μέρες πριν

Ναι με κολπικο υπέρηχο γίνεται η μέτρηση. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , evio είπε:

Βγηκα κοριτσια! Βεβαια με αυστηρες οδηγιες αλλα βγηκα απο το νοσοκομειο. Σταθερο το μηκος κ κλειστος ο τραχηλος. Σε δυο βδομαδες θα ξανακανω υπερηχο.

Μπράβο! Να ακολουθήσεις τις οδηγίες και όλα καλά? Πόσο είναι τώρα ο τράχηλος?Ξάπλα σου είπε? 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , evio είπε:

Βγηκα κοριτσια! Βεβαια με αυστηρες οδηγιες αλλα βγηκα απο το νοσοκομειο. Σταθερο το μηκος κ κλειστος ο τραχηλος. Σε δυο βδομαδες θα ξανακανω υπερηχο.

Μπραβο evio! Υπεροχα νεα :) Ποσο ηταν ο τραχηλος σου?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα κορίτσια.κι εγώ Μάρτιο γεννάω προς τα τέλη.την Πέμπτη έχω και τον υπέρηχο β επιπέδου και έχω μεγάλη ανυπομονησία και αγωνία.στην αυχενική μας είπαν για κοριτσάκι κι περιμένω να το επιβεβαιώσω την Πέμπτη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Γεια σας κι από μένα κορίτσια.κι εγώ Μάρτιο γεννάω προς τα τέλη.την Πέμπτη έχω και τον υπέρηχο β επιπέδου και έχω μεγάλη ανυπομονησία και αγωνία.στην αυχενική μας είπαν για κοριτσάκι κι περιμένω να το επιβεβαιώσω την Πέμπτη...

Με το καλό! Καλωσόρισες στην παρέα μας! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο @evio όλα θα πάνε καλά!!! Ξάπλωσε κ Δες πολλές ταινίες..  Διάβασε τα βιβλία σου κ θα περάσει γρήγορα ο καιρός!! Μην αγχώνεσαι!! Είμαστε κ εμείς εδώ!!! 

@Alex1989 Ναι είναι πολύ ωραία κ τα μπισκότα!! Κ αντέχουν καιρό!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Κοριτσια εμεινε σταθερος στα 23 χιλιοστα οσο ηταν στη Β επιπεδου.  Μου ειπαν το οτι εμεινε σταθερος ειναι αισιοδοξο. Τωρα προγεστερονη κ ταβλα καναπε-κρεβατι-τουαλετα. Ριζες θα βγαλω αρκει να πανε ολα καλα, δεν με πειραζει.

@athinoulitsa με το καλο το μωρακι σου κ τα αποτελεσματα σου!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

@evio ευτυχώς κορίτσι μου που γύρισες σπίτι σου και είναι όλα καλά! Ηρέμησε και ξεκουράσου και θα πάνε όλα καλά! Θα περάσει γρήγορα ο καιρός και σε λίγο θα έχεις το μωράκι σου αγκαλιά και θα τα ξεχάσεις όλα!

Σχετικά με τα κεράσματα που λέτε, εγώ στην πρώτη γέννα δεν ασχολήθηκα καν, η μητέρα μου και η πεθερά μου έφεραν κάτι τυλιχτά σοκολατάκια και κερνούσαν όποιον ερχόταν.... να σας πω την αλήθεια δεν ήθελα καθόλου κόσμο στο μαιευτήριο (εκτός από πολύ κοντινούς συγγενείς) γιατί είχα τον πόνο μου από την καισαρική, ήμουν αύπνη, είχα το μωρό που όόόόλο θήλαζε και πραγματικά οι επισκέπτες με εκνεύριζαν περισσότερο ώρες ώρες. Τώρα στο δεύτερο αν όλα πάνε καλά, θα μείνω μόνο μια μέρα μέσα και έχω σκοπό να πω ότι γέννησα μόλις βγω, και όποιος θέλει να δει το μωρό θα του στείλω φωτογραφία χαχα!

 

Κατά τ' άλλα περιμένω την Παρασκευή που έχω την Β επιπέδου για να δω το μωράκι μου!


hH9Pp3.png
wY7kp3.png
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, evio είπε:

Καλημερα! Κοριτσια εμεινε σταθερος στα 23 χιλιοστα οσο ηταν στη Β επιπεδου.  Μου ειπαν το οτι εμεινε σταθερος ειναι αισιοδοξο. Τωρα προγεστερονη κ ταβλα καναπε-κρεβατι-τουαλετα. Ριζες θα βγαλω αρκει να πανε ολα καλα, δεν με πειραζει.

@athinoulitsa με το καλο το μωρακι σου κ τα αποτελεσματα σου!

Ξάπλα ξάπλα ξάπλα! Θα κάνεις όμορφες σκέψεις, θα μιλάς στο τηλέφωνο και φυσικά ιντερνετ και τηλεόραση! Θα περάσει ο καιρός άκου και μια παλιά καραβάνα στην ξάπλα! Έχω ξεχάσει πλέον πως ήταν η ζωή μου εξω από το σπίτι!χαχαχαχα 

13 ώρες πρίν, February17 είπε:

Μπράβο @evio όλα θα πάνε καλά!!! Ξάπλωσε κ Δες πολλές ταινίες..  Διάβασε τα βιβλία σου κ θα περάσει γρήγορα ο καιρός!! Μην αγχώνεσαι!! Είμαστε κ εμείς εδώ!!! 

@Alex1989 Ναι είναι πολύ ωραία κ τα μπισκότα!! Κ αντέχουν καιρό!!! 

Λοιπόν μιας και έχω άπλετο χρόνο άρχισα να ψάχνω λίγο ιδέες στο ιντερνετ για κεράσματα! Καλά έπαθα πλάκα με το τι κυκλοφορεί! Όρεξη και χρήματα να έχεις κάνεις απίστευτα πράγματα! Έχοντας δεδομένο ότι δεν θα μπορώ να κάνω τίποτε μόνη μου και θα είμαι μάλλον ακόμη ξάπλα ότι βρήκα από μπισκότα κτλ είναι πανάκριβο! Παντως είναι πολύ ωραία ασχολία για ν α περνάει η ώρα ευχάριστα! Αφήστε που κοιτάζοντας τα γλυκακια ένιωθα όλο και πιο κοντά στην ώρα που θα είμαι στο μαιευτήριο με τη μπουμπου μου! Δεν ξέρω για το μαιευτήριο εάν θα κάνω κάτι αλλά είναι πολύ όμορφο ακόμη και να τα βλέπεις! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, athinoulitsa είπε:

Γεια σας κι από μένα κορίτσια.κι εγώ Μάρτιο γεννάω προς τα τέλη.την Πέμπτη έχω και τον υπέρηχο β επιπέδου και έχω μεγάλη ανυπομονησία και αγωνία.στην αυχενική μας είπαν για κοριτσάκι κι περιμένω να το επιβεβαιώσω την Πέμπτη...

Καλώς όρισες! Είμαστε πολύ κοντά! Και γω έχω πητ 28 Μαρτίου κ β επιπέδου την Παρασκευή.. Και κοριτσάκι! Πρώτη φορά μαμά; 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλώς όρισες! Είμαστε πολύ κοντά! Και γω έχω πητ 28 Μαρτίου κ β επιπέδου την Παρασκευή.. Και κοριτσάκι! Πρώτη φορά μαμά; 

Ευχαριστω!!Όντως... εμένα 27 Μαρτίου μου δώσανε.ναι πρώτη φορά μανούλα.κι εσύ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , athinoulitsa είπε:

Ευχαριστω!!Όντως... εμένα 27 Μαρτίου μου δώσανε.ναι πρώτη φορά μανούλα.κι εσύ??

Κι εγώ..  Με το καλό όλες μας να κρατήσουμε τα μωράκια μας και καλά αποτελέσματα... 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλώς όρισες! Είμαστε πολύ κοντά! Και γω έχω πητ 28 Μαρτίου κ β επιπέδου την Παρασκευή.. Και κοριτσάκι! Πρώτη φορά μαμά; 

 

 

2 ώρες πρίν, athinoulitsa είπε:

Ευχαριστω!!Όντως... εμένα 27 Μαρτίου μου δώσανε.ναι πρώτη φορά μανούλα.κι εσύ??

Κ εγώ μαζί σας ρε κοριτσιααα!!! ΠΉΤ 27/3..... Αλλά εγώ γτ αγοράκι??? Χαχαχχαχαχαχα..  Πλάκα κάνω φυσικά!!! Γερά Μωράκια!!! Κ Εγώ έχω β επιπέδου το Σάββατο κ ανυπομονώ!!! Θελω να το δωωωω!!!! 

Εμένα είναι το δεύτερο παιδάκι μου κ το δεύτερο αγοράκι.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...